Sprawdź aktualne Promocje

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Producenci

Masło Shea Nierafinowane 1000g (1kg) Karite Chmara Blend

Masło Shea Nierafinowane  1000g (1kg) Karite Chmara Blend
Masło Shea Nierafinowane 1000g (1kg) Karite Chmara Blend

Masło Shea Nierafinowane jest bogate w witaminy A i E które sprawiają, że skóra po jego zastosowaniu jest gładka, dobrze nawilżona i pokryta zabezpieczającym lipidowym filmem. Ponadto zawiera ono witaminę F, która pomaga rozluźnić i rozgrzać napięte mięśnie. Substancje zawarte w maśle chronią i wzmacniają cement komórkowy warstwy rogowej skóry co poprawia jej elastyczność.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

59,90 zł

( 1 kg = 59,90 zł )
szt

Masło Avocado Rafinowane 450g Chmara Blend

Masło Avocado Rafinowane 450g Chmara Blend
Masło Avocado Rafinowane 450g Chmara Blend

Masło z awokado pozyskiwane jest z owoców Persea Gratissima, poprzez unikalny proces hydrogenizacji.  Masełko charakteryzuje się aksamitną i miękką konsystencją przez co łatwo się rozpuszcza. Masło ma jasnokremowe zabarwienie.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

69,90 zł

szt

Masło Shea Nierafinowane ORGANIC 1kg Chmara Blend

Masło Shea Nierafinowane ORGANIC 1kg Chmara Blend
Masło Shea Nierafinowane ORGANIC 1kg Chmara Blend

Masło Shea Nierafinowane Organiczne jest bogate w witaminy A i E które sprawiają, że skóra po jego zastosowaniu jest gładka, dobrze nawilżona i pokryta zabezpieczającym lipidowym filmem. Ponadto zawiera ono witaminę F, która pomaga rozluźnić i rozgrzać napięte mięśnie. Substancje zawarte w maśle chronią i wzmacniają cement komórkowy warstwy rogowej skóry co poprawia jej elastyczność.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

79,90 zł

( 1 kg = 79,90 zł )
szt

Masło Mango Rafinowane 1kg Chmara Blend

Masło Mango Rafinowane 1kg Chmara Blend
Masło Mango Rafinowane 1kg Chmara Blend

Masło Mango Rafinowane 

Nazwa INCI: Mangifera Indica(Mango) Seed Butter

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

89,00 zł

( 1 kg = 89,00 zł )
szt

Masło Kokum 1kg Chmara Blend

Masło Kokum 1kg Chmara Blend
Masło Kokum 1kg Chmara Blend

Garcinia Indica Seed Butter to wysokiej jakości, rafinowane masło roślinne otrzymywane z nasion owoców drzewa Garcinia indica, naturalnie występującego w Indiach. Charakteryzuje się jasną barwą, delikatnym, neutralnym zapachem oraz gładką, jednolitą konsystencją. Jest popularnym surowcem w przemyśle kosmetycznym, gdzie cenione jest za swoje właściwości emolientowe i stabilizujące konsystencję produktów.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

110,00 zł

szt

Masło Kakaowe Surowe Nierafinowane 1kg Chmara Blend

Masło Kakaowe Surowe Nierafinowane 1kg Chmara Blend
Masło Kakaowe Surowe Nierafinowane 1kg Chmara Blend

Naturalne masło kakaowe to tłuszcz roślinny pozyskiwany z nasion kakaowca (Theobroma cacao), wykorzystywany jako składnik bazowy w recepturach kosmetycznych. Produkt ma jasnobeżową barwę i słodki, naturalny zapach kojarzony z kakao. W przemyśle kosmetycznym ceniony jest jako emolient, stabilizator konsystencji i nośnik składników aktywnych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

189,00 zł

( 1 kg = 189,00 zł )
szt

Masło Shea Rafinowane 25kg Zrób Swój Kosmetyk

Masło Shea Rafinowane 25kg Zrób Swój Kosmetyk
Masło Shea Rafinowane 25kg Zrób Swój Kosmetyk

Naturalne masło z orzechów masłosza, popularnie zwane masłem shea lub masłem karite. Jeden z najbardziej popularnych i uniwersalnych składników kosmetycznych. Rafinowane, 100% czyste, bez dodatków, bez zapachu. Silnie nawilżające i zmiękczające skórę zapewniając skuteczną ochronę przed czynnikami stresu środowiskowego. Łagodzi podrażnienia, Posiada właściwości kojące, poprawia wygląd skóry i spowalnia jej starzenie się.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

779,00 zł

( 1 kg = 31,16 zł )
szt

Masło Shea Nierafinowane INTENSYWNY ZAPACH 25kg Zrób Swój Kosmetyk

Masło Shea Nierafinowane INTENSYWNY ZAPACH 25kg Zrób Swój Kosmetyk
Masło Shea Nierafinowane INTENSYWNY ZAPACH 25kg Zrób Swój Kosmetyk

Masło Shea Nierafinowane jest bogate w witaminy A i E które sprawiają, że skóra po jego zastosowaniu jest gładka, dobrze nawilżona i pokryta zabezpieczającym lipidowym filmem. Ponadto zawiera ono witaminę F, która pomaga rozluźnić i rozgrzać napięte mięśnie. Substancje zawarte w maśle chronią i wzmacniają cement komórkowy warstwy rogowej skóry co poprawia jej elastyczność.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

899,00 zł

( 1 kg = 35,96 zł )
szt

Masło Kakaowe Nierafinowane 25kg Zrób Swój Kosmetyk

Masło Kakaowe Nierafinowane 25kg Zrób Swój Kosmetyk
Masło Kakaowe Nierafinowane 25kg Zrób Swój Kosmetyk

Masło kakaowe nierafinowane 25kg

INCI: Theobroma Cacao

Dostępność: brak towaru

Cena:

2 200,00 zł

( 1 kg = 88,00 zł )
Produkt dnia
Ektoina 5g Chmara Blend
Ektoina 5g Chmara Blend

16,90 zł

szt
Promocje
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026

11,19 zł

Cena regularna: 13,99 zł

Najniższa cena: 13,99 zł
szt
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend

24,43 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 27,92 zł
szt
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend

13,93 zł

Cena regularna: 19,90 zł

Najniższa cena: 15,92 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk

67,92 zł

Cena regularna: 79,90 zł

Najniższa cena: 79,90 zł
szt
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026

9,03 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 10,32 zł
szt
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026

20,93 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 23,92 zł
szt
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026

4,38 zł

Cena regularna: 21,90 zł

Najniższa cena: 6,57 zł
szt
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026

4,53 zł

Cena regularna: 6,47 zł

Najniższa cena: 6,47 zł
szt
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

17,94 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk

37,73 zł

Cena regularna: 53,90 zł

Najniższa cena: 43,12 zł
szt
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

15,75 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026

25,74 zł

Cena regularna: 42,90 zł

Najniższa cena: 30,03 zł
szt
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026

2,80 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 6,99 zł
szt
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026

1,95 zł

Cena regularna: 6,49 zł

Najniższa cena: 3,25 zł
szt
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026

25,59 zł

Cena regularna: 31,99 zł

Najniższa cena: 31,99 zł
szt
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026

20,34 zł

Cena regularna: 33,90 zł

Najniższa cena: 23,73 zł
szt
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026

31,60 zł

Cena regularna: 39,50 zł

Najniższa cena: 39,50 zł
szt
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026

6,23 zł

Cena regularna: 8,90 zł

Najniższa cena: 8,90 zł
szt
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026

3,95 zł

Cena regularna: 7,90 zł

Najniższa cena: 7,90 zł
szt
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026

4,19 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 5,59 zł
szt
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl