Sprawdź aktualne Promocje

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Producenci

Masło Shea Nierafinowane 450g Karite Chmara Blend

Masło Shea Nierafinowane 450g Karite Chmara Blend
Masło Shea Nierafinowane 450g Karite Chmara Blend

Masło Shea Nierafinowane jest bogate w witaminy A i E które sprawiają, że skóra po jego zastosowaniu jest gładka, dobrze nawilżona i pokryta zabezpieczającym lipidowym filmem. Ponadto zawiera ono witaminę F, która pomaga rozluźnić i rozgrzać napięte mięśnie. Substancje zawarte w maśle chronią i wzmacniają cement komórkowy warstwy rogowej skóry co poprawia jej elastyczność.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

42,00 zł

( 1 kg = 93,33 zł )
szt

Masło Shea Rafinowane 450g Chmara Blend

Masło Shea Rafinowane 450g Chmara Blend
Masło Shea Rafinowane 450g Chmara Blend

Masło shea natłuszcza i nawilża skórę. Jest bogate w witaminy E, A i F, która wpływa na rozluźnianie mięśni. Substancje zawarte w maśle shea wzmacniają i chronią cement komórkowy warstwy rogowej skóry co wpływa na jej elastyczność i rozciągliwość.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

39,90 zł

( 1 kg = 88,67 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Arniki 200ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Arniki  200ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Arniki 200ml Chmara Blend

Ekstrakt olejowy z arniki powstaje w wyniku maceracji suszonych kwiatów Arnica montana w oleju roślinnym, najczęściej słonecznikowym. Roślina ta, określana często mianem „słońca gór”, wykorzystywana jest w branży kosmetycznej jako komponent o charakterystycznym profilu ziołowym. Otrzymany surowiec posiada barwę jasnosłomkową i dobrze komponuje się z wieloma rodzajami formulacji kosmetycznych – od lekkich emulsji po oleiste serum.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

39,90 zł

( 1 l = 199,50 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy z Bursztynu 150ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy z Bursztynu 150ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy z Bursztynu 150ml Chmara Blend

Olej z bursztynu jest wytwarzany z żywicy bursztynowej, która jest skamieniałą żywicą drzewną. Olej z bursztynu jest coraz częściej wykorzystywany w kosmetyce ze względu na swoje właściwości pielęgnacyjne i odżywcze dla skóry.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

39,90 zł

( 1 l = 266,00 zł )
szt

Olej ze słodkich migdałów Nierafinowany 500ml Chmara Blend

Olej ze słodkich migdałów Nierafinowany 500ml Chmara Blend
Olej ze słodkich migdałów Nierafinowany 500ml Chmara Blend

Olej Migdałowy to ceniony w kosmetyce naturalny olej roślinny, wykorzystywany jako składnik kremów, balsamów, maseł do ciała, olejków pielęgnacyjnych, produktów do włosów oraz preparatów do codziennej pielęgnacji.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

36,90 zł

( 1 kg = 73,80 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy z korzenia Marchewki 200ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy z korzenia Marchewki 200ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy z korzenia Marchewki 200ml Chmara Blend

Macerat z marchwi zawiera szeroką gamę naturalnych składników, które sprawiają, że jest niezwykle cenionym dodatkiem do kosmetyków.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

35,90 zł

( 1 l = 179,50 zł )
szt

Skwalan z Oliwek 50ml Chmara Blend

Skwalan z Oliwek 50ml Chmara Blend
Skwalan z Oliwek 50ml Chmara Blend

Skwalan z Oliwek 100% naturalny skwalan, pozyskiwany z oliwek. Bezbarwny, bezzapachowy, przezroczysty olej, zaliczany jest do olei lekkich

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

35,90 zł

( 1 l = 718,00 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy z Rozmarynu (Macerat) 150ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy z Rozmarynu (Macerat) 150ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy z Rozmarynu (Macerat) 150ml Chmara Blend

Ekstrakt olejowy z rozmarynu- pomaga spowolnić procesy starzenia się skóry. Napina również obwisłą i luźną skórę, aby wyglądała na jędrniejszą i bardziej elastyczną. Dodatkowo stymuluje aktywność biologiczną i wzrost komórek, redukując drobne zmarszczki. Dzięki silnym właściwościom dezynfekującym i antybiotykowym rozmaryn może pomóc w leczeniu trądziku oraz rozjaśnianiu plam i przebarwień. Właściwości przeciwzapalne ekstraktu z rozmarynu pomagają zmniejszyć obrzęk i opuchliznę skóry. Właściwości lecznicze tego zioła sprawiają, że jest to potężne lekarstwo na przewlekłe choroby skóry, w tym zapalenie skóry, egzemę i łuszczycę.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

35,90 zł

szt

Olej migdałowy, ze słodkich migdałów 500ml Chmara Blend

Olej migdałowy, ze słodkich migdałów 500ml Chmara Blend
Olej migdałowy, ze słodkich migdałów 500ml Chmara Blend

Olej migdałowy intensywnie nawilża, regeneruje świetnie sprawdza się w pielęgnacji cery suchej, atopowej, wrażliwej. Olej ze słodkich migdałów łagodzi podrażnienia skóry, a zwłaszcza te słoneczne.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

32,00 zł

( 1 l = 64,00 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy z kocanki 150ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy z kocanki 150ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy z kocanki 150ml Chmara Blend

Olej z kocanki firmy Zrób Swój Kosmetyk powstał w wyniku maceracji kwiatów kocanki w oleju słonecznikowym. W trakcie moczenia kwiatów kocanki

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

29,90 zł

( 1 l = 199,33 zł )
szt

Masło Shea Nierafinowane ORGANIC 180g Chmara Blend

Masło Shea Nierafinowane ORGANIC 180g Chmara Blend
Masło Shea Nierafinowane ORGANIC 180g Chmara Blend

Masło Shea Nierafinowane Organic jest bogate w witaminy A i E które sprawiają, że skóra po jego zastosowaniu jest gładka, dobrze nawilżona i pokryta zabezpieczającym lipidowym filmem. Ponadto zawiera ono witaminę F, która pomaga rozluźnić i rozgrzać napięte mięśnie. Substancje zawarte w maśle chronią i wzmacniają cement komórkowy warstwy rogowej skóry co poprawia jej elastyczność.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

29,90 zł

( 1 kg = 166,11 zł )
szt

Kwas mlekowy 80% Gatunek Czysty 1L Biomus

Kwas mlekowy 80% Gatunek Czysty 1L Biomus
Kwas mlekowy 80% Gatunek Czysty 1L Biomus

Kwas mlekowy jest stosowany do regulacji kwasowości. Kwas mlekowy jest też używany do usuwania blizn, wykwitów, brodawek i znamion.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

29,00 zł

( 1 l = 29,00 zł )
szt

Olej z Arbuza Nierafinowany 100ml Esent

Olej z Arbuza Nierafinowany 100ml Esent
Olej z Arbuza Nierafinowany 100ml Esent

Olej z pestek arbuza to unikalny produkt kosmetyczny pozyskiwany metodą tłoczenia na zimno z łuskanych i suszonych na słońcu pestek arbuza (Citrullus vulgaris).

Dostępność: brak towaru

Cena:

28,59 zł

( 1 l = 285,90 zł )

Olej z nasion Dzikiej Róży Nierafinowany 50ml Chmara Blend

Olej z nasion Dzikiej Róży Nierafinowany 50ml Chmara Blend
Olej z nasion Dzikiej Róży Nierafinowany 50ml Chmara Blend

Pobudza aktywność i wzrost liczby fibroblastów, dzięki czemu wpływa na zwiększenie ilości prawidłowo zbudowanego kolagenu w skórze właściwej. Stymuluje regenerację tkanek, dlatego doskonały jest na rozstępy, blizny, oparzenia oraz owrzodzenia skóry. Regeneruję skórę zniszczoną nadmiernym wpływem czynników atmosferycznych (słońce, mróz, wiatr).

Dostępność: brak towaru

Cena:

27,90 zł

( 1 l = 558,00 zł )

Olej ze słodkich migdałów Nierafinowany 200ml Chmara Blend

Olej ze słodkich migdałów Nierafinowany 200ml Chmara Blend
Olej ze słodkich migdałów Nierafinowany 200ml Chmara Blend

Olej Migdałowy to ceniony w kosmetyce naturalny olej roślinny, wykorzystywany jako składnik kremów, balsamów, maseł do ciała, olejków pielęgnacyjnych, produktów do włosów oraz preparatów do codziennej pielęgnacji.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

25,00 zł

( 1 l = 125,00 zł )
szt

Masło Shea Nierafinowane 180g Chmara Blend

Masło Shea Nierafinowane 180g Chmara Blend
Masło Shea Nierafinowane 180g Chmara Blend

Masło Shea Nierafinowane jest bogate w witaminy A i E które sprawiają, że skóra po jego zastosowaniu jest gładka, dobrze nawilżona i pokryta zabezpieczającym lipidowym filmem. Ponadto zawiera ono witaminę F, która pomaga rozluźnić i rozgrzać napięte mięśnie. Substancje zawarte w maśle chronią i wzmacniają cement komórkowy warstwy rogowej skóry co poprawia jej elastyczność.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

24,90 zł

( 1 kg = 138,33 zł )
szt

Olej z Nasion Sacha INCHI Nierafinowany 30ml Esent

Olej z Nasion Sacha INCHI Nierafinowany 30ml Esent
Olej z Nasion Sacha INCHI Nierafinowany 30ml Esent

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

24,90 zł

( 1 l = 830,00 zł )
szt

Olej z Wiesiołka Nierafinowany 50ml Esent

Olej z Wiesiołka Nierafinowany 50ml Esent
Olej z Wiesiołka Nierafinowany 50ml Esent

Olej z wiesiołka (Oenothera Biennis Seed Oil) to naturalny surowiec kosmetyczny tłoczony na zimno z nasion wiesiołka dwuletniego. Ten nierafinowany olej, uzyskany w niskiej temperaturze poniżej 40°C, zachowuje wszystkie swoje cenne właściwości, dzięki czemu jest idealnym składnikiem pielęgnacji skóry, włosów i paznokci.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

21,90 zł

( 1 l = 438,00 zł )
szt

Betaina z Buraka 100g Chmara Blend

Betaina z Buraka 100g Chmara Blend
Betaina z Buraka 100g Chmara Blend

Betaina glicynowa, pozyskiwana z buraka, to wyjątkowy aminokwas, który wyróżnia się silnym działaniem nawilżającym i ochronnym. To składnik ceniony w kosmetyce za swoje właściwości pielęgnacyjne, zarówno dla skóry, jak i włosów. Nie należy jej mylić z betainami kokosowymi czy kokamidopropylowymi, ponieważ ma zupełnie inne właściwości i zastosowanie.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

21,90 zł

( 1 kg = 219,00 zł )
szt

Hydrolat z Oczarowca Wirginijskiego 100ml Esent

Hydrolat z Oczarowca Wirginijskiego  100ml Esent
Hydrolat z Oczarowca Wirginijskiego 100ml Esent

Wspomaga gojenie ran i regenerację skóry, reguluje pracę gruczołów łojowych poprzez zmniejszenie produkcji sebum.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

20,90 zł

( 1 l = 209,00 zł )
szt

Witamina PP (B3- Niacynamid) 50g Chmara Blend

Witamina PP (B3- Niacynamid) 50g Chmara Blend
Witamina PP (B3- Niacynamid) 50g Chmara Blend

Witamina PP, znana również jako witamina B3 lub niacynamid, to organiczny związek chemiczny, który pełni istotną rolę w organizmach ludzkich i zwierzęcych. Niacynamid jest jednym z dwóch biologicznie czynnych pochodnych witaminy B3 - drugim jest kwas nikotynowy. W formułach kosmetycznych stosowana jako silny anyoksydant, czynnik poprawiający krążenie śródskórne, stymulujący produkcję naturalnego kolagenu.

Dostępność: brak towaru

Cena:

20,90 zł

Hydrolat z Róży Damasceńskiej 100ml Esent

Hydrolat z Róży Damasceńskiej 100ml Esent
Hydrolat z Róży Damasceńskiej 100ml Esent

Hydrolat organiczny, otrzymywany jest w wyniku destylacji kwiatów Róży Damasceńskiej, pochodzącej z Bułgarii ze słynnej Doliny Róż. Charakteryzuje się głębokim, różanym aromatem.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

19,90 zł

( 1 l = 199,00 zł )
szt

Olej z Rokitnika Nierafinowany 50ml Chmara Blend

Olej z Rokitnika Nierafinowany 50ml Chmara Blend
Olej z Rokitnika Nierafinowany 50ml Chmara Blend

Olej Rokitnikowy firmy Zrób Swój Kosmetyk powstaje z nasion lub owoców rokitnika w procesie tłoczenia na zimno. Rokitnik jest jedną z najbardziej wartościowych roślin na świecie, ponieważ posiada dużą zawartość witamin takich jak A, C oraz E, jak również C, E, K, PP i karotenoidów. Bogaty jest także w związki fenolowe oraz flawonoidy.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

19,90 zł

( 1 l = 398,00 zł )
szt

Olej z Baobabu Nierafinowany 50ml Chmara Blend

Olej z Baobabu Nierafinowany 50ml Chmara Blend
Olej z Baobabu Nierafinowany 50ml Chmara Blend

Olej z Baobabu tłoczony na zimno, nierafinowany to wysokiej jakości surowiec roślinny, pozyskiwany z nasion drzewa Adansonia Digitata, znanego jako baobab afrykański. Ten naturalny składnik roślinny znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle kosmetycznym jako komponent wspierający pielęgnacyjne właściwości gotowych produktów.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

19,90 zł

( 1 l = 398,00 zł )
szt
Promocje
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026

11,19 zł

Cena regularna: 13,99 zł

Najniższa cena: 13,99 zł
szt
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend

24,43 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 27,92 zł
szt
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend

13,93 zł

Cena regularna: 19,90 zł

Najniższa cena: 15,92 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk

67,92 zł

Cena regularna: 79,90 zł

Najniższa cena: 79,90 zł
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026

9,03 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 10,32 zł
szt
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026

20,93 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 23,92 zł
szt
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026

4,38 zł

Cena regularna: 21,90 zł

Najniższa cena: 6,57 zł
szt
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026

4,53 zł

Cena regularna: 6,47 zł

Najniższa cena: 6,47 zł
szt
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

17,94 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk

37,73 zł

Cena regularna: 53,90 zł

Najniższa cena: 43,12 zł
szt
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

15,75 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026

25,74 zł

Cena regularna: 42,90 zł

Najniższa cena: 30,03 zł
szt
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026

2,80 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 6,99 zł
szt
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026

1,95 zł

Cena regularna: 6,49 zł

Najniższa cena: 3,25 zł
szt
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026

25,59 zł

Cena regularna: 31,99 zł

Najniższa cena: 31,99 zł
szt
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026

20,34 zł

Cena regularna: 33,90 zł

Najniższa cena: 23,73 zł
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026

31,60 zł

Cena regularna: 39,50 zł

Najniższa cena: 39,50 zł
szt
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026

6,23 zł

Cena regularna: 8,90 zł

Najniższa cena: 8,90 zł
szt
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA

4,05 zł

Cena regularna: 4,50 zł

Najniższa cena: 4,50 zł
szt
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026

3,95 zł

Cena regularna: 7,90 zł

Najniższa cena: 7,90 zł
szt
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026

4,19 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 5,59 zł
szt
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl