Sprawdź aktualne Promocje

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Producenci

Wosk Jojoba 500g Chmara Blend

Wosk Jojoba 500g Chmara Blend
Wosk Jojoba 500g Chmara Blend

Wosk Jojoba to ceniony surowiec kosmetyczny pozyskiwany z nasion rośliny Simmondsia Chinensis. Dzięki swojej wyjątkowej strukturze jest szeroko wykorzystywany w formulacjach kosmetycznych jako naturalny składnik wspierający konsystencję, aplikację oraz stabilność produktów pielęgnacyjnych. W branży kosmetycznej wosk jojoba uznawany jest za jeden z najbardziej uniwersalnych składników pochodzenia roślinnego.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

74,90 zł

( 1 kg = 149,80 zł )
szt

Wosk Jojoba 250g Chmara Blend

Wosk Jojoba 250g Chmara Blend
Wosk Jojoba 250g Chmara Blend

Wosk Jojoba to ceniony surowiec kosmetyczny pozyskiwany z nasion rośliny Simmondsia Chinensis. Dzięki swojej wyjątkowej strukturze jest szeroko wykorzystywany w formulacjach kosmetycznych jako naturalny składnik wspierający konsystencję, aplikację oraz stabilność produktów pielęgnacyjnych. W branży kosmetycznej wosk jojoba uznawany jest za jeden z najbardziej uniwersalnych składników pochodzenia roślinnego.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

43,90 zł

( 1 kg = 175,60 zł )
szt

Wosk Jojoba 1kg Chmara Blend

Wosk Jojoba 1kg Chmara Blend
Wosk Jojoba 1kg Chmara Blend

Wosk Jojoba to ceniony surowiec kosmetyczny pozyskiwany z nasion rośliny Simmondsia Chinensis. Dzięki swojej wyjątkowej strukturze jest szeroko wykorzystywany w formulacjach kosmetycznych jako naturalny składnik wspierający konsystencję, aplikację oraz stabilność produktów pielęgnacyjnych.

W branży kosmetycznej wosk jojoba uznawany jest za jeden z najbardziej uniwersalnych składników pochodzenia roślinnego.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

139,00 zł

( 1 kg = 139,00 zł )
szt

Wosk jojoba 100g Chmara Blend

Wosk jojoba 100g Chmara Blend
Wosk jojoba 100g Chmara Blend

Wosk Jojoba – naturalny składnik do nowoczesnych kosmetyków

Wosk Jojoba to ceniony surowiec kosmetyczny pozyskiwany z nasion rośliny Simmondsia Chinensis. Dzięki swojej wyjątkowej strukturze jest szeroko wykorzystywany w formulacjach kosmetycznych jako naturalny składnik wspierający konsystencję, aplikację oraz stabilność produktów pielęgnacyjnych.

W branży kosmetycznej wosk jojoba uznawany jest za jeden z najbardziej uniwersalnych składników pochodzenia roślinnego.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

18,90 zł

( 1 kg = 189,00 zł )
szt

Proszek ze skórki pomarańczy 100 g Indus Valley

Proszek ze skórki pomarańczy 100 g Indus Valley
Proszek ze skórki pomarańczy 100 g Indus Valley

Proszek ze Skórki Pomarańczy do Tworzenia Kosmetyków Naturalnych - Indus Valley 100 g

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

20,90 zł

( 1 kg = 209,00 zł )
szt

Proszek z orzechów Shikakai 100 g Indus Valley

Proszek z orzechów Shikakai 100 g Indus Valley
Proszek z orzechów Shikakai 100 g Indus Valley

Proszek z Orzechów Shikakai do Włosów – Indus Valley 100 g

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

20,90 zł

( 1 kg = 209,00 zł )
szt

Proszek Neem 100g Sattva - 5 sztuk

Proszek Neem 100g Sattva - 5 sztuk
Proszek Neem 100g Sattva - 5 sztuk

SATTVA Neem to sproszkowane zioło pozyskiwane z liści Miodli indyjskiej, znanej jako „cudowne drzewo”. W medycynie ajurwedyjskiej Neem jest niezwykle cenione za swoje właściwości lecznicze, antyseptyczne, przeciwgrzybicze, odkażające i tonizujące. To doskonały wybór do pielęgnacji skóry tłustej, mieszanej oraz trądzikowej.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

63,75 zł

( 1 kg = 637,50 zł )
szt

Proszek Neem 100g Sattva

Proszek Neem 100g Sattva
Proszek Neem 100g Sattva

SATTVA Neem to sproszkowane zioło pozyskiwane z liści Miodli indyjskiej, znanej jako „cudowne drzewo”. W medycynie ajurwedyjskiej Neem jest niezwykle cenione za swoje właściwości lecznicze, antyseptyczne, przeciwgrzybicze, odkażające i tonizujące. To doskonały wybór do pielęgnacji skóry tłustej, mieszanej oraz trądzikowej.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

14,90 zł

szt

Olejek eteryczny z Rozmarynu, Rozmarynowy 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny z Rozmarynu, Rozmarynowy 30ml Chmara Blend
Olejek eteryczny z Rozmarynu, Rozmarynowy 30ml Chmara Blend

Stosowanie olejku rozmarynowego może przynieść ukojenie w czasie wszelkiego rodzaju infekcji i zakażeń. Cechuje się on bowiem silnym działaniem antybakteryjnym, antywirusowym i antygrzybiczym. Skutecznie wzmacnia on także odporność organizmu poprzez stymulowanie działania układu immunologicznego.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

25,90 zł

( 1 l = 863,33 zł )
szt

Olejek eteryczny z Drzewa herbacianego, Drzewo Herbaciane 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny z Drzewa herbacianego, Drzewo Herbaciane 30ml Chmara Blend
Olejek eteryczny z Drzewa herbacianego, Drzewo Herbaciane 30ml Chmara Blend

Według ogólnodostępnych źródeł, olejek ten może stanowić wartościowy składnik kosmetyczny, szczególnie w produktach ukierunkowanych na pielęgnację skóry problematycznej. Dzięki zawartości naturalnych związków – takich jak terpinen-4-ol, zaliczany do grupy monoterpenów – jego obecność w kosmetykach bywa rozważana w kontekście: o działaniu oczyszczającym skórę zwłaszcza mieszaną i tłustą i przeciwłupieżowych

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

26,90 zł

( 1 l = 896,67 zł )
szt

Olejek eteryczny z Drzewa herbacianego, Drzewo Herbaciane 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny z Drzewa herbacianego, Drzewo Herbaciane  100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny z Drzewa herbacianego, Drzewo Herbaciane 100ml Chmara Blend

W skład oleju z drzewa herbacianego wchodzą związki fenolowe i terpentynowego, które wykazują działanie antyspetyczne, przeciwdrobnoustrojowe. Olejek z drzewa herbacianego ma intensywny, kamforowy zapach. Olejek zwalcza bakterie, zmniejsza błyszczenie cery jednocześnie nie powoduje wysuszenia cery, normalizując pracę gruczołów łojowych, zmniejsza łupież, swędzeniu skóry, pomocny jest w walce z infekcjami, drobnoustrojami.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

45,90 zł

( 1 l = 459,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Rozmaryn 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Rozmaryn 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Rozmaryn 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny z rozmarynu (INCI: Rosmarinus Officinalis Leaf Oil) to naturalny surowiec roślinny, wykorzystywany w kosmetyce i aromaterapii ze względu na swój charakterystyczny, intensywnie ziołowy aromat. Destylowany z liści i gałązek rozmarynu, znajduje zastosowanie w szerokiej gamie produktów kosmetycznych i zapachowych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,99 zł

( 1 l = 899,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Lemongrassowy (z trawy cytrynowej) 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Lemongrassowy (z trawy cytrynowej) 30ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Lemongrassowy (z trawy cytrynowej) 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny z trawy cytrynowej (lemongrass) firmy Chmara Blend jest pozyskiwany w wyniku destylacji parą wodną suchych liści traw cytrynowych. W zależności od warunków uprawy oraz klimatu olejek ten może mieć różny skład i aromat.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

23,90 zł

( 1 l = 796,67 zł )
szt

Olejek eteryczny Lemongrassowy (z trawy cytrynowej) 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Lemongrassowy (z trawy cytrynowej) 100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Lemongrassowy (z trawy cytrynowej) 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny z trawy cytrynowej (lemongrass) firmy Chmara Blend jest pozyskiwany w wyniku destylacji parą wodną suchych liści traw cytrynowych. W zależności od warunków uprawy oraz klimatu olejek ten może mieć różny skład i aromat. Najwięcej w olejku jest cytralu, związku, który wykazuje silne właściwości przeciwwirusowe.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

45,90 zł

( 1 l = 459,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Lawendowy, z Lawendy 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Lawendowy, z Lawendy 100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Lawendowy, z Lawendy 100ml Chmara Blend

Lawenda znana jest ze swoich zdolności łagodzących napięcie, stres, działanie przeciwbólowe, Naturalny olejek z lawendy stosowany jest jako środek balansujący emocje, łagodząc stany depresyjne. Ma działanie antyoksydacyjne, dzięki fitosterolom, flawonoidom i garbnikom.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

49,90 zł

( 1 l = 499,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Lawendowy 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Lawendowy 30ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Lawendowy 30ml Chmara Blend

Naturalny olejek lawendowy posiada właściwości gojenia i regeneracji skóry, relaksuje oraz koi, zwalcza trądzik, łuszczycę oraz 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

26,00 zł

( 1 l = 866,67 zł )
szt

Olejek Eteryczny Lawendowy 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Lawendowy 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Lawendowy 10ml Naturalne Aromaty

Naturalny olejek lawendowy posiada właściwości gojenia i regeneracji skóry, relaksuje oraz koi, zwalcza trądzik, łuszczycę oraz zakażenia grzybicze.

 

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,99 zł

( 1 l = 899,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Eukaliptus, z Eukaliptusu 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Eukaliptus, z Eukaliptusu 100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Eukaliptus, z Eukaliptusu 100ml Chmara Blend

Olejek eukaliptusowy to naturalny składnik, który dzięki swoim właściwościom może zostać wykorzystany w szerokim zakresie produktów kosmetycznych. Choć nie jest przeznaczony do stosowania w czystej formie na skórę, może pełnić istotną rolę jako dodatek do kosmetyków, wspierając ich działanie i poprawiając komfort stosowania.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

35,90 zł

( 1 l = 359,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Eukaliptus 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Eukaliptus 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Eukaliptus 10ml Naturalne Aromaty

Naturalny olejek eteryczny z eukaliptusa charakteryzuje się intensywnym, świeżym, ziołowym i lekko kamforowym zapachem. Należy do grupy olejków eterycznych o wysokiej zawartości eukaliptolu (1,8-cyneolu), który odpowiada za jego wyraźny, przenikliwy aromat.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,15 zł

( 1 l = 815,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Estragon 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Estragon 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Estragon 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny z estragonu (INCI: Artemisia Dracunculus Oil) to surowiec aromatyczny o wyrazistym, ziołowym profilu zapachowym. Ze względu na swój charakterystyczny aromat, znajduje zastosowanie w produktach zapachowych i formulacjach kosmetycznych, a także jako składnik w mieszankach aromaterapeutycznych.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

14,99 zł

( 1 l = 1 499,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Drzewo herbaciane 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Drzewo herbaciane 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Drzewo herbaciane 10ml Naturalne Aromaty

Olejek z drzewa herbacianego uważny jest za silny antyseptyk. Pomaga zwalczać przeziębienia i grypę, łagodzi choroby gardła, zapalenie migdałków, łagodzi objawy zapalenia oskrzeli. Zapobiega wielu chorobom zakaźnym i tropikalnym.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

11,59 zł

szt

Olej z Rokitnika Nierafinowany 50ml Chmara Blend

Olej z Rokitnika Nierafinowany 50ml Chmara Blend
Olej z Rokitnika Nierafinowany 50ml Chmara Blend

Olej Rokitnikowy firmy Zrób Swój Kosmetyk powstaje z nasion lub owoców rokitnika w procesie tłoczenia na zimno. Rokitnik jest jedną z najbardziej wartościowych roślin na świecie, ponieważ posiada dużą zawartość witamin takich jak A, C oraz E, jak również C, E, K, PP i karotenoidów. Bogaty jest także w związki fenolowe oraz flawonoidy.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

19,90 zł

( 1 l = 398,00 zł )
szt

Olej z Rokitnika Nierafinowany 200ml Chmara Blend

Olej z Rokitnika Nierafinowany 200ml Chmara Blend
Olej z Rokitnika Nierafinowany 200ml Chmara Blend

Olej z rokitnika firmy Zrób Swój Kosmetyk powstaje z nasion lub owoców rokitnika w procesie tłoczenia na zimno. Rokitnik jest jedną z najbardziej wartościowych roślin na świecie, ponieważ posiada dużą zawartość witamin takich jak A, C oraz E, jak również C, E, K, PP i karotenoidów. Bogaty jest także w związki fenolowe oraz flawonoidy.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

59,90 zł

( 1 l = 299,50 zł )
szt

Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

Olej z pestek jabłka to wyjątkowy, naturalny produkt, który dostarcza skórze i włosom mnóstwo korzyści. Tłoczony na zimno i nierafinowany, zachowuje wszystkie cenne składniki odżywcze, które wspierają zdrowie i kondycję skóry oraz włosów.

Dostępność: brak towaru

Cena:

17,94 zł

( 1 l = 358,80 zł )

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
  • promocja

Co to jest łupież? Dlaczego powstaje?

Dla wielu łupież to przede wszystkim problem natury estetycznej. Nie lubimy jasnego „proszku” we włosach czy osiadającego na ubraniu. Chcemy zatem znaleźć skuteczne substancje na łupież, czyli takie, które pozwolą nam pozbyć się białych drobinek. Ale czym one są i dlaczego powstają? Łupież to złuszczony naskórek. Jednak to nie łuszczenie się skóry jest problemem.

Jest to bowiem proces całkowicie naturalny, a wystąpienie łupieżu nie jest jego oczywistą konsekwencją. Pojawia się on tylko wtedy, gdy podział komórek naskórka jest przyspieszony. Prowadzi do tego np. działanie niektórych grzybów, które co prawda występują na naszej skórze naturalnie, ale w określonych warunkach są w stanie namnażać się w przyspieszonym tempie. Może to wynikać z kilku czynników: przegrzewania skóry głowy, zbyt rzadkiego mycia lub niedokładnego spłukiwania. Również ogólnoustrojowe infekcje, zła dieta lub nadmierny stres mogą przyczyniać się do powstawania łupieżu.

Jak pozbyć się łupieżu? Składniki aktywne na łupież

Dostępnych jest wiele preparatów reklamowanych jako przeciwłupieżowe. Często są one jednak bardzo inwazyjne i przez to mogą negatywnie wpływać na naturalne bariery ochronne na skórze głowy. Naturalne surowce przeciwłupieżowe mogą być co najmniej równie skuteczne, a przy tym są zazwyczaj łagodniejsze. Oleje to bardzo skuteczne substancje na łupież. Olejki rozmarynowe, lawendowe, czy też z drzewa herbacianego pozwolą złagodzić dolegliwości.

Zastosować je możemy również w domowych kosmetykach przeciwłupieżowych. Jakich substancji użyć do szamponu przeciwłupieżowego DIY? Olej rycynowy czy olej kokosowy stanowią dobrą bazę do produkcji naturalnych specyfików pomocnych w zwalczaniu łupieżu.

Pielęgnacja skóry głowy z łupieżem

Nie powinno się zapominać o profilaktyce. Właściwa pielęgnacja skóry głowy z łupieżem powinna być stosowana także wtedy, gdy nie widzimy go w naszych włosach. Warto wtedy nadal korzystać ze sprawdzonych i skutecznych specyfików. Naturalne surowce przeciwłupieżowe mogą z powodzeniem wyeliminować problem, jak i zapobiec jego nawrotom.

Należy więc regularnie i dokładnie myć włosy, a także dbać o to, aby nie pozostawały na nich resztki szamponu. Dobrym pomysłem są także regularne masaże, podczas których można stosować olejki. Dobrze jest ograniczać ilość kosmetyków, z których korzystamy podczas codziennej pielęgnacji skóry. Te naturalne z pewnością będą mieć lepszy wpływ na skórę naszej głowy.

Pamiętajmy jednak, że jeśli problem jest uporczywy i nie mija, mimo że stosujemy składniki aktywne na łupież, należy skonsultować się ze specjalistą.

Produkt dnia
Ektoina 5g Chmara Blend
Ektoina 5g Chmara Blend

16,90 zł

szt
Promocje
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026

11,19 zł

Cena regularna: 13,99 zł

Najniższa cena: 13,99 zł
szt
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend

24,43 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 27,92 zł
szt
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend

13,93 zł

Cena regularna: 19,90 zł

Najniższa cena: 15,92 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk

67,92 zł

Cena regularna: 79,90 zł

Najniższa cena: 79,90 zł
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026

9,03 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 10,32 zł
szt
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026

20,93 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 23,92 zł
szt
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026

4,38 zł

Cena regularna: 21,90 zł

Najniższa cena: 6,57 zł
szt
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026

4,53 zł

Cena regularna: 6,47 zł

Najniższa cena: 6,47 zł
szt
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

17,94 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk

37,73 zł

Cena regularna: 53,90 zł

Najniższa cena: 43,12 zł
szt
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

15,75 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026

25,74 zł

Cena regularna: 42,90 zł

Najniższa cena: 30,03 zł
szt
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026

2,80 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 6,99 zł
szt
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026

1,95 zł

Cena regularna: 6,49 zł

Najniższa cena: 3,25 zł
szt
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026

25,59 zł

Cena regularna: 31,99 zł

Najniższa cena: 31,99 zł
szt
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026

20,34 zł

Cena regularna: 33,90 zł

Najniższa cena: 23,73 zł
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026

31,60 zł

Cena regularna: 39,50 zł

Najniższa cena: 39,50 zł
szt
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026

6,23 zł

Cena regularna: 8,90 zł

Najniższa cena: 8,90 zł
szt
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA

4,05 zł

Cena regularna: 4,50 zł

Najniższa cena: 4,50 zł
szt
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026

3,95 zł

Cena regularna: 7,90 zł

Najniższa cena: 7,90 zł
szt
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026

4,19 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 5,59 zł
szt
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl