Sprawdź aktualne Promocje

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Producenci

Jak pielęgnować włosy wypadające, tak aby poprawić ich kondycję? Sprawdź skuteczne regenerujące składniki kosmetyczne do wypadających włosów. Naturalne, sprawdzone sposoby na przeciwdziałanie wypadaniu włosów włosy, dzięki naszym produktom.

Olejek Eteryczny Eukaliptus 10ml Naturalne Aromaty Olejek Eteryczny Eukaliptus 10ml Naturalne Aromaty
Cena:

8,15 zł

( 1 l = 815,00 zł )
szt
zobacz więcej
Olejek Eteryczny Cedrowy 10ml Naturalne Aromaty Olejek Eteryczny Cedrowy 10ml Naturalne Aromaty
Cena:

8,25 zł

( 1 l = 825,00 zł )
szt
zobacz więcej
Olejek Eteryczny Rozmaryn 10ml Naturalne Aromaty Olejek Eteryczny Rozmaryn 10ml Naturalne Aromaty
Cena:

8,99 zł

( 1 l = 899,00 zł )
szt
zobacz więcej
Kofeina w proszku 50g Chmara Blend Kofeina w proszku 50g Chmara Blend
Cena:

10,90 zł

( 1 kg = 218,00 zł )
szt
zobacz więcej
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Mięty Pieprzowej 50ml Chmara Blend Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Mięty Pieprzowej 50ml Chmara Blend
Cena:

10,99 zł

( 1 l = 219,80 zł )
zobacz więcej
Olejek  Eteryczny Cynamonowy 10ml Naturalne Aromaty Olejek Eteryczny Cynamonowy 10ml Naturalne Aromaty
Cena:

11,75 zł

( 1 l = 1 175,00 zł )
szt
zobacz więcej
Olej musztardowy 250ml Sattva Olej musztardowy 250ml Sattva
Producent: Sattva
Cena:

11,90 zł

szt
zobacz więcej
Olej z Nasion Maku Nierafinowany 50ml Esent Olej z Nasion Maku Nierafinowany 50ml Esent
Producent: Esent
Cena:

14,90 zł

( 1 l = 298,00 zł )
szt
zobacz więcej
Proszek Amla 100g Sattva Proszek Amla 100g Sattva
Producent: Sattva
Cena:

14,90 zł

szt
zobacz więcej
Olej z Czarnuszki Nierafinowany 50ml Esent Olej z Czarnuszki Nierafinowany 50ml Esent
Producent: Esent
Cena:

14,99 zł

( 1 l = 299,80 zł )
szt
zobacz więcej
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026 Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Cena:

15,75 zł

( 1 l = 105,00 zł )

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
zobacz więcej
  • promocja
Hydrolat z Zielonej Herbaty - organic 100ml ECOCERT Esent Hydrolat z Zielonej Herbaty - organic 100ml ECOCERT Esent
Producent: Esent
Cena:

15,99 zł

( 1 l = 159,90 zł )
szt
zobacz więcej
Kofeina w proszku 100g  Chmara Blend Kofeina w proszku 100g Chmara Blend
Cena:

16,90 zł

( 1 kg = 169,00 zł )
szt
zobacz więcej
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026 Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026
Producent: Esent
Cena:

17,94 zł

( 1 l = 358,80 zł )

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
zobacz więcej
  • promocja
Wosk jojoba 100g Chmara Blend Wosk jojoba 100g Chmara Blend
Cena:

18,90 zł

( 1 kg = 189,00 zł )
szt
zobacz więcej
Olej Sezamowy 250ml Sattva Olej Sezamowy 250ml Sattva
Producent: Sattva
Cena:

18,90 zł

( 1 l = 75,60 zł )
szt
zobacz więcej
Proszek z Mulethi (lukrecji gładkiej) 100 g Indus Valley Proszek z Mulethi (lukrecji gładkiej) 100 g Indus Valley
Producent: Esent
Cena:

20,90 zł

( 1 kg = 209,00 zł )
szt
zobacz więcej
Proszek z hibiskusa 100 g Indus Valley Proszek z hibiskusa 100 g Indus Valley
Producent: Esent
Cena:

20,90 zł

( 1 kg = 209,00 zł )
szt
zobacz więcej
Proszek z orzechów Shikakai 100 g Indus Valley Proszek z orzechów Shikakai 100 g Indus Valley
Producent: Esent
Cena:

20,90 zł

( 1 kg = 209,00 zł )
szt
zobacz więcej
Olej Laurowy 100% - Cera trądzikowa -20ml Esent Olej Laurowy 100% - Cera trądzikowa -20ml Esent
Producent: Esent
Cena:

20,90 zł

( 1 l = 1 045,00 zł )
szt
zobacz więcej
Olej musztardowy 500ml Sattva Olej musztardowy 500ml Sattva
Producent: Sattva
Cena:

20,90 zł

szt
zobacz więcej

Przyczyny wypadania włosów

Dieta uboga w substancje odżywcze, niedobory witamin, nieodpowiednia pielęgnacja (farbowanie włosów, używanie suszarki lub prostownicy), przewlekły stres – to tylko niektóre z czynników powodujących wypadanie włosów. Włosy odzwierciedlają kondycję naszego organizmu. Wypadanie włosów jest dla nas sygnałem, że w organizmie dzieje się coś niepokojącego. Na stan naszych włosów mają wpływ również zaburzenia hormonalne, problemy z tarczycą, przebyte choroby, przyjmowane leki, ciąża i poród, niedobór cynku i żelaza, uwarunkowania genetyczne oraz pory roku. Włosy częściej wypadają wiosną i jesienią, jest to tak zwana sezonowa utrata włosów.

Jak zapobiegać wypadaniu włosów?

Codziennie podczas mycia i czesania tracimy 50–100 włosów. Jest to jednak całkowicie normalne. Zaniepokoić powinny nas włosy wypadające w znacznych ilościach, pojawienie się miejscowego łysienia, a także nagłe pogorszenie i osłabienie ich stanu. Sygnałem alarmowym jest moment, gdy włosy tracą blask, stają się kruche i przesuszone, a na poduszce, szczotce czy pod prysznicem zostaje ich nadmiar. Nie ma jednej odpowiedzi na pytanie: jak zapobiegać wypadaniu włosów. U każdego sprawdzi się co innego, a powodzenie leczenia zależy od wielu czynników.

Sprawdzone sposoby na wypadanie włosów

Skuteczna kuracja na wypadające włosy powinna przebiegać dwutorowo – wewnątrz organizmu oraz na zewnątrz (skóra głowy i włosy). Sprawdzone sposoby na wypadanie włosów pozwolą nam w mniejszym bądź większym stopniu zaradzić uporczywemu problemowi. Pielęgnacja włosów wypadających wymaga systematyczności i cierpliwości. Nie wzmocnimy włosów i nie poprawimy ich kondycji w jeden dzień. Na pewno jednak prędzej czy później pojawią się pierwsze efekty.

Naturalne kosmetyki na wypadanie włosów

W asortymencie naszego sklepu znajdują się naturalne składniki produktów do włosów wypadających oraz substancje wzmacniające cebulki włosów. Problem osłabionych włosów pomagają rozwiązać różnego rodzaju olejki – np. olejek z pestek moreli, który wzmacnia i odżywia cebulki włosów. Wypadanie włosów zmniejsza olejek cedrowy, który poprawia ukrwienie skóry głowy. Z kolei olejek cynamonowy łagodzi stany zapalne skóry głowy i wzmacnia strukturę włosów. Olej z orzecha włoskiego zawiera kwasy omega-3 i potas, które korzystnie wpływają na porost włosów. Olej działa regenerująco na zniszczone włosy. Naturalne składniki kosmetyków do włosów wypadających znajdują się także w maceracie olejowym z palmy sabałowej. Produkt może być stosowany profilaktycznie przeciw wypadaniu włosów. Pielęgnacja włosów wypadających obejmuje też, często stosowany w leczeniu łysienia, ekstrakt olejowy z pyłku pszczelego – działa on korzystnie na słabe włosy, skórę i paznokcie. Możesz wybrać także nasz zestaw kosmetyków do włosów wypadających.

Produkt dnia
Promocje
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026

11,19 zł

Cena regularna: 13,99 zł

Najniższa cena: 13,99 zł
szt
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend

24,43 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 27,92 zł
szt
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend

13,93 zł

Cena regularna: 19,90 zł

Najniższa cena: 15,92 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk

67,92 zł

Cena regularna: 79,90 zł

Najniższa cena: 79,90 zł
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026

9,03 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 10,32 zł
szt
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026

20,93 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 23,92 zł
szt
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026

4,38 zł

Cena regularna: 21,90 zł

Najniższa cena: 6,57 zł
szt
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026

4,53 zł

Cena regularna: 6,47 zł

Najniższa cena: 6,47 zł
szt
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

17,94 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk

37,73 zł

Cena regularna: 53,90 zł

Najniższa cena: 43,12 zł
szt
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

15,75 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026

25,74 zł

Cena regularna: 42,90 zł

Najniższa cena: 30,03 zł
szt
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026

2,80 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 6,99 zł
szt
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026

1,95 zł

Cena regularna: 6,49 zł

Najniższa cena: 3,25 zł
szt
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026

25,59 zł

Cena regularna: 31,99 zł

Najniższa cena: 31,99 zł
szt
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026

20,34 zł

Cena regularna: 33,90 zł

Najniższa cena: 23,73 zł
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026

31,60 zł

Cena regularna: 39,50 zł

Najniższa cena: 39,50 zł
szt
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026

6,23 zł

Cena regularna: 8,90 zł

Najniższa cena: 8,90 zł
szt
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA

4,05 zł

Cena regularna: 4,50 zł

Najniższa cena: 4,50 zł
szt
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026

3,95 zł

Cena regularna: 7,90 zł

Najniższa cena: 7,90 zł
szt
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026

4,19 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 5,59 zł
szt
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl