Sprawdź aktualne Promocje

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Producenci

Olejek Eteryczny Goździki z Cynamonem 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Goździki z Cynamonem 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Goździki z Cynamonem 10ml Naturalne Aromaty

Mieszanka olejku goździkowego z olejkiem cynamonowym to interesujące połączenie wykorzystywane zarówno w aromaterapii, jak i w kosmetyce. Charakteryzuje się intensywnym, ciepłym, korzennym zapachem, który wprowadza atmosferę przytulności i energii.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,99 zł

( 1 l = 899,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026

Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026

Mieszanka olejków eterycznych goździkowego i grapefruitowego to połączenie dwóch unikalnych składników, które znajdują szerokie zastosowanie w aromaterapii i kosmetyce. Te olejki eteryczne, dzięki swojemu charakterystycznemu zapachowi, mogą być wykorzystywane w różnych produktach kosmetycznych, a także do poprawy atmosfery w pomieszczeniach.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

7,19 zł

( 1 l = 719,00 zł )

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
  • promocja

Olejek Eteryczny Goździk z Bergamotą 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Goździk z Bergamotą 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Goździk z Bergamotą 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Goździki z Bergamotą to połączenie dwóch wyjątkowych składników, które stanowią harmonijną kompozycję zapachową, cenioną w aromaterapii oraz kosmetyce. Mieszanka ta łączy intensywny, korzenny aromat goździków z orzeźwiającą, cytrusową świeżością bergamotki.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,99 zł

( 1 l = 899,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Eukaliptus, z Eukaliptusu 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Eukaliptus, z Eukaliptusu 100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Eukaliptus, z Eukaliptusu 100ml Chmara Blend

Olejek eukaliptusowy to naturalny składnik, który dzięki swoim właściwościom może zostać wykorzystany w szerokim zakresie produktów kosmetycznych. Choć nie jest przeznaczony do stosowania w czystej formie na skórę, może pełnić istotną rolę jako dodatek do kosmetyków, wspierając ich działanie i poprawiając komfort stosowania.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

35,90 zł

( 1 l = 359,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Eukaliptus, Eukaliptusowy 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Eukaliptus,  Eukaliptusowy 30ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Eukaliptus, Eukaliptusowy 30ml Chmara Blend

Olejek z eukaliptusu to naturalny produkt o wielu korzystnych właściwościach, który może być doskonałym dodatkiem do codziennej pielęgnacji. Dla skóry, olejek ten jest znany z redukowania nadmiernej potliwości, regulowania nadmiaru sebum oraz działania antyseptycznego, co sprawia, że jest idealny dla osób z problematyczną skórą.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

18,90 zł

( 1 l = 630,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Eukaliptus 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Eukaliptus 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Eukaliptus 10ml Naturalne Aromaty

Naturalny olejek eteryczny z eukaliptusa charakteryzuje się intensywnym, świeżym, ziołowym i lekko kamforowym zapachem. Należy do grupy olejków eterycznych o wysokiej zawartości eukaliptolu (1,8-cyneolu), który odpowiada za jego wyraźny, przenikliwy aromat.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,15 zł

( 1 l = 815,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Czarny Pieprz 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Czarny Pieprz 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Czarny Pieprz 10ml Naturalne Aromaty

Poznaj moc 100% naturalnego olejku pieprzowego, który jest pozyskiwany z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum) poprzez destylację parą wodną. Ten wyjątkowy olejek eteryczny oferuje szereg korzyści zdrowotnych dzięki swoim właściwościom rozgrzewającym, antyseptycznym, pobudzającym i przeciwbólowym.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

10,25 zł

( 1 l = 1 025,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Czakra Trzeciego Oka "AJNA" 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Czakra Trzeciego Oka "AJNA" 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Czakra Trzeciego Oka "AJNA" 10ml Naturalne Aromaty

Poznaj moc Naturalnego Olejku Eterycznego 100% Czakra Trzeciego Oka - Ajna! Wyprodukowany przez renomowaną polską firmę Naturalne Aromaty, która od dwudziestu lat specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości olejków eterycznych i zapachowych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

10,59 zł

( 1 l = 1 059,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Czakra Splotu Słonecznego "MANIPURA" 10ml

Olejek eteryczny Czakra Splotu Słonecznego "MANIPURA" 10ml
Olejek eteryczny Czakra Splotu Słonecznego "MANIPURA" 10ml

Olejek eteryczny czarki splotu słonecznego (Manipura) wspiera w procesach wzmacniania pewności siebie, siły woli oraz poczucia własnej wartości. Czakra ta znajduje się w okolicy pępka i jest powiązana z osobistą mocą, ambicją oraz zdolnością do podejmowania decyzji.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

9,49 zł

( 1 l = 949,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Czakra Serca "ANAHATA" 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Czakra Serca "ANAHATA" 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Czakra Serca "ANAHATA" 10ml Naturalne Aromaty

Odkryj moc Naturalnego Olejku Eterycznego Czakra Serca - Anahata! Ten wyjątkowy olejek wspiera Twoją czakrę serca, znajdującą się w okolicy klatki piersiowej. Jest idealny dla tych, którzy pragną wzmocnić miłość, empatię oraz harmonijne relacje.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

10,59 zł

( 1 l = 1 059,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Czakra Sakralna "SWADISHTHANA" 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Czakra Sakralna "SWADISHTHANA" 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Czakra Sakralna "SWADISHTHANA" 10ml Naturalne Aromaty

Poznaj moc Naturalnego Olejku Eterycznego 100% Czakra Sakralna - Swadhisthana! Nasz olejek, produkowany przez renomowaną polską firmę Naturalne Aromaty, to gwarancja najwyższej jakości. Firma działa na rynku od dwudziestu lat, oferując olejki eteryczne i zapachowe, które zdobyły zaufanie wielu klientó

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

10,59 zł

( 1 szt = 1 059,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Czakra Korzenia "MULADHARA" 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Czakra Korzenia "MULADHARA" 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Czakra Korzenia "MULADHARA" 10ml Naturalne Aromaty

Naturalny olejek eteryczny „Czakra Korzenia (Muladhara)” to kompozycja zapachowa stworzona z myślą o wykorzystaniu w aromaterapii, dyfuzorach zapachowych, kąpielach aromatycznych oraz produktach kosmetycznych o funkcji odprężająco-tonizującej.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

9,49 zł

( 1 l = 949,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Czakra Korony "SAHASRARA" 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Czakra Korony "SAHASRARA" 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Czakra Korony "SAHASRARA" 10ml Naturalne Aromaty

Odkryj moc Naturalnego Olejku Eterycznego 100% Czakra Korony - Sahasrara! Stworzony przez renomowaną polską firmę Naturalne Aromaty, ten olejek to synonim najwyższej jakości. Od ponad dwudziestu lat oferujemy olejki eteryczne i zapachowe, które cieszą się zaufaniem klientów.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

10,59 zł

( 1 l = 1 059,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Czakra Gardła "VISHUDDHA" 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Czakra Gardła "VISHUDDHA" 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Czakra Gardła "VISHUDDHA" 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny wspierający czakrę gardła od renomowanego polskiego producenta, firmy Naturalne Aromaty, to idealny wybór dla osób pragnących poprawić swoją zdolność komunikacji oraz wyrażania siebie. Firma ta działa na rynku od ponad 20 lat, dostarczając najwyższej jakości olejki eteryczne i zapachowe, dzięki czemu możesz być pewien ich skuteczności.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

13,99 zł

( 1 l = 1 399,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Cytrynowy, ze Skórki Cytryny 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Cytrynowy, ze Skórki Cytryny 30ml  Chmara Blend
Olejek eteryczny Cytrynowy, ze Skórki Cytryny 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Cytrynowy pozyskiwany jest przez prasowanie na zimno skórki ze owoców cytryny Citrus limonum.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

21,90 zł

( 1 l = 730,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Cytrynowy, ze Skórki Cytryny 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Cytrynowy, ze Skórki Cytryny 100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Cytrynowy, ze Skórki Cytryny 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Cytrynowy pozyskiwany jest w wyniku prasowanie na zimno skórki z owoców cytryny. Olejek jak wszystkie olejki cytrusowe ma świeży, pobudzający zapach

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

44,90 zł

( 1 szt = 449,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Byk 10ml

Olejek eteryczny Byk 10ml
Olejek eteryczny Byk 10ml

Olejek eteryczny Byk to starannie skomponowana mieszanka naturalnych olejków eterycznych o głębokim, harmonijnym i eleganckim aromacie. Doskonale sprawdza się w dyfuzorach, kominkach zapachowych oraz codziennej aromaterapii, tworząc atmosferę komfortu, relaksu i wyjątkowego klimatu.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

19,90 zł

( 1 l = 1 990,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Bliźnięta 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Bliźnięta 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Bliźnięta 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny BLIŹNIĘTA to wyjątkowa kompozycja zapachowa inspirowana lekkością, dynamiką i świeżością. Stworzony dla osób ceniących pobudzające, rześkie aromaty, doskonale sprawdza się jako element codziennej aromaterapii, pracy, nauki oraz chwil wymagających skupienia i odświeżenia przestrzeni.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

19,90 zł

( 1 l = 1 990,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Biała Herbata 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Biała Herbata 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Biała Herbata 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny z białej herbaty to wyjątkowy produkt o subtelnym i luksusowym aromacie, konfekcjonowany przez polską firmę Naturalne Aromaty, która od 20 lat dostarcza najwyższej jakości olejki eteryczne i zapachowe.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

9,75 zł

( 1 l = 975,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Bergamotowy (z Bergamotki) 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Bergamotowy (z Bergamotki) 100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Bergamotowy (z Bergamotki) 100ml Chmara Blend

Jego aromatyczny zapach sprawia, że jest często stosowany w aromaterapii do redukcji stresu i poprawy nastroju. Dodatkowo, olejek ten posiada działanie antyseptyczne i antybakteryjne, co przyczynia się do zapobiegania infekcjom skórnym oraz wspomaga gojenie ran.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

49,90 zł

( 1 l = 499,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Bergamota (Bergamotowy) 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Bergamota (Bergamotowy) 30ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Bergamota (Bergamotowy) 30ml Chmara Blend

Naturalny olejek bergamotowy otrzymuje się z owoców drzewa bergamotowego.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

27,90 zł

( 1 l = 930,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Baran 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Baran 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Baran 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny „BARAN” to wyrazista mieszanka naturalnych olejków eterycznych inspirowana energią, odwagą i determinacją osób spod znaku Barana. Intensywny, lekko korzenny aromat doskonale sprawdza się podczas pracy, aktywności oraz codziennych rytuałów aromaterapeutycznych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

19,90 zł

( 1 l = 1 990,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Anyż 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Anyż 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Anyż 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny z anyżu, pozyskiwany z owoców Pimpinella anisum (anyżek biedrzeniec), charakteryzuje się intensywnym, słodkim zapachem o wyraźnie korzennym, lekko ziołowym profilu. Często porównywany jest do aromatu lukrecji i kopru włoskiego. Stanowi wartościowy składnik kompozycji zapachowych oraz bywa wykorzystywany w formulacjach kosmetycznych i produktach do aromatyzacji przestrzeni.

Dostępność: brak towaru

Cena:

8,49 zł

( 1 l = 849,00 zł )

Mieszanka Olejków eteryczny na Stres 10ml Naturalne Aromaty

Mieszanka Olejków eteryczny na Stres 10ml Naturalne Aromaty
Mieszanka Olejków eteryczny na Stres 10ml Naturalne Aromaty

Mieszanka olejków eterycznych zawierająca grapefruit, bergamotkę, pomarańczę i lawendę jest popularnym wyborem w aromaterapii i kosmetyce, dzięki swojej wyjątkowej zdolności do tworzenia różnych atmosfer i wpływania na samopoczucie. Może być wykorzystywana w różnych produktach, które zapewniają przyjemne wrażenia zapachowe, a także wspierają relaksację i odprężenie.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,25 zł

( 1 l = 825,00 zł )
szt
Produkt dnia
Promocje
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026

11,19 zł

Cena regularna: 13,99 zł

Najniższa cena: 13,99 zł
szt
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend

24,43 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 27,92 zł
szt
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend

13,93 zł

Cena regularna: 19,90 zł

Najniższa cena: 15,92 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk

67,92 zł

Cena regularna: 79,90 zł

Najniższa cena: 79,90 zł
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026

9,03 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 10,32 zł
szt
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026

20,93 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 23,92 zł
szt
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026

4,38 zł

Cena regularna: 21,90 zł

Najniższa cena: 6,57 zł
szt
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026

4,53 zł

Cena regularna: 6,47 zł

Najniższa cena: 6,47 zł
szt
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

17,94 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk

37,73 zł

Cena regularna: 53,90 zł

Najniższa cena: 43,12 zł
szt
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

15,75 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026

25,74 zł

Cena regularna: 42,90 zł

Najniższa cena: 30,03 zł
szt
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026

2,80 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 6,99 zł
szt
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026

1,95 zł

Cena regularna: 6,49 zł

Najniższa cena: 3,25 zł
szt
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026

25,59 zł

Cena regularna: 31,99 zł

Najniższa cena: 31,99 zł
szt
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026

20,34 zł

Cena regularna: 33,90 zł

Najniższa cena: 23,73 zł
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026

31,60 zł

Cena regularna: 39,50 zł

Najniższa cena: 39,50 zł
szt
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026

6,23 zł

Cena regularna: 8,90 zł

Najniższa cena: 8,90 zł
szt
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA

4,05 zł

Cena regularna: 4,50 zł

Najniższa cena: 4,50 zł
szt
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026

3,95 zł

Cena regularna: 7,90 zł

Najniższa cena: 7,90 zł
szt
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026

4,19 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 5,59 zł
szt
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl