Sprawdź aktualne Promocje

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Producenci

Biotyna (witamina B7) 99,6% - 5g Esent

Biotyna (witamina B7) 99,6%  - 5g Esent
Biotyna (witamina B7) 99,6% - 5g Esent

Biotyna, znana również jako witamina H lub B7, to rozpuszczalna w wodzie witamina z grupy witamin B. Jest ważnym składnikiem diety i suplementów diety oraz popularnym składnikiem kosmetyków.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

46,90 zł

( 1 kg = 9 380,00 zł )
szt

Olej z nasion Granatu Nierafinowany 200ml Chmara Blend

Olej z nasion Granatu Nierafinowany 200ml Chmara Blend
Olej z nasion Granatu Nierafinowany 200ml Chmara Blend

Olej z nasion granatu to surowiec roślinny wykorzystywany w formulacjach kosmetycznych, ceniony za unikalny skład chemiczny i szerokie zastosowanie w różnorodnych produktach pielęgnacyjnych.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

49,90 zł

( 1 l = 249,50 zł )
szt

Glinka Niebieska 500g Chmara Blend

Glinka Niebieska 500g Chmara Blend
Glinka Niebieska 500g Chmara Blend

Glinka niebieska, znana również jako glinka błękitna, może stanowić wartościowy surowiec kosmetyczny. Wydobywana jest głównie w Rosji i Ukrainie, często z dna zbiorników wodnych, gdzie pokrywa ją solanka. Może być także pozyskiwana z głębi ziemi, zawierając wtedy znaczną ilość wulkanicznego popiołu.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

49,90 zł

( 1 kg = 99,80 zł )
szt

Olejek eteryczny Mandarynka 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Mandarynka 100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Mandarynka 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny z mandarynki (Citrus reticulata) to surowiec roślinny pozyskiwany ze skórek owoców metodą tłoczenia na zimno. Cechuje się świeżym, cytrusowym aromatem, który czyni go cenionym składnikiem kompozycji zapachowych i preparatów pielęgnacyjnych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

49,90 zł

( 1 l = 499,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Bergamotowy (z Bergamotki) 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Bergamotowy (z Bergamotki) 100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Bergamotowy (z Bergamotki) 100ml Chmara Blend

Jego aromatyczny zapach sprawia, że jest często stosowany w aromaterapii do redukcji stresu i poprawy nastroju. Dodatkowo, olejek ten posiada działanie antyseptyczne i antybakteryjne, co przyczynia się do zapobiegania infekcjom skórnym oraz wspomaga gojenie ran.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

49,90 zł

( 1 l = 499,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Lawendowy, z Lawendy 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Lawendowy, z Lawendy 100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Lawendowy, z Lawendy 100ml Chmara Blend

Lawenda znana jest ze swoich zdolności łagodzących napięcie, stres, działanie przeciwbólowe, Naturalny olejek z lawendy stosowany jest jako środek balansujący emocje, łagodząc stany depresyjne. Ma działanie antyoksydacyjne, dzięki fitosterolom, flawonoidom i garbnikom.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

49,90 zł

( 1 l = 499,00 zł )
szt

Olej Arganowy Nierafinowany Dezodoryzowany 200ml Chmara Blend

Olej Arganowy Nierafinowany Dezodoryzowany 200ml Chmara Blend
Olej Arganowy Nierafinowany Dezodoryzowany 200ml Chmara Blend

Olej arganowy dzięki dużej zwartości witaminy E i kwasów tłuszczowych znany jest ze swojego działania przeciwzmarszczkowego, stosuje się go w preparatach do pielęgnacji cery dojrzałej, suchej, zmniejsza trądzik, łuszczycę, rozstępy i blizny. Świetnie pielęgnuje i odbudowuje paznokcie. Włosom nadaje blask i połysk. Ponadto stwierdzono, że olej arganowy zmniejsza bóle reumatyczne.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

49,90 zł

( 1 l = 249,50 zł )
szt

Olej Kokosowy frakcjonowany Caprylic Capric Triglyceride 500ml Chmara Blend

Olej Kokosowy frakcjonowany  Caprylic Capric Triglyceride 500ml Chmara Blend
Olej Kokosowy frakcjonowany Caprylic Capric Triglyceride 500ml Chmara Blend

Olej kokosowy frakcjonowany to wyjątkowy produkt, którego wartościowe właściwości sprawiają, że stał się nieodłącznym elementem pielęgnacji i zdrowia. Otrzymywany jest przez proces frakcjonowania tłuszczu kokosowego, dzięki czemu uzyskuje się lekkość i niesamowitą trwałość. Nasz olej pochodzi z renomowanego źródła, a mianowicie z egzotycznych plantacji kokosowych w Azji, gdzie naturalne warunki wzrostu gwarantują najwyższą jakość.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

49,90 zł

( 1 l = 99,80 zł )
szt

Olej Jojoba Golden Nierafinowany 200ml Chmara Blend

Olej Jojoba Golden Nierafinowany 200ml Chmara Blend
Olej Jojoba Golden Nierafinowany 200ml Chmara Blend

Olej Jojoba  zimnotłoczony złoty

INCI Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil

 

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

54,00 zł

( 1 l = 270,00 zł )
szt

Olej Neem Nierafinowany 500ml Chmara Blend

Olej Neem Nierafinowany 500ml Chmara Blend
Olej Neem Nierafinowany 500ml Chmara Blend

Poznaj naturalne właściwości Olejku Neem od Chmara Blend, który wnosi potęgę natury do codziennej pielęgnacji ciała oraz pielęgnacji roślin. Ten wyjątkowy olejek z nasion miodli indyjskiej to prawdziwy eliksir zdrowia i regeneracji – wzbogaci Twój rytuał wellness i stanie się nieodzownym elementem dbania o zdrowie roślin.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

54,90 zł

( 1 l = 109,80 zł )
szt

Olej z nasion Dzikiej Róży Nierafinowany 150ml Chmara Blend

Olej z nasion Dzikiej Róży Nierafinowany 150ml Chmara Blend
Olej z nasion Dzikiej Róży Nierafinowany 150ml Chmara Blend

Olej Pobudza aktywność i wzrost liczby fibroblastów, dzięki czemu wpływa na zwiększenie ilości prawidłowo zbudowanego kolagenu w skórze właściwej.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

56,90 zł

( 1 l = 379,33 zł )
szt

Alfa Bisabolol 30ml Chmara Blend

Alfa Bisabolol 30ml Chmara Blend
Alfa Bisabolol 30ml Chmara Blend

Bisabolol, znany także jako alfa bisabolol, to naturalny związek chemiczny , który naturalnie występuje w rumianku pospolitym i brazylijskim drzewie candeia (Vanillosmopsis erythropappa). Od wielu lat znajduje zastosowanie w recepturach kosmetyków pielęgnacyjnych dzięki swoim wyjątkowym właściwościom formulacyjnym oraz wysokiej kompatybilności z innymi składnikami aktywnymi.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

59,90 zł

( 1 l = 1 996,67 zł )
szt

Olej z Baobabu Nierafinowany 200ml Chmara Blend

Olej z Baobabu Nierafinowany 200ml Chmara Blend
Olej z Baobabu Nierafinowany 200ml Chmara Blend

Olej z Baobabu tłoczony na zimno, nierafinowany to wysokiej jakości surowiec roślinny, pozyskiwany z nasion drzewa Adansonia Digitata, znanego jako baobab afrykański. Ten naturalny składnik roślinny znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle kosmetycznym jako komponent wspierający pielęgnacyjne właściwości gotowych produktów.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

59,90 zł

( 1 l = 299,50 zł )
szt

Olej z Rokitnika Nierafinowany 200ml Chmara Blend

Olej z Rokitnika Nierafinowany 200ml Chmara Blend
Olej z Rokitnika Nierafinowany 200ml Chmara Blend

Olej z rokitnika firmy Zrób Swój Kosmetyk powstaje z nasion lub owoców rokitnika w procesie tłoczenia na zimno. Rokitnik jest jedną z najbardziej wartościowych roślin na świecie, ponieważ posiada dużą zawartość witamin takich jak A, C oraz E, jak również C, E, K, PP i karotenoidów. Bogaty jest także w związki fenolowe oraz flawonoidy.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

59,90 zł

( 1 l = 299,50 zł )
szt

Proszek Neem 100g Sattva - 5 sztuk

Proszek Neem 100g Sattva - 5 sztuk
Proszek Neem 100g Sattva - 5 sztuk

SATTVA Neem to sproszkowane zioło pozyskiwane z liści Miodli indyjskiej, znanej jako „cudowne drzewo”. W medycynie ajurwedyjskiej Neem jest niezwykle cenione za swoje właściwości lecznicze, antyseptyczne, przeciwgrzybicze, odkażające i tonizujące. To doskonały wybór do pielęgnacji skóry tłustej, mieszanej oraz trądzikowej.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

63,75 zł

( 1 kg = 637,50 zł )
szt

Alantoina 500g

Alantoina 500g
Alantoina 500g

Alantoina to wyjątkowy składnik, który zdobył uznanie w branży kosmetycznej dzięki swoim wszechstronnym właściwościom. Choć naturalnie występuje w korzeniu żywokostu lekarskiego, do produkcji kosmetyków wykorzystywana jest alantoina pochodząca z laboratoriów lub fabryk, co zapewnia stabilność i wysoką jakość.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

65,00 zł

( 1 kg = 130,00 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy z Nagietka (Macerat) 500ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy z Nagietka (Macerat) 500ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy z Nagietka (Macerat) 500ml Chmara Blend

Macerat z nagietka znajduje swoje miejsce w recepturach kosmetyków dedykowanych cerze suchej, wrażliwej, delikatnej, dojrzałej oraz problematycznej.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

69,90 zł

( 1 l = 139,80 zł )
szt

Wosk Jojoba 500g Chmara Blend

Wosk Jojoba 500g Chmara Blend
Wosk Jojoba 500g Chmara Blend

Wosk Jojoba to ceniony surowiec kosmetyczny pozyskiwany z nasion rośliny Simmondsia Chinensis. Dzięki swojej wyjątkowej strukturze jest szeroko wykorzystywany w formulacjach kosmetycznych jako naturalny składnik wspierający konsystencję, aplikację oraz stabilność produktów pielęgnacyjnych. W branży kosmetycznej wosk jojoba uznawany jest za jeden z najbardziej uniwersalnych składników pochodzenia roślinnego.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

74,90 zł

( 1 kg = 149,80 zł )
szt

Hydrolat z Rumianku Rzymskiego Organic 500ml Esent

Hydrolat z Rumianku Rzymskiego Organic 500ml Esent
Hydrolat z Rumianku Rzymskiego Organic 500ml Esent

Hydrolat z rumianku rzymskiego to wyjątkowy składnik kosmetyczny, który ceniony jest za swoje liczne właściwości pielęgnacyjne i lecznicze. Powstaje w wyniku destylacji koszyczków kwiatowych rumianku rzymskiego (Chamaemelum nobile), pochodzącego z natury. Dzięki swojej delikatności, doskonale nadaje się do pielęgnacji nawet najbardziej wrażliwej skóry, w tym okolic wokół oczu.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

74,90 zł

( 1 l = 149,80 zł )
szt

Alantoina Proszek 1kg

Alantoina  Proszek 1kg
Alantoina Proszek 1kg

Alantoina to wyjątkowy składnik, który zdobył uznanie w branży kosmetycznej dzięki swoim wszechstronnym właściwościom. Choć naturalnie występuje w korzeniu żywokostu lekarskiego, do produkcji kosmetyków wykorzystywana jest alantoina pochodząca z laboratoriów lub fabryk, co zapewnia stabilność i wysoką jakość.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

95,00 zł

( 1 kg = 95,00 zł )
szt

Skwalan z Oliwek 200ml Chmara Blend

Skwalan z Oliwek 200ml Chmara Blend
Skwalan z Oliwek 200ml Chmara Blend

Skwalan z Oliwek  100% naturalny skwalan, pozyskiwany z oliwek. Bezbarwny, bezzapachowy, przezroczysty olej, zaliczany jest do olei lekkich.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

97,00 zł

( 1 l = 485,00 zł )
szt

Olej z nasion Granatu Nierafinowany 500ml Chmara Blend

Olej z nasion Granatu Nierafinowany 500ml Chmara Blend
Olej z nasion Granatu Nierafinowany 500ml Chmara Blend

Olej z nasion granatu to surowiec roślinny wykorzystywany w formulacjach kosmetycznych, ceniony za unikalny skład chemiczny i szerokie zastosowanie w różnorodnych produktach pielęgnacyjnych.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

99,00 zł

( 1 l = 198,00 zł )
szt

Olej Jojoba Golden Nierafinowany 500ml Chmara Blend

Olej Jojoba Golden Nierafinowany 500ml Chmara Blend
Olej Jojoba Golden Nierafinowany 500ml Chmara Blend

INCI Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil

Olej jojoba nierafinowany zimnotłoczony firmy Zrób Swój Kosmetyk pozyskiwany jest z zarodków drzewa jojoba krzewu Simmondsia Chinensis . Olej jojoba w temperaturze pokojowej jest płynny o delikatnym orzechowym zapachu i bursztynowym kolorze, który w niskiej temperaturze ok 8-10C tężeje mogą pojawić się ciemniejsze przebarwienia.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

99,90 zł

( 1 l = 199,80 zł )
szt

Olej Arganowy Nierafinowany Dezodoryzowany 500ml Chmara Blend

Olej Arganowy Nierafinowany Dezodoryzowany 500ml Chmara Blend
Olej Arganowy Nierafinowany Dezodoryzowany 500ml Chmara Blend

Olej Arganowy firmy Zrób Swój Kosmetyk pozyskiwany jest ze świeżych orzechów gatunku Argania żelazna łac. Argania spinosa, z drzewa arganowego, występującego wyłącznie w Afryce w południowo zachodniej części Maroka i Algerii.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

99,90 zł

( 1 l = 199,80 zł )
szt
Produkt dnia
Promocje
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026

11,19 zł

Cena regularna: 13,99 zł

Najniższa cena: 13,99 zł
szt
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend

24,43 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 27,92 zł
szt
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend

13,93 zł

Cena regularna: 19,90 zł

Najniższa cena: 15,92 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk

67,92 zł

Cena regularna: 79,90 zł

Najniższa cena: 79,90 zł
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026

9,03 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 10,32 zł
szt
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026

20,93 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 23,92 zł
szt
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026

4,38 zł

Cena regularna: 21,90 zł

Najniższa cena: 6,57 zł
szt
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026

4,53 zł

Cena regularna: 6,47 zł

Najniższa cena: 6,47 zł
szt
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

17,94 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk

37,73 zł

Cena regularna: 53,90 zł

Najniższa cena: 43,12 zł
szt
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

15,75 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026

25,74 zł

Cena regularna: 42,90 zł

Najniższa cena: 30,03 zł
szt
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026

2,80 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 6,99 zł
szt
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026

1,95 zł

Cena regularna: 6,49 zł

Najniższa cena: 3,25 zł
szt
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026

25,59 zł

Cena regularna: 31,99 zł

Najniższa cena: 31,99 zł
szt
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026

20,34 zł

Cena regularna: 33,90 zł

Najniższa cena: 23,73 zł
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026

31,60 zł

Cena regularna: 39,50 zł

Najniższa cena: 39,50 zł
szt
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026

6,23 zł

Cena regularna: 8,90 zł

Najniższa cena: 8,90 zł
szt
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA

4,05 zł

Cena regularna: 4,50 zł

Najniższa cena: 4,50 zł
szt
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026

3,95 zł

Cena regularna: 7,90 zł

Najniższa cena: 7,90 zł
szt
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026

4,19 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 5,59 zł
szt
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl