Sprawdź aktualne Promocje

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Producenci

Pielęgnacja Cery skłonnej do niedoskonałości

Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026

Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026

Zmniejsza przekrwienie, dlatego bywa stosowany w produktach, których celem jest przyniesienie ulgi w przypadku dolegliwości górnych dróg oddechowych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,23 zł

( 1 l = 623,00 zł )

Cena regularna: 8,90 zł

Najniższa cena: 8,90 zł
szt
  • promocja

Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026

Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026

Naturalny olejek eteryczny pozyskiwany z liści i gałązek drzewa kajeputowego (Melaleuca leucadendra) w procesie destylacji parą wodną. Surowiec znany z intensywnego, świeżego i lekko kamforowego zapachu.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

7,19 zł

( 1 l = 719,00 zł )

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
  • promocja

Olejek eteryczny Limonka 10ml

Olejek eteryczny Limonka 10ml
Olejek eteryczny Limonka 10ml

Olejek limonkowy to ceniony składnik w branży kosmetycznej i aromaterapeutycznej, charakteryzujący się świeżym, cytrusowym zapachem, który odświeża powietrze i nadaje produktom naturalny, orzeźwiający akcent.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

7,59 zł

( 1 l = 759,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Tymianek 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Tymianek 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Tymianek 10ml Naturalne Aromaty

Olejek tymiankowy, pozyskiwany z wierzchołków kwiatów tymianku, jest ceniony w kosmetyce oraz aromaterapii. Jego intensywny, ziołowy zapach z nutami lekko korzennymi sprawia, że jest to olejek o charakterystycznym aromacie, który świetnie komponuje się z wieloma innymi olejkami eterycznymi.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

7,59 zł

( 1 l = 759,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Trawa Cytrynowa 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Trawa Cytrynowa 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Trawa Cytrynowa 10ml Naturalne Aromaty

Olejek lemongrasowy jest ceniony w kosmetykach przeznaczonych do pielęgnacji cery, ciała i włosów. Stosowany w formulacjach do pielęgnacji skóry tłustej lub z tendencją do trądziku, może pomóc w oczyszczaniu skóry, regulacji wydzielania łoju oraz otwieraniu porów. Dzięki swoim właściwościom przeciwgrzybiczym i przeciwzapalnym

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

7,59 zł

szt

Olejek eteryczny Goździki z Pomarańczą 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Goździki z Pomarańczą 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Goździki z Pomarańczą 10ml Naturalne Aromaty

Mieszanka olejków goździkowego i pomarańczowego to popularne połączenie wykorzystywane zarówno w aromaterapii, jak i w kosmetyce. Charakteryzuje się przyjemnym, intensywnym zapachem, który ma szerokie zastosowanie w różnych produktach zapachowych i pielęgnacyjnych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

7,90 zł

( 1 l = 790,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Mandarynka 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Mandarynka 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Mandarynka 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny mandarynkowy to 100% naturalny produkt ma działanie antydepresyjne, uspokajające, tonizujące.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

7,90 zł

( 1 l = 790,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Sosnowy 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Sosnowy 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Sosnowy 10ml Naturalne Aromaty

Zwiększa odporność organizmu, stymuluje pracę układu krążenia, pobudza układ krwionośny, pomocny na problemy z menopauzą Naturalny olejek z sosny działa rozgrzewająco, zalecany w stanach przemęczenia, fizycznego.

 

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

7,90 zł

( 1 l = 790,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Mięta Pieprzowa 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Mięta Pieprzowa 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Mięta Pieprzowa 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny z zielonej cytryny jest ceniony w aromaterapii i kosmetyce za swoje charakterystyczne właściwości zapachowe oraz zastosowanie w różnych produktach do pielęgnacji ciała i aromatyzacji przestrzeni. Jest to olejek o świeżym, cytrusowym zapachu, który często wykorzystywany jest w produktach mających na celu poprawę nastroju i stworzenie przyjemnej atmosfery.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,15 zł

( 1 l = 815,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Eukaliptus 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Eukaliptus 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Eukaliptus 10ml Naturalne Aromaty

Naturalny olejek eteryczny z eukaliptusa charakteryzuje się intensywnym, świeżym, ziołowym i lekko kamforowym zapachem. Należy do grupy olejków eterycznych o wysokiej zawartości eukaliptolu (1,8-cyneolu), który odpowiada za jego wyraźny, przenikliwy aromat.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,15 zł

( 1 l = 815,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Cytrynowy 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Cytrynowy 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Cytrynowy 10ml Naturalne Aromaty

Działa antyseptycznie i przeciwgorączkowo. Wykorzystywany przy stanach zapalnych skóry, opryszczkach i trądziku. Olejek cytrynowy uspokaja pracę serca i układu krążenia, co obniża ciśnienie krwi.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,15 zł

( 1 l = 815,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Cyprys 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Cyprys 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Cyprys 10ml Naturalne Aromaty

Odkryj naturalne właściwości olejku cyprysowego – wyjątkowego olejku uzyskiwanego z młodych gałązek cyprysu włoskiego. Dzięki swoim cennym składnikom, olejek cyprysowy ma pozytywny wpływ na zdrowie, szczególnie na system krążenia oraz gospodarkę wodno-tłuszczową.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,99 zł

( 1 l = 899,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Pomarańcza 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Pomarańcza 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Pomarańcza 10ml Naturalne Aromaty

Naturalny olejek eteryczny z pomarańczy słodkiej pozyskiwany jest metodą tłoczenia na zimno ze skórek owoców. Charakteryzuje się świeżym, słodkim i cytrusowym zapachem, który sprawdza się zarówno w zastosowaniach aromaterapeutycznych, jak i kosmetycznych. Dzięki wyrazistemu, ale przyjemnemu aromatowi, jest często wykorzystywany jako składnik perfum, balsamów, kosmetyków do ciała oraz produktów do aromatyzacji pomieszczeń.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,99 zł

( 1 l = 899,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Lawendowy 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Lawendowy 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Lawendowy 10ml Naturalne Aromaty

Naturalny olejek lawendowy posiada właściwości gojenia i regeneracji skóry, relaksuje oraz koi, zwalcza trądzik, łuszczycę oraz zakażenia grzybicze.

 

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,99 zł

( 1 l = 899,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Rozmaryn 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Rozmaryn 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Rozmaryn 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny z rozmarynu (INCI: Rosmarinus Officinalis Leaf Oil) to naturalny surowiec roślinny, wykorzystywany w kosmetyce i aromaterapii ze względu na swój charakterystyczny, intensywnie ziołowy aromat. Destylowany z liści i gałązek rozmarynu, znajduje zastosowanie w szerokiej gamie produktów kosmetycznych i zapachowych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,99 zł

( 1 l = 899,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Cytronela 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Cytronela 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Cytronela 10ml Naturalne Aromaty

Naturalny olejek cytronelowy jest szeroko stosowany w produkcji kosmetyków, perfum oraz w przemyśle zapachowym. Jest ceniony za swój świeży, cytrusowy zapach, który nadaje przyjemną, orzeźwiającą atmosferę w pomieszczeniach.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

9,20 zł

( 1 l = 920,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Mięta Kędzierzawa 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Mięta Kędzierzawa 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Mięta Kędzierzawa 10ml Naturalne Aromaty

Poznaj moc 100% naturalnego olejku z mięty kędzierzawej, który jest starannie pozyskiwany z liści rośliny Mentha viridis w procesie destylacji parą wodną. Ten olejek to prawdziwy skarb, który przynosi wiele korzyści dla Twojego zdrowia i samopoczucia.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

9,49 zł

( 1 l = 949,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Niaouli 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Niaouli 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Niaouli 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny pozyskiwany z liści drzewa Niaouli (Melaleuca quinquenervia) w procesie destylacji parą wodną. Surowiec ten znany jest z intensywnego, lekko eukaliptusowego zapachu z zielonymi nutami oraz szerokiego zastosowania w aromaterapii i przemyśle kosmetycznym.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

9,89 zł

( 1 l = 989,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Werbena 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Werbena 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Werbena 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny z werbeny (łac. Verbena officinalis) to wszechstronny produkt, ceniony w aromaterapii, pielęgnacji skóry oraz w ekologicznym gospodarstwie domowym. Poznaj jego właściwości i sposoby zastosowania.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

11,59 zł

( 1 l = 1 159,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Drzewo herbaciane 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Drzewo herbaciane 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Drzewo herbaciane 10ml Naturalne Aromaty

Olejek z drzewa herbacianego uważny jest za silny antyseptyk. Pomaga zwalczać przeziębienia i grypę, łagodzi choroby gardła, zapalenie migdałków, łagodzi objawy zapalenia oskrzeli. Zapobiega wielu chorobom zakaźnym i tropikalnym.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

11,59 zł

szt

Olejek eteryczny Tymianek 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Tymianek 30ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Tymianek 30ml Chmara Blend

Ten produkt jest to surowiec kosmetyczny, nie kosmetyk, poniższy opis powstał na podstawie dostępnej literatury i ogólnej wiedzy dostępnej w internecie

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

11,90 zł

( 1 l = 396,67 zł )
szt

Olejek Eteryczny Neroli 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Neroli 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Neroli 10ml Naturalne Aromaty

Olejek neroli, pozyskiwany z kwiatów pomarańczy gorzkiej, cieszy się dużym uznaniem w kosmetyce oraz aromaterapii. Jego świeży, kwiatowy zapach, charakteryzujący się delikatnymi nutami cytrusowymi, sprawia, że jest chętnie wykorzystywany w produktach pielęgnacyjnych oraz w kompozycjach zapachowych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

11,99 zł

( 1 l = 1 199,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Zielona Herbata 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Zielona Herbata 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Zielona Herbata 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny z zielonej herbaty to produkt wyróżniający się świeżym, zielonym aromatem z subtelną nutą kwiatową. Jego zapach wykorzystywany jest w wielu formułach zapachowych oraz w kosmetykach, w których stanowi ceniony składnik kompozycji zapachowej. Produkt konfekcjonowany przez firmę Naturalne Aromaty, od ponad 20 lat obecną na rynku naturalnych surowców zapachowych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

13,90 zł

( 1 l = 1 390,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Kolendra 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Kolendra 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Kolendra 10ml Naturalne Aromaty

Olejek kolendrowy ma działanie antydepresyjne i antystresowe oraz stymulujące i antyseptyczne. Łagodzi napięcie nerwowe, zmniejsza zmęczenie fizyczne, łagodzi bóle reumatyczne i arytretyczne.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

13,90 zł

( 1 l = 1 390,00 zł )
szt
Produkt dnia
Promocje
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026

11,19 zł

Cena regularna: 13,99 zł

Najniższa cena: 13,99 zł
szt
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend

24,43 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 27,92 zł
szt
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend

13,93 zł

Cena regularna: 19,90 zł

Najniższa cena: 15,92 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk

67,92 zł

Cena regularna: 79,90 zł

Najniższa cena: 79,90 zł
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026

9,03 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 10,32 zł
szt
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026

20,93 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 23,92 zł
szt
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026

4,38 zł

Cena regularna: 21,90 zł

Najniższa cena: 6,57 zł
szt
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026

4,53 zł

Cena regularna: 6,47 zł

Najniższa cena: 6,47 zł
szt
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

17,94 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk

37,73 zł

Cena regularna: 53,90 zł

Najniższa cena: 43,12 zł
szt
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

15,75 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026

25,74 zł

Cena regularna: 42,90 zł

Najniższa cena: 30,03 zł
szt
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026

2,80 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 6,99 zł
szt
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026

1,95 zł

Cena regularna: 6,49 zł

Najniższa cena: 3,25 zł
szt
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026

25,59 zł

Cena regularna: 31,99 zł

Najniższa cena: 31,99 zł
szt
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026

20,34 zł

Cena regularna: 33,90 zł

Najniższa cena: 23,73 zł
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026

31,60 zł

Cena regularna: 39,50 zł

Najniższa cena: 39,50 zł
szt
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026

6,23 zł

Cena regularna: 8,90 zł

Najniższa cena: 8,90 zł
szt
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA

4,05 zł

Cena regularna: 4,50 zł

Najniższa cena: 4,50 zł
szt
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026

3,95 zł

Cena regularna: 7,90 zł

Najniższa cena: 7,90 zł
szt
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026

4,19 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 5,59 zł
szt
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl