Sprawdź aktualne Promocje

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Producenci

Olejek eteryczny z Rozmarynu, Rozmarynowy 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny z Rozmarynu, Rozmarynowy 30ml Chmara Blend
Olejek eteryczny z Rozmarynu, Rozmarynowy 30ml Chmara Blend

Stosowanie olejku rozmarynowego może przynieść ukojenie w czasie wszelkiego rodzaju infekcji i zakażeń. Cechuje się on bowiem silnym działaniem antybakteryjnym, antywirusowym i antygrzybiczym. Skutecznie wzmacnia on także odporność organizmu poprzez stymulowanie działania układu immunologicznego.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

25,90 zł

( 1 l = 863,33 zł )
szt

Kofeina w proszku 200g Chmara Blend

Kofeina w proszku 200g Chmara Blend
Kofeina w proszku 200g Chmara Blend

Kofeina (INCI: Caffeine) to naturalny alkaloid pozyskiwany z nasion kawy, liści herbaty oraz nasion guarany. W kosmetyce wykorzystywana jest głównie ze względu na swoje właściwości stymulujące i drenujące. Występuje w formie białego, drobnokrystalicznego proszku, rozpuszczalnego w wodzie i odpornego na działanie podwyższonej temperatury.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

25,00 zł

( 1 kg = 125,00 zł )
szt

Masło Shea Nierafinowane 180g Chmara Blend

Masło Shea Nierafinowane 180g Chmara Blend
Masło Shea Nierafinowane 180g Chmara Blend

Masło Shea Nierafinowane jest bogate w witaminy A i E które sprawiają, że skóra po jego zastosowaniu jest gładka, dobrze nawilżona i pokryta zabezpieczającym lipidowym filmem. Ponadto zawiera ono witaminę F, która pomaga rozluźnić i rozgrzać napięte mięśnie. Substancje zawarte w maśle chronią i wzmacniają cement komórkowy warstwy rogowej skóry co poprawia jej elastyczność.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

24,90 zł

( 1 kg = 138,33 zł )
szt

Glinka Niebieska 200g Chmara Blend

Glinka Niebieska 200g Chmara Blend
Glinka Niebieska 200g Chmara Blend

Glinka niebieska, znana również jako glinka błękitna, może stanowić wartościowy surowiec kosmetyczny. Wydobywana jest głównie w Rosji i Ukrainie, często z dna zbiorników wodnych, gdzie pokrywa ją solanka. Może być także pozyskiwana z głębi ziemi, zawierając wtedy znaczną ilość wulkanicznego popiołu.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

24,90 zł

( 1 kg = 124,50 zł )
szt

Filtrowany Śluz Ślimaka Działanie Anti-aging 10ml Esent

Filtrowany Śluz Ślimaka Działanie Anti-aging 10ml Esent
Filtrowany Śluz Ślimaka Działanie Anti-aging 10ml Esent

Naturalny ekstrakt pozyskiwany z wydzieliny kryptozynowej odnóży ślimaków hodowlanych. Ekstrakt zawiera naturalną alantoinę, kwas glikolowy, mukopolisacharydy, kolagen, elastynę, naturalne antybiotyki, witaminę A,C i E. Śluz jest pozyskiwany w sposób bezpieczny zwierząt.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

23,99 zł

( 1 l = 2 399,00 zł )
szt

Macerat ze spiruliny (alg morskich) - Na Cellulit - 50ml Esent

Macerat ze spiruliny (alg morskich) - Na Cellulit - 50ml Esent
Macerat ze spiruliny (alg morskich) - Na Cellulit - 50ml Esent

Macerat z alg (spirulina) to produkt o wszechstronnym działaniu. Jego codzienne stosowanie może zastąpić zabiegi z wykorzystaniem alg w gabinetach kosmetycznych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

21,90 zł

( 1 l = 438,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Cytrynowy, ze Skórki Cytryny 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Cytrynowy, ze Skórki Cytryny 30ml  Chmara Blend
Olejek eteryczny Cytrynowy, ze Skórki Cytryny 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Cytrynowy pozyskiwany jest przez prasowanie na zimno skórki ze owoców cytryny Citrus limonum.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

21,90 zł

( 1 l = 730,00 zł )
szt

Betaina z Buraka 100g Chmara Blend

Betaina z Buraka 100g Chmara Blend
Betaina z Buraka 100g Chmara Blend

Betaina glicynowa, pozyskiwana z buraka, to wyjątkowy aminokwas, który wyróżnia się silnym działaniem nawilżającym i ochronnym. To składnik ceniony w kosmetyce za swoje właściwości pielęgnacyjne, zarówno dla skóry, jak i włosów. Nie należy jej mylić z betainami kokosowymi czy kokamidopropylowymi, ponieważ ma zupełnie inne właściwości i zastosowanie.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

21,90 zł

( 1 kg = 219,00 zł )
szt

Olej musztardowy 500ml Sattva

Olej musztardowy 500ml Sattva
Olej musztardowy 500ml Sattva

Olej musztardowy wytwarzany jest z nasion gorczycy, które są tłoczone na zimno. Stosowany głównie na włosy i skórę głowy oraz do masażu ciała.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

20,90 zł

szt

Witamina PP (B3- Niacynamid) 50g Chmara Blend

Witamina PP (B3- Niacynamid) 50g Chmara Blend
Witamina PP (B3- Niacynamid) 50g Chmara Blend

Witamina PP, znana również jako witamina B3 lub niacynamid, to organiczny związek chemiczny, który pełni istotną rolę w organizmach ludzkich i zwierzęcych. Niacynamid jest jednym z dwóch biologicznie czynnych pochodnych witaminy B3 - drugim jest kwas nikotynowy. W formułach kosmetycznych stosowana jako silny anyoksydant, czynnik poprawiający krążenie śródskórne, stymulujący produkcję naturalnego kolagenu.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

20,90 zł

szt

Glinka Zielona 200g Chmara Blend

Glinka Zielona 200g  Chmara Blend
Glinka Zielona 200g Chmara Blend

Glinkę zieloną poleca się do stosowania do cery mieszanej, normalnej, tłustej. Glinka zawiera takie pierwiastki jak:krzem, potas, tlenki minerałów, magnez, mangan, dolomit, miedź, selen i fosfor

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

19,90 zł

( 1 kg = 99,50 zł )
szt

Olejek Eteryczny Pomarańczowy, ze Skórki Pomarańczy 30ml Chmara Blend

Olejek Eteryczny Pomarańczowy, ze Skórki Pomarańczy 30ml Chmara Blend
Olejek Eteryczny Pomarańczowy, ze Skórki Pomarańczy 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny z pomarańczy, pozyskiwany z skórki pomarańczy, to naturalny składnik o wyjątkowych właściwościach, który z powodzeniem znajduje się w wielu produktonach kosmetycznych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

19,90 zł

( 1 l = 663,33 zł )
szt

Olej z Nasion Pietruszki Nierafinowany 50ml Esent

Olej z Nasion Pietruszki Nierafinowany 50ml Esent
Olej z Nasion Pietruszki Nierafinowany 50ml Esent

Nazwa angielska: Parsley seed oil, Cold press oil, Unrefined
INCI: Carum Petroselinum Seed Oil
Nr CAS: 84012-33-9 / 8000-68-8
Nr EC: 281-677-1

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

18,90 zł

( 1 l = 378,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Geranium 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Geranium 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Geranium 10ml Naturalne Aromaty

Olejek geraniowy jest powszechnie stosowany w kosmetykach przeznaczonych do pielęgnacji skóry i ciała. Dzięki swojemu zapachowi, który określany jest jako świeży, kwiatowy, z delikatnymi nutami róży, jest chętnie wykorzystywany w perfumach oraz innych produktach zapachowych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

17,99 zł

( 1 l = 1 799,00 zł )
szt

Kofeina w proszku 100g Chmara Blend

Kofeina w proszku 100g  Chmara Blend
Kofeina w proszku 100g Chmara Blend

Kofeina (INCI: Caffeine) to naturalny alkaloid pozyskiwany z nasion kawy, liści herbaty oraz nasion guarany. W kosmetyce wykorzystywana jest głównie ze względu na swoje właściwości stymulujące i drenujące. Występuje w formie białego, drobnokrystalicznego proszku, rozpuszczalnego w wodzie i odpornego na działanie podwyższonej temperatury.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

16,90 zł

( 1 kg = 169,00 zł )
szt

Ekstrakt Glicerynowy z Wąkrotki Azjatyckiej 50ml Chmara Blend

Ekstrakt Glicerynowy  z Wąkrotki  Azjatyckiej 50ml Chmara Blend
Ekstrakt Glicerynowy z Wąkrotki Azjatyckiej 50ml Chmara Blend

Ekstrakt z wąkroty azjatyckiej (Centella Asiatica Extract)  pozyskiwany jest z liści rośliny centelii azjatyckiej, znanej również jako gotu kola. Roślina ta rośnie w południowo-wschodniej Azji, a także na terenach Ameryki Południowej i Północnej. Dzięki zawartości fitosteroli, flawonoidów i tanin, ekstrakt jest cenionym składnikiem w recepturach kosmetycznych, szczególnie w formulacjach przeznaczonych do pielęgnacji ciała i twarzy.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

16,49 zł

( 1 l = 329,80 zł )
szt

Olej Macadamia Nierafinowany Dezodoryzowany 50ml Chmara Blend

Olej Macadamia Nierafinowany Dezodoryzowany 50ml  Chmara Blend
Olej Macadamia Nierafinowany Dezodoryzowany 50ml Chmara Blend

Olej makadamia firmy Zrób Swój Kosmetyk to olej nierafinowany dezodoryzowany, pozyskiwany z orzechów makadamia wielkości przypominającej orzechy laskowe

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

15,99 zł

( 1 l = 319,80 zł )
szt

Ekstrakt olejowy z arniki (arnika) 50ml Chmara Blend

Ekstrakt olejowy z arniki (arnika) 50ml Chmara Blend
Ekstrakt olejowy z arniki (arnika) 50ml Chmara Blend

Ekstrakt olejowy z arniki powstaje w wyniku maceracji suszonych kwiatów Arnica montana w oleju roślinnym, najczęściej słonecznikowym. Roślina ta, określana często mianem „słońca gór”, wykorzystywana jest w branży kosmetycznej jako komponent o charakterystycznym profilu ziołowym. Otrzymany surowiec posiada barwę jasnosłomkową

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

15,99 zł

( 1 l = 319,80 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy z Rozmarynu (Macerat ) 50ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy z Rozmarynu (Macerat ) 50ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy z Rozmarynu (Macerat ) 50ml Chmara Blend

Dzięki silnym właściwościom dezynfekującym i antybiotykowym rozmaryn może pomóc w leczeniu trądziku oraz rozjaśnianiu plam i przebarwień. Właściwości przeciwzapalne ekstraktu z rozmarynu pomagają zmniejszyć obrzęk i opuchliznę skóry. Właściwości lecznicze tego zioła sprawiają, że jest to potężne lekarstwo na przewlekłe choroby skóry, w tym zapalenie skóry, egzemę i łuszczycę.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

14,90 zł

( 1 l = 298,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Szałwia 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Szałwia 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Szałwia 10ml Naturalne Aromaty

W kosmetyce znajduje zastosowanie w pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej, gdyż reguluje wydzielanie łoju. Poprawia stan skóry przy oparzeniach, odmrożeniach, stanach zapalnych skóry, egzemie i łuszczycy.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

14,59 zł

( 1 l = 1 459,00 zł )
szt

Glinka Różowa 200g Chmara Blend

Glinka Różowa 200g Chmara Blend
Glinka Różowa 200g Chmara Blend


To mieszanka glinki czerwonej i białej. Łączy to co najlepsze w tych dwóch glinkach: jest łagodna, kojąca jak glinka biała , czyni skórę gładką, złuszczając martwy naskórek i zdrowo oczyszczoną jak glinka czerwona.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

13,90 zł

( 1 kg = 69,50 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Wąkrotki Azjatyckiej 50ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Wąkrotki Azjatyckiej 50ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Wąkrotki Azjatyckiej 50ml Chmara Blend

Ekstrakt olejowy z wąkrotki azjatyckiej jest cennym składnikiem w przemyśle kosmetycznym, wykorzystywanym w różnorodnych formulacjach przeznaczonych do pielęgnacji skóry.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

13,90 zł

szt

Sól Epsom (siarczan magnezu) 1kg Chmara Blend

Sól Epsom (siarczan magnezu) 1kg Chmara Blend
Sól Epsom (siarczan magnezu) 1kg Chmara Blend

Wyglądem przypomina sól kuchenną, jest bez zapachu, wartość pH obojętne dla skóry, zawartość czystego magnezu nie mniej niż 9,7%; zawartość czystej siarki nie mniej niż 12,9%. 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

12,90 zł

( 1 kg = 12,90 zł )
szt

Witamina PP (B3- Niacynamid) 25g Chmara Blend

Witamina PP (B3- Niacynamid) 25g Chmara Blend
Witamina PP (B3- Niacynamid) 25g Chmara Blend

Niacynamid reguluję produkcję sebum, co jest szczególnie korzystne dla osób z cerą tłustą lub skłonną do trądziku, zmniejsza wypryski i ogranicza rozwój zaskórników. Niacynamid wyrównuje koloryt skóry, przebarwienia, hiperpigmentację działa poprzez hamowanie transferu melaniny do górnych warstw skóry.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

12,90 zł

szt
Produkt dnia
Promocje
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026

11,19 zł

Cena regularna: 13,99 zł

Najniższa cena: 13,99 zł
szt
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend

24,43 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 27,92 zł
szt
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend

13,93 zł

Cena regularna: 19,90 zł

Najniższa cena: 15,92 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk

67,92 zł

Cena regularna: 79,90 zł

Najniższa cena: 79,90 zł
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026

9,03 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 10,32 zł
szt
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026

20,93 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 23,92 zł
szt
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026

4,38 zł

Cena regularna: 21,90 zł

Najniższa cena: 6,57 zł
szt
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026

4,53 zł

Cena regularna: 6,47 zł

Najniższa cena: 6,47 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk

37,73 zł

Cena regularna: 53,90 zł

Najniższa cena: 43,12 zł
szt
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

15,75 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026

25,74 zł

Cena regularna: 42,90 zł

Najniższa cena: 30,03 zł
szt
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026

2,80 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 6,99 zł
szt
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026

1,95 zł

Cena regularna: 6,49 zł

Najniższa cena: 3,25 zł
szt
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026

25,59 zł

Cena regularna: 31,99 zł

Najniższa cena: 31,99 zł
szt
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026

20,34 zł

Cena regularna: 33,90 zł

Najniższa cena: 23,73 zł
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026

31,60 zł

Cena regularna: 39,50 zł

Najniższa cena: 39,50 zł
szt
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026

6,23 zł

Cena regularna: 8,90 zł

Najniższa cena: 8,90 zł
szt
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA

4,05 zł

Cena regularna: 4,50 zł

Najniższa cena: 4,50 zł
szt
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026

3,95 zł

Cena regularna: 7,90 zł

Najniższa cena: 7,90 zł
szt
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026

4,19 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 5,59 zł
szt
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl