Sprawdź aktualne Promocje

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Producenci
Wyciąg z aloesu 4kg Zrób Swój Kosmetyk Wyciąg z aloesu 4kg Zrób Swój Kosmetyk
Cena:

349,00 zł

( 1 kg = 87,25 zł )
zobacz więcej
Wosk Jojoba 500g Chmara Blend Wosk Jojoba 500g Chmara Blend
Cena:

74,90 zł

( 1 kg = 149,80 zł )
szt
zobacz więcej
Wosk Jojoba 250g Chmara Blend Wosk Jojoba 250g Chmara Blend
Cena:

43,90 zł

( 1 kg = 175,60 zł )
szt
zobacz więcej
Wosk Jojoba 1kg Chmara Blend Wosk Jojoba 1kg Chmara Blend
Cena:

139,00 zł

( 1 kg = 139,00 zł )
szt
zobacz więcej
Wosk jojoba 100g Chmara Blend Wosk jojoba 100g Chmara Blend
Cena:

18,90 zł

( 1 kg = 189,00 zł )
szt
zobacz więcej
Skwalan z Oliwek 50ml Chmara Blend Skwalan z Oliwek 50ml Chmara Blend
Cena:

35,90 zł

( 1 l = 718,00 zł )
szt
zobacz więcej
Skwalan z Oliwek 200ml Chmara Blend Skwalan z Oliwek 200ml Chmara Blend
Cena:

97,00 zł

( 1 l = 485,00 zł )
szt
zobacz więcej
Proszek z Mulethi (lukrecji gładkiej) 100 g Indus Valley Proszek z Mulethi (lukrecji gładkiej) 100 g Indus Valley
Producent: Esent
Cena:

20,90 zł

( 1 kg = 209,00 zł )
szt
zobacz więcej
Proszek Neem 100g Sattva - 5 sztuk Proszek Neem 100g Sattva - 5 sztuk
Producent: Sattva
Cena:

63,75 zł

( 1 kg = 637,50 zł )
szt
zobacz więcej
Proszek Neem 100g Sattva Proszek Neem 100g Sattva
Producent: Sattva
Cena:

14,90 zł

szt
zobacz więcej
Papaina (SpecPure PPN20 -200 U/g) 10g Esent Papaina (SpecPure PPN20 -200 U/g) 10g Esent
Producent: Esent
Cena:

19,50 zł

( 1 szt = 1 950,00 zł )
zobacz więcej
Olejek eteryczny Wintergreen 10ml Naturalne Aromaty Olejek eteryczny Wintergreen 10ml Naturalne Aromaty
Cena:

15,90 zł

( 1 l = 1 590,00 zł )
szt
zobacz więcej
Olejek eteryczny Werbena 10ml Naturalne Aromaty Olejek eteryczny Werbena 10ml Naturalne Aromaty
Cena:

11,59 zł

( 1 l = 1 159,00 zł )
szt
zobacz więcej
Olejek eteryczny Tymianek 30ml Chmara Blend Olejek eteryczny Tymianek 30ml Chmara Blend
Cena:

11,90 zł

( 1 l = 396,67 zł )
szt
zobacz więcej
Olejek Eteryczny Tymianek 10ml Naturalne Aromaty Olejek Eteryczny Tymianek 10ml Naturalne Aromaty
Cena:

7,59 zł

( 1 l = 759,00 zł )
szt
zobacz więcej
Olejek eteryczny Tymianek 100ml Chmara Blend Olejek eteryczny Tymianek 100ml Chmara Blend
Cena:

39,79 zł

( 1 l = 397,90 zł )
zobacz więcej
Olejek Eteryczny Szałwia 10ml Naturalne Aromaty Olejek Eteryczny Szałwia 10ml Naturalne Aromaty
Cena:

14,59 zł

( 1 l = 1 459,00 zł )
szt
zobacz więcej
Olejek Eteryczny Sosnowy 10ml Naturalne Aromaty Olejek Eteryczny Sosnowy 10ml Naturalne Aromaty
Cena:

7,90 zł

( 1 l = 790,00 zł )
szt
zobacz więcej
Produkt dnia
Promocje
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026

11,19 zł

Cena regularna: 13,99 zł

Najniższa cena: 13,99 zł
szt
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend

24,43 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 27,92 zł
szt
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend

13,93 zł

Cena regularna: 19,90 zł

Najniższa cena: 15,92 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk

67,92 zł

Cena regularna: 79,90 zł

Najniższa cena: 79,90 zł
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026

9,03 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 10,32 zł
szt
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026

20,93 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 23,92 zł
szt
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026

4,38 zł

Cena regularna: 21,90 zł

Najniższa cena: 6,57 zł
szt
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026

4,53 zł

Cena regularna: 6,47 zł

Najniższa cena: 6,47 zł
szt
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

17,94 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk

37,73 zł

Cena regularna: 53,90 zł

Najniższa cena: 43,12 zł
szt
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

15,75 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026

25,74 zł

Cena regularna: 42,90 zł

Najniższa cena: 30,03 zł
szt
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026

2,80 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 6,99 zł
szt
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026

1,95 zł

Cena regularna: 6,49 zł

Najniższa cena: 3,25 zł
szt
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026

25,59 zł

Cena regularna: 31,99 zł

Najniższa cena: 31,99 zł
szt
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026

20,34 zł

Cena regularna: 33,90 zł

Najniższa cena: 23,73 zł
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026

31,60 zł

Cena regularna: 39,50 zł

Najniższa cena: 39,50 zł
szt
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026

6,23 zł

Cena regularna: 8,90 zł

Najniższa cena: 8,90 zł
szt
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA

4,05 zł

Cena regularna: 4,50 zł

Najniższa cena: 4,50 zł
szt
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026

3,95 zł

Cena regularna: 7,90 zł

Najniższa cena: 7,90 zł
szt
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026

4,19 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 5,59 zł
szt
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl