Sprawdź aktualne Promocje

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Producenci

Ekstrakt olejowy z nagietka (macerat) 150ml Chmara Blend

Ekstrakt olejowy z nagietka (macerat) 150ml Chmara Blend
Ekstrakt olejowy z nagietka (macerat) 150ml Chmara Blend

Macerat z nagietka znajduje swoje miejsce w recepturach kosmetyków dedykowanych cerze suchej, wrażliwej, delikatnej, dojrzałej oraz problematycznej.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

27,90 zł

( 1 l = 186,00 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy z Nagietka (Macerat) 500ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy z Nagietka (Macerat) 500ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy z Nagietka (Macerat) 500ml Chmara Blend

Macerat z nagietka znajduje swoje miejsce w recepturach kosmetyków dedykowanych cerze suchej, wrażliwej, delikatnej, dojrzałej oraz problematycznej.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

69,90 zł

( 1 l = 139,80 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy z Nagietka (Macerat) 50ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy z Nagietka (Macerat) 50ml  Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy z Nagietka (Macerat) 50ml Chmara Blend

Macerat z nagietka znajduje swoje miejsce w recepturach kosmetyków dedykowanych cerze suchej, wrażliwej, delikatnej, dojrzałej oraz problematycznej.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

12,90 zł

( 1 l = 258,00 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

INCI: Serenoa repens fruit extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

15,75 zł

( 1 l = 105,00 zł )

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
  • promocja

Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 50ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 50ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 50ml Chmara Blend

Olej z palmy sabałowej znajduje zastosowanie w kosmetyce, przede wszystkim ze względu na swoje właściwości nawilżające, odżywcze i regenerujące. Jest składnikiem wielu produktów kosmetycznych, takich jak kremy, balsamy, szampony, odżywki i wiele innych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

16,90 zł

( 1 l = 338,00 zł )
szt

Glinka Niebieska 200g Chmara Blend

Glinka Niebieska 200g Chmara Blend
Glinka Niebieska 200g Chmara Blend

Glinka niebieska, znana również jako glinka błękitna, może stanowić wartościowy surowiec kosmetyczny. Wydobywana jest głównie w Rosji i Ukrainie, często z dna zbiorników wodnych, gdzie pokrywa ją solanka. Może być także pozyskiwana z głębi ziemi, zawierając wtedy znaczną ilość wulkanicznego popiołu.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

24,90 zł

( 1 kg = 124,50 zł )
szt

Glinka Niebieska 500g Chmara Blend

Glinka Niebieska 500g Chmara Blend
Glinka Niebieska 500g Chmara Blend

Glinka niebieska, znana również jako glinka błękitna, może stanowić wartościowy surowiec kosmetyczny. Wydobywana jest głównie w Rosji i Ukrainie, często z dna zbiorników wodnych, gdzie pokrywa ją solanka. Może być także pozyskiwana z głębi ziemi, zawierając wtedy znaczną ilość wulkanicznego popiołu.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

49,90 zł

( 1 kg = 99,80 zł )
szt

Glinka Różowa 200g Chmara Blend

Glinka Różowa 200g Chmara Blend
Glinka Różowa 200g Chmara Blend


To mieszanka glinki czerwonej i białej. Łączy to co najlepsze w tych dwóch glinkach: jest łagodna, kojąca jak glinka biała , czyni skórę gładką, złuszczając martwy naskórek i zdrowo oczyszczoną jak glinka czerwona.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

13,90 zł

( 1 kg = 69,50 zł )
szt

Glinka Różowa 500g Chmara Blend

Glinka Różowa 500g Chmara Blend
Glinka Różowa 500g Chmara Blend

To mieszanka glinki czerwonej i białej. Łączy to co najlepsze w tych dwóch glinkach: jest łagodna, kojąca jak glinka biała , czyni skórę gładką, złuszczając martwy naskórek i zdrowo oczyszczoną jak glinka czerwona.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

26,90 zł

( 1 kg = 53,80 zł )
szt

Glinka Zielona 200g Chmara Blend

Glinka Zielona 200g  Chmara Blend
Glinka Zielona 200g Chmara Blend

Glinkę zieloną poleca się do stosowania do cery mieszanej, normalnej, tłustej. Glinka zawiera takie pierwiastki jak:krzem, potas, tlenki minerałów, magnez, mangan, dolomit, miedź, selen i fosfor

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

19,90 zł

( 1 kg = 99,50 zł )
szt

Hydrolat Czarnej Porzeczki - organic 100 ml ECOCERT Esent

Hydrolat Czarnej Porzeczki - organic 100 ml ECOCERT Esent
Hydrolat Czarnej Porzeczki - organic 100 ml ECOCERT Esent

Hydrolat , a dokładniej organiczny destylat z Czarnej Porzeczki pozyskiwany jest w procesie destylacji liści i kwitów  porzeczki parą wodna. Krzewy porzeczki pochodzą z ekologicznych upraw. Ma postać niemal bezbarwnego płynu o charakterystycznym ,bardzo delikatnym zapachu

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

17,90 zł

( 1 l = 179,00 zł )
szt

Hydrolat z Lawendy Wąskolistnej 100ml Esent

Hydrolat z Lawendy Wąskolistnej 100ml Esent
Hydrolat z Lawendy Wąskolistnej 100ml Esent

Ceniony jest za działania tonizujace, regenerujące, antyoksydacyjne i antyseptyczne. Nie można nie wspomnieć o relaksacyjnym wpływie zapachu hydrolatu na cały organizm.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

14,49 zł

( 1 l = 144,90 zł )
szt

Mocznik 500g Chmara Blend

Mocznik 500g Chmara Blend
Mocznik 500g Chmara Blend

Mocznik (Urea) jest związkiem chemicznym występującym w postaci białego, bezwonnego, krystalicznego proszku. Substancja charakteryzuje się dobrą rozpuszczalnością w wodzie oraz higroskopijnością, czyli zdolnością do pochłaniania i wiązania wilgoci z otoczenia.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

18,90 zł

( 1 kg = 37,80 zł )
szt

Olej Arganowy Nierafinowany Dezodoryzowany 200ml Chmara Blend

Olej Arganowy Nierafinowany Dezodoryzowany 200ml Chmara Blend
Olej Arganowy Nierafinowany Dezodoryzowany 200ml Chmara Blend

Olej arganowy dzięki dużej zwartości witaminy E i kwasów tłuszczowych znany jest ze swojego działania przeciwzmarszczkowego, stosuje się go w preparatach do pielęgnacji cery dojrzałej, suchej, zmniejsza trądzik, łuszczycę, rozstępy i blizny. Świetnie pielęgnuje i odbudowuje paznokcie. Włosom nadaje blask i połysk. Ponadto stwierdzono, że olej arganowy zmniejsza bóle reumatyczne.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

49,90 zł

( 1 l = 249,50 zł )
szt

Olej Arganowy Nierafinowany Dezodoryzowany 500ml Chmara Blend

Olej Arganowy Nierafinowany Dezodoryzowany 500ml Chmara Blend
Olej Arganowy Nierafinowany Dezodoryzowany 500ml Chmara Blend

Olej Arganowy firmy Zrób Swój Kosmetyk pozyskiwany jest ze świeżych orzechów gatunku Argania żelazna łac. Argania spinosa, z drzewa arganowego, występującego wyłącznie w Afryce w południowo zachodniej części Maroka i Algerii.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

99,90 zł

( 1 l = 199,80 zł )
szt

Olej Arganowy Nierafinowany Dezodoryzowany 50ml Chmara Blend

Olej Arganowy Nierafinowany Dezodoryzowany 50ml Chmara Blend
Olej Arganowy Nierafinowany Dezodoryzowany 50ml Chmara Blend

Olej arganowy dzięki dużej zwartości witaminy E i kwasów tłuszczowych znany jest ze swojego działania przeciwzmarszczkowego, stosuje się go w preparatach do pielęgnacji cery dojrzałej, suchej, zmniejsza trądzik, łuszczycę, rozstępy i blizny. Świetnie pielęgnuje i odbudowuje paznokcie. Włosom nadaje blask i połysk. Ponadto stwierdzono, że olej arganowy zmniejsza bóle reumatyczne.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

24,00 zł

( 1 l = 480,00 zł )
szt

Olej Laurowy 100% - Cera trądzikowa -20ml Esent

Olej Laurowy 100% - Cera trądzikowa -20ml Esent
Olej Laurowy 100% - Cera trądzikowa -20ml Esent

Olej laurowy zawiera w swym składzie Pentolinę która to pobudza pracę mieszków włosowych, stymulując porost włosów. Dzięki wysokiej zawartości chlorofilu wspomaga gojenie ran i stanów zapalnych skóry.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

20,90 zł

( 1 l = 1 045,00 zł )
szt

Olej Neem Nierafinowany 150ml Chmara Blend

Olej Neem Nierafinowany 150ml Chmara Blend
Olej Neem Nierafinowany 150ml Chmara Blend

Olejek Neem tłoczony na zimno to naturalny surowiec kosmetyczny pochodzenia roślinnego, pozyskiwany z nasion drzewa miodli indyjskiej (Melia Azadirachta). Znany ze swojej wielofunkcyjności, może stanowić komponent receptur kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów oraz paznokci.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

25,00 zł

( 1 l = 166,67 zł )
szt

Olej Neem Nierafinowany 500ml Chmara Blend

Olej Neem Nierafinowany 500ml Chmara Blend
Olej Neem Nierafinowany 500ml Chmara Blend

Poznaj naturalne właściwości Olejku Neem od Chmara Blend, który wnosi potęgę natury do codziennej pielęgnacji ciała oraz pielęgnacji roślin. Ten wyjątkowy olejek z nasion miodli indyjskiej to prawdziwy eliksir zdrowia i regeneracji – wzbogaci Twój rytuał wellness i stanie się nieodzownym elementem dbania o zdrowie roślin.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

54,90 zł

( 1 l = 109,80 zł )
szt

Olej Neem Nierafinowany 50ml Chmara Blend

Olej Neem Nierafinowany 50ml Chmara Blend
Olej Neem Nierafinowany 50ml Chmara Blend

Olejek Neem tłoczony na zimno to naturalny surowiec roślinny pozyskiwany z nasion miodli indyjskiej (Melia Azadirachta). Ceniony w formułach kosmetycznych i pielęgnacyjnych, znajduje zastosowanie jako dodatek do produktów DIY, jak również jako składnik półproduktów kosmetycznych do pielęgnacji skóry, włosów i paznokci.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

16,50 zł

( 1 l = 330,00 zł )
szt

Olej z Czarnuszki Nierafinowany 50ml Esent

Olej z Czarnuszki Nierafinowany 50ml Esent
Olej z Czarnuszki Nierafinowany 50ml Esent

Olej z czarnuszki (Black Seed Oil) to wyjątkowy produkt, otrzymywany z tłoczenia na zimno nasion czarnuszki siewnej (Nigella Sativa). Czarnuszka to roślina z rodziny jaskrowatych, znana i ceniona w medycynie naturalnej od co najmniej 2500 lat, zwłaszcza w regionach basenu Morza Śródziemnego.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

14,99 zł

( 1 l = 299,80 zł )
szt

Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

Olej z pestek jabłka to wyjątkowy, naturalny produkt, który dostarcza skórze i włosom mnóstwo korzyści. Tłoczony na zimno i nierafinowany, zachowuje wszystkie cenne składniki odżywcze, które wspierają zdrowie i kondycję skóry oraz włosów.

Dostępność: brak towaru

Cena:

17,94 zł

( 1 l = 358,80 zł )

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
  • promocja

Olej z Rokitnika Nierafinowany 200ml Chmara Blend

Olej z Rokitnika Nierafinowany 200ml Chmara Blend
Olej z Rokitnika Nierafinowany 200ml Chmara Blend

Olej z rokitnika firmy Zrób Swój Kosmetyk powstaje z nasion lub owoców rokitnika w procesie tłoczenia na zimno. Rokitnik jest jedną z najbardziej wartościowych roślin na świecie, ponieważ posiada dużą zawartość witamin takich jak A, C oraz E, jak również C, E, K, PP i karotenoidów. Bogaty jest także w związki fenolowe oraz flawonoidy.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

59,90 zł

( 1 l = 299,50 zł )
szt

Olej z Rokitnika Nierafinowany 50ml Chmara Blend

Olej z Rokitnika Nierafinowany 50ml Chmara Blend
Olej z Rokitnika Nierafinowany 50ml Chmara Blend

Olej Rokitnikowy firmy Zrób Swój Kosmetyk powstaje z nasion lub owoców rokitnika w procesie tłoczenia na zimno. Rokitnik jest jedną z najbardziej wartościowych roślin na świecie, ponieważ posiada dużą zawartość witamin takich jak A, C oraz E, jak również C, E, K, PP i karotenoidów. Bogaty jest także w związki fenolowe oraz flawonoidy.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

19,90 zł

( 1 l = 398,00 zł )
szt

Co to jest łupież? Dlaczego powstaje?

Dla wielu łupież to przede wszystkim problem natury estetycznej. Nie lubimy jasnego „proszku” we włosach czy osiadającego na ubraniu. Chcemy zatem znaleźć skuteczne substancje na łupież, czyli takie, które pozwolą nam pozbyć się białych drobinek. Ale czym one są i dlaczego powstają? Łupież to złuszczony naskórek. Jednak to nie łuszczenie się skóry jest problemem.

Jest to bowiem proces całkowicie naturalny, a wystąpienie łupieżu nie jest jego oczywistą konsekwencją. Pojawia się on tylko wtedy, gdy podział komórek naskórka jest przyspieszony. Prowadzi do tego np. działanie niektórych grzybów, które co prawda występują na naszej skórze naturalnie, ale w określonych warunkach są w stanie namnażać się w przyspieszonym tempie. Może to wynikać z kilku czynników: przegrzewania skóry głowy, zbyt rzadkiego mycia lub niedokładnego spłukiwania. Również ogólnoustrojowe infekcje, zła dieta lub nadmierny stres mogą przyczyniać się do powstawania łupieżu.

Jak pozbyć się łupieżu? Składniki aktywne na łupież

Dostępnych jest wiele preparatów reklamowanych jako przeciwłupieżowe. Często są one jednak bardzo inwazyjne i przez to mogą negatywnie wpływać na naturalne bariery ochronne na skórze głowy. Naturalne surowce przeciwłupieżowe mogą być co najmniej równie skuteczne, a przy tym są zazwyczaj łagodniejsze. Oleje to bardzo skuteczne substancje na łupież. Olejki rozmarynowe, lawendowe, czy też z drzewa herbacianego pozwolą złagodzić dolegliwości.

Zastosować je możemy również w domowych kosmetykach przeciwłupieżowych. Jakich substancji użyć do szamponu przeciwłupieżowego DIY? Olej rycynowy czy olej kokosowy stanowią dobrą bazę do produkcji naturalnych specyfików pomocnych w zwalczaniu łupieżu.

Pielęgnacja skóry głowy z łupieżem

Nie powinno się zapominać o profilaktyce. Właściwa pielęgnacja skóry głowy z łupieżem powinna być stosowana także wtedy, gdy nie widzimy go w naszych włosach. Warto wtedy nadal korzystać ze sprawdzonych i skutecznych specyfików. Naturalne surowce przeciwłupieżowe mogą z powodzeniem wyeliminować problem, jak i zapobiec jego nawrotom.

Należy więc regularnie i dokładnie myć włosy, a także dbać o to, aby nie pozostawały na nich resztki szamponu. Dobrym pomysłem są także regularne masaże, podczas których można stosować olejki. Dobrze jest ograniczać ilość kosmetyków, z których korzystamy podczas codziennej pielęgnacji skóry. Te naturalne z pewnością będą mieć lepszy wpływ na skórę naszej głowy.

Pamiętajmy jednak, że jeśli problem jest uporczywy i nie mija, mimo że stosujemy składniki aktywne na łupież, należy skonsultować się ze specjalistą.

Produkt dnia
Promocje
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026

11,19 zł

Cena regularna: 13,99 zł

Najniższa cena: 13,99 zł
szt
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend

24,43 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 27,92 zł
szt
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend

13,93 zł

Cena regularna: 19,90 zł

Najniższa cena: 15,92 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk

67,92 zł

Cena regularna: 79,90 zł

Najniższa cena: 79,90 zł
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026

9,03 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 10,32 zł
szt
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026

20,93 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 23,92 zł
szt
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026

4,38 zł

Cena regularna: 21,90 zł

Najniższa cena: 6,57 zł
szt
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026

4,53 zł

Cena regularna: 6,47 zł

Najniższa cena: 6,47 zł
szt
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

17,94 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk

37,73 zł

Cena regularna: 53,90 zł

Najniższa cena: 43,12 zł
szt
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

15,75 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026

25,74 zł

Cena regularna: 42,90 zł

Najniższa cena: 30,03 zł
szt
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026

2,80 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 6,99 zł
szt
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026

1,95 zł

Cena regularna: 6,49 zł

Najniższa cena: 3,25 zł
szt
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026

25,59 zł

Cena regularna: 31,99 zł

Najniższa cena: 31,99 zł
szt
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026

20,34 zł

Cena regularna: 33,90 zł

Najniższa cena: 23,73 zł
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026

31,60 zł

Cena regularna: 39,50 zł

Najniższa cena: 39,50 zł
szt
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026

6,23 zł

Cena regularna: 8,90 zł

Najniższa cena: 8,90 zł
szt
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA

4,05 zł

Cena regularna: 4,50 zł

Najniższa cena: 4,50 zł
szt
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026

3,95 zł

Cena regularna: 7,90 zł

Najniższa cena: 7,90 zł
szt
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026

4,19 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 5,59 zł
szt
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl