Sprawdź aktualne Promocje

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Producenci

W naszym sklepie zamówisz surowce,  dzięki którym zrobić swoją unikatową formułę, które może wspomóc przy problemach skórnych

Olejek Eteryczny Eukaliptus 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Eukaliptus 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Eukaliptus 10ml Naturalne Aromaty

Naturalny olejek eteryczny z eukaliptusa charakteryzuje się intensywnym, świeżym, ziołowym i lekko kamforowym zapachem. Należy do grupy olejków eterycznych o wysokiej zawartości eukaliptolu (1,8-cyneolu), który odpowiada za jego wyraźny, przenikliwy aromat.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,15 zł

( 1 l = 815,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Cyprys 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Cyprys 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Cyprys 10ml Naturalne Aromaty

Odkryj naturalne właściwości olejku cyprysowego – wyjątkowego olejku uzyskiwanego z młodych gałązek cyprysu włoskiego. Dzięki swoim cennym składnikom, olejek cyprysowy ma pozytywny wpływ na zdrowie, szczególnie na system krążenia oraz gospodarkę wodno-tłuszczową.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,99 zł

( 1 l = 899,00 zł )
szt

Olej ze słodkich migdałów Nierafinowany 50ml Chmara Blend

Olej ze słodkich migdałów Nierafinowany 50ml Chmara Blend
Olej ze słodkich migdałów Nierafinowany 50ml Chmara Blend

Olej Migdałowy to ceniony w kosmetyce naturalny olej roślinny, wykorzystywany jako składnik kremów, balsamów, maseł do ciała, olejków pielęgnacyjnych, produktów do włosów oraz preparatów do codziennej pielęgnacji.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

10,90 zł

( 1 l = 218,00 zł )
szt

Olej musztardowy 250ml Sattva

Olej musztardowy 250ml Sattva
Olej musztardowy 250ml Sattva

Olej musztardowy jest wytwarzany z nasion gorczycy, które zawierają wysoką zawartość związków siarki. Olej musztardowy jest bogaty w kwasy tłuszczowe, takie jak kwas oleinowy, kwas erukowy i kwas linolowy. Zawiera również wiele składników odżywczych, takich jak witaminy A, E i K, a także minerały, takie jak magnez, cynk, wapń i potas.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

11,90 zł

szt

Olej ze Słodkich Migdałów Rafinowany 50ml Chmara Blend

Olej ze Słodkich Migdałów Rafinowany 50ml Chmara Blend
Olej ze Słodkich Migdałów Rafinowany 50ml Chmara Blend

Olej migdałowy intensywnie nawilża, regeneruje świetnie sprawdza się w pielęgnacji cery suchej, atopowej, wrażliwej. Olej ze słodkich migdałów łagodzi podrażnienia skóry, a zwłaszcza te słoneczne.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

11,90 zł

( 1 l = 238,00 zł )
szt

Witamina PP (B3- Niacynamid) 25g Chmara Blend

Witamina PP (B3- Niacynamid) 25g Chmara Blend
Witamina PP (B3- Niacynamid) 25g Chmara Blend

Niacynamid reguluję produkcję sebum, co jest szczególnie korzystne dla osób z cerą tłustą lub skłonną do trądziku, zmniejsza wypryski i ogranicza rozwój zaskórników. Niacynamid wyrównuje koloryt skóry, przebarwienia, hiperpigmentację działa poprzez hamowanie transferu melaniny do górnych warstw skóry.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

12,90 zł

szt

Ekstrakt Olejowy z Nagietka (Macerat) 50ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy z Nagietka (Macerat) 50ml  Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy z Nagietka (Macerat) 50ml Chmara Blend

Macerat z nagietka znajduje swoje miejsce w recepturach kosmetyków dedykowanych cerze suchej, wrażliwej, delikatnej, dojrzałej oraz problematycznej.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

12,90 zł

( 1 l = 258,00 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Rumianku 50ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Rumianku 50ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Rumianku 50ml Chmara Blend

Ekstrakt olejowy z rumianku (INCI: Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil and Matricaria Chamomilla Flower Extract)
Naturalny surowiec kosmetyczny pochodzenia roślinnego

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

12,99 zł

( 1 l = 259,80 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Kadzidłowca 50ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Kadzidłowca 50ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Kadzidłowca 50ml Chmara Blend

Ekstrakt olejowy z kadzidłowca (Boswellia serrata) to składnik pochodzenia roślinnego, pozyskiwany z żywicy drzewa kadzidłowca. Ze względu na swoje właściwości fizykochemiczne znajduje zastosowanie jako dodatek w recepturach kosmetycznych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

14,90 zł

( 1 l = 298,00 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy z Rozmarynu (Macerat ) 50ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy z Rozmarynu (Macerat ) 50ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy z Rozmarynu (Macerat ) 50ml Chmara Blend

Dzięki silnym właściwościom dezynfekującym i antybiotykowym rozmaryn może pomóc w leczeniu trądziku oraz rozjaśnianiu plam i przebarwień. Właściwości przeciwzapalne ekstraktu z rozmarynu pomagają zmniejszyć obrzęk i opuchliznę skóry. Właściwości lecznicze tego zioła sprawiają, że jest to potężne lekarstwo na przewlekłe choroby skóry, w tym zapalenie skóry, egzemę i łuszczycę.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

14,90 zł

( 1 l = 298,00 zł )
szt

Olej z Czarnuszki Nierafinowany 50ml Esent

Olej z Czarnuszki Nierafinowany 50ml Esent
Olej z Czarnuszki Nierafinowany 50ml Esent

Olej z czarnuszki (Black Seed Oil) to wyjątkowy produkt, otrzymywany z tłoczenia na zimno nasion czarnuszki siewnej (Nigella Sativa). Czarnuszka to roślina z rodziny jaskrowatych, znana i ceniona w medycynie naturalnej od co najmniej 2500 lat, zwłaszcza w regionach basenu Morza Śródziemnego.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

14,99 zł

( 1 l = 299,80 zł )
szt

Olej Konopny Nierafinowany 50ml Chmara Blend

Olej Konopny Nierafinowany 50ml Chmara Blend
Olej Konopny Nierafinowany 50ml Chmara Blend

Olej Konopny nierafinowany, tłoczony na zimno (wyłącznie z ziaren) do zastosowań kosmetycznych. Przeznaczony przede wszystkim do cery tłustej i trądzikowej, ale sprawdzi się znakomicie przy pielęgnacji skóry dojrzałej.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

15,90 zł

( 1 l = 318,00 zł )
szt

Olej Neem Nierafinowany 50ml Chmara Blend

Olej Neem Nierafinowany 50ml Chmara Blend
Olej Neem Nierafinowany 50ml Chmara Blend

Olejek Neem tłoczony na zimno to naturalny surowiec roślinny pozyskiwany z nasion miodli indyjskiej (Melia Azadirachta). Ceniony w formułach kosmetycznych i pielęgnacyjnych, znajduje zastosowanie jako dodatek do produktów DIY, jak również jako składnik półproduktów kosmetycznych do pielęgnacji skóry, włosów i paznokci.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

16,50 zł

( 1 l = 330,00 zł )
szt

Hydrolat Nagietkowy Organic 100 ml ECOCERT Esent

Hydrolat Nagietkowy Organic 100 ml ECOCERT Esent
Hydrolat Nagietkowy Organic 100 ml ECOCERT Esent

Hydrolat nagietkowy, ma silne działanie antyseptyczne, przeciwzapalne i kojące. W delikatny, sposób napina skórę. Łagodzi podrażnienia skóry, również te po kąpielach słonecznych i solarium, po ukąszeniach owadów itp. Jest antyoksydantem, zapobiega stanom zapalnym skóry.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

17,90 zł

( 1 l = 179,00 zł )
szt

Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

Olej z pestek jabłka to wyjątkowy, naturalny produkt, który dostarcza skórze i włosom mnóstwo korzyści. Tłoczony na zimno i nierafinowany, zachowuje wszystkie cenne składniki odżywcze, które wspierają zdrowie i kondycję skóry oraz włosów.

Dostępność: brak towaru

Cena:

17,94 zł

( 1 l = 358,80 zł )

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
  • promocja

Hydrolat z Rumianku Rzymskiego Organic 100ml Esent

Hydrolat z Rumianku Rzymskiego Organic 100ml Esent
Hydrolat z Rumianku Rzymskiego Organic 100ml Esent

Hydrolat z rumianku rzymskiego (Chamaemelum nobile) to surowiec roślinny powstający w wyniku destylacji koszyczków kwiatowych. Ceniony jest jako składnik kompozycji kosmetycznych, szczególnie tych przeznaczonych do produktów o delikatnym charakterze. Ze względu na swój naturalny profil, znajduje zastosowanie m.in. w preparatach opracowywanych z myślą o pielęgnacji okolic wrażliwych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

18,49 zł

( 1 l = 184,90 zł )
szt

Hydrolat z Chabra Bławatka 100ml Esent

Hydrolat z Chabra Bławatka 100ml Esent
Hydrolat z Chabra Bławatka 100ml Esent

Hydrolat , a dokładniej organiczny destylat z kwiatów Chabra Bławatka ,pozyskiwany jest w procesie destylacji parą wodna. 

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

18,49 zł

( 1 l = 184,90 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy z Acmelli (Acmella Macerat) 50ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy z Acmelli (Acmella Macerat) 50ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy z Acmelli (Acmella Macerat) 50ml Chmara Blend

Ekstrakt olejowy z acmelli, znany również jako olej z acmelli o nazwie botanicznej Spilanthes acmella, jest cennym składnikiem w przemyśle kosmetycznym i medycynie naturalnej.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

18,90 zł

( 1 l = 378,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Eukaliptus, Eukaliptusowy 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Eukaliptus,  Eukaliptusowy 30ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Eukaliptus, Eukaliptusowy 30ml Chmara Blend

Olejek z eukaliptusu to naturalny produkt o wielu korzystnych właściwościach, który może być doskonałym dodatkiem do codziennej pielęgnacji. Dla skóry, olejek ten jest znany z redukowania nadmiernej potliwości, regulowania nadmiaru sebum oraz działania antyseptycznego, co sprawia, że jest idealny dla osób z problematyczną skórą.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

18,90 zł

( 1 l = 630,00 zł )
szt

Hydrolat Lipowy organic 100 ml ECOCERT Esent

Hydrolat Lipowy organic 100 ml ECOCERT Esent
Hydrolat Lipowy organic 100 ml ECOCERT Esent

Hydrolat Lipowy organic 100 ml. ECOCERT

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

18,90 zł

( 1 l = 189,00 zł )
szt

Olej z Baobabu Nierafinowany 50ml Chmara Blend

Olej z Baobabu Nierafinowany 50ml Chmara Blend
Olej z Baobabu Nierafinowany 50ml Chmara Blend

Olej z Baobabu tłoczony na zimno, nierafinowany to wysokiej jakości surowiec roślinny, pozyskiwany z nasion drzewa Adansonia Digitata, znanego jako baobab afrykański. Ten naturalny składnik roślinny znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle kosmetycznym jako komponent wspierający pielęgnacyjne właściwości gotowych produktów.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

19,90 zł

( 1 l = 398,00 zł )
szt

D-pantenol Prowitamina B5, 75% 30g Chmara Blend

D-pantenol Prowitamina B5, 75% 30g Chmara Blend
D-pantenol Prowitamina B5, 75% 30g Chmara Blend

D-pantenol (D-panthenol) jest prowitaminą B5. D-pantenol bardzo łatwo wnika w głąb skóry, włosów i paznokci. Przenika naskórek, gromadzi się w skórze właściwej i zmienia się w witaminę B5 czyli kwas pantotenowy. 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

19,90 zł

( 1 kg = 663,33 zł )
szt

Witamina PP (B3- Niacynamid) 50g Chmara Blend

Witamina PP (B3- Niacynamid) 50g Chmara Blend
Witamina PP (B3- Niacynamid) 50g Chmara Blend

Witamina PP, znana również jako witamina B3 lub niacynamid, to organiczny związek chemiczny, który pełni istotną rolę w organizmach ludzkich i zwierzęcych. Niacynamid jest jednym z dwóch biologicznie czynnych pochodnych witaminy B3 - drugim jest kwas nikotynowy. W formułach kosmetycznych stosowana jako silny anyoksydant, czynnik poprawiający krążenie śródskórne, stymulujący produkcję naturalnego kolagenu.

Dostępność: brak towaru

Cena:

20,90 zł

Olej musztardowy 500ml Sattva

Olej musztardowy 500ml Sattva
Olej musztardowy 500ml Sattva

Olej musztardowy wytwarzany jest z nasion gorczycy, które są tłoczone na zimno. Stosowany głównie na włosy i skórę głowy oraz do masażu ciała.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

20,90 zł

szt

Skóra atopowa – objawy

Sucha, matowa, szorstka w dotyku i podrażniona skóra, swędzenie, czerwone wykwity i plamy to objawy atopowego zapalenia skóry. AZS to choroba przewlekła, która występuje w różnym nasileniu niemal przez całe życie. Przebiega nieregularnie, a jej objawy mogą się nasilać bądź zmniejszać w zależności od pory roku lub wieku chorego. Oznaki AZS pojawiają się już w okresie niemowlęctwa i obejmują takie części ciała jak twarz, ramiona, nogi i plecy. Przebieg atopowego zapalenia skóry wygląda u każdego inaczej, inne są zmiany skórne i objawy chorobowe. Przyczyną AZS mogą być czynniki genetyczne, biologiczne i środowiskowe.

Pielęgnacja skóry atopowej

Skóra atopowa wymaga specjalnej pielęgnacji. Odpowiedni skład kosmetyków i proporcje zawartych w nich substancji kojących mogą wyraźnie zmniejszyć objawy AZS. Dobór właściwych produktów pielęgnacyjnych jest jednak sprawą indywidualną i zależy od wielu czynników, między innymi od miejsca i stopnia nasilenia zmian chorobowych oraz od wieku osoby dotkniętej AZS. Na rynku kosmetycznym możemy znaleźć szereg kosmetyków do pielęgnacji skóry atopowej. Wybór odpowiedniego produktu bywa jednak trudny. Czym się kierować przy wyborze kosmetyków? Co pomaga na atopowe zapalenie skóry?

Atopowe zapalenie skóry – leczenie naturalne

Naturalne kosmetyki na AZS łagodzą skórne zmiany chorobowe, zapewniają skórze ulgę i odpowiednie nawilżenie.

Produkt dnia
Ektoina 5g Chmara Blend
Ektoina 5g Chmara Blend

16,90 zł

szt
Promocje
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026

11,19 zł

Cena regularna: 13,99 zł

Najniższa cena: 13,99 zł
szt
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend

24,43 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 27,92 zł
szt
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend

13,93 zł

Cena regularna: 19,90 zł

Najniższa cena: 15,92 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk

67,92 zł

Cena regularna: 79,90 zł

Najniższa cena: 79,90 zł
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026

9,03 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 10,32 zł
szt
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026

20,93 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 23,92 zł
szt
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026

4,38 zł

Cena regularna: 21,90 zł

Najniższa cena: 6,57 zł
szt
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026

4,53 zł

Cena regularna: 6,47 zł

Najniższa cena: 6,47 zł
szt
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

17,94 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk

37,73 zł

Cena regularna: 53,90 zł

Najniższa cena: 43,12 zł
szt
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

15,75 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026

25,74 zł

Cena regularna: 42,90 zł

Najniższa cena: 30,03 zł
szt
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026

2,80 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 6,99 zł
szt
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026

1,95 zł

Cena regularna: 6,49 zł

Najniższa cena: 3,25 zł
szt
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026

25,59 zł

Cena regularna: 31,99 zł

Najniższa cena: 31,99 zł
szt
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026

20,34 zł

Cena regularna: 33,90 zł

Najniższa cena: 23,73 zł
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026

31,60 zł

Cena regularna: 39,50 zł

Najniższa cena: 39,50 zł
szt
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026

6,23 zł

Cena regularna: 8,90 zł

Najniższa cena: 8,90 zł
szt
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA

4,05 zł

Cena regularna: 4,50 zł

Najniższa cena: 4,50 zł
szt
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026

3,95 zł

Cena regularna: 7,90 zł

Najniższa cena: 7,90 zł
szt
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026

4,19 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 5,59 zł
szt
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl