Sprawdź aktualne Promocje

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Producenci

Nasza skóra codziennie jest narażona na działanie czynników zewnętrznych, takich jak zanieczyszczone bądź suche powietrze czy klimatyzacja. Skóra traci wtedy blask, staje się matowa i szorstka. Dlatego tak ważna jest systematyczna pielęgnacja naszej twarzy i całego ciała. Oczyszczanie twarzy i ciała jest ważnym nawykiem w trosce o zadbaną i gładką skórę, pozwala również zachować zdrowie i młodzieńczy wygląd. To jeden z najważniejszych etapów naszego wieczornego demakijażu. Dobrze oczyszczona skóra jest świeża i promienista, a co równie istotne – dbanie o jej prawidłowy stan wpływa pozytywnie także na nasze samopoczucie!

 Kwas azelainowy>99% 10g Esent Kwas azelainowy>99% 10g Esent
Producent: Esent
Cena:

14,49 zł

( 1 kg = 1 449,00 zł )
szt
zobacz więcej
 Puder Kalaminowy 250 g Indus Valley Puder Kalaminowy 250 g Indus Valley
Producent: Esent
Cena:

27,90 zł

( 1 kg = 111,60 zł )
zobacz więcej
Baza maseczki spirulinowej 100g Esent Baza maseczki spirulinowej 100g Esent
Producent: Esent
Cena:

16,99 zł

( 1 kg = 169,90 zł )
szt
zobacz więcej
Bromelaina (SpecPure BML10 -100 U/g) 10g Esent Bromelaina (SpecPure BML10 -100 U/g) 10g Esent
Producent: Esent
Cena:

19,90 zł

( 1 kg = 1 990,00 zł )
szt
zobacz więcej
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026 Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Cena:

15,75 zł

( 1 l = 105,00 zł )

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
zobacz więcej
  • promocja
Ekstrakt Olejowy z Wrotyczu 50ml Chmara Blend Ekstrakt Olejowy z Wrotyczu 50ml Chmara Blend
Cena:

14,90 zł

( 1 l = 298,00 zł )
szt
zobacz więcej
Esent Hydrolat Ogórkowy 100ml Esent Hydrolat Ogórkowy 100ml
Producent: Esent
Cena:

16,90 zł

( 1 l = 169,00 zł )
szt
zobacz więcej
Ficyna (SpecPure Ficin) 10g Esent Ficyna (SpecPure Ficin) 10g Esent
Producent: Esent
Cena:

27,90 zł

( 1 szt = 2 790,00 zł )
szt
zobacz więcej
Glinka biała (kaolin) 200g Chmara Blend Glinka biała (kaolin) 200g Chmara Blend
Cena:

19,90 zł

( 1 kg = 99,50 zł )
szt
zobacz więcej
Glinka Czerwona 200g Chmara Blend Glinka Czerwona 200g Chmara Blend
Cena:

15,99 zł

( 1 kg = 79,95 zł )
zobacz więcej
Glinka Fioletowa 200g Chmara Blend Glinka Fioletowa 200g Chmara Blend
Cena:

35,90 zł

( 1 kg = 179,50 zł )
szt
zobacz więcej
Glinka Fioletowa 500g Chmara Blend Glinka Fioletowa 500g Chmara Blend
Cena:

74,90 zł

( 1 kg = 149,80 zł )
szt
zobacz więcej
Glinka Niebieska 200g Chmara Blend Glinka Niebieska 200g Chmara Blend
Cena:

24,90 zł

( 1 kg = 124,50 zł )
szt
zobacz więcej
Glinka Niebieska 500g Chmara Blend Glinka Niebieska 500g Chmara Blend
Cena:

49,90 zł

( 1 kg = 99,80 zł )
szt
zobacz więcej
Glinka Różowa 200g Chmara Blend Glinka Różowa 200g Chmara Blend
Cena:

13,90 zł

( 1 kg = 69,50 zł )
szt
zobacz więcej
Glinka Różowa 500g Chmara Blend Glinka Różowa 500g Chmara Blend
Cena:

26,90 zł

( 1 kg = 53,80 zł )
szt
zobacz więcej
Glinka Zielona 200g  Chmara Blend Glinka Zielona 200g Chmara Blend
Cena:

19,90 zł

( 1 kg = 99,50 zł )
szt
zobacz więcej
Glinka Żółta  200g Chmara Blend Glinka Żółta 200g Chmara Blend
Cena:

11,90 zł

( 1 kg = 59,50 zł )
szt
zobacz więcej
Hydrolat naturalny z melisy 100ml Esent Hydrolat naturalny z melisy 100ml Esent
Producent: Esent
Cena:

13,49 zł

( 1 l = 134,90 zł )
szt
zobacz więcej
Hydrolat z kwiatu pomarańczy (Neroli) 100ml Esent Hydrolat z kwiatu pomarańczy (Neroli) 100ml Esent
Producent: Esent
Cena:

15,49 zł

( 1 l = 154,90 zł )
szt
zobacz więcej

Substancje o właściwościach oczyszczających

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz naturalne składniki, z których stworzysz kosmetyk do oczyszczania skóry. Możesz dodać je do maseczek, szamponów i kremów lub sporządzić z nich własny peeling do oczyszczania twarzy, ciała i skóry głowy. Substancje o właściwościach oczyszczających to:

  • glinka niebieska – przeznaczona w formulacjach do cery trądzikowej, oczyszcza skórę, wspomaga regenerację naskórka, działa przeciwzmarszczkowo;
  • glinka żółta – przeznaczona  w formulacjach do cery mieszanej, tłustej i trądzikowej, regeneruje i oczyszcza skórę, usuwając z niej martwy naskórek;
  • glinka biała – hipoalergiczna, przeznaczona w formulacjach w pielęgnacji cery suchej, wrażliwej, dojrzałej i problematycznej, oczyszcza pory, łagodzi podrażnienia, nawilża;

Naturalne oczyszczanie skóry

Naturalne składniki do oczyszczania skóry wzbogacą Twoją codzienną pielęgnację. Pomagają skórze zachować zdrowie i blask. Z naszymi produktami możesz sam, w domowym zaciszu, przygotować odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji skóry głowy, twarzy i ciała. Sprawdź naszą ofertę dotyczącą naturalnego oczyszczania skóry i razem z nami zrób swój kosmetyk!

Produkt dnia
Promocje
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026

11,19 zł

Cena regularna: 13,99 zł

Najniższa cena: 13,99 zł
szt
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend

24,43 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 27,92 zł
szt
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend

13,93 zł

Cena regularna: 19,90 zł

Najniższa cena: 15,92 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk

67,92 zł

Cena regularna: 79,90 zł

Najniższa cena: 79,90 zł
szt
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026

9,03 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 10,32 zł
szt
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026

20,93 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 23,92 zł
szt
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026

4,38 zł

Cena regularna: 21,90 zł

Najniższa cena: 6,57 zł
szt
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026

4,53 zł

Cena regularna: 6,47 zł

Najniższa cena: 6,47 zł
szt
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

17,94 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk

37,73 zł

Cena regularna: 53,90 zł

Najniższa cena: 43,12 zł
szt
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

15,75 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026

25,74 zł

Cena regularna: 42,90 zł

Najniższa cena: 30,03 zł
szt
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026

2,80 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 6,99 zł
szt
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026

1,95 zł

Cena regularna: 6,49 zł

Najniższa cena: 3,25 zł
szt
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026

25,59 zł

Cena regularna: 31,99 zł

Najniższa cena: 31,99 zł
szt
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026

20,34 zł

Cena regularna: 33,90 zł

Najniższa cena: 23,73 zł
szt
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026

31,60 zł

Cena regularna: 39,50 zł

Najniższa cena: 39,50 zł
szt
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026

6,23 zł

Cena regularna: 8,90 zł

Najniższa cena: 8,90 zł
szt
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA

4,05 zł

Cena regularna: 4,50 zł

Najniższa cena: 4,50 zł
szt
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026

3,95 zł

Cena regularna: 7,90 zł

Najniższa cena: 7,90 zł
szt
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026

4,19 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 5,59 zł
szt
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl