Sprawdź aktualne Promocje

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Producenci
Biotyna (witamina B7) 99,6%  - 5g Esent Biotyna (witamina B7) 99,6% - 5g Esent
Producent: Esent
Cena:

46,90 zł

( 1 kg = 9 380,00 zł )
szt
zobacz więcej
Olej z nasion Granatu Nierafinowany 200ml Chmara Blend Olej z nasion Granatu Nierafinowany 200ml Chmara Blend
Cena:

49,90 zł

( 1 l = 249,50 zł )
szt
zobacz więcej
Glinka Niebieska 500g Chmara Blend Glinka Niebieska 500g Chmara Blend
Cena:

49,90 zł

( 1 kg = 99,80 zł )
szt
zobacz więcej
Olejek eteryczny Mandarynka 100ml Chmara Blend Olejek eteryczny Mandarynka 100ml Chmara Blend
Cena:

49,90 zł

( 1 l = 499,00 zł )
szt
zobacz więcej
Olej Jojoba Golden Nierafinowany 200ml Chmara Blend Olej Jojoba Golden Nierafinowany 200ml Chmara Blend
Cena:

54,00 zł

( 1 l = 270,00 zł )
szt
zobacz więcej
Olej Neem Nierafinowany 500ml Chmara Blend Olej Neem Nierafinowany 500ml Chmara Blend
Cena:

54,90 zł

( 1 l = 109,80 zł )
szt
zobacz więcej
Alfa Bisabolol 30ml Chmara Blend Alfa Bisabolol 30ml Chmara Blend
Cena:

59,90 zł

( 1 l = 1 996,67 zł )
szt
zobacz więcej
Olej z Baobabu Nierafinowany 200ml Chmara Blend Olej z Baobabu Nierafinowany 200ml Chmara Blend
Cena:

59,90 zł

( 1 l = 299,50 zł )
szt
zobacz więcej
Olej z Rokitnika Nierafinowany 200ml Chmara Blend Olej z Rokitnika Nierafinowany 200ml Chmara Blend
Cena:

59,90 zł

( 1 l = 299,50 zł )
szt
zobacz więcej
Proszek Neem 100g Sattva - 5 sztuk Proszek Neem 100g Sattva - 5 sztuk
Producent: Sattva
Cena:

63,75 zł

( 1 kg = 637,50 zł )
szt
zobacz więcej
Alantoina 500g Alantoina 500g
Cena:

65,00 zł

( 1 kg = 130,00 zł )
szt
zobacz więcej
Wosk Jojoba 500g Chmara Blend Wosk Jojoba 500g Chmara Blend
Cena:

74,90 zł

( 1 kg = 149,80 zł )
szt
zobacz więcej
Hydrolat z Rumianku Rzymskiego Organic 500ml Esent Hydrolat z Rumianku Rzymskiego Organic 500ml Esent
Producent: Esent
Cena:

74,90 zł

( 1 l = 149,80 zł )
szt
zobacz więcej
Alantoina  Proszek 1kg Alantoina Proszek 1kg
Cena:

95,00 zł

( 1 kg = 95,00 zł )
szt
zobacz więcej
Skwalan z Oliwek 200ml Chmara Blend Skwalan z Oliwek 200ml Chmara Blend
Cena:

97,00 zł

( 1 l = 485,00 zł )
szt
zobacz więcej
Olej z nasion Granatu Nierafinowany 500ml Chmara Blend Olej z nasion Granatu Nierafinowany 500ml Chmara Blend
Cena:

99,00 zł

( 1 l = 198,00 zł )
szt
zobacz więcej
Olej Jojoba Golden Nierafinowany 500ml Chmara Blend Olej Jojoba Golden Nierafinowany 500ml Chmara Blend
Cena:

99,90 zł

( 1 l = 199,80 zł )
szt
zobacz więcej
Produkt dnia
Promocje
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026

11,19 zł

Cena regularna: 13,99 zł

Najniższa cena: 13,99 zł
szt
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend

24,43 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 27,92 zł
szt
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend

13,93 zł

Cena regularna: 19,90 zł

Najniższa cena: 15,92 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk

67,92 zł

Cena regularna: 79,90 zł

Najniższa cena: 79,90 zł
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026

9,03 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 10,32 zł
szt
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026

20,93 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 23,92 zł
szt
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026

4,38 zł

Cena regularna: 21,90 zł

Najniższa cena: 6,57 zł
szt
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026

4,53 zł

Cena regularna: 6,47 zł

Najniższa cena: 6,47 zł
szt
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

17,94 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk

37,73 zł

Cena regularna: 53,90 zł

Najniższa cena: 43,12 zł
szt
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

15,75 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026

25,74 zł

Cena regularna: 42,90 zł

Najniższa cena: 30,03 zł
szt
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026

2,80 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 6,99 zł
szt
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026

1,95 zł

Cena regularna: 6,49 zł

Najniższa cena: 3,25 zł
szt
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026

25,59 zł

Cena regularna: 31,99 zł

Najniższa cena: 31,99 zł
szt
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026

20,34 zł

Cena regularna: 33,90 zł

Najniższa cena: 23,73 zł
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026

31,60 zł

Cena regularna: 39,50 zł

Najniższa cena: 39,50 zł
szt
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026

6,23 zł

Cena regularna: 8,90 zł

Najniższa cena: 8,90 zł
szt
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA

4,05 zł

Cena regularna: 4,50 zł

Najniższa cena: 4,50 zł
szt
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026

3,95 zł

Cena regularna: 7,90 zł

Najniższa cena: 7,90 zł
szt
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026

4,19 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 5,59 zł
szt
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl