Sprawdź aktualne Promocje

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Producenci

Olejek Eteryczny Zielona Herbata 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Zielona Herbata 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Zielona Herbata 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny z zielonej herbaty to produkt wyróżniający się świeżym, zielonym aromatem z subtelną nutą kwiatową. Jego zapach wykorzystywany jest w wielu formułach zapachowych oraz w kosmetykach, w których stanowi ceniony składnik kompozycji zapachowej. Produkt konfekcjonowany przez firmę Naturalne Aromaty, od ponad 20 lat obecną na rynku naturalnych surowców zapachowych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

13,90 zł

( 1 l = 1 390,00 zł )
szt

Olejek eteryczny z Rozmarynu, Rozmarynowy 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny z Rozmarynu, Rozmarynowy 30ml Chmara Blend
Olejek eteryczny z Rozmarynu, Rozmarynowy 30ml Chmara Blend

Stosowanie olejku rozmarynowego może przynieść ukojenie w czasie wszelkiego rodzaju infekcji i zakażeń. Cechuje się on bowiem silnym działaniem antybakteryjnym, antywirusowym i antygrzybiczym. Skutecznie wzmacnia on także odporność organizmu poprzez stymulowanie działania układu immunologicznego.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

25,90 zł

( 1 l = 863,33 zł )
szt

Olejek Eteryczny Ylang-Ylang 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Ylang-Ylang 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Ylang-Ylang 10ml Naturalne Aromaty

Charakteryzuje się intensywnym, kwiatowym, słodkim i egzotycznym zapachem, który jest szeroko stosowany w produktach do pielęgnacji skóry i ciała, a także w aromaterapii.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

12,90 zł

( 1 l = 1 290,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Wodnik 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Wodnik 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Wodnik 10ml Naturalne Aromaty

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

19,90 zł

( 1 l = 1 990,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Wintergreen 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Wintergreen 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Wintergreen 10ml Naturalne Aromaty

Działanie odkażające stosowane jest szeroko wykorzystywane w pielęgnacji skóry trądzikowej. Uważa się, że to Indianie w Ameryce północnej odkryli jego właściwości i stosowali do uśmierzania bólu mięśni oraz stawów.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

15,90 zł

( 1 l = 1 590,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Wężownik 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Wężownik 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Wężownik 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny WĘŻOWNIK to wyjątkowa kompozycja stworzona z myślą o osobach, które poszukują głębokich, naturalnych aromatów do codziennej aromaterapii, wieczornego relaksu oraz tworzenia harmonijnej atmosfery w domu. Starannie dobrane 100% naturalne olejki eteryczne tworzą wielowymiarowy zapach, który doskonale sprawdza się podczas medytacji, rytuałów SPA oraz chwil wyciszenia.

To połączenie klasycznych nut ziołowych, cytrusowych i drzewno-żywicznych sprawia, że olejek zapachowy WĘŻOWNIK doskonale wpisuje się w potrzeby współczesnej aromaterapii domowej.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

19,90 zł

( 1 l = 1 990,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Werbena 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Werbena 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Werbena 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny z werbeny (łac. Verbena officinalis) to wszechstronny produkt, ceniony w aromaterapii, pielęgnacji skóry oraz w ekologicznym gospodarstwie domowym. Poznaj jego właściwości i sposoby zastosowania.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

11,59 zł

( 1 l = 1 159,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Wanilia 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Wanilia 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Wanilia 10ml Naturalne Aromaty

Olejki eteryczne to całkowicie naturalne wyciągi roślinne, wyróżniające się wyrazistą nutą zapachową. Wanilia jest skutecznym afrodyzjakiem i może być stosowana w przypadku bezsenności, stanów nerwowych, depresji czy napięcia.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

18,95 zł

( 1 l = 1 895,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Waga 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Waga 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Waga 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny „WAGA” to starannie opracowana kompozycja zapachowa inspirowana harmonią i estetyką. Połączenie nut kwiatowych i cytrusowych sprawia, że produkt doskonale sprawdza się w codziennej aromatyzacji przestrzeni.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

19,90 zł

( 1 l = 1 990,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Tymianek 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Tymianek 30ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Tymianek 30ml Chmara Blend

Ten produkt jest to surowiec kosmetyczny, nie kosmetyk, poniższy opis powstał na podstawie dostępnej literatury i ogólnej wiedzy dostępnej w internecie

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

11,90 zł

( 1 l = 396,67 zł )
szt

Olejek Eteryczny Tymianek 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Tymianek 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Tymianek 10ml Naturalne Aromaty

Olejek tymiankowy, pozyskiwany z wierzchołków kwiatów tymianku, jest ceniony w kosmetyce oraz aromaterapii. Jego intensywny, ziołowy zapach z nutami lekko korzennymi sprawia, że jest to olejek o charakterystycznym aromacie, który świetnie komponuje się z wieloma innymi olejkami eterycznymi.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

7,59 zł

( 1 l = 759,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Tymianek 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Tymianek 100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Tymianek 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny z białego tymianku to wysokiej jakości, czysty produkt pozyskiwany metodą destylacji parą wodną. Jest to destylat o przejrzystej, blado-żółtej barwie i świeżym, łagodnym aromacie.

Dostępność: brak towaru

Cena:

39,79 zł

( 1 l = 397,90 zł )

Olejek Eteryczny Terpentyna 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Terpentyna 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Terpentyna 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny terpentynowy pozyskiwany z igieł sosny pospolitej to wyjątkowy surowiec, który znajduje szerokie zastosowanie w kosmetykach oraz aromaterapii. Jego charakterystyczny zapach oraz wszechstronność sprawiają, że jest on ceniony w różnych formulacjach.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

7,90 zł

( 1 l = 790,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Strzelec 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Strzelec 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Strzelec 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny „STRZELEC” to dynamiczna kompozycja zapachowa stworzona z myślą o osobach ceniących intensywne aromaty, nowoczesną aromaterapię oraz naturalne olejki eteryczne do dyfuzora i kosmetyków DIY. Połączenie żywicznych, cytrusowych i korzennych nut sprawia, że zapach wyróżnia się wyrazistym, energetyzującym charakterem.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

19,90 zł

( 1 l = 1 990,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Sosnowy 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Sosnowy 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Sosnowy 10ml Naturalne Aromaty

Zwiększa odporność organizmu, stymuluje pracę układu krążenia, pobudza układ krwionośny, pomocny na problemy z menopauzą Naturalny olejek z sosny działa rozgrzewająco, zalecany w stanach przemęczenia, fizycznego.

 

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

7,90 zł

( 1 l = 790,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Skorpion 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Skorpion 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Skorpion 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Skorpion to wyrazista kompozycja naturalnych olejków eterycznych o głębokim, eleganckim i wielowymiarowym aromacie. Idealnie sprawdza się w dyfuzorach, kominkach zapachowych oraz codziennej aromaterapii, tworząc wyjątkowy klimat relaksu i harmonii.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

19,90 zł

( 1 l = 1 990,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Ryby 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Ryby 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Ryby 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny RYBY to starannie opracowana kompozycja zapachowa inspirowana subtelnością, spokojem i harmonią. Powstał z myślą o osobach poszukujących głębokiego odprężenia, naturalnych aromatów oraz wyjątkowej atmosfery sprzyjającej relaksowi.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

19,90 zł

( 1 l = 1 990,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Róża Damasceńska 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Róża Damasceńska 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Róża Damasceńska 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny różany (Rosa Damascena) to luksusowy i cenny produkt, ceniony zarówno za swoje terapeutyczne, jak i pielęgnacyjne właściwości. Oto kluczowe informacje i wskazówki dotyczące tego wyjątkowego olejku:

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

18,99 zł

( 1 l = 1 899,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Rozmarynowy 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Rozmarynowy 100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Rozmarynowy 100ml Chmara Blend


Olejek eteryczny rozmarynowy firmy Zrób Swój kosmetyk pozyskiwany jest w wyniku poprzez destylację z parą wodną kwitnących wierzchołków i liści rozmarynu. Jest jedną z najbardziej popularnych roślin aromatycznych oraz leczniczych na świecie. Olejek ten może być kolory bladożółtego bądź bezbarwnego. Posiada mocy ziołowy zapach.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

48,90 zł

( 1 l = 489,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Rozmaryn 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Rozmaryn 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Rozmaryn 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny z rozmarynu (INCI: Rosmarinus Officinalis Leaf Oil) to naturalny surowiec roślinny, wykorzystywany w kosmetyce i aromaterapii ze względu na swój charakterystyczny, intensywnie ziołowy aromat. Destylowany z liści i gałązek rozmarynu, znajduje zastosowanie w szerokiej gamie produktów kosmetycznych i zapachowych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,99 zł

( 1 l = 899,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Rak 10 ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Rak 10 ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Rak 10 ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Rak to starannie opracowana mieszanka naturalnych olejków eterycznych, stworzona z myślą o budowaniu atmosfery spokoju, harmonii i komfortu zapachowego w przestrzeni domowej. Kompozycja łączy delikatne nuty kwiatowe i ziołowe, tworząc spójny aromat idealny do codziennego stosowania w aromaterapii.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

19,90 zł

( 1 l = 1 990,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Pomarańczowy, ze Skórki Pomarańczy 30ml Chmara Blend

Olejek Eteryczny Pomarańczowy, ze Skórki Pomarańczy 30ml Chmara Blend
Olejek Eteryczny Pomarańczowy, ze Skórki Pomarańczy 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny z pomarańczy, pozyskiwany z skórki pomarańczy, to naturalny składnik o wyjątkowych właściwościach, który z powodzeniem znajduje się w wielu produktonach kosmetycznych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

19,90 zł

( 1 l = 663,33 zł )
szt

Olejek Eteryczny Pomarańczowy, ze Skórki Pomarańczy 100ml Chmara Blend

Olejek Eteryczny Pomarańczowy,  ze Skórki Pomarańczy 100ml Chmara Blend
Olejek Eteryczny Pomarańczowy, ze Skórki Pomarańczy 100ml Chmara Blend

INCI CITRUS AURANTIUM DULCIS PEEL OIL EXPRESSED

Olejek eteryczny ze skórki pomarańczy firmy Zrób Swój Kosmetyk ma przyjemny, cytrusowy zapach, których poprawia nastrój, łagodzi, relaksuje. Ponadto olejek ma działanie antyseptyczne, antydepresyjne, tonizuje. Olejek polecany jest w okresach zwiększonego stresu.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

39,90 zł

( 1 l = 399,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Pomarańcza 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Pomarańcza 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Pomarańcza 10ml Naturalne Aromaty

Naturalny olejek eteryczny z pomarańczy słodkiej pozyskiwany jest metodą tłoczenia na zimno ze skórek owoców. Charakteryzuje się świeżym, słodkim i cytrusowym zapachem, który sprawdza się zarówno w zastosowaniach aromaterapeutycznych, jak i kosmetycznych. Dzięki wyrazistemu, ale przyjemnemu aromatowi, jest często wykorzystywany jako składnik perfum, balsamów, kosmetyków do ciała oraz produktów do aromatyzacji pomieszczeń.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,99 zł

( 1 l = 899,00 zł )
szt
Produkt dnia
Promocje
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026

11,19 zł

Cena regularna: 13,99 zł

Najniższa cena: 13,99 zł
szt
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend

24,43 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 27,92 zł
szt
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend

13,93 zł

Cena regularna: 19,90 zł

Najniższa cena: 15,92 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk

67,92 zł

Cena regularna: 79,90 zł

Najniższa cena: 79,90 zł
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026

9,03 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 10,32 zł
szt
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026

20,93 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 23,92 zł
szt
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026

4,38 zł

Cena regularna: 21,90 zł

Najniższa cena: 6,57 zł
szt
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026

4,53 zł

Cena regularna: 6,47 zł

Najniższa cena: 6,47 zł
szt
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

17,94 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk

37,73 zł

Cena regularna: 53,90 zł

Najniższa cena: 43,12 zł
szt
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

15,75 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026

25,74 zł

Cena regularna: 42,90 zł

Najniższa cena: 30,03 zł
szt
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026

2,80 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 6,99 zł
szt
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026

1,95 zł

Cena regularna: 6,49 zł

Najniższa cena: 3,25 zł
szt
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026

25,59 zł

Cena regularna: 31,99 zł

Najniższa cena: 31,99 zł
szt
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026

20,34 zł

Cena regularna: 33,90 zł

Najniższa cena: 23,73 zł
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026

31,60 zł

Cena regularna: 39,50 zł

Najniższa cena: 39,50 zł
szt
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026

6,23 zł

Cena regularna: 8,90 zł

Najniższa cena: 8,90 zł
szt
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA

4,05 zł

Cena regularna: 4,50 zł

Najniższa cena: 4,50 zł
szt
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026

3,95 zł

Cena regularna: 7,90 zł

Najniższa cena: 7,90 zł
szt
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026

4,19 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 5,59 zł
szt
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl