Sprawdź aktualne Promocje

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Producenci

Olejek eteryczny Goździki z Pomarańczą 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Goździki z Pomarańczą 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Goździki z Pomarańczą 10ml Naturalne Aromaty

Mieszanka olejków goździkowego i pomarańczowego to popularne połączenie wykorzystywane zarówno w aromaterapii, jak i w kosmetyce. Charakteryzuje się przyjemnym, intensywnym zapachem, który ma szerokie zastosowanie w różnych produktach zapachowych i pielęgnacyjnych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

7,90 zł

( 1 l = 790,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Grejpfrutowy 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Grejpfrutowy 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Grejpfrutowy 10ml Naturalne Aromaty

Ogólne działanie olejku grejpfrutowego: tonizujące, pobudzające, przeciwbólowe 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,49 zł

( 1 l = 849,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Hyzop 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Hyzop 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Hyzop 10ml Naturalne Aromaty

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,39 zł

( 1 l = 839,00 zł )
szt
  • nowość

Olejek eteryczny Imbir 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Imbir 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Imbir 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny z imbiru (Zingiber Officinale Oil) to naturalny składnik, który jest ceniony nie tylko w aromaterapii, ale również w kosmetykach, gdzie wykorzystywany jest do różnych zastosowań. Jego charakterystyczny, ciepły i korzenny zapach sprawia, że jest popularny w kompozycjach zapachowych, szczególnie w produktach, które mają na celu poprawę nastroju, witalności oraz dodanie energii.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

13,99 zł

( 1 l = 1 399,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Kadzidłowiec 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Kadzidłowiec 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Kadzidłowiec 10ml Naturalne Aromaty

Odkryj wyjątkowy aromat naturalnego olejku kadzidłowego – 100% czysty olejek eteryczny, znany i ceniony od czasów biblijnych. Pozyskiwany z mleczno-białej żywicy drzewa kadzidłowca, zachwyca głębokim, drzewnym zapachem z balsamicznymi i korzennymi nutami. Tworzy atmosferę sprzyjającą relaksowi i wyciszeniu.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

11,95 zł

( 1 l = 1 195,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Kolendra 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Kolendra 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Kolendra 10ml Naturalne Aromaty

Olejek kolendrowy ma działanie antydepresyjne i antystresowe oraz stymulujące i antyseptyczne. Łagodzi napięcie nerwowe, zmniejsza zmęczenie fizyczne, łagodzi bóle reumatyczne i arytretyczne.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

13,90 zł

( 1 l = 1 390,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Koziorożec 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Koziorożec 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Koziorożec 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny „KOZIOROŻEC” to wyjątkowa mieszanka naturalnych olejków eterycznych inspirowana spokojem, konsekwencją i siłą charakteru osób spod znaku Koziorożca. Głęboki, drzewny aromat tworzy atmosferę sprzyjającą koncentracji, relaksowi oraz codziennemu wyciszeniu.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

19,90 zł

( 1 l = 1 990,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Lawendowy 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Lawendowy 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Lawendowy 10ml Naturalne Aromaty

Naturalny olejek lawendowy posiada właściwości gojenia i regeneracji skóry, relaksuje oraz koi, zwalcza trądzik, łuszczycę oraz zakażenia grzybicze.

 

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,99 zł

( 1 l = 899,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Lawendowy 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Lawendowy 30ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Lawendowy 30ml Chmara Blend

Naturalny olejek lawendowy posiada właściwości gojenia i regeneracji skóry, relaksuje oraz koi, zwalcza trądzik, łuszczycę oraz 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

26,00 zł

( 1 l = 866,67 zł )
szt

Olejek eteryczny Lawendowy, z Lawendy 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Lawendowy, z Lawendy 100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Lawendowy, z Lawendy 100ml Chmara Blend

Lawenda znana jest ze swoich zdolności łagodzących napięcie, stres, działanie przeciwbólowe, Naturalny olejek z lawendy stosowany jest jako środek balansujący emocje, łagodząc stany depresyjne. Ma działanie antyoksydacyjne, dzięki fitosterolom, flawonoidom i garbnikom.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

49,90 zł

( 1 l = 499,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Lew 10 ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Lew 10 ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Lew 10 ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Lew to harmonijne połączenie pomarańczy, cynamonu i ylang-ylang, które tworzy wyjątkową atmosferę relaksu, elegancji i pozytywnej energii. Jeżeli szukasz naturalnego olejku eterycznego o ciepłym, luksusowym i zmysłowym aromacie, kompozycja „LEW” będzie doskonałym wyborem.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

19,90 zł

( 1 l = 1 990,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Limonka 10ml

Olejek eteryczny Limonka 10ml
Olejek eteryczny Limonka 10ml

Olejek limonkowy to ceniony składnik w branży kosmetycznej i aromaterapeutycznej, charakteryzujący się świeżym, cytrusowym zapachem, który odświeża powietrze i nadaje produktom naturalny, orzeźwiający akcent.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

7,59 zł

( 1 l = 759,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Majeranek 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Majeranek 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Majeranek 10ml Naturalne Aromaty

Olejek majerankowy, pozyskiwany z ziela majeranku metodą destylacji parą wodną, jest popularnym składnikiem w szerokiej gamie produktów kosmetycznych. Charakteryzuje się ziołowo-korzennym zapachem, który wprowadza w stan relaksu, a także posiada różnorodne właściwości, które są wykorzystywane w formulacjach kosmetycznych.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

10,49 zł

( 1 l = 1 049,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Mandarynka 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Mandarynka 100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Mandarynka 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny z mandarynki (Citrus reticulata) to surowiec roślinny pozyskiwany ze skórek owoców metodą tłoczenia na zimno. Cechuje się świeżym, cytrusowym aromatem, który czyni go cenionym składnikiem kompozycji zapachowych i preparatów pielęgnacyjnych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

49,90 zł

( 1 l = 499,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Mandarynka 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Mandarynka 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Mandarynka 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny mandarynkowy to 100% naturalny produkt ma działanie antydepresyjne, uspokajające, tonizujące.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

7,90 zł

( 1 l = 790,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Mandarynka 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Mandarynka 30ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Mandarynka 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny z mandarynki (Citrus reticulata) to surowiec roślinny pozyskiwany ze skórek owoców metodą tłoczenia na zimno. Cechuje się świeżym, cytrusowym aromatem, który czyni go cenionym składnikiem kompozycji zapachowych i preparatów pielęgnacyjnych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

18,59 zł

( 1 l = 619,67 zł )
szt

Olejek eteryczny Mięta Kędzierzawa 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Mięta Kędzierzawa 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Mięta Kędzierzawa 10ml Naturalne Aromaty

Poznaj moc 100% naturalnego olejku z mięty kędzierzawej, który jest starannie pozyskiwany z liści rośliny Mentha viridis w procesie destylacji parą wodną. Ten olejek to prawdziwy skarb, który przynosi wiele korzyści dla Twojego zdrowia i samopoczucia.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

9,49 zł

( 1 l = 949,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Mięta Pieprzowa 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Mięta Pieprzowa 100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Mięta Pieprzowa 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny miętowy firmy Zrób Swój kosmetyk pozyskiwany jest w wyniku destylacji nadziemnej części roślin czyli liści i łodyg mięty. Olejek miętowy znany jest ze swoich właściwości łagodzących, kojących, orzeźwiających, chłodzących, wykazuje właściwości tonizujące, pobudzające, wzmacnia układ odpornościowy, działa antyseptycznie, bakteriobójcze,  wykrztuśne, przeciwgrzybiczne, rozkurczowe, odświeżające, znieczulające.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

44,90 zł

( 1 l = 449,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Mięta Pieprzowa 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Mięta Pieprzowa 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Mięta Pieprzowa 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny z zielonej cytryny jest ceniony w aromaterapii i kosmetyce za swoje charakterystyczne właściwości zapachowe oraz zastosowanie w różnych produktach do pielęgnacji ciała i aromatyzacji przestrzeni. Jest to olejek o świeżym, cytrusowym zapachu, który często wykorzystywany jest w produktach mających na celu poprawę nastroju i stworzenie przyjemnej atmosfery.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,15 zł

( 1 l = 815,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Mięta Pieprzowa 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Mięta Pieprzowa 30ml  Chmara Blend
Olejek eteryczny Mięta Pieprzowa 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny miętowy firmy Zrób Swój kosmetyk pozyskiwany jest w wyniku destylacji nadziemnej części roślin czyli liści i łodyg mięty. Olejek miętowy znany jest ze swoich właściwości łagodzących, kojących, orzeźwiających, chłodzących, wykazuje właściwości tonizujące, pobudzające, wzmacnia układ odpornościowy, działa antyseptycznie, bakteriobójcze,  wykrztuśne, przeciwgrzybiczne, rozkurczowe, odświeżające, znieczulające.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

22,90 zł

( 1 l = 763,33 zł )
szt

Olejek Eteryczny Neroli 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Neroli 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Neroli 10ml Naturalne Aromaty

Olejek neroli, pozyskiwany z kwiatów pomarańczy gorzkiej, cieszy się dużym uznaniem w kosmetyce oraz aromaterapii. Jego świeży, kwiatowy zapach, charakteryzujący się delikatnymi nutami cytrusowymi, sprawia, że jest chętnie wykorzystywany w produktach pielęgnacyjnych oraz w kompozycjach zapachowych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

11,99 zł

( 1 l = 1 199,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Niaouli 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Niaouli 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Niaouli 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny pozyskiwany z liści drzewa Niaouli (Melaleuca quinquenervia) w procesie destylacji parą wodną. Surowiec ten znany jest z intensywnego, lekko eukaliptusowego zapachu z zielonymi nutami oraz szerokiego zastosowania w aromaterapii i przemyśle kosmetycznym.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

9,89 zł

( 1 l = 989,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Palo Santo 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Palo Santo 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Palo Santo 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Palo Santo z serii Naturalne Aromaty (10 ml) to idealny wybór dla osób ceniących naturalne aromaty oraz dobroczynne właściwości olejków. Jego unikalny, drzewny zapach Palo Santo tworzy atmosferę harmonii, spokoju i relaksu, wprowadzając równowagę do codziennego życia.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

16,59 zł

( 1 l = 1 659,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Panna 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Panna 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Panna 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny „PANNA” to wyjątkowa mieszanka naturalnych olejków eterycznych inspirowana spokojem, harmonią oraz zamiłowaniem do porządku i prostoty. Świeży, ziołowo-cytrusowy aromat doskonale sprawdza się podczas codziennych rytuałów relaksacyjnych, pracy, nauki oraz tworzenia przyjaznej atmosfery w domu lub biurze.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

19,90 zł

( 1 l = 1 990,00 zł )
szt
Produkt dnia
Promocje
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026

11,19 zł

Cena regularna: 13,99 zł

Najniższa cena: 13,99 zł
szt
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend

24,43 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 27,92 zł
szt
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend

13,93 zł

Cena regularna: 19,90 zł

Najniższa cena: 15,92 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk

67,92 zł

Cena regularna: 79,90 zł

Najniższa cena: 79,90 zł
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026

9,03 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 10,32 zł
szt
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026

20,93 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 23,92 zł
szt
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026

4,38 zł

Cena regularna: 21,90 zł

Najniższa cena: 6,57 zł
szt
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026

4,53 zł

Cena regularna: 6,47 zł

Najniższa cena: 6,47 zł
szt
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

17,94 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk

37,73 zł

Cena regularna: 53,90 zł

Najniższa cena: 43,12 zł
szt
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

15,75 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026

25,74 zł

Cena regularna: 42,90 zł

Najniższa cena: 30,03 zł
szt
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026

2,80 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 6,99 zł
szt
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026

1,95 zł

Cena regularna: 6,49 zł

Najniższa cena: 3,25 zł
szt
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026

25,59 zł

Cena regularna: 31,99 zł

Najniższa cena: 31,99 zł
szt
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026

20,34 zł

Cena regularna: 33,90 zł

Najniższa cena: 23,73 zł
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026

31,60 zł

Cena regularna: 39,50 zł

Najniższa cena: 39,50 zł
szt
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026

6,23 zł

Cena regularna: 8,90 zł

Najniższa cena: 8,90 zł
szt
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA

4,05 zł

Cena regularna: 4,50 zł

Najniższa cena: 4,50 zł
szt
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026

3,95 zł

Cena regularna: 7,90 zł

Najniższa cena: 7,90 zł
szt
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026

4,19 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 5,59 zł
szt
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl