Sprawdź aktualne Promocje

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Producenci

Łuszczyca jest zapalną, przewlekłą i nawracającą chorobą, która charakteryzuje się zaburzeniami złuszczania i nadmiernym rogowaceniem naskórka. Przyczyny łuszczycy nie są do końca znane, mogą być środowiskowe (przebyte choroby, stres, używki), immunologiczne lub genetyczne. Zmiany chorobowe występują na nogach, rękach, skórze głowy i plecach. Łuszczyca rzadziej obejmuje całą powierzchnię ciała. Skóra łuszczycowa jest pełna wykwitów i zmian skórnych.

Olej z Pestek Malin nierafinowany 5kg

Olej z Pestek Malin nierafinowany 5kg
Olej z Pestek Malin nierafinowany 5kg

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

1 035,00 zł

( 1 kg = 207,00 zł )
szt

Olej Jojoba Nierafinowane 5kg Zrób Swój Kosmetyk

Olej Jojoba Nierafinowane 5kg Zrób Swój  Kosmetyk
Olej Jojoba Nierafinowane 5kg Zrób Swój Kosmetyk

Olejek Jojoba jest płynnym woskiem pozyskiwanym z zarodków drzewa Jojoba. Charakteryzuje się długą datą przydatności, gdyż jest odporny na jełczenie i wysokie temperatury.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

675,00 zł

( 1 kg = 135,00 zł )
szt

Olej Jojoba Rafinowany 5kg Zrób Swój Kosmetyk

Olej Jojoba Rafinowany 5kg Zrób Swój Kosmetyk
Olej Jojoba Rafinowany 5kg Zrób Swój Kosmetyk

Olejek Jojoba jest płynnym woskiem pozyskiwanym z zarodków drzewa Jojoba. Charakteryzuje się długą datą przydatności, gdyż jest odporny na jełczenie i wysokie temperatury.

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

656,00 zł

( 1 kg = 131,20 zł )
szt

Olej Jojoba Rafinowany 4kg

Olej Jojoba Rafinowany 4kg
Olej Jojoba Rafinowany 4kg

Nierafinowany olej jojoba od firmy Zrób Swój Kosmetyk pozyskiwany jest z nasion drzewa jojoba, krzewu Simmondsia Chinensis. W temperaturze pokojowej olej ma postać płynną, z delikatnym orzechowym zapachem oraz bursztynowym kolorem. Przy niskich temperaturach, około 8-10°C, może twardnieć, a jego barwa może stać się ciemniejsza.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

525,00 zł

( 1 kg = 131,25 zł )
szt

Olej Konopny rafinowany 5 kg Zrób Swój Kosmetyk

Olej Konopny rafinowany 5 kg Zrób Swój Kosmetyk
Olej Konopny rafinowany 5 kg Zrób Swój Kosmetyk

Naturalny olej konopny stworzony z myślą o wszystkich typach skóry jest idealną alternatywą dla chemicznych kosmetyków dostępnych na rynku. To doskonały wybór dla osób z wyjątkowo wrażliwą skórą twarzy.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

465,00 zł

( 1 kg = 93,00 zł )
szt

Olej kokosowy rafinowany 20kg Zrób Swój Kosmetyk

Olej kokosowy rafinowany 20kg Zrób Swój Kosmetyk
Olej kokosowy rafinowany 20kg Zrób Swój Kosmetyk

Olej kokosowy rafinowany - bez zapachu

INCI: cocos nucifera

Niezastąpiony olej zarówno do użycia kosmetycznego jak i spożywczego. Jeden z najlepszych olejów do pielęgnacji włosów i skóry głowy. Prawdziwy dar do wyrobu naturalnego mydła, ze względu na odporność na jełczenie i puszystą pianę jaką nadaje mydłu nawet w twardej wodzie

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

439,00 zł

szt

Olej Konopny Rafinowany 4kg Zrób Swój Kosmetyk

Olej Konopny Rafinowany 4kg Zrób Swój Kosmetyk
Olej Konopny Rafinowany 4kg Zrób Swój Kosmetyk

Naturalny olej konopny stworzony z myślą o wszystkich typach skóry jest idealną alternatywą dla chemicznych kosmetyków dostępnych na rynku. To doskonały wybór dla osób z wyjątkowo wrażliwą skórą twarzy.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

390,00 zł

( 1 kg = 97,50 zł )
szt

Pantenol 75% 1kg Chmara Blend

Pantenol 75% 1kg Chmara Blend
Pantenol 75% 1kg Chmara Blend

Ten produkt jest to surowiec kosmetyczny, nie kosmetyk. Zawarte poniżej informacje pochodzą z ogólnie dostępnych informacji  dostępnych z internetu i w literatury.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

176,00 zł

( 1 kg = 176,00 zł )
szt

Alfa Bisabolol 100ml Chmara Blend

Alfa Bisabolol 100ml Chmara Blend
Alfa Bisabolol 100ml Chmara Blend

Bisabolol, znany także jako alfa bisabolol, to naturalny związek chemiczny, który naturalnie występuje w rumianku pospolitym i brazylijskim drzewie candeia (Vanillosmopsis erythropappa). Od wielu lat znajduje zastosowanie w recepturach kosmetyków pielęgnacyjnych dzięki swoim wyjątkowym właściwościom formulacyjnym oraz wysokiej kompatybilności z innymi składnikami aktywnymi.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

169,00 zł

( 1 l = 1 690,00 zł )
szt

Lanolina bezwodna 1kg Chmara Blend

Lanolina bezwodna 1kg Chmara Blend
Lanolina bezwodna 1kg Chmara Blend

Lanolina ma podobny skład do warstwy lipidowej skóry ludzkiej, jest naturalnym emulgatorem.Jest to świetny emulgator do kosmetyków z przeznaczeniem do cery suchej.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

167,00 zł

( 1 kg = 167,00 zł )
szt

Olej z Pestek Malin Nierafinowany 500ml Chmara Blend

Olej z Pestek Malin Nierafinowany 500ml Chmara Blend
Olej z Pestek Malin Nierafinowany 500ml Chmara Blend

Olej z pestek malin (Rubus Idaeus), nierafinowany, niefiltrowany i tłoczony na zimno, to wyjątkowy surowiec kosmetyczny. Bogaty w naturalne przeciwutleniacze, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, działa przeciwzapalnie oraz łagodzi skutki poparzeń słonecznych. Jego zastosowanie w codziennej pielęgnacji skóry przynosi wiele korzyści, zwłaszcza dla osób zmagających się z problemami cery.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

149,00 zł

( 1 l = 298,00 zł )
szt

Olej z Baobabu Nierafinowany 500ml Chmara Blend

Olej z Baobabu Nierafinowany 500ml Chmara Blend
Olej z Baobabu Nierafinowany 500ml Chmara Blend

Olej z Baobabu tłoczony na zimno, nierafinowany to wysokiej jakości surowiec roślinny, pozyskiwany z nasion drzewa Adansonia Digitata, znanego jako baobab afrykański. Ten naturalny składnik roślinny znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle kosmetycznym jako komponent wspierający pielęgnacyjne właściwości gotowych produktów.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

139,00 zł

( 1 l = 278,00 zł )
szt

Wosk Jojoba 1kg Chmara Blend

Wosk Jojoba 1kg Chmara Blend
Wosk Jojoba 1kg Chmara Blend

Wosk Jojoba to ceniony surowiec kosmetyczny pozyskiwany z nasion rośliny Simmondsia Chinensis. Dzięki swojej wyjątkowej strukturze jest szeroko wykorzystywany w formulacjach kosmetycznych jako naturalny składnik wspierający konsystencję, aplikację oraz stabilność produktów pielęgnacyjnych.

W branży kosmetycznej wosk jojoba uznawany jest za jeden z najbardziej uniwersalnych składników pochodzenia roślinnego.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

139,00 zł

( 1 kg = 139,00 zł )
szt

Olej Arganowy Nierafinowany Dezodoryzowany 500ml Chmara Blend

Olej Arganowy Nierafinowany Dezodoryzowany 500ml Chmara Blend
Olej Arganowy Nierafinowany Dezodoryzowany 500ml Chmara Blend

Olej Arganowy firmy Zrób Swój Kosmetyk pozyskiwany jest ze świeżych orzechów gatunku Argania żelazna łac. Argania spinosa, z drzewa arganowego, występującego wyłącznie w Afryce w południowo zachodniej części Maroka i Algerii.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

99,90 zł

( 1 l = 199,80 zł )
szt

Olej Jojoba Golden Nierafinowany 500ml Chmara Blend

Olej Jojoba Golden Nierafinowany 500ml Chmara Blend
Olej Jojoba Golden Nierafinowany 500ml Chmara Blend

INCI Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil

Olej jojoba nierafinowany zimnotłoczony firmy Zrób Swój Kosmetyk pozyskiwany jest z zarodków drzewa jojoba krzewu Simmondsia Chinensis . Olej jojoba w temperaturze pokojowej jest płynny o delikatnym orzechowym zapachu i bursztynowym kolorze, który w niskiej temperaturze ok 8-10C tężeje mogą pojawić się ciemniejsze przebarwienia.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

99,90 zł

( 1 l = 199,80 zł )
szt

Lanolina bezwodna 450g do maści Chmara Blend

Lanolina bezwodna 450g do maści Chmara Blend
Lanolina bezwodna 450g do maści Chmara Blend

Lanolina bezwodna firmy Zrób swój kosmetyk jest popularnym składnikiem w kosmetykach i produktach do pielęgnacji skóry ze względu na jej zdolność do nawilżania i zmiękczania skóry. Jest to cenny składnik w wielu produktach do pielęgnacji ust, kremach nawilżających, balsamach do ciała, maści, kremach do rąk i innych produktach pielęgnacyjnych. Dzięki swojej zdolności do zatrzymywania wilgoci w skórze, lanolina bezwodna pomaga w utrzymaniu nawilżenia skóry i chroni ją przed utratą wody, co jest szczególnie ważne w przypadku skóry suchej i podrażnionej.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

89,90 zł

( 1 kg = 199,78 zł )
szt

Masło Shea Nierafinowane ORGANIC 1kg Chmara Blend

Masło Shea Nierafinowane ORGANIC 1kg Chmara Blend
Masło Shea Nierafinowane ORGANIC 1kg Chmara Blend

Masło Shea Nierafinowane Organiczne jest bogate w witaminy A i E które sprawiają, że skóra po jego zastosowaniu jest gładka, dobrze nawilżona i pokryta zabezpieczającym lipidowym filmem. Ponadto zawiera ono witaminę F, która pomaga rozluźnić i rozgrzać napięte mięśnie. Substancje zawarte w maśle chronią i wzmacniają cement komórkowy warstwy rogowej skóry co poprawia jej elastyczność.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

79,90 zł

( 1 kg = 79,90 zł )
szt

Wosk Jojoba 500g Chmara Blend

Wosk Jojoba 500g Chmara Blend
Wosk Jojoba 500g Chmara Blend

Wosk Jojoba to ceniony surowiec kosmetyczny pozyskiwany z nasion rośliny Simmondsia Chinensis. Dzięki swojej wyjątkowej strukturze jest szeroko wykorzystywany w formulacjach kosmetycznych jako naturalny składnik wspierający konsystencję, aplikację oraz stabilność produktów pielęgnacyjnych. W branży kosmetycznej wosk jojoba uznawany jest za jeden z najbardziej uniwersalnych składników pochodzenia roślinnego.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

74,90 zł

( 1 kg = 149,80 zł )
szt

Olej z pestek malin nierafinowany 200ml Chmara Blend

Olej z pestek malin nierafinowany 200ml Chmara Blend
Olej z pestek malin nierafinowany 200ml Chmara Blend

Olej z pestek Malin zimnotłoczony

INCI: Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Oil

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

72,90 zł

( 1 l = 364,50 zł )
szt

Masło Shea Nierafinowane 1000g (1kg) Karite Chmara Blend

Masło Shea Nierafinowane  1000g (1kg) Karite Chmara Blend
Masło Shea Nierafinowane 1000g (1kg) Karite Chmara Blend

Masło Shea Nierafinowane jest bogate w witaminy A i E które sprawiają, że skóra po jego zastosowaniu jest gładka, dobrze nawilżona i pokryta zabezpieczającym lipidowym filmem. Ponadto zawiera ono witaminę F, która pomaga rozluźnić i rozgrzać napięte mięśnie. Substancje zawarte w maśle chronią i wzmacniają cement komórkowy warstwy rogowej skóry co poprawia jej elastyczność.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

59,90 zł

( 1 kg = 59,90 zł )
szt

Olej z Baobabu Nierafinowany 200ml Chmara Blend

Olej z Baobabu Nierafinowany 200ml Chmara Blend
Olej z Baobabu Nierafinowany 200ml Chmara Blend

Olej z Baobabu tłoczony na zimno, nierafinowany to wysokiej jakości surowiec roślinny, pozyskiwany z nasion drzewa Adansonia Digitata, znanego jako baobab afrykański. Ten naturalny składnik roślinny znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle kosmetycznym jako komponent wspierający pielęgnacyjne właściwości gotowych produktów.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

59,90 zł

( 1 l = 299,50 zł )
szt

Alfa Bisabolol 30ml Chmara Blend

Alfa Bisabolol 30ml Chmara Blend
Alfa Bisabolol 30ml Chmara Blend

Bisabolol, znany także jako alfa bisabolol, to naturalny związek chemiczny , który naturalnie występuje w rumianku pospolitym i brazylijskim drzewie candeia (Vanillosmopsis erythropappa). Od wielu lat znajduje zastosowanie w recepturach kosmetyków pielęgnacyjnych dzięki swoim wyjątkowym właściwościom formulacyjnym oraz wysokiej kompatybilności z innymi składnikami aktywnymi.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

59,90 zł

( 1 l = 1 996,67 zł )
szt

Olej Jojoba Golden Nierafinowany 200ml Chmara Blend

Olej Jojoba Golden Nierafinowany 200ml Chmara Blend
Olej Jojoba Golden Nierafinowany 200ml Chmara Blend

Olej Jojoba  zimnotłoczony złoty

INCI Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil

 

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

54,00 zł

( 1 l = 270,00 zł )
szt

D-pantenol Prowitamina B5 75% 200g Chmara Blend

D-pantenol Prowitamina B5 75% 200g Chmara Blend
D-pantenol Prowitamina B5 75% 200g Chmara Blend

D-pantenol nazywany inaczej prowitaminą B5 jest to bardzo gęsta, przezroczysta ciecz, zwana doskonale ze swoich właściwości nawilżających, łagodzący i kojących. D-pantenol przenika przez naskórek zmienia się w skórze właściwej w witaminę B5 inaczej kwas pantenowy.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

52,90 zł

( 1 kg = 264,50 zł )
szt

Naturalne kosmetyki na łuszczycę

Pielęgnacja przy łuszczycy obejmuje oczyszczanie i nawilżanie skóry. Naturalne kosmetyki na łuszczycę to różnego rodzaju oleje. Mogą być stosowane w codziennej miejscowej pielęgnacji łuszczącej się skóry. Składniki kosmetyczne stosowane w odpowiednich proporcjach i wiedzy oczyszczają, regenerują i odżywiają zaognioną skórę. Olejek arganowy dzięki zawartości witaminy E i kwasów tłuszczowych w gotowych formulacjach zapobiega przesuszeniu i łuszczeniu się skóry, intensywnie ją nawilżając. Olej z wiesiołka jest częstym składnikiem kosmetyków w walce z różnego rodzaju wypryskami, podrażnieniami skóry i dolegliwościami, takimi jak łuszczyca czy atopowe zapalenie skóry. Podobne działanie mają olejek z pestek dyni i olej tamanu, który stosuje się w kosmetykach do stanów zapalnych. czy  ekstrakt olejowy z wrotycza i żelu z aloesu.

Jak nawilżyć skórę głowy przy łuszczycy?

Łuszczyca często obejmuje również skórę głowy. Choroba może osłabiać strukturę włosów, które stają się wówczas kruche, łamliwe i matowe. Mogą także wypadać. Do codziennej pielęgnacji skóry głowy i włosów nadają się produkty bez alkoholu, hipoalergiczne i nieperfumowane, a także delikatne szampony, bazujące na naturalnych, roślinnych składnikach.

Promocje
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026

11,19 zł

Cena regularna: 13,99 zł

Najniższa cena: 13,99 zł
szt
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend

24,43 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 27,92 zł
szt
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend

13,93 zł

Cena regularna: 19,90 zł

Najniższa cena: 15,92 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk

67,92 zł

Cena regularna: 79,90 zł

Najniższa cena: 79,90 zł
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026

9,03 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 10,32 zł
szt
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026

20,93 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 23,92 zł
szt
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026

4,38 zł

Cena regularna: 21,90 zł

Najniższa cena: 6,57 zł
szt
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026

4,53 zł

Cena regularna: 6,47 zł

Najniższa cena: 6,47 zł
szt
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

17,94 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk

37,73 zł

Cena regularna: 53,90 zł

Najniższa cena: 43,12 zł
szt
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

15,75 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026

25,74 zł

Cena regularna: 42,90 zł

Najniższa cena: 30,03 zł
szt
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026

2,80 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 6,99 zł
szt
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026

1,95 zł

Cena regularna: 6,49 zł

Najniższa cena: 3,25 zł
szt
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026

25,59 zł

Cena regularna: 31,99 zł

Najniższa cena: 31,99 zł
szt
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026

20,34 zł

Cena regularna: 33,90 zł

Najniższa cena: 23,73 zł
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026

31,60 zł

Cena regularna: 39,50 zł

Najniższa cena: 39,50 zł
szt
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026

6,23 zł

Cena regularna: 8,90 zł

Najniższa cena: 8,90 zł
szt
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA

4,05 zł

Cena regularna: 4,50 zł

Najniższa cena: 4,50 zł
szt
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026

3,95 zł

Cena regularna: 7,90 zł

Najniższa cena: 7,90 zł
szt
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026

4,19 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 5,59 zł
szt
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl