Sprawdź aktualne Promocje

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Producenci

Łuszczyca jest zapalną, przewlekłą i nawracającą chorobą, która charakteryzuje się zaburzeniami złuszczania i nadmiernym rogowaceniem naskórka. Przyczyny łuszczycy nie są do końca znane, mogą być środowiskowe (przebyte choroby, stres, używki), immunologiczne lub genetyczne. Zmiany chorobowe występują na nogach, rękach, skórze głowy i plecach. Łuszczyca rzadziej obejmuje całą powierzchnię ciała. Skóra łuszczycowa jest pełna wykwitów i zmian skórnych.

Olej Jojoba Rafinowany 4kg Olej Jojoba Rafinowany 4kg
Cena:

525,00 zł

( 1 kg = 131,25 zł )
szt
zobacz więcej
Pantenol 75% 1kg Chmara Blend Pantenol 75% 1kg Chmara Blend
Cena:

176,00 zł

( 1 kg = 176,00 zł )
szt
zobacz więcej
Alfa Bisabolol 100ml Chmara Blend Alfa Bisabolol 100ml Chmara Blend
Cena:

169,00 zł

( 1 l = 1 690,00 zł )
szt
zobacz więcej
Lanolina bezwodna 1kg Chmara Blend Lanolina bezwodna 1kg Chmara Blend
Cena:

167,00 zł

( 1 kg = 167,00 zł )
szt
zobacz więcej
Olej z Pestek Malin Nierafinowany 500ml Chmara Blend Olej z Pestek Malin Nierafinowany 500ml Chmara Blend
Cena:

149,00 zł

( 1 l = 298,00 zł )
szt
zobacz więcej
Olej z Baobabu Nierafinowany 500ml Chmara Blend Olej z Baobabu Nierafinowany 500ml Chmara Blend
Cena:

139,00 zł

( 1 l = 278,00 zł )
szt
zobacz więcej
Wosk Jojoba 1kg Chmara Blend Wosk Jojoba 1kg Chmara Blend
Cena:

139,00 zł

( 1 kg = 139,00 zł )
szt
zobacz więcej
Olej Jojoba Golden Nierafinowany 500ml Chmara Blend Olej Jojoba Golden Nierafinowany 500ml Chmara Blend
Cena:

99,90 zł

( 1 l = 199,80 zł )
szt
zobacz więcej
Lanolina bezwodna 450g do maści Chmara Blend Lanolina bezwodna 450g do maści Chmara Blend
Cena:

89,90 zł

( 1 kg = 199,78 zł )
szt
zobacz więcej
Masło Shea Nierafinowane ORGANIC 1kg Chmara Blend Masło Shea Nierafinowane ORGANIC 1kg Chmara Blend
Cena:

79,90 zł

( 1 kg = 79,90 zł )
szt
zobacz więcej
Wosk Jojoba 500g Chmara Blend Wosk Jojoba 500g Chmara Blend
Cena:

74,90 zł

( 1 kg = 149,80 zł )
szt
zobacz więcej
Olej z pestek malin nierafinowany 200ml Chmara Blend Olej z pestek malin nierafinowany 200ml Chmara Blend
Cena:

72,90 zł

( 1 l = 364,50 zł )
szt
zobacz więcej
Olej z Baobabu Nierafinowany 200ml Chmara Blend Olej z Baobabu Nierafinowany 200ml Chmara Blend
Cena:

59,90 zł

( 1 l = 299,50 zł )
szt
zobacz więcej
Alfa Bisabolol 30ml Chmara Blend Alfa Bisabolol 30ml Chmara Blend
Cena:

59,90 zł

( 1 l = 1 996,67 zł )
szt
zobacz więcej
Olej Jojoba Golden Nierafinowany 200ml Chmara Blend Olej Jojoba Golden Nierafinowany 200ml Chmara Blend
Cena:

54,00 zł

( 1 l = 270,00 zł )
szt
zobacz więcej
D-pantenol Prowitamina B5 75% 200g Chmara Blend D-pantenol Prowitamina B5 75% 200g Chmara Blend
Cena:

52,90 zł

( 1 kg = 264,50 zł )
szt
zobacz więcej

Naturalne kosmetyki na łuszczycę

Pielęgnacja przy łuszczycy obejmuje oczyszczanie i nawilżanie skóry. Naturalne kosmetyki na łuszczycę to różnego rodzaju oleje. Mogą być stosowane w codziennej miejscowej pielęgnacji łuszczącej się skóry. Składniki kosmetyczne stosowane w odpowiednich proporcjach i wiedzy oczyszczają, regenerują i odżywiają zaognioną skórę. Olejek arganowy dzięki zawartości witaminy E i kwasów tłuszczowych w gotowych formulacjach zapobiega przesuszeniu i łuszczeniu się skóry, intensywnie ją nawilżając. Olej z wiesiołka jest częstym składnikiem kosmetyków w walce z różnego rodzaju wypryskami, podrażnieniami skóry i dolegliwościami, takimi jak łuszczyca czy atopowe zapalenie skóry. Podobne działanie mają olejek z pestek dyni i olej tamanu, który stosuje się w kosmetykach do stanów zapalnych. czy  ekstrakt olejowy z wrotycza i żelu z aloesu.

Jak nawilżyć skórę głowy przy łuszczycy?

Łuszczyca często obejmuje również skórę głowy. Choroba może osłabiać strukturę włosów, które stają się wówczas kruche, łamliwe i matowe. Mogą także wypadać. Do codziennej pielęgnacji skóry głowy i włosów nadają się produkty bez alkoholu, hipoalergiczne i nieperfumowane, a także delikatne szampony, bazujące na naturalnych, roślinnych składnikach.

Produkt dnia
Promocje
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026

11,19 zł

Cena regularna: 13,99 zł

Najniższa cena: 13,99 zł
szt
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend

24,43 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 27,92 zł
szt
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend

13,93 zł

Cena regularna: 19,90 zł

Najniższa cena: 15,92 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk

67,92 zł

Cena regularna: 79,90 zł

Najniższa cena: 79,90 zł
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026

9,03 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 10,32 zł
szt
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026

20,93 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 23,92 zł
szt
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026

4,38 zł

Cena regularna: 21,90 zł

Najniższa cena: 6,57 zł
szt
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026

4,53 zł

Cena regularna: 6,47 zł

Najniższa cena: 6,47 zł
szt
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

17,94 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk

37,73 zł

Cena regularna: 53,90 zł

Najniższa cena: 43,12 zł
szt
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

15,75 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026

25,74 zł

Cena regularna: 42,90 zł

Najniższa cena: 30,03 zł
szt
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026

2,80 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 6,99 zł
szt
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026

1,95 zł

Cena regularna: 6,49 zł

Najniższa cena: 3,25 zł
szt
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026

25,59 zł

Cena regularna: 31,99 zł

Najniższa cena: 31,99 zł
szt
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026

20,34 zł

Cena regularna: 33,90 zł

Najniższa cena: 23,73 zł
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026

31,60 zł

Cena regularna: 39,50 zł

Najniższa cena: 39,50 zł
szt
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026

6,23 zł

Cena regularna: 8,90 zł

Najniższa cena: 8,90 zł
szt
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA

4,05 zł

Cena regularna: 4,50 zł

Najniższa cena: 4,50 zł
szt
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026

3,95 zł

Cena regularna: 7,90 zł

Najniższa cena: 7,90 zł
szt
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026

4,19 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 5,59 zł
szt
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl