Sprawdź aktualne Promocje

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Producenci

Lanolina bezwodna 450g do maści Chmara Blend

Lanolina bezwodna 450g do maści Chmara Blend
Lanolina bezwodna 450g do maści Chmara Blend

Lanolina bezwodna firmy Zrób swój kosmetyk jest popularnym składnikiem w kosmetykach i produktach do pielęgnacji skóry ze względu na jej zdolność do nawilżania i zmiękczania skóry. Jest to cenny składnik w wielu produktach do pielęgnacji ust, kremach nawilżających, balsamach do ciała, maści, kremach do rąk i innych produktach pielęgnacyjnych. Dzięki swojej zdolności do zatrzymywania wilgoci w skórze, lanolina bezwodna pomaga w utrzymaniu nawilżenia skóry i chroni ją przed utratą wody, co jest szczególnie ważne w przypadku skóry suchej i podrażnionej.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

89,90 zł

( 1 kg = 199,78 zł )
szt

Lanolina bezwodna 1kg Chmara Blend

Lanolina bezwodna 1kg Chmara Blend
Lanolina bezwodna 1kg Chmara Blend

Lanolina ma podobny skład do warstwy lipidowej skóry ludzkiej, jest naturalnym emulgatorem.Jest to świetny emulgator do kosmetyków z przeznaczeniem do cery suchej.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

167,00 zł

( 1 kg = 167,00 zł )
szt

Lanolina Bezwodna 180g Chmara Blend

Lanolina Bezwodna 180g Chmara Blend
Lanolina Bezwodna 180g Chmara Blend

Lanolina ma podobny skład do warstwy lipidowej skóry ludzkiej, jest naturalnym emulgatorem.Jest to świetny emulgator do kosmetyków z przeznaczeniem do cery suchej.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

49,90 zł

( 1 kg = 277,22 zł )
szt

Hydrolat z Rumianku Rzymskiego Organic 100ml Esent

Hydrolat z Rumianku Rzymskiego Organic 100ml Esent
Hydrolat z Rumianku Rzymskiego Organic 100ml Esent

Hydrolat z rumianku rzymskiego (Chamaemelum nobile) to surowiec roślinny powstający w wyniku destylacji koszyczków kwiatowych. Ceniony jest jako składnik kompozycji kosmetycznych, szczególnie tych przeznaczonych do produktów o delikatnym charakterze. Ze względu na swój naturalny profil, znajduje zastosowanie m.in. w preparatach opracowywanych z myślą o pielęgnacji okolic wrażliwych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

18,49 zł

( 1 l = 184,90 zł )
szt

Hydrolat z Chabra Bławatka 100ml Esent

Hydrolat z Chabra Bławatka 100ml Esent
Hydrolat z Chabra Bławatka 100ml Esent

Hydrolat , a dokładniej organiczny destylat z kwiatów Chabra Bławatka ,pozyskiwany jest w procesie destylacji parą wodna. 

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

18,49 zł

( 1 l = 184,90 zł )
szt

Hydrolat Nagietkowy Organic 100 ml ECOCERT Esent

Hydrolat Nagietkowy Organic 100 ml ECOCERT Esent
Hydrolat Nagietkowy Organic 100 ml ECOCERT Esent

Hydrolat nagietkowy, ma silne działanie antyseptyczne, przeciwzapalne i kojące. W delikatny, sposób napina skórę. Łagodzi podrażnienia skóry, również te po kąpielach słonecznych i solarium, po ukąszeniach owadów itp. Jest antyoksydantem, zapobiega stanom zapalnym skóry.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

17,90 zł

( 1 l = 179,00 zł )
szt

Hydrolat Lipowy organic 100 ml ECOCERT Esent

Hydrolat Lipowy organic 100 ml ECOCERT Esent
Hydrolat Lipowy organic 100 ml ECOCERT Esent

Hydrolat Lipowy organic 100 ml. ECOCERT

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

18,90 zł

( 1 l = 189,00 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy z Rozmarynu (Macerat) 150ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy z Rozmarynu (Macerat) 150ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy z Rozmarynu (Macerat) 150ml Chmara Blend

Ekstrakt olejowy z rozmarynu- pomaga spowolnić procesy starzenia się skóry. Napina również obwisłą i luźną skórę, aby wyglądała na jędrniejszą i bardziej elastyczną. Dodatkowo stymuluje aktywność biologiczną i wzrost komórek, redukując drobne zmarszczki. Dzięki silnym właściwościom dezynfekującym i antybiotykowym rozmaryn może pomóc w leczeniu trądziku oraz rozjaśnianiu plam i przebarwień. Właściwości przeciwzapalne ekstraktu z rozmarynu pomagają zmniejszyć obrzęk i opuchliznę skóry. Właściwości lecznicze tego zioła sprawiają, że jest to potężne lekarstwo na przewlekłe choroby skóry, w tym zapalenie skóry, egzemę i łuszczycę.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

35,90 zł

szt

Ekstrakt Olejowy z Rozmarynu (Macerat ) 50ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy z Rozmarynu (Macerat ) 50ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy z Rozmarynu (Macerat ) 50ml Chmara Blend

Dzięki silnym właściwościom dezynfekującym i antybiotykowym rozmaryn może pomóc w leczeniu trądziku oraz rozjaśnianiu plam i przebarwień. Właściwości przeciwzapalne ekstraktu z rozmarynu pomagają zmniejszyć obrzęk i opuchliznę skóry. Właściwości lecznicze tego zioła sprawiają, że jest to potężne lekarstwo na przewlekłe choroby skóry, w tym zapalenie skóry, egzemę i łuszczycę.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

14,90 zł

( 1 l = 298,00 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy z Nagietka (Macerat) 50ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy z Nagietka (Macerat) 50ml  Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy z Nagietka (Macerat) 50ml Chmara Blend

Macerat z nagietka znajduje swoje miejsce w recepturach kosmetyków dedykowanych cerze suchej, wrażliwej, delikatnej, dojrzałej oraz problematycznej.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

12,90 zł

( 1 l = 258,00 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy z Nagietka (Macerat) 500ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy z Nagietka (Macerat) 500ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy z Nagietka (Macerat) 500ml Chmara Blend

Macerat z nagietka znajduje swoje miejsce w recepturach kosmetyków dedykowanych cerze suchej, wrażliwej, delikatnej, dojrzałej oraz problematycznej.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

69,90 zł

( 1 l = 139,80 zł )
szt

Ekstrakt olejowy z nagietka (macerat) 150ml Chmara Blend

Ekstrakt olejowy z nagietka (macerat) 150ml Chmara Blend
Ekstrakt olejowy z nagietka (macerat) 150ml Chmara Blend

Macerat z nagietka znajduje swoje miejsce w recepturach kosmetyków dedykowanych cerze suchej, wrażliwej, delikatnej, dojrzałej oraz problematycznej.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

27,90 zł

( 1 l = 186,00 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy z Acmelli (Acmella Macerat) 50ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy z Acmelli (Acmella Macerat) 50ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy z Acmelli (Acmella Macerat) 50ml Chmara Blend

Ekstrakt olejowy z acmelli, znany również jako olej z acmelli o nazwie botanicznej Spilanthes acmella, jest cennym składnikiem w przemyśle kosmetycznym i medycynie naturalnej.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

18,90 zł

( 1 l = 378,00 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy z Acmelli (Acmella Macerat) 150ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy z Acmelli (Acmella Macerat) 150ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy z Acmelli (Acmella Macerat) 150ml Chmara Blend

 W ekstrakcie olejowym z acmelli głównie wystepuje spilantol, który jest odpowiedzialny za wiele korzystnych właściwości tego oleju m.in przeciwzapalne, odmładzające i przeciwbakteryjne.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

45,90 zł

( 1 l = 306,00 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Rumianku 50ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Rumianku 50ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Rumianku 50ml Chmara Blend

Ekstrakt olejowy z rumianku (INCI: Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil and Matricaria Chamomilla Flower Extract)
Naturalny surowiec kosmetyczny pochodzenia roślinnego

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

12,99 zł

( 1 l = 259,80 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Rumianku 150ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Rumianku 150ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Rumianku 150ml Chmara Blend

Ekstrakt olejowy z rumianku to surowiec, który znajduje szerokie zastosowanie w formulacjach kosmetycznych z myślą o cerze wrażliwej, delikatnej, a także skłonnej do reakcji na czynniki zewnętrzne.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

29,90 zł

( 1 l = 199,33 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Kadzidłowca 50ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Kadzidłowca 50ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Kadzidłowca 50ml Chmara Blend

Ekstrakt olejowy z kadzidłowca (Boswellia serrata) to składnik pochodzenia roślinnego, pozyskiwany z żywicy drzewa kadzidłowca. Ze względu na swoje właściwości fizykochemiczne znajduje zastosowanie jako dodatek w recepturach kosmetycznych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

14,90 zł

( 1 l = 298,00 zł )
szt

D-pantenol Prowitamina B5, 75% 30g Chmara Blend

D-pantenol Prowitamina B5, 75% 30g Chmara Blend
D-pantenol Prowitamina B5, 75% 30g Chmara Blend

D-pantenol (D-panthenol) jest prowitaminą B5. D-pantenol bardzo łatwo wnika w głąb skóry, włosów i paznokci. Przenika naskórek, gromadzi się w skórze właściwej i zmienia się w witaminę B5 czyli kwas pantotenowy. 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

19,90 zł

( 1 kg = 663,33 zł )
szt

D-pantenol Prowitamina B5 75% 200g Chmara Blend

D-pantenol Prowitamina B5 75% 200g Chmara Blend
D-pantenol Prowitamina B5 75% 200g Chmara Blend

D-pantenol nazywany inaczej prowitaminą B5 jest to bardzo gęsta, przezroczysta ciecz, zwana doskonale ze swoich właściwości nawilżających, łagodzący i kojących. D-pantenol przenika przez naskórek zmienia się w skórze właściwej w witaminę B5 inaczej kwas pantenowy.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

52,90 zł

( 1 kg = 264,50 zł )
szt

D-pantenol Prowitamina B5 75% 100g Chmara Blend

D-pantenol Prowitamina B5 75% 100g Chmara Blend
D-pantenol Prowitamina B5 75% 100g Chmara Blend


D-pantenol (D-panthenol) jest prowitaminą B5. D-pantenol bardzo łatwo wnika w głąb skóry, włosów i paznokci. Przenika naskórek, gromadzi się w skórze właściwej i zmienia się w witaminę B5 czyli kwas pantotenowy. 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

34,90 zł

( 1 kg = 349,00 zł )
szt

Alfa Bisabolol 30ml Chmara Blend

Alfa Bisabolol 30ml Chmara Blend
Alfa Bisabolol 30ml Chmara Blend

Bisabolol, znany także jako alfa bisabolol, to naturalny związek chemiczny , który naturalnie występuje w rumianku pospolitym i brazylijskim drzewie candeia (Vanillosmopsis erythropappa). Od wielu lat znajduje zastosowanie w recepturach kosmetyków pielęgnacyjnych dzięki swoim wyjątkowym właściwościom formulacyjnym oraz wysokiej kompatybilności z innymi składnikami aktywnymi.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

59,90 zł

( 1 l = 1 996,67 zł )
szt

Alfa Bisabolol 10ml Chmara Blend

Alfa Bisabolol 10ml Chmara Blend
Alfa Bisabolol 10ml Chmara Blend

Bisabolol, znany także jako alfa bisabolol, to naturalny związek chemiczny, który naturalnie występuje w rumianku pospolitym i brazylijskim drzewie candeia (Vanillosmopsis erythropappa). Od wielu lat znajduje zastosowanie w recepturach kosmetyków pielęgnacyjnych dzięki swoim wyjątkowym właściwościom formulacyjnym oraz wysokiej kompatybilności z innymi składnikami aktywnymi.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

29,90 zł

( 1 l = 2 990,00 zł )
szt

Alfa Bisabolol 100ml Chmara Blend

Alfa Bisabolol 100ml Chmara Blend
Alfa Bisabolol 100ml Chmara Blend

Bisabolol, znany także jako alfa bisabolol, to naturalny związek chemiczny, który naturalnie występuje w rumianku pospolitym i brazylijskim drzewie candeia (Vanillosmopsis erythropappa). Od wielu lat znajduje zastosowanie w recepturach kosmetyków pielęgnacyjnych dzięki swoim wyjątkowym właściwościom formulacyjnym oraz wysokiej kompatybilności z innymi składnikami aktywnymi.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

169,00 zł

( 1 l = 1 690,00 zł )
szt
Produkt dnia
Promocje
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026

11,19 zł

Cena regularna: 13,99 zł

Najniższa cena: 13,99 zł
szt
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend

24,43 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 27,92 zł
szt
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend

13,93 zł

Cena regularna: 19,90 zł

Najniższa cena: 15,92 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk

67,92 zł

Cena regularna: 79,90 zł

Najniższa cena: 79,90 zł
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026

9,03 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 10,32 zł
szt
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026

20,93 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 23,92 zł
szt
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026

4,38 zł

Cena regularna: 21,90 zł

Najniższa cena: 6,57 zł
szt
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026

4,53 zł

Cena regularna: 6,47 zł

Najniższa cena: 6,47 zł
szt
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

17,94 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk

37,73 zł

Cena regularna: 53,90 zł

Najniższa cena: 43,12 zł
szt
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

15,75 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026

25,74 zł

Cena regularna: 42,90 zł

Najniższa cena: 30,03 zł
szt
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026

2,80 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 6,99 zł
szt
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026

1,95 zł

Cena regularna: 6,49 zł

Najniższa cena: 3,25 zł
szt
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026

25,59 zł

Cena regularna: 31,99 zł

Najniższa cena: 31,99 zł
szt
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026

20,34 zł

Cena regularna: 33,90 zł

Najniższa cena: 23,73 zł
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026

31,60 zł

Cena regularna: 39,50 zł

Najniższa cena: 39,50 zł
szt
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026

6,23 zł

Cena regularna: 8,90 zł

Najniższa cena: 8,90 zł
szt
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA

4,05 zł

Cena regularna: 4,50 zł

Najniższa cena: 4,50 zł
szt
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026

3,95 zł

Cena regularna: 7,90 zł

Najniższa cena: 7,90 zł
szt
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026

4,19 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 5,59 zł
szt
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl