Sprawdź aktualne Promocje

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Producenci

Olejek Eteryczny Tymianek 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Tymianek 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Tymianek 10ml Naturalne Aromaty

Olejek tymiankowy, pozyskiwany z wierzchołków kwiatów tymianku, jest ceniony w kosmetyce oraz aromaterapii. Jego intensywny, ziołowy zapach z nutami lekko korzennymi sprawia, że jest to olejek o charakterystycznym aromacie, który świetnie komponuje się z wieloma innymi olejkami eterycznymi.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

7,59 zł

( 1 l = 759,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Terpentyna 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Terpentyna 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Terpentyna 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny terpentynowy pozyskiwany z igieł sosny pospolitej to wyjątkowy surowiec, który znajduje szerokie zastosowanie w kosmetykach oraz aromaterapii. Jego charakterystyczny zapach oraz wszechstronność sprawiają, że jest on ceniony w różnych formulacjach.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

7,90 zł

( 1 l = 790,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Świerkowy 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny  Świerkowy 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Świerkowy 10ml Naturalne Aromaty

Olejek wspiera w rekonwalescencji, infekcji wirusowej, wzmacnia organizm w walce z kaszlem, walczy z problemami łuszczycy oraz grzybicy.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

7,90 zł

( 1 l = 790,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Sosnowy 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Sosnowy 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Sosnowy 10ml Naturalne Aromaty

Zwiększa odporność organizmu, stymuluje pracę układu krążenia, pobudza układ krwionośny, pomocny na problemy z menopauzą Naturalny olejek z sosny działa rozgrzewająco, zalecany w stanach przemęczenia, fizycznego.

 

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

7,90 zł

( 1 l = 790,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Mięta Pieprzowa 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Mięta Pieprzowa 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Mięta Pieprzowa 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny z zielonej cytryny jest ceniony w aromaterapii i kosmetyce za swoje charakterystyczne właściwości zapachowe oraz zastosowanie w różnych produktach do pielęgnacji ciała i aromatyzacji przestrzeni. Jest to olejek o świeżym, cytrusowym zapachu, który często wykorzystywany jest w produktach mających na celu poprawę nastroju i stworzenie przyjemnej atmosfery.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,15 zł

( 1 l = 815,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Eukaliptus 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Eukaliptus 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Eukaliptus 10ml Naturalne Aromaty

Naturalny olejek eteryczny z eukaliptusa charakteryzuje się intensywnym, świeżym, ziołowym i lekko kamforowym zapachem. Należy do grupy olejków eterycznych o wysokiej zawartości eukaliptolu (1,8-cyneolu), który odpowiada za jego wyraźny, przenikliwy aromat.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,15 zł

( 1 l = 815,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Cytrynowy 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Cytrynowy 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Cytrynowy 10ml Naturalne Aromaty

Działa antyseptycznie i przeciwgorączkowo. Wykorzystywany przy stanach zapalnych skóry, opryszczkach i trądziku. Olejek cytrynowy uspokaja pracę serca i układu krążenia, co obniża ciśnienie krwi.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,15 zł

( 1 l = 815,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Hyzop 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Hyzop 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Hyzop 10ml Naturalne Aromaty

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,39 zł

( 1 l = 839,00 zł )
szt
  • nowość

Olejek Eteryczny Anyż 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Anyż 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Anyż 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny z anyżu, pozyskiwany z owoców Pimpinella anisum (anyżek biedrzeniec), charakteryzuje się intensywnym, słodkim zapachem o wyraźnie korzennym, lekko ziołowym profilu. Często porównywany jest do aromatu lukrecji i kopru włoskiego. Stanowi wartościowy składnik kompozycji zapachowych oraz bywa wykorzystywany w formulacjach kosmetycznych i produktach do aromatyzacji przestrzeni.

Dostępność: brak towaru

Cena:

8,49 zł

( 1 l = 849,00 zł )

Mieszanka olejków eterycznych na Katar 10ml Naturalne Aromaty

Mieszanka olejków eterycznych na Katar 10ml Naturalne Aromaty
Mieszanka olejków eterycznych na Katar 10ml Naturalne Aromaty

Mieszanka olejków eterycznych składająca się z eukaliptusa, mięty, jodły i lawendy jest szeroko stosowana w aromaterapii oraz w kosmetykach do ciała i aromaterapeutycznych produktach pielęgnacyjnych. Kompozycja tych olejków cieszy się popularnością dzięki swojemu świeżemu i ziołowemu zapachowi, który jest często wykorzystywany w celu tworzenia przyjemnej atmosfery oraz w kosmetyce do pielęgnacji skóry i ciała.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,59 zł

( 1 l = 859,00 zł )
szt

Mieszanka Olejek Eterczny 4 Złoczyńców 10ml Naturalne Aromaty

Mieszanka Olejek Eterczny 4 Złoczyńców 10ml Naturalne Aromaty
Mieszanka Olejek Eterczny 4 Złoczyńców 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny charakteryzuje się świeżym zapachem z dominującymi nutami eukaliptusa (Eucalyptus globulus leaf oil), cytryny (Citrus limon peel oil) oraz goździka (Eugenia caryophyllus bud oil). Taki zapach sprawia, że olejek jest idealnym wyborem do zastosowania w produktach, które mają na celu orzeźwienie i oczyszczenie powietrza.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,99 zł

( 1 l = 899,00 zł )
szt

Olejek eteryczy kamforowy Bamer 7ml

Olejek eteryczy kamforowy Bamer 7ml
Olejek eteryczy kamforowy Bamer 7ml

Olejek kamforowy stanowi składnik wielu maści i mazideł używanych przy bólach reumatycznych, pobudzających krążenie o działaniu przeciwzapalnym.

Dostępność: brak towaru

Cena:

8,99 zł

( 1 l = 1 284,29 zł )

Olejek Eteryczny Lawendowy 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Lawendowy 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Lawendowy 10ml Naturalne Aromaty

Naturalny olejek lawendowy posiada właściwości gojenia i regeneracji skóry, relaksuje oraz koi, zwalcza trądzik, łuszczycę oraz zakażenia grzybicze.

 

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,99 zł

( 1 l = 899,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Rozmaryn 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Rozmaryn 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Rozmaryn 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny z rozmarynu (INCI: Rosmarinus Officinalis Leaf Oil) to naturalny surowiec roślinny, wykorzystywany w kosmetyce i aromaterapii ze względu na swój charakterystyczny, intensywnie ziołowy aromat. Destylowany z liści i gałązek rozmarynu, znajduje zastosowanie w szerokiej gamie produktów kosmetycznych i zapachowych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,99 zł

( 1 l = 899,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Jodła Syberyjska 10ml A!

Olejek eteryczny Jodła Syberyjska 10ml A!
Olejek eteryczny Jodła Syberyjska 10ml A!

Potocznie znany jako olejek pachtowy jest otrzymywany z młodych pączków jodły syberyjskiej. Olejek ten zastosowany do inhalacji działa antyseptycznie i wykrztuśnie, udrażnia drogi oddechowe.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

9,25 zł

( 1 l = 925,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Mięta Kędzierzawa 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Mięta Kędzierzawa 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Mięta Kędzierzawa 10ml Naturalne Aromaty

Poznaj moc 100% naturalnego olejku z mięty kędzierzawej, który jest starannie pozyskiwany z liści rośliny Mentha viridis w procesie destylacji parą wodną. Ten olejek to prawdziwy skarb, który przynosi wiele korzyści dla Twojego zdrowia i samopoczucia.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

9,49 zł

( 1 l = 949,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Goździki 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Goździki 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Goździki 10ml Naturalne Aromaty

Naturalny olejek eteryczny z goździków, pozyskiwany w procesie destylacji z pąków drzewa goździkowego, charakteryzuje się intensywnym, korzenno-słodkim aromatem z wyraźnie wyczuwalną nutą eugenolu. Znajduje zastosowanie zarówno w kosmetyce, jak i w aromaterapii oraz produktach ochronnych przed owadami. Ze względu na silny i trwały zapach, często jest wykorzystywany również jako składnik perfum i kompozycji zapachowych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

9,59 zł

( 1 l = 959,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Niaouli 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Niaouli 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Niaouli 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny pozyskiwany z liści drzewa Niaouli (Melaleuca quinquenervia) w procesie destylacji parą wodną. Surowiec ten znany jest z intensywnego, lekko eukaliptusowego zapachu z zielonymi nutami oraz szerokiego zastosowania w aromaterapii i przemyśle kosmetycznym.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

9,89 zł

( 1 l = 989,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Bazylia 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Bazylia 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Bazylia 10ml Naturalne Aromaty

Naturalny olejek eteryczny otrzymywany z liści bazylii pospolitej (Ocimum basilicum) poprzez destylację parą wodną, wyróżnia się intensywnym, świeżym aromatem o charakterze ziołowo-korzennym z lekką nutą słodyczy. Jest to ceniony surowiec zapachowy i funkcjonalny w przemyśle kosmetycznym oraz w produktach do aromaterapii.

Dostępność: brak towaru

Cena:

10,39 zł

( 1 l = 1 039,00 zł )

Olejek eteryczny Majeranek 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Majeranek 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Majeranek 10ml Naturalne Aromaty

Olejek majerankowy, pozyskiwany z ziela majeranku metodą destylacji parą wodną, jest popularnym składnikiem w szerokiej gamie produktów kosmetycznych. Charakteryzuje się ziołowo-korzennym zapachem, który wprowadza w stan relaksu, a także posiada różnorodne właściwości, które są wykorzystywane w formulacjach kosmetycznych.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

10,49 zł

( 1 l = 1 049,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Drzewo herbaciane 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Drzewo herbaciane 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Drzewo herbaciane 10ml Naturalne Aromaty

Olejek z drzewa herbacianego uważny jest za silny antyseptyk. Pomaga zwalczać przeziębienia i grypę, łagodzi choroby gardła, zapalenie migdałków, łagodzi objawy zapalenia oskrzeli. Zapobiega wielu chorobom zakaźnym i tropikalnym.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

11,59 zł

szt

Olejek eteryczny Tymianek 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Tymianek 30ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Tymianek 30ml Chmara Blend

Ten produkt jest to surowiec kosmetyczny, nie kosmetyk, poniższy opis powstał na podstawie dostępnej literatury i ogólnej wiedzy dostępnej w internecie

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

11,90 zł

( 1 l = 396,67 zł )
szt

Olejek eteryczny Kadzidłowiec 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Kadzidłowiec 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Kadzidłowiec 10ml Naturalne Aromaty

Odkryj wyjątkowy aromat naturalnego olejku kadzidłowego – 100% czysty olejek eteryczny, znany i ceniony od czasów biblijnych. Pozyskiwany z mleczno-białej żywicy drzewa kadzidłowca, zachwyca głębokim, drzewnym zapachem z balsamicznymi i korzennymi nutami. Tworzy atmosferę sprzyjającą relaksowi i wyciszeniu.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

11,95 zł

( 1 l = 1 195,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Imbir 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Imbir 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Imbir 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny z imbiru (Zingiber Officinale Oil) to naturalny składnik, który jest ceniony nie tylko w aromaterapii, ale również w kosmetykach, gdzie wykorzystywany jest do różnych zastosowań. Jego charakterystyczny, ciepły i korzenny zapach sprawia, że jest popularny w kompozycjach zapachowych, szczególnie w produktach, które mają na celu poprawę nastroju, witalności oraz dodanie energii.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

13,99 zł

( 1 l = 1 399,00 zł )
szt
Produkt dnia
Promocje
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026

11,19 zł

Cena regularna: 13,99 zł

Najniższa cena: 13,99 zł
szt
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend

24,43 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 27,92 zł
szt
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend

13,93 zł

Cena regularna: 19,90 zł

Najniższa cena: 15,92 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk

67,92 zł

Cena regularna: 79,90 zł

Najniższa cena: 79,90 zł
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026

9,03 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 10,32 zł
szt
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026

20,93 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 23,92 zł
szt
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026

4,38 zł

Cena regularna: 21,90 zł

Najniższa cena: 6,57 zł
szt
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026

4,53 zł

Cena regularna: 6,47 zł

Najniższa cena: 6,47 zł
szt
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

17,94 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk

37,73 zł

Cena regularna: 53,90 zł

Najniższa cena: 43,12 zł
szt
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

15,75 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026

25,74 zł

Cena regularna: 42,90 zł

Najniższa cena: 30,03 zł
szt
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026

2,80 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 6,99 zł
szt
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026

1,95 zł

Cena regularna: 6,49 zł

Najniższa cena: 3,25 zł
szt
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026

25,59 zł

Cena regularna: 31,99 zł

Najniższa cena: 31,99 zł
szt
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026

20,34 zł

Cena regularna: 33,90 zł

Najniższa cena: 23,73 zł
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026

31,60 zł

Cena regularna: 39,50 zł

Najniższa cena: 39,50 zł
szt
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026

6,23 zł

Cena regularna: 8,90 zł

Najniższa cena: 8,90 zł
szt
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA

4,05 zł

Cena regularna: 4,50 zł

Najniższa cena: 4,50 zł
szt
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026

3,95 zł

Cena regularna: 7,90 zł

Najniższa cena: 7,90 zł
szt
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026

4,19 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 5,59 zł
szt
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl