Sprawdź aktualne Promocje

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Producenci

Proszek z orzechów Shikakai 100 g Indus Valley

Proszek z orzechów Shikakai 100 g Indus Valley
Proszek z orzechów Shikakai 100 g Indus Valley

Proszek z Orzechów Shikakai do Włosów – Indus Valley 100 g

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

20,90 zł

( 1 kg = 209,00 zł )
szt

Proszek ze skórki pomarańczy 100 g Indus Valley

Proszek ze skórki pomarańczy 100 g Indus Valley
Proszek ze skórki pomarańczy 100 g Indus Valley

Proszek ze Skórki Pomarańczy do Tworzenia Kosmetyków Naturalnych - Indus Valley 100 g

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

20,90 zł

( 1 kg = 209,00 zł )
szt

Glinka Zielona 200g Chmara Blend

Glinka Zielona 200g  Chmara Blend
Glinka Zielona 200g Chmara Blend

Glinkę zieloną poleca się do stosowania do cery mieszanej, normalnej, tłustej. Glinka zawiera takie pierwiastki jak:krzem, potas, tlenki minerałów, magnez, mangan, dolomit, miedź, selen i fosfor

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

19,90 zł

( 1 kg = 99,50 zł )
szt

Olej z Rokitnika Nierafinowany 50ml Chmara Blend

Olej z Rokitnika Nierafinowany 50ml Chmara Blend
Olej z Rokitnika Nierafinowany 50ml Chmara Blend

Olej Rokitnikowy firmy Zrób Swój Kosmetyk powstaje z nasion lub owoców rokitnika w procesie tłoczenia na zimno. Rokitnik jest jedną z najbardziej wartościowych roślin na świecie, ponieważ posiada dużą zawartość witamin takich jak A, C oraz E, jak również C, E, K, PP i karotenoidów. Bogaty jest także w związki fenolowe oraz flawonoidy.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

19,90 zł

( 1 l = 398,00 zł )
szt

Mocznik 500g Chmara Blend

Mocznik 500g Chmara Blend
Mocznik 500g Chmara Blend

Mocznik (Urea) jest związkiem chemicznym występującym w postaci białego, bezwonnego, krystalicznego proszku. Substancja charakteryzuje się dobrą rozpuszczalnością w wodzie oraz higroskopijnością, czyli zdolnością do pochłaniania i wiązania wilgoci z otoczenia.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

18,90 zł

( 1 kg = 37,80 zł )
szt

Wosk jojoba 100g Chmara Blend

Wosk jojoba 100g Chmara Blend
Wosk jojoba 100g Chmara Blend

Wosk Jojoba – naturalny składnik do nowoczesnych kosmetyków

Wosk Jojoba to ceniony surowiec kosmetyczny pozyskiwany z nasion rośliny Simmondsia Chinensis. Dzięki swojej wyjątkowej strukturze jest szeroko wykorzystywany w formulacjach kosmetycznych jako naturalny składnik wspierający konsystencję, aplikację oraz stabilność produktów pielęgnacyjnych.

W branży kosmetycznej wosk jojoba uznawany jest za jeden z najbardziej uniwersalnych składników pochodzenia roślinnego.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

18,90 zł

( 1 kg = 189,00 zł )
szt

Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

Olej z pestek jabłka to wyjątkowy, naturalny produkt, który dostarcza skórze i włosom mnóstwo korzyści. Tłoczony na zimno i nierafinowany, zachowuje wszystkie cenne składniki odżywcze, które wspierają zdrowie i kondycję skóry oraz włosów.

Dostępność: brak towaru

Cena:

17,94 zł

( 1 l = 358,80 zł )

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
  • promocja

Hydrolat Czarnej Porzeczki - organic 100 ml ECOCERT Esent

Hydrolat Czarnej Porzeczki - organic 100 ml ECOCERT Esent
Hydrolat Czarnej Porzeczki - organic 100 ml ECOCERT Esent

Hydrolat , a dokładniej organiczny destylat z Czarnej Porzeczki pozyskiwany jest w procesie destylacji liści i kwitów  porzeczki parą wodna. Krzewy porzeczki pochodzą z ekologicznych upraw. Ma postać niemal bezbarwnego płynu o charakterystycznym ,bardzo delikatnym zapachu

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

17,90 zł

( 1 l = 179,00 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 50ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 50ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 50ml Chmara Blend

Olej z palmy sabałowej znajduje zastosowanie w kosmetyce, przede wszystkim ze względu na swoje właściwości nawilżające, odżywcze i regenerujące. Jest składnikiem wielu produktów kosmetycznych, takich jak kremy, balsamy, szampony, odżywki i wiele innych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

16,90 zł

( 1 l = 338,00 zł )
szt

Olej Neem Nierafinowany 50ml Chmara Blend

Olej Neem Nierafinowany 50ml Chmara Blend
Olej Neem Nierafinowany 50ml Chmara Blend

Olejek Neem tłoczony na zimno to naturalny surowiec roślinny pozyskiwany z nasion miodli indyjskiej (Melia Azadirachta). Ceniony w formułach kosmetycznych i pielęgnacyjnych, znajduje zastosowanie jako dodatek do produktów DIY, jak również jako składnik półproduktów kosmetycznych do pielęgnacji skóry, włosów i paznokci.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

16,50 zł

( 1 l = 330,00 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

INCI: Serenoa repens fruit extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

15,75 zł

( 1 l = 105,00 zł )

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
  • promocja

Olej z Czarnuszki Nierafinowany 50ml Esent

Olej z Czarnuszki Nierafinowany 50ml Esent
Olej z Czarnuszki Nierafinowany 50ml Esent

Olej z czarnuszki (Black Seed Oil) to wyjątkowy produkt, otrzymywany z tłoczenia na zimno nasion czarnuszki siewnej (Nigella Sativa). Czarnuszka to roślina z rodziny jaskrowatych, znana i ceniona w medycynie naturalnej od co najmniej 2500 lat, zwłaszcza w regionach basenu Morza Śródziemnego.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

14,99 zł

( 1 l = 299,80 zł )
szt

Olejek eteryczny Estragon 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Estragon 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Estragon 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny z estragonu (INCI: Artemisia Dracunculus Oil) to surowiec aromatyczny o wyrazistym, ziołowym profilu zapachowym. Ze względu na swój charakterystyczny aromat, znajduje zastosowanie w produktach zapachowych i formulacjach kosmetycznych, a także jako składnik w mieszankach aromaterapeutycznych.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

14,99 zł

( 1 l = 1 499,00 zł )
szt

Proszek Neem 100g Sattva

Proszek Neem 100g Sattva
Proszek Neem 100g Sattva

SATTVA Neem to sproszkowane zioło pozyskiwane z liści Miodli indyjskiej, znanej jako „cudowne drzewo”. W medycynie ajurwedyjskiej Neem jest niezwykle cenione za swoje właściwości lecznicze, antyseptyczne, przeciwgrzybicze, odkażające i tonizujące. To doskonały wybór do pielęgnacji skóry tłustej, mieszanej oraz trądzikowej.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

14,90 zł

szt

Hydrolat z Lawendy Wąskolistnej 100ml Esent

Hydrolat z Lawendy Wąskolistnej 100ml Esent
Hydrolat z Lawendy Wąskolistnej 100ml Esent

Ceniony jest za działania tonizujace, regenerujące, antyoksydacyjne i antyseptyczne. Nie można nie wspomnieć o relaksacyjnym wpływie zapachu hydrolatu na cały organizm.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

14,49 zł

( 1 l = 144,90 zł )
szt

Glinka Różowa 200g Chmara Blend

Glinka Różowa 200g Chmara Blend
Glinka Różowa 200g Chmara Blend


To mieszanka glinki czerwonej i białej. Łączy to co najlepsze w tych dwóch glinkach: jest łagodna, kojąca jak glinka biała , czyni skórę gładką, złuszczając martwy naskórek i zdrowo oczyszczoną jak glinka czerwona.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

13,90 zł

( 1 kg = 69,50 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy z Nagietka (Macerat) 50ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy z Nagietka (Macerat) 50ml  Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy z Nagietka (Macerat) 50ml Chmara Blend

Macerat z nagietka znajduje swoje miejsce w recepturach kosmetyków dedykowanych cerze suchej, wrażliwej, delikatnej, dojrzałej oraz problematycznej.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

12,90 zł

( 1 l = 258,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Drzewo herbaciane 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Drzewo herbaciane 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Drzewo herbaciane 10ml Naturalne Aromaty

Olejek z drzewa herbacianego uważny jest za silny antyseptyk. Pomaga zwalczać przeziębienia i grypę, łagodzi choroby gardła, zapalenie migdałków, łagodzi objawy zapalenia oskrzeli. Zapobiega wielu chorobom zakaźnym i tropikalnym.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

11,59 zł

szt

Olejek Eteryczny Rozmaryn 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Rozmaryn 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Rozmaryn 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny z rozmarynu (INCI: Rosmarinus Officinalis Leaf Oil) to naturalny surowiec roślinny, wykorzystywany w kosmetyce i aromaterapii ze względu na swój charakterystyczny, intensywnie ziołowy aromat. Destylowany z liści i gałązek rozmarynu, znajduje zastosowanie w szerokiej gamie produktów kosmetycznych i zapachowych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,99 zł

( 1 l = 899,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Lawendowy 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Lawendowy 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Lawendowy 10ml Naturalne Aromaty

Naturalny olejek lawendowy posiada właściwości gojenia i regeneracji skóry, relaksuje oraz koi, zwalcza trądzik, łuszczycę oraz zakażenia grzybicze.

 

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,99 zł

( 1 l = 899,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Eukaliptus 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Eukaliptus 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Eukaliptus 10ml Naturalne Aromaty

Naturalny olejek eteryczny z eukaliptusa charakteryzuje się intensywnym, świeżym, ziołowym i lekko kamforowym zapachem. Należy do grupy olejków eterycznych o wysokiej zawartości eukaliptolu (1,8-cyneolu), który odpowiada za jego wyraźny, przenikliwy aromat.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,15 zł

( 1 l = 815,00 zł )
szt
Produkt dnia
Promocje
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026

11,19 zł

Cena regularna: 13,99 zł

Najniższa cena: 13,99 zł
szt
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend

24,43 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 27,92 zł
szt
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend

13,93 zł

Cena regularna: 19,90 zł

Najniższa cena: 15,92 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk

67,92 zł

Cena regularna: 79,90 zł

Najniższa cena: 79,90 zł
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026

9,03 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 10,32 zł
szt
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026

20,93 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 23,92 zł
szt
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026

4,38 zł

Cena regularna: 21,90 zł

Najniższa cena: 6,57 zł
szt
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026

4,53 zł

Cena regularna: 6,47 zł

Najniższa cena: 6,47 zł
szt
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

17,94 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk

37,73 zł

Cena regularna: 53,90 zł

Najniższa cena: 43,12 zł
szt
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

15,75 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026

25,74 zł

Cena regularna: 42,90 zł

Najniższa cena: 30,03 zł
szt
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026

2,80 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 6,99 zł
szt
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026

1,95 zł

Cena regularna: 6,49 zł

Najniższa cena: 3,25 zł
szt
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026

25,59 zł

Cena regularna: 31,99 zł

Najniższa cena: 31,99 zł
szt
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026

20,34 zł

Cena regularna: 33,90 zł

Najniższa cena: 23,73 zł
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026

31,60 zł

Cena regularna: 39,50 zł

Najniższa cena: 39,50 zł
szt
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026

6,23 zł

Cena regularna: 8,90 zł

Najniższa cena: 8,90 zł
szt
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA

4,05 zł

Cena regularna: 4,50 zł

Najniższa cena: 4,50 zł
szt
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026

3,95 zł

Cena regularna: 7,90 zł

Najniższa cena: 7,90 zł
szt
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026

4,19 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 5,59 zł
szt
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl