Sprawdź aktualne Promocje

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Producenci

Olejek Eteryczny Eukaliptus 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Eukaliptus 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Eukaliptus 10ml Naturalne Aromaty

Naturalny olejek eteryczny z eukaliptusa charakteryzuje się intensywnym, świeżym, ziołowym i lekko kamforowym zapachem. Należy do grupy olejków eterycznych o wysokiej zawartości eukaliptolu (1,8-cyneolu), który odpowiada za jego wyraźny, przenikliwy aromat.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,15 zł

( 1 l = 815,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Drzewo herbaciane 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Drzewo herbaciane 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Drzewo herbaciane 10ml Naturalne Aromaty

Olejek z drzewa herbacianego uważny jest za silny antyseptyk. Pomaga zwalczać przeziębienia i grypę, łagodzi choroby gardła, zapalenie migdałków, łagodzi objawy zapalenia oskrzeli. Zapobiega wielu chorobom zakaźnym i tropikalnym.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

11,59 zł

szt

Olejek eteryczny Cytrynowy, ze Skórki Cytryny 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Cytrynowy, ze Skórki Cytryny 30ml  Chmara Blend
Olejek eteryczny Cytrynowy, ze Skórki Cytryny 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Cytrynowy pozyskiwany jest przez prasowanie na zimno skórki ze owoców cytryny Citrus limonum.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

21,90 zł

( 1 l = 730,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Cytrynowy, ze Skórki Cytryny 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Cytrynowy, ze Skórki Cytryny 100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Cytrynowy, ze Skórki Cytryny 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Cytrynowy pozyskiwany jest w wyniku prasowanie na zimno skórki z owoców cytryny. Olejek jak wszystkie olejki cytrusowe ma świeży, pobudzający zapach

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

44,90 zł

( 1 szt = 449,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Cytrynowy 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Cytrynowy 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Cytrynowy 10ml Naturalne Aromaty

Działa antyseptycznie i przeciwgorączkowo. Wykorzystywany przy stanach zapalnych skóry, opryszczkach i trądziku. Olejek cytrynowy uspokaja pracę serca i układu krążenia, co obniża ciśnienie krwi.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,15 zł

( 1 l = 815,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Cytronela 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Cytronela 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Cytronela 10ml Naturalne Aromaty

Naturalny olejek cytronelowy jest szeroko stosowany w produkcji kosmetyków, perfum oraz w przemyśle zapachowym. Jest ceniony za swój świeży, cytrusowy zapach, który nadaje przyjemną, orzeźwiającą atmosferę w pomieszczeniach.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

9,20 zł

( 1 l = 920,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Cyprys 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Cyprys 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Cyprys 10ml Naturalne Aromaty

Odkryj naturalne właściwości olejku cyprysowego – wyjątkowego olejku uzyskiwanego z młodych gałązek cyprysu włoskiego. Dzięki swoim cennym składnikom, olejek cyprysowy ma pozytywny wpływ na zdrowie, szczególnie na system krążenia oraz gospodarkę wodno-tłuszczową.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,99 zł

( 1 l = 899,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Cedrowy 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Cedrowy 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Cedrowy 10ml Naturalne Aromaty

Naturalny olejek eteryczny cedrowy ma skuteczne działanie przeciwwirusowe, w szczególności na wirus opryszczki. Leczy infekcje dróg moczowych, ma działanie przeciwzapalne i przeciwalergiczne. Przyśpiesza gojenie ran, oparzeń i odmrożeń, łagodzi łupież i cellulit.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,25 zł

( 1 l = 825,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Bergamotowy (z Bergamotki) 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Bergamotowy (z Bergamotki) 100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Bergamotowy (z Bergamotki) 100ml Chmara Blend

Jego aromatyczny zapach sprawia, że jest często stosowany w aromaterapii do redukcji stresu i poprawy nastroju. Dodatkowo, olejek ten posiada działanie antyseptyczne i antybakteryjne, co przyczynia się do zapobiegania infekcjom skórnym oraz wspomaga gojenie ran.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

49,90 zł

( 1 l = 499,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Bergamota (Bergamotowy) 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Bergamota (Bergamotowy) 30ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Bergamota (Bergamotowy) 30ml Chmara Blend

Naturalny olejek bergamotowy otrzymuje się z owoców drzewa bergamotowego.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

27,90 zł

( 1 l = 930,00 zł )
szt

Olej z Rokitnika Nierafinowany 50ml Chmara Blend

Olej z Rokitnika Nierafinowany 50ml Chmara Blend
Olej z Rokitnika Nierafinowany 50ml Chmara Blend

Olej Rokitnikowy firmy Zrób Swój Kosmetyk powstaje z nasion lub owoców rokitnika w procesie tłoczenia na zimno. Rokitnik jest jedną z najbardziej wartościowych roślin na świecie, ponieważ posiada dużą zawartość witamin takich jak A, C oraz E, jak również C, E, K, PP i karotenoidów. Bogaty jest także w związki fenolowe oraz flawonoidy.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

19,90 zł

( 1 l = 398,00 zł )
szt

Olej z Rokitnika Nierafinowany 200ml Chmara Blend

Olej z Rokitnika Nierafinowany 200ml Chmara Blend
Olej z Rokitnika Nierafinowany 200ml Chmara Blend

Olej z rokitnika firmy Zrób Swój Kosmetyk powstaje z nasion lub owoców rokitnika w procesie tłoczenia na zimno. Rokitnik jest jedną z najbardziej wartościowych roślin na świecie, ponieważ posiada dużą zawartość witamin takich jak A, C oraz E, jak również C, E, K, PP i karotenoidów. Bogaty jest także w związki fenolowe oraz flawonoidy.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

59,90 zł

( 1 l = 299,50 zł )
szt

Olej z pestek winogron Rafinowany 5kg Zrób Swój Kosmetyk

Olej z pestek winogron Rafinowany 5kg Zrób Swój Kosmetyk
Olej z pestek winogron Rafinowany 5kg Zrób Swój Kosmetyk

Olej z pestek winogron firmy Zrób Swój kosmetyk pozyskiwany z nasion Vitis vinifera bogaty jest w kwasy tłuszczowe m.in kwas linolowy (LA) i kwas α-linolowy (ALA) i tłuszcze omega-6. Olej jest bez zapachu i posiada neutralny kolor. Wspaniale sprawdzić się w pielęgnacji cery trądzikowej, delikatnej, tłustej normalnej i dojrzałej.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

185,00 zł

szt

Olej z pestek winogron rafinowany 500ml Chmara Blend

Olej z pestek winogron rafinowany 500ml Chmara Blend
Olej z pestek winogron rafinowany 500ml Chmara Blend

Olej z pestek winogron firmy Zrób Swój kosmetyk pozyskiwany z nasion Vitis vinifera bogaty jest w kwasy tłuszczowe m.in kwas linolowy (LA) i kwas α-linolowy (ALA) i tłuszcze omega-6. Olej jest bez zapachu i posiada neutralny kolor. Wspaniale sprawdzić się w pielęgnacji cery trądzikowej, delikatnej, tłustej normalnej i dojrzałej. Olej z winogron działa odżywczo, regenerująco, antyoksydacyjnie.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

34,99 zł

( 1 l = 69,98 zł )
szt

Olej z pestek winogron 200ml Chmara Blend

Olej z pestek winogron 200ml Chmara Blend
Olej z pestek winogron 200ml Chmara Blend

Olej z pestek winogron firmy Zrób Swój kosmetyk pozyskiwany z nasion Vitis vinifera bogaty jest w kwasy tłuszczowe m.in kwas linolowy (LA) i kwas α-linolowy (ALA) i tłuszcze omega-6. Olej jest bez zapachu i posiada neutralny kolor. Wspaniale sprawdzić się w pielęgnacji cery trądzikowej, delikatnej, tłustej normalnej i dojrzałej.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

22,59 zł

( 1 l = 112,95 zł )
szt

Olej z pestek Pigwy nierafinowany 50ml Esent

Olej z pestek Pigwy nierafinowany 50ml Esent
Olej z pestek Pigwy nierafinowany 50ml Esent

Olej z pigwy to naturalny olej roślinny, który jest wytwarzany przez tłoczenie nasion pigwy. Zawiera on wiele cennych składników, które korzystnie wpływają na zdrowie i urodę skóry.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

20,99 zł

( 1 l = 419,80 zł )
szt

Olej z Pestek Malin nierafinowany 5kg

Olej z Pestek Malin nierafinowany 5kg
Olej z Pestek Malin nierafinowany 5kg

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

1 035,00 zł

( 1 kg = 207,00 zł )
szt

Olej z Nasion Truskawki Nierafinowany 50ml Esent

Olej z Nasion Truskawki Nierafinowany 50ml Esent
Olej z Nasion Truskawki Nierafinowany 50ml Esent

Olej z nasion truskawek to wyjątkowy, tłoczony na zimno i nierafinowany kosmetyczny eliksir, który przynosi skórze intensywne nawilżenie oraz ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Ten cenny olej, pozyskiwany z nasion truskawki (Fragaria ananassa), jest doskonałym wyborem dla osób z cerą dojrzałą, suchą lub zniszczoną.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

26,49 zł

( 1 l = 529,80 zł )
szt

Olej z Nasion Truskawki Nierafinowany 20ml Esent

Olej z Nasion Truskawki Nierafinowany 20ml Esent
Olej z Nasion Truskawki Nierafinowany 20ml Esent

Olej z nasion truskawek to wyjątkowy, tłoczony na zimno i nierafinowany kosmetyczny eliksir, który przynosi skórze intensywne nawilżenie oraz ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Ten cenny olej, pozyskiwany z nasion truskawki (Fragaria ananassa), jest doskonałym wyborem dla osób z cerą dojrzałą, suchą lub zniszczoną.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

13,99 zł

( 1 l = 699,50 zł )
szt

Olej z Nasion Sacha INCHI Nierafinowany 30ml Esent

Olej z Nasion Sacha INCHI Nierafinowany 30ml Esent
Olej z Nasion Sacha INCHI Nierafinowany 30ml Esent

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

24,90 zł

( 1 l = 830,00 zł )
szt

Olej z Nasion Pietruszki Nierafinowany 50ml Esent

Olej z Nasion Pietruszki Nierafinowany 50ml Esent
Olej z Nasion Pietruszki Nierafinowany 50ml Esent

Nazwa angielska: Parsley seed oil, Cold press oil, Unrefined
INCI: Carum Petroselinum Seed Oil
Nr CAS: 84012-33-9 / 8000-68-8
Nr EC: 281-677-1

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

18,90 zł

( 1 l = 378,00 zł )
szt

Olej z nasion majeranku nierafinowany 50ml Esent

Olej z nasion majeranku nierafinowany 50ml Esent
Olej z nasion majeranku nierafinowany 50ml Esent

Olej z nasion majeranku (Origanum Majorana Seed Oil) to unikalny składnik kosmetyczny, ceniony za swoje bogactwo naturalnych związków roślinnych. Pozyskiwany metodą tłoczenia na zimno z nasion majeranku ogrodowego, zachowuje pełnię swoich właściwości i aromatu charakterystycznego dla roślin śródziemnomorskich.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

17,90 zł

( 1 l = 358,00 zł )
szt

Olej z Nasion Granatu Nierafinowany 50ml Chmara Blend

Olej z Nasion Granatu Nierafinowany 50ml Chmara Blend
Olej z Nasion Granatu Nierafinowany 50ml Chmara Blend

Olej z nasion granatu to surowiec roślinny wykorzystywany w formulacjach kosmetycznych, ceniony za unikalny skład chemiczny i szerokie zastosowanie w różnorodnych produktach pielęgnacyjnych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

27,90 zł

( 1 l = 558,00 zł )
szt

Olej z nasion Granatu Nierafinowany 500ml Chmara Blend

Olej z nasion Granatu Nierafinowany 500ml Chmara Blend
Olej z nasion Granatu Nierafinowany 500ml Chmara Blend

Olej z nasion granatu to surowiec roślinny wykorzystywany w formulacjach kosmetycznych, ceniony za unikalny skład chemiczny i szerokie zastosowanie w różnorodnych produktach pielęgnacyjnych.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

99,00 zł

( 1 l = 198,00 zł )
szt
Produkt dnia
Promocje
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026

11,19 zł

Cena regularna: 13,99 zł

Najniższa cena: 13,99 zł
szt
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend

24,43 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 27,92 zł
szt
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend

13,93 zł

Cena regularna: 19,90 zł

Najniższa cena: 15,92 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk

67,92 zł

Cena regularna: 79,90 zł

Najniższa cena: 79,90 zł
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026

9,03 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 10,32 zł
szt
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026

20,93 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 23,92 zł
szt
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026

4,38 zł

Cena regularna: 21,90 zł

Najniższa cena: 6,57 zł
szt
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026

4,53 zł

Cena regularna: 6,47 zł

Najniższa cena: 6,47 zł
szt
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

17,94 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk

37,73 zł

Cena regularna: 53,90 zł

Najniższa cena: 43,12 zł
szt
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

15,75 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026

25,74 zł

Cena regularna: 42,90 zł

Najniższa cena: 30,03 zł
szt
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026

2,80 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 6,99 zł
szt
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026

1,95 zł

Cena regularna: 6,49 zł

Najniższa cena: 3,25 zł
szt
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026

25,59 zł

Cena regularna: 31,99 zł

Najniższa cena: 31,99 zł
szt
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026

20,34 zł

Cena regularna: 33,90 zł

Najniższa cena: 23,73 zł
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026

31,60 zł

Cena regularna: 39,50 zł

Najniższa cena: 39,50 zł
szt
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026

6,23 zł

Cena regularna: 8,90 zł

Najniższa cena: 8,90 zł
szt
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA

4,05 zł

Cena regularna: 4,50 zł

Najniższa cena: 4,50 zł
szt
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026

3,95 zł

Cena regularna: 7,90 zł

Najniższa cena: 7,90 zł
szt
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026

4,19 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 5,59 zł
szt
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl