Sprawdź aktualne Promocje

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Producenci
Olejek Eteryczny Eukaliptus 10ml Naturalne Aromaty Olejek Eteryczny Eukaliptus 10ml Naturalne Aromaty
Cena:

8,15 zł

( 1 l = 815,00 zł )
szt
zobacz więcej
Olejek Eteryczny Cytrynowy 10ml Naturalne Aromaty Olejek Eteryczny Cytrynowy 10ml Naturalne Aromaty
Cena:

8,15 zł

( 1 l = 815,00 zł )
szt
zobacz więcej
Olejek Eteryczny Cytronela 10ml Naturalne Aromaty Olejek Eteryczny Cytronela 10ml Naturalne Aromaty
Cena:

9,20 zł

( 1 l = 920,00 zł )
szt
zobacz więcej
Olejek eteryczny Cyprys 10ml Naturalne Aromaty Olejek eteryczny Cyprys 10ml Naturalne Aromaty
Cena:

8,99 zł

( 1 l = 899,00 zł )
szt
zobacz więcej
Olejek Eteryczny Cedrowy 10ml Naturalne Aromaty Olejek Eteryczny Cedrowy 10ml Naturalne Aromaty
Cena:

8,25 zł

( 1 l = 825,00 zł )
szt
zobacz więcej
Olej z Rokitnika Nierafinowany 50ml Chmara Blend Olej z Rokitnika Nierafinowany 50ml Chmara Blend
Cena:

19,90 zł

( 1 l = 398,00 zł )
szt
zobacz więcej
Olej z Rokitnika Nierafinowany 200ml Chmara Blend Olej z Rokitnika Nierafinowany 200ml Chmara Blend
Cena:

59,90 zł

( 1 l = 299,50 zł )
szt
zobacz więcej
Olej z pestek winogron rafinowany 500ml Chmara Blend Olej z pestek winogron rafinowany 500ml Chmara Blend
Cena:

34,99 zł

( 1 l = 69,98 zł )
szt
zobacz więcej
Olej z pestek winogron 200ml Chmara Blend Olej z pestek winogron 200ml Chmara Blend
Cena:

22,59 zł

( 1 l = 112,95 zł )
szt
zobacz więcej
Olej z pestek Pigwy nierafinowany 50ml Esent Olej z pestek Pigwy nierafinowany 50ml Esent
Producent: Esent
Cena:

20,99 zł

( 1 l = 419,80 zł )
szt
zobacz więcej
Olej z Nasion Truskawki Nierafinowany 50ml Esent Olej z Nasion Truskawki Nierafinowany 50ml Esent
Producent: Esent
Cena:

26,49 zł

( 1 l = 529,80 zł )
szt
zobacz więcej
Olej z Nasion Truskawki Nierafinowany 20ml Esent Olej z Nasion Truskawki Nierafinowany 20ml Esent
Producent: Esent
Cena:

13,99 zł

( 1 l = 699,50 zł )
szt
zobacz więcej
Olej z Nasion Sacha INCHI Nierafinowany 30ml Esent Olej z Nasion Sacha INCHI Nierafinowany 30ml Esent
Producent: Esent
Cena:

24,90 zł

( 1 l = 830,00 zł )
szt
zobacz więcej
Olej z Nasion Pietruszki Nierafinowany 50ml Esent Olej z Nasion Pietruszki Nierafinowany 50ml Esent
Producent: Esent
Cena:

18,90 zł

( 1 l = 378,00 zł )
szt
zobacz więcej
Olej z nasion majeranku nierafinowany 50ml Esent Olej z nasion majeranku nierafinowany 50ml Esent
Producent: Esent
Cena:

17,90 zł

( 1 l = 358,00 zł )
szt
zobacz więcej
Olej z Nasion Granatu Nierafinowany 50ml Chmara Blend Olej z Nasion Granatu Nierafinowany 50ml Chmara Blend
Cena:

27,90 zł

( 1 l = 558,00 zł )
szt
zobacz więcej
Olej z nasion Granatu Nierafinowany 500ml Chmara Blend Olej z nasion Granatu Nierafinowany 500ml Chmara Blend
Cena:

99,00 zł

( 1 l = 198,00 zł )
szt
zobacz więcej
Produkt dnia
Promocje
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026

11,19 zł

Cena regularna: 13,99 zł

Najniższa cena: 13,99 zł
szt
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend

24,43 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 27,92 zł
szt
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend

13,93 zł

Cena regularna: 19,90 zł

Najniższa cena: 15,92 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk

67,92 zł

Cena regularna: 79,90 zł

Najniższa cena: 79,90 zł
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026

9,03 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 10,32 zł
szt
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026

20,93 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 23,92 zł
szt
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026

4,38 zł

Cena regularna: 21,90 zł

Najniższa cena: 6,57 zł
szt
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026

4,53 zł

Cena regularna: 6,47 zł

Najniższa cena: 6,47 zł
szt
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

17,94 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk

37,73 zł

Cena regularna: 53,90 zł

Najniższa cena: 43,12 zł
szt
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

15,75 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026

25,74 zł

Cena regularna: 42,90 zł

Najniższa cena: 30,03 zł
szt
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026

2,80 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 6,99 zł
szt
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026

1,95 zł

Cena regularna: 6,49 zł

Najniższa cena: 3,25 zł
szt
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026

25,59 zł

Cena regularna: 31,99 zł

Najniższa cena: 31,99 zł
szt
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026

20,34 zł

Cena regularna: 33,90 zł

Najniższa cena: 23,73 zł
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026

31,60 zł

Cena regularna: 39,50 zł

Najniższa cena: 39,50 zł
szt
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026

6,23 zł

Cena regularna: 8,90 zł

Najniższa cena: 8,90 zł
szt
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA

4,05 zł

Cena regularna: 4,50 zł

Najniższa cena: 4,50 zł
szt
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026

3,95 zł

Cena regularna: 7,90 zł

Najniższa cena: 7,90 zł
szt
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026

4,19 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 5,59 zł
szt
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl