Sprawdź aktualne Promocje

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Producenci

Olej ze Słodkich Migdałów Rafinowany 50ml Chmara Blend

Olej ze Słodkich Migdałów Rafinowany 50ml Chmara Blend
Olej ze Słodkich Migdałów Rafinowany 50ml Chmara Blend

Olej migdałowy intensywnie nawilża, regeneruje świetnie sprawdza się w pielęgnacji cery suchej, atopowej, wrażliwej. Olej ze słodkich migdałów łagodzi podrażnienia skóry, a zwłaszcza te słoneczne.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

11,90 zł

( 1 l = 238,00 zł )
szt

Olej musztardowy 250ml Sattva

Olej musztardowy 250ml Sattva
Olej musztardowy 250ml Sattva

Olej musztardowy jest wytwarzany z nasion gorczycy, które zawierają wysoką zawartość związków siarki. Olej musztardowy jest bogaty w kwasy tłuszczowe, takie jak kwas oleinowy, kwas erukowy i kwas linolowy. Zawiera również wiele składników odżywczych, takich jak witaminy A, E i K, a także minerały, takie jak magnez, cynk, wapń i potas.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

11,90 zł

szt

Olejek Eteryczny Cynamonowy 10ml Naturalne Aromaty

Olejek  Eteryczny Cynamonowy 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Cynamonowy 10ml Naturalne Aromaty

Naturalny olejek eteryczny Cynamonowy 12ml

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

11,75 zł

( 1 l = 1 175,00 zł )
szt

Kofeina w proszku 50g Chmara Blend

Kofeina w proszku 50g Chmara Blend
Kofeina w proszku 50g Chmara Blend

Kofeina (INCI: Caffeine) to naturalny alkaloid pozyskiwany z nasion kawy, liści herbaty oraz nasion guarany. W kosmetyce wykorzystywana jest głównie ze względu na swoje właściwości stymulujące i drenujące. Występuje w formie białego, drobnokrystalicznego proszku, rozpuszczalnego w wodzie i odpornego na działanie podwyższonej temperatury.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

10,90 zł

( 1 kg = 218,00 zł )
szt

Betaina z Buraka 50g Chmara Blend

Betaina z Buraka 50g Chmara Blend
Betaina z Buraka 50g Chmara Blend

Betaina glicynowa, pozyskiwana z buraka, to wyjątkowy aminokwas, który wyróżnia się silnym działaniem nawilżającym i ochronnym. To składnik ceniony w kosmetyce za swoje właściwości pielęgnacyjne, zarówno dla skóry, jak i włosów.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

9,90 zł

( 1 kg = 198,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Rozmaryn 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Rozmaryn 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Rozmaryn 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny z rozmarynu (INCI: Rosmarinus Officinalis Leaf Oil) to naturalny surowiec roślinny, wykorzystywany w kosmetyce i aromaterapii ze względu na swój charakterystyczny, intensywnie ziołowy aromat. Destylowany z liści i gałązek rozmarynu, znajduje zastosowanie w szerokiej gamie produktów kosmetycznych i zapachowych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,99 zł

( 1 l = 899,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Cyprys 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Cyprys 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Cyprys 10ml Naturalne Aromaty

Odkryj naturalne właściwości olejku cyprysowego – wyjątkowego olejku uzyskiwanego z młodych gałązek cyprysu włoskiego. Dzięki swoim cennym składnikom, olejek cyprysowy ma pozytywny wpływ na zdrowie, szczególnie na system krążenia oraz gospodarkę wodno-tłuszczową.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,99 zł

( 1 l = 899,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Grejpfrutowy 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Grejpfrutowy 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Grejpfrutowy 10ml Naturalne Aromaty

Ogólne działanie olejku grejpfrutowego: tonizujące, pobudzające, przeciwbólowe 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,49 zł

( 1 l = 849,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Cedrowy 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Cedrowy 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Cedrowy 10ml Naturalne Aromaty

Naturalny olejek eteryczny cedrowy ma skuteczne działanie przeciwwirusowe, w szczególności na wirus opryszczki. Leczy infekcje dróg moczowych, ma działanie przeciwzapalne i przeciwalergiczne. Przyśpiesza gojenie ran, oparzeń i odmrożeń, łagodzi łupież i cellulit.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,25 zł

( 1 l = 825,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Cytrynowy 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Cytrynowy 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Cytrynowy 10ml Naturalne Aromaty

Działa antyseptycznie i przeciwgorączkowo. Wykorzystywany przy stanach zapalnych skóry, opryszczkach i trądziku. Olejek cytrynowy uspokaja pracę serca i układu krążenia, co obniża ciśnienie krwi.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,15 zł

( 1 l = 815,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Jałowiec 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Jałowiec 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Jałowiec 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny z jałowca pospolitego (INCI: Juniperus Communis Fruit Oil) to surowiec roślinny pozyskiwany głównie z owoców i igieł jałowca poprzez destylację parą wodną. Wyróżnia się świeżym, drzewnym zapachem o lekko balsamicznym charakterze. Stanowi popularny składnik receptur kosmetycznych oraz kompozycji stosowanych w aromaterapii.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

7,90 zł

( 1 l = 790,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Mandarynka 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Mandarynka 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Mandarynka 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny mandarynkowy to 100% naturalny produkt ma działanie antydepresyjne, uspokajające, tonizujące.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

7,90 zł

( 1 l = 790,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Limonka 10ml

Olejek eteryczny Limonka 10ml
Olejek eteryczny Limonka 10ml

Olejek limonkowy to ceniony składnik w branży kosmetycznej i aromaterapeutycznej, charakteryzujący się świeżym, cytrusowym zapachem, który odświeża powietrze i nadaje produktom naturalny, orzeźwiający akcent.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

7,59 zł

( 1 l = 759,00 zł )
szt

Mieszanka Olejków Eteryczny na Cellulit 10ml Naturalne Aromaty

Mieszanka Olejków Eteryczny na Cellulit 10ml Naturalne Aromaty
Mieszanka Olejków Eteryczny na Cellulit 10ml Naturalne Aromaty

Mieszanka olejków eterycznych zawierająca grapefruit, lemongrass, kajeput oraz pomarańczę jest popularnym składnikiem wykorzystywanym w aromaterapii oraz kosmetyce. Olejki te są wykorzystywane w formułacjach do pielęgnacji ciała oraz w aromaterapii, pomagając tworzyć orzeźwiającą atmosferę i wspierając ogólne samopoczucie

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

7,29 zł

( 1 l = 729,00 zł )
szt

Korund do mikrodermabrazji 115 g Esent

Korund do mikrodermabrazji 115 g Esent
Korund do mikrodermabrazji 115 g Esent

Mikrodermabrazja jest bardzo prostym zabiegiem. Przed jej rozpoczęciem należy zmyć dokładnie makijaż. Korund rozprowadzić w , żelu do mycia twarzy, oliwce kosmetycznej bądź nie tłustym kremie.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,70 zł

( 1 kg = 58,26 zł )
szt
Produkt dnia
Promocje
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026

11,19 zł

Cena regularna: 13,99 zł

Najniższa cena: 13,99 zł
szt
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend

24,43 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 27,92 zł
szt
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend

13,93 zł

Cena regularna: 19,90 zł

Najniższa cena: 15,92 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk

67,92 zł

Cena regularna: 79,90 zł

Najniższa cena: 79,90 zł
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026

9,03 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 10,32 zł
szt
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026

20,93 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 23,92 zł
szt
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026

4,38 zł

Cena regularna: 21,90 zł

Najniższa cena: 6,57 zł
szt
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026

4,53 zł

Cena regularna: 6,47 zł

Najniższa cena: 6,47 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk

37,73 zł

Cena regularna: 53,90 zł

Najniższa cena: 43,12 zł
szt
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

15,75 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026

25,74 zł

Cena regularna: 42,90 zł

Najniższa cena: 30,03 zł
szt
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026

2,80 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 6,99 zł
szt
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026

1,95 zł

Cena regularna: 6,49 zł

Najniższa cena: 3,25 zł
szt
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026

25,59 zł

Cena regularna: 31,99 zł

Najniższa cena: 31,99 zł
szt
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026

20,34 zł

Cena regularna: 33,90 zł

Najniższa cena: 23,73 zł
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026

31,60 zł

Cena regularna: 39,50 zł

Najniższa cena: 39,50 zł
szt
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026

6,23 zł

Cena regularna: 8,90 zł

Najniższa cena: 8,90 zł
szt
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA

4,05 zł

Cena regularna: 4,50 zł

Najniższa cena: 4,50 zł
szt
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026

3,95 zł

Cena regularna: 7,90 zł

Najniższa cena: 7,90 zł
szt
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026

4,19 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 5,59 zł
szt
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl