Sprawdź aktualne Promocje

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Producenci

Bardzo sucha, wrażliwa skóra wymaga delikatnej, regularnej pielęgnacji emolientowej i możliwie krótkich składów. Znajdziesz tu łagodne oleje (np. ze słodkich migdałów, słonecznikowy, z wiesiołka), masła, ceramidy i substancje nawilżające, z których przygotujesz emolient do ciała bez dodatku kompozycji zapachowych. Tworząc kosmetyk dla skóry wrażliwej, unikaj olejków eterycznych i zawsze wykonaj próbę na małym fragmencie skóry.

W przypadku zmian chorobowych skonsultuj pielęgnację z dermatologiem. Oferowane produkty to surowce kosmetyczne.

Skwalan z Oliwek 50ml Chmara Blend Skwalan z Oliwek 50ml Chmara Blend
Cena:

35,90 zł

( 1 l = 718,00 zł )
szt
zobacz więcej
Skwalan z Oliwek 200ml Chmara Blend Skwalan z Oliwek 200ml Chmara Blend
Cena:

97,00 zł

( 1 l = 485,00 zł )
szt
zobacz więcej
Pantenol 75% 1kg Chmara Blend Pantenol 75% 1kg Chmara Blend
Cena:

176,00 zł

( 1 kg = 176,00 zł )
szt
zobacz więcej
Olejek Eteryczny Eukaliptus 10ml Naturalne Aromaty Olejek Eteryczny Eukaliptus 10ml Naturalne Aromaty
Cena:

8,15 zł

( 1 l = 815,00 zł )
szt
zobacz więcej
Olejek eteryczny Cyprys 10ml Naturalne Aromaty Olejek eteryczny Cyprys 10ml Naturalne Aromaty
Cena:

8,99 zł

( 1 l = 899,00 zł )
szt
zobacz więcej
Olej z Wiesiołka Nierafinowany 50ml Esent Olej z Wiesiołka Nierafinowany 50ml Esent
Producent: Esent
Cena:

21,90 zł

( 1 l = 438,00 zł )
szt
zobacz więcej
Olej z pestek Pigwy nierafinowany 50ml Esent Olej z pestek Pigwy nierafinowany 50ml Esent
Producent: Esent
Cena:

20,99 zł

( 1 l = 419,80 zł )
szt
zobacz więcej
Olej z Pestek Malin Nierafinowany 50ml Chmara Blend Olej z Pestek Malin Nierafinowany 50ml Chmara Blend
Cena:

26,00 zł

( 1 l = 520,00 zł )
szt
zobacz więcej
Olej z Pestek Malin Nierafinowany 500ml Chmara Blend Olej z Pestek Malin Nierafinowany 500ml Chmara Blend
Cena:

149,00 zł

( 1 l = 298,00 zł )
szt
zobacz więcej
Olej z pestek malin nierafinowany 200ml Chmara Blend Olej z pestek malin nierafinowany 200ml Chmara Blend
Cena:

72,90 zł

( 1 l = 364,50 zł )
szt
zobacz więcej
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026 Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026
Producent: Esent
Cena:

17,94 zł

( 1 l = 358,80 zł )

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
zobacz więcej
  • promocja
Olej z Nasion Sacha INCHI Nierafinowany 30ml Esent Olej z Nasion Sacha INCHI Nierafinowany 30ml Esent
Producent: Esent
Cena:

24,90 zł

( 1 l = 830,00 zł )
szt
zobacz więcej
Olej z Czarnuszki Nierafinowany 50ml Esent Olej z Czarnuszki Nierafinowany 50ml Esent
Producent: Esent
Cena:

14,99 zł

( 1 l = 299,80 zł )
szt
zobacz więcej

Skóra atopowa – objawy

Sucha, matowa, szorstka w dotyku i podrażniona skóra, swędzenie, czerwone wykwity i plamy to objawy atopowego zapalenia skóry. AZS to choroba przewlekła, która występuje w różnym nasileniu niemal przez całe życie. Przebiega nieregularnie, a jej objawy mogą się nasilać bądź zmniejszać w zależności od pory roku lub wieku chorego. Oznaki AZS pojawiają się już w okresie niemowlęctwa i obejmują takie części ciała jak twarz, ramiona, nogi i plecy. Przebieg atopowego zapalenia skóry wygląda u każdego inaczej, inne są zmiany skórne i objawy chorobowe. Przyczyną AZS mogą być czynniki genetyczne, biologiczne i środowiskowe.

Pielęgnacja skóry atopowej

Skóra atopowa wymaga specjalnej pielęgnacji. Odpowiedni skład kosmetyków i proporcje zawartych w nich substancji kojących mogą wyraźnie zmniejszyć objawy AZS. Dobór właściwych produktów pielęgnacyjnych jest jednak sprawą indywidualną i zależy od wielu czynników, między innymi od miejsca i stopnia nasilenia zmian chorobowych oraz od wieku osoby dotkniętej AZS. Na rynku kosmetycznym możemy znaleźć szereg kosmetyków do pielęgnacji skóry atopowej. Wybór odpowiedniego produktu bywa jednak trudny. Czym się kierować przy wyborze kosmetyków? Co pomaga na atopowe zapalenie skóry?

Atopowe zapalenie skóry – leczenie naturalne

Naturalne kosmetyki na AZS łagodzą skórne zmiany chorobowe, zapewniają skórze ulgę i odpowiednie nawilżenie.

Produkt dnia
Ektoina 5g Chmara Blend
Ektoina 5g Chmara Blend

16,90 zł

szt
Promocje
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026

11,19 zł

Cena regularna: 13,99 zł

Najniższa cena: 13,99 zł
szt
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend

24,43 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 27,92 zł
szt
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend

13,93 zł

Cena regularna: 19,90 zł

Najniższa cena: 15,92 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk

67,92 zł

Cena regularna: 79,90 zł

Najniższa cena: 79,90 zł
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026

9,03 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 10,32 zł
szt
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026

20,93 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 23,92 zł
szt
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026

4,38 zł

Cena regularna: 21,90 zł

Najniższa cena: 6,57 zł
szt
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026

4,53 zł

Cena regularna: 6,47 zł

Najniższa cena: 6,47 zł
szt
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

17,94 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk

37,73 zł

Cena regularna: 53,90 zł

Najniższa cena: 43,12 zł
szt
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

15,75 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026

25,74 zł

Cena regularna: 42,90 zł

Najniższa cena: 30,03 zł
szt
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026

2,80 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 6,99 zł
szt
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026

1,95 zł

Cena regularna: 6,49 zł

Najniższa cena: 3,25 zł
szt
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026

25,59 zł

Cena regularna: 31,99 zł

Najniższa cena: 31,99 zł
szt
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026

20,34 zł

Cena regularna: 33,90 zł

Najniższa cena: 23,73 zł
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026

31,60 zł

Cena regularna: 39,50 zł

Najniższa cena: 39,50 zł
szt
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026

6,23 zł

Cena regularna: 8,90 zł

Najniższa cena: 8,90 zł
szt
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA

4,05 zł

Cena regularna: 4,50 zł

Najniższa cena: 4,50 zł
szt
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026

3,95 zł

Cena regularna: 7,90 zł

Najniższa cena: 7,90 zł
szt
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026

4,19 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 5,59 zł
szt
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl