Sprawdź aktualne Promocje

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Producenci

Pielęgnacja Cery skłonnej do niedoskonałości

Olejek Eteryczny Szałwia 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Szałwia 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Szałwia 10ml Naturalne Aromaty

W kosmetyce znajduje zastosowanie w pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej, gdyż reguluje wydzielanie łoju. Poprawia stan skóry przy oparzeniach, odmrożeniach, stanach zapalnych skóry, egzemie i łuszczycy.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

14,59 zł

( 1 l = 1 459,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Estragon 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Estragon 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Estragon 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny z estragonu (INCI: Artemisia Dracunculus Oil) to surowiec aromatyczny o wyrazistym, ziołowym profilu zapachowym. Ze względu na swój charakterystyczny aromat, znajduje zastosowanie w produktach zapachowych i formulacjach kosmetycznych, a także jako składnik w mieszankach aromaterapeutycznych.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

14,99 zł

( 1 l = 1 499,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Oregano 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Oregano 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Oregano 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny z oregano sprawdza się w wielu formułacjach kosmetycznych, zwłaszcza w produktach przeznaczonych do pielęgnacji cery tłustej oraz problematycznej. Jego silny, charakterystyczny zapach oraz właściwości sprawiają, że jest stosowany w kosmetykach, które mają na celu wspomaganie higieny skóry i jej odświeżenie.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

15,70 zł

( 1 l = 1 570,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Wintergreen 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Wintergreen 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Wintergreen 10ml Naturalne Aromaty

Działanie odkażające stosowane jest szeroko wykorzystywane w pielęgnacji skóry trądzikowej. Uważa się, że to Indianie w Ameryce północnej odkryli jego właściwości i stosowali do uśmierzania bólu mięśni oraz stawów.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

15,90 zł

( 1 l = 1 590,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Mandarynka 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Mandarynka 30ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Mandarynka 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny z mandarynki (Citrus reticulata) to surowiec roślinny pozyskiwany ze skórek owoców metodą tłoczenia na zimno. Cechuje się świeżym, cytrusowym aromatem, który czyni go cenionym składnikiem kompozycji zapachowych i preparatów pielęgnacyjnych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

18,59 zł

( 1 l = 619,67 zł )
szt

Olejek eteryczny Eukaliptus, Eukaliptusowy 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Eukaliptus,  Eukaliptusowy 30ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Eukaliptus, Eukaliptusowy 30ml Chmara Blend

Olejek z eukaliptusu to naturalny produkt o wielu korzystnych właściwościach, który może być doskonałym dodatkiem do codziennej pielęgnacji. Dla skóry, olejek ten jest znany z redukowania nadmiernej potliwości, regulowania nadmiaru sebum oraz działania antyseptycznego, co sprawia, że jest idealny dla osób z problematyczną skórą.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

18,90 zł

( 1 l = 630,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Pomarańczowy, ze Skórki Pomarańczy 30ml Chmara Blend

Olejek Eteryczny Pomarańczowy, ze Skórki Pomarańczy 30ml Chmara Blend
Olejek Eteryczny Pomarańczowy, ze Skórki Pomarańczy 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny z pomarańczy, pozyskiwany z skórki pomarańczy, to naturalny składnik o wyjątkowych właściwościach, który z powodzeniem znajduje się w wielu produktonach kosmetycznych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

19,90 zł

( 1 l = 663,33 zł )
szt

Olejek eteryczny Cytrynowy, ze Skórki Cytryny 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Cytrynowy, ze Skórki Cytryny 30ml  Chmara Blend
Olejek eteryczny Cytrynowy, ze Skórki Cytryny 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Cytrynowy pozyskiwany jest przez prasowanie na zimno skórki ze owoców cytryny Citrus limonum.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

21,90 zł

( 1 l = 730,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Mięta Pieprzowa 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Mięta Pieprzowa 30ml  Chmara Blend
Olejek eteryczny Mięta Pieprzowa 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny miętowy firmy Zrób Swój kosmetyk pozyskiwany jest w wyniku destylacji nadziemnej części roślin czyli liści i łodyg mięty. Olejek miętowy znany jest ze swoich właściwości łagodzących, kojących, orzeźwiających, chłodzących, wykazuje właściwości tonizujące, pobudzające, wzmacnia układ odpornościowy, działa antyseptycznie, bakteriobójcze,  wykrztuśne, przeciwgrzybiczne, rozkurczowe, odświeżające, znieczulające.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

22,90 zł

( 1 l = 763,33 zł )
szt

Olejek eteryczny Lemongrassowy (z trawy cytrynowej) 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Lemongrassowy (z trawy cytrynowej) 30ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Lemongrassowy (z trawy cytrynowej) 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny z trawy cytrynowej (lemongrass) firmy Chmara Blend jest pozyskiwany w wyniku destylacji parą wodną suchych liści traw cytrynowych. W zależności od warunków uprawy oraz klimatu olejek ten może mieć różny skład i aromat.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

23,90 zł

( 1 l = 796,67 zł )
szt

Olejek eteryczny z Rozmarynu, Rozmarynowy 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny z Rozmarynu, Rozmarynowy 30ml Chmara Blend
Olejek eteryczny z Rozmarynu, Rozmarynowy 30ml Chmara Blend

Stosowanie olejku rozmarynowego może przynieść ukojenie w czasie wszelkiego rodzaju infekcji i zakażeń. Cechuje się on bowiem silnym działaniem antybakteryjnym, antywirusowym i antygrzybiczym. Skutecznie wzmacnia on także odporność organizmu poprzez stymulowanie działania układu immunologicznego.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

25,90 zł

( 1 l = 863,33 zł )
szt

Olejek eteryczny Lawendowy 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Lawendowy 30ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Lawendowy 30ml Chmara Blend

Naturalny olejek lawendowy posiada właściwości gojenia i regeneracji skóry, relaksuje oraz koi, zwalcza trądzik, łuszczycę oraz 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

26,00 zł

( 1 l = 866,67 zł )
szt

Olejek eteryczny z Drzewa herbacianego, Drzewo Herbaciane 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny z Drzewa herbacianego, Drzewo Herbaciane 30ml Chmara Blend
Olejek eteryczny z Drzewa herbacianego, Drzewo Herbaciane 30ml Chmara Blend

Według ogólnodostępnych źródeł, olejek ten może stanowić wartościowy składnik kosmetyczny, szczególnie w produktach ukierunkowanych na pielęgnację skóry problematycznej. Dzięki zawartości naturalnych związków – takich jak terpinen-4-ol, zaliczany do grupy monoterpenów – jego obecność w kosmetykach bywa rozważana w kontekście: o działaniu oczyszczającym skórę zwłaszcza mieszaną i tłustą i przeciwłupieżowych

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

26,90 zł

( 1 l = 896,67 zł )
szt

Olejek eteryczny Bergamota (Bergamotowy) 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Bergamota (Bergamotowy) 30ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Bergamota (Bergamotowy) 30ml Chmara Blend

Naturalny olejek bergamotowy otrzymuje się z owoców drzewa bergamotowego.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

27,90 zł

( 1 l = 930,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Eukaliptus, z Eukaliptusu 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Eukaliptus, z Eukaliptusu 100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Eukaliptus, z Eukaliptusu 100ml Chmara Blend

Olejek eukaliptusowy to naturalny składnik, który dzięki swoim właściwościom może zostać wykorzystany w szerokim zakresie produktów kosmetycznych. Choć nie jest przeznaczony do stosowania w czystej formie na skórę, może pełnić istotną rolę jako dodatek do kosmetyków, wspierając ich działanie i poprawiając komfort stosowania.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

35,90 zł

( 1 l = 359,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Tymianek 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Tymianek 100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Tymianek 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny z białego tymianku to wysokiej jakości, czysty produkt pozyskiwany metodą destylacji parą wodną. Jest to destylat o przejrzystej, blado-żółtej barwie i świeżym, łagodnym aromacie.

Dostępność: brak towaru

Cena:

39,79 zł

( 1 l = 397,90 zł )

Olejek Eteryczny Pomarańczowy, ze Skórki Pomarańczy 100ml Chmara Blend

Olejek Eteryczny Pomarańczowy,  ze Skórki Pomarańczy 100ml Chmara Blend
Olejek Eteryczny Pomarańczowy, ze Skórki Pomarańczy 100ml Chmara Blend

INCI CITRUS AURANTIUM DULCIS PEEL OIL EXPRESSED

Olejek eteryczny ze skórki pomarańczy firmy Zrób Swój Kosmetyk ma przyjemny, cytrusowy zapach, których poprawia nastrój, łagodzi, relaksuje. Ponadto olejek ma działanie antyseptyczne, antydepresyjne, tonizuje. Olejek polecany jest w okresach zwiększonego stresu.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

39,90 zł

( 1 l = 399,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Mięta Pieprzowa 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Mięta Pieprzowa 100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Mięta Pieprzowa 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny miętowy firmy Zrób Swój kosmetyk pozyskiwany jest w wyniku destylacji nadziemnej części roślin czyli liści i łodyg mięty. Olejek miętowy znany jest ze swoich właściwości łagodzących, kojących, orzeźwiających, chłodzących, wykazuje właściwości tonizujące, pobudzające, wzmacnia układ odpornościowy, działa antyseptycznie, bakteriobójcze,  wykrztuśne, przeciwgrzybiczne, rozkurczowe, odświeżające, znieczulające.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

44,90 zł

( 1 l = 449,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Cytrynowy, ze Skórki Cytryny 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Cytrynowy, ze Skórki Cytryny 100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Cytrynowy, ze Skórki Cytryny 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Cytrynowy pozyskiwany jest w wyniku prasowanie na zimno skórki z owoców cytryny. Olejek jak wszystkie olejki cytrusowe ma świeży, pobudzający zapach

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

44,90 zł

( 1 szt = 449,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Lemongrassowy (z trawy cytrynowej) 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Lemongrassowy (z trawy cytrynowej) 100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Lemongrassowy (z trawy cytrynowej) 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny z trawy cytrynowej (lemongrass) firmy Chmara Blend jest pozyskiwany w wyniku destylacji parą wodną suchych liści traw cytrynowych. W zależności od warunków uprawy oraz klimatu olejek ten może mieć różny skład i aromat. Najwięcej w olejku jest cytralu, związku, który wykazuje silne właściwości przeciwwirusowe.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

45,90 zł

( 1 l = 459,00 zł )
szt

Olejek eteryczny z Drzewa herbacianego, Drzewo Herbaciane 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny z Drzewa herbacianego, Drzewo Herbaciane  100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny z Drzewa herbacianego, Drzewo Herbaciane 100ml Chmara Blend

W skład oleju z drzewa herbacianego wchodzą związki fenolowe i terpentynowego, które wykazują działanie antyspetyczne, przeciwdrobnoustrojowe. Olejek z drzewa herbacianego ma intensywny, kamforowy zapach. Olejek zwalcza bakterie, zmniejsza błyszczenie cery jednocześnie nie powoduje wysuszenia cery, normalizując pracę gruczołów łojowych, zmniejsza łupież, swędzeniu skóry, pomocny jest w walce z infekcjami, drobnoustrojami.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

45,90 zł

( 1 l = 459,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Mandarynka 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Mandarynka 100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Mandarynka 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny z mandarynki (Citrus reticulata) to surowiec roślinny pozyskiwany ze skórek owoców metodą tłoczenia na zimno. Cechuje się świeżym, cytrusowym aromatem, który czyni go cenionym składnikiem kompozycji zapachowych i preparatów pielęgnacyjnych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

49,90 zł

( 1 l = 499,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Bergamotowy (z Bergamotki) 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Bergamotowy (z Bergamotki) 100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Bergamotowy (z Bergamotki) 100ml Chmara Blend

Jego aromatyczny zapach sprawia, że jest często stosowany w aromaterapii do redukcji stresu i poprawy nastroju. Dodatkowo, olejek ten posiada działanie antyseptyczne i antybakteryjne, co przyczynia się do zapobiegania infekcjom skórnym oraz wspomaga gojenie ran.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

49,90 zł

( 1 l = 499,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Lawendowy, z Lawendy 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Lawendowy, z Lawendy 100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Lawendowy, z Lawendy 100ml Chmara Blend

Lawenda znana jest ze swoich zdolności łagodzących napięcie, stres, działanie przeciwbólowe, Naturalny olejek z lawendy stosowany jest jako środek balansujący emocje, łagodząc stany depresyjne. Ma działanie antyoksydacyjne, dzięki fitosterolom, flawonoidom i garbnikom.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

49,90 zł

( 1 l = 499,00 zł )
szt
Produkt dnia
Promocje
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026

11,19 zł

Cena regularna: 13,99 zł

Najniższa cena: 13,99 zł
szt
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend

24,43 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 27,92 zł
szt
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend

13,93 zł

Cena regularna: 19,90 zł

Najniższa cena: 15,92 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk

67,92 zł

Cena regularna: 79,90 zł

Najniższa cena: 79,90 zł
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026

9,03 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 10,32 zł
szt
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026

20,93 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 23,92 zł
szt
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026

4,38 zł

Cena regularna: 21,90 zł

Najniższa cena: 6,57 zł
szt
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026

4,53 zł

Cena regularna: 6,47 zł

Najniższa cena: 6,47 zł
szt
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

17,94 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk

37,73 zł

Cena regularna: 53,90 zł

Najniższa cena: 43,12 zł
szt
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

15,75 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026

25,74 zł

Cena regularna: 42,90 zł

Najniższa cena: 30,03 zł
szt
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026

2,80 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 6,99 zł
szt
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026

1,95 zł

Cena regularna: 6,49 zł

Najniższa cena: 3,25 zł
szt
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026

25,59 zł

Cena regularna: 31,99 zł

Najniższa cena: 31,99 zł
szt
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026

20,34 zł

Cena regularna: 33,90 zł

Najniższa cena: 23,73 zł
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026

31,60 zł

Cena regularna: 39,50 zł

Najniższa cena: 39,50 zł
szt
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026

6,23 zł

Cena regularna: 8,90 zł

Najniższa cena: 8,90 zł
szt
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA

4,05 zł

Cena regularna: 4,50 zł

Najniższa cena: 4,50 zł
szt
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026

3,95 zł

Cena regularna: 7,90 zł

Najniższa cena: 7,90 zł
szt
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026

4,19 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 5,59 zł
szt
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl