Sprawdź aktualne Promocje

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Producenci

Olejek zapachowy tropikalny 12 ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy tropikalny 12 ml Naturalne Aromaty
Olejek zapachowy tropikalny 12 ml Naturalne Aromaty

Olejek tropikalny 12 ml Naturalne Aromaty

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

( 1 l = 699,00 zł )
szt

Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026

Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026

Olejki zapachowe służą do aromatyzacji powietrza poprzez kominki ceramiczne, skutecznie likwidują nieprzyjemne zapachy w odkurzaczu i popielniczkach.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

4,19 zł

( 1 l = 419,00 zł )

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 5,59 zł
szt
  • promocja

Olejek zapachowy Śliwka 10ml

Olejek zapachowy Śliwka 10ml
Olejek zapachowy Śliwka 10ml

Olejek zapachowy jest mieszaniną wielu składników ,z których  zdecydowana większość jest  pochodzenia syntetycznego z udziałem środków wzmacniających zapach. Tworzenie zapachu jest swego rodzaju sztuką, sięgającą czasów starożytności.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

( 1 l = 699,00 zł )
szt

Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026

Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026

Olejek zapachowy jest mieszaniną wielu składników ,z których  zdecydowana większość jest  pochodzenia syntetycznego z udziałem środków wzmacniających zapach. Tworzenie zapachu jest swego rodzaju sztuką, sięgającą czasów starożytności.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

2,80 zł

( 1 l = 280,00 zł )

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 6,99 zł
szt
  • promocja

Olejek Zapachowy Słodki Arbuz 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Słodki Arbuz 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Słodki Arbuz 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy 12ml Naturalne Aromaty

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

7,15 zł

( 1 l = 715,00 zł )
szt

Olejek zapachowy Silk (Chloe, Nomade) 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy Silk (Chloe, Nomade) 10ml Naturalne Aromaty
Olejek zapachowy Silk (Chloe, Nomade) 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy SILK to produkt inspirowany kultowymi perfumami Chloe, Nomade. Jest to atrakcyjna kompozycja wielu składników pochodzenia syntetycznego, wzbogacona udziałem substancji wzmacniających zapach.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,90 zł

( 1 l = 690,00 zł )
szt

Olejek Zapachowy Sandał i Róża 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Sandał i Róża 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Sandał i Róża 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy 12ml Naturalne Aromaty

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

( 1 l = 699,00 zł )
szt

Olejek zapachowy Róża i Orchidea 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy Róża i Orchidea 10ml Naturalne Aromaty
Olejek zapachowy Róża i Orchidea 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy 12ml Naturalne Aromaty

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

( 1 l = 699,00 zł )
szt

Olejek Zapachowy Róża Herbaciana 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Róża Herbaciana 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Róża Herbaciana 10ml Naturalne Aromaty

Olejki zapachowe służą do aromatyzacji powietrza poprzez kominki ceramiczne, skutecznie likwidują nieprzyjemne zapachy w odkurzaczu i popielniczkach.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,49 zł

( 1 l = 649,00 zł )
szt

Olejek Zapachowy Róża 10 ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Róża 10 ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Róża 10 ml Naturalne Aromaty

Olejek róża 12 ml Naturalne Aromaty

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

( 1 l = 699,00 zł )
szt

Olejek zapachowy Romeo i Julia 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy Romeo i Julia 10ml Naturalne Aromaty
Olejek zapachowy Romeo i Julia 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy jest mieszaniną wielu składników ,z których  zdecydowana większość jest  pochodzenia syntetycznego z udziałem środków wzmacniających zapach. Tworzenie zapachu jest swego rodzaju sztuką, sięgającą czasów starożytności.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

( 1 l = 699,00 zł )
szt

Olejek Zapachowy Rajski Ogród 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Rajski Ogród 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Rajski Ogród 10ml Naturalne Aromaty

Ich zadaniem jest inspirować, pobudzać zmysły, poprawiać samopoczucie i wywoływać przyjemne  doznania, związane z otaczaniem się aurą zapachu, wybranego zgodnie z własnym uznaniem.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

( 1 l = 699,00 zł )
szt

Olejek Zapachowy Poziomka 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Poziomka 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Poziomka 10ml Naturalne Aromaty

Ich zadaniem jest inspirować, pobudzać zmysły, poprawiać samopoczucie i wywoływać przyjemne  doznania, związane z otaczaniem się aurą zapachu, wybranego zgodnie z własnym uznaniem.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

7,25 zł

( 1 l = 725,00 zł )
szt

Olejek Zapachowy Poranna Rosa 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Poranna Rosa 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Poranna Rosa 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy jest mieszaniną wielu składników z których zdecydowana większość jest pochodzenia syntetycznego z udziałem środków wzmacniających zapach. Tworzenie zapachu jest swego rodzaju sztuką, sięgającą czasów starożytności.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

( 1 l = 699,00 zł )
szt

Olejek zapachowy Pomarańcza & Limetka 12ml

Olejek zapachowy Pomarańcza & Limetka 12ml
Olejek zapachowy Pomarańcza & Limetka 12ml

Olejki zapachowe służą do aromatyzacji powietrza poprzez kominki ceramiczne, skutecznie likwidują nieprzyjemne zapachy w odkurzaczu i popielniczkach. Napełniają szafy przyjemną wonią.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

7,29 zł

( 1 l = 729,00 zł )
szt

Olejek zapachowy pomarańcz i cynamon 10ml

Olejek zapachowy pomarańcz i cynamon 10ml
Olejek zapachowy pomarańcz i cynamon 10ml

Olejek pomarańcza i cynamon 12 ml Naturalne Aromaty

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

( 1 l = 699,00 zł )
szt

Olejek Zapachowy Piżmo&Róża 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Piżmo&Róża 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Piżmo&Róża 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy jest mieszaniną wielu składników ,z których  zdecydowana większość jest  pochodzenia syntetycznego z udziałem środków wzmacniających zapach. Tworzenie zapachu jest swego rodzaju sztuką, sięgającą czasów starożytności.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

( 1 l = 699,00 zł )
szt

Olejek Zapachowy Pigwa 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Pigwa 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Pigwa 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy jest mieszaniną wielu składników ,z których  zdecydowana większość jest  pochodzenia syntetycznego z udziałem środków wzmacniających zapach. Tworzenie zapachu jest swego rodzaju sztuką, sięgającą czasów starożytności.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,75 zł

( 1 l = 675,00 zł )
szt

Olejek Zapachowy Piernik Alpejski 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Piernik Alpejski 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Piernik Alpejski 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy Piernik Alpejski 10ml Naturalne Aromaty

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

( 1 l = 699,00 zł )
szt

Olejek zapachowy Paris (YSL, Mon Paris) 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy Paris  (YSL, Mon Paris) 10ml Naturalne Aromaty
Olejek zapachowy Paris (YSL, Mon Paris) 10ml Naturalne Aromaty

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

( 1 l = 699,00 zł )
szt

Olejek Zapachowy Paczula z Piżmem 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Paczula z Piżmem  10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Paczula z Piżmem 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy 12ml Naturalne Aromaty

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

7,49 zł

szt

Olejek Zapachowy Owoce Lasu 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Owoce Lasu 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Owoce Lasu 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy to starannie opracowana kompozycja różnych składników, z których większość to syntetyczne substancje wzmacniające aromat. Sztuka tworzenia zapachów ma swoje korzenie w starożytności.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

( 1 l = 699,00 zł )
szt

Olejek Zapachowy Owoc Granatu 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Owoc Granatu 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Owoc Granatu 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy Owoc Granatu jest mieszaniną wielu składników z których zdecydowana większość jest pochodzenia syntetycznego z udziałem środków wzmacniających zapach. Tworzenie zapachu jest swego rodzaju sztuką, sięgającą czasów starożytności.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

( 1 l = 699,00 zł )
szt

Olejek Zapachowy Orchidea 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Orchidea 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Orchidea 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy jest mieszaniną wielu składników ,z których  zdecydowana większość jest  pochodzenia syntetycznego z udziałem środków wzmacniających zapach. Tworzenie zapachu jest swego rodzaju sztuką, sięgającą czasów starożytności.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

7,29 zł

( 1 szt = 729,00 zł )
szt
Promocje
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026

11,19 zł

Cena regularna: 13,99 zł

Najniższa cena: 13,99 zł
szt
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend

24,43 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 27,92 zł
szt
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend

13,93 zł

Cena regularna: 19,90 zł

Najniższa cena: 15,92 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk

67,92 zł

Cena regularna: 79,90 zł

Najniższa cena: 79,90 zł
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026

9,03 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 10,32 zł
szt
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026

20,93 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 23,92 zł
szt
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026

4,38 zł

Cena regularna: 21,90 zł

Najniższa cena: 6,57 zł
szt
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026

4,53 zł

Cena regularna: 6,47 zł

Najniższa cena: 6,47 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk

37,73 zł

Cena regularna: 53,90 zł

Najniższa cena: 43,12 zł
szt
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

15,75 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026

25,74 zł

Cena regularna: 42,90 zł

Najniższa cena: 30,03 zł
szt
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026

2,80 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 6,99 zł
szt
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026

1,95 zł

Cena regularna: 6,49 zł

Najniższa cena: 3,25 zł
szt
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026

25,59 zł

Cena regularna: 31,99 zł

Najniższa cena: 31,99 zł
szt
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026

20,34 zł

Cena regularna: 33,90 zł

Najniższa cena: 23,73 zł
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026

31,60 zł

Cena regularna: 39,50 zł

Najniższa cena: 39,50 zł
szt
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026

6,23 zł

Cena regularna: 8,90 zł

Najniższa cena: 8,90 zł
szt
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA

4,05 zł

Cena regularna: 4,50 zł

Najniższa cena: 4,50 zł
szt
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026

3,95 zł

Cena regularna: 7,90 zł

Najniższa cena: 7,90 zł
szt
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026

4,19 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 5,59 zł
szt
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl