Sprawdź aktualne Promocje

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Producenci

Łuszczyca jest zapalną, przewlekłą i nawracającą chorobą, która charakteryzuje się zaburzeniami złuszczania i nadmiernym rogowaceniem naskórka. Przyczyny łuszczycy nie są do końca znane, mogą być środowiskowe (przebyte choroby, stres, używki), immunologiczne lub genetyczne. Zmiany chorobowe występują na nogach, rękach, skórze głowy i plecach. Łuszczyca rzadziej obejmuje całą powierzchnię ciała. Skóra łuszczycowa jest pełna wykwitów i zmian skórnych.

Wosk Jojoba 500g Chmara Blend

Wosk Jojoba 500g Chmara Blend
Wosk Jojoba 500g Chmara Blend

Wosk Jojoba to ceniony surowiec kosmetyczny pozyskiwany z nasion rośliny Simmondsia Chinensis. Dzięki swojej wyjątkowej strukturze jest szeroko wykorzystywany w formulacjach kosmetycznych jako naturalny składnik wspierający konsystencję, aplikację oraz stabilność produktów pielęgnacyjnych. W branży kosmetycznej wosk jojoba uznawany jest za jeden z najbardziej uniwersalnych składników pochodzenia roślinnego.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

74,90 zł

( 1 kg = 149,80 zł )
szt

Wosk Jojoba 250g Chmara Blend

Wosk Jojoba 250g Chmara Blend
Wosk Jojoba 250g Chmara Blend

Wosk Jojoba to ceniony surowiec kosmetyczny pozyskiwany z nasion rośliny Simmondsia Chinensis. Dzięki swojej wyjątkowej strukturze jest szeroko wykorzystywany w formulacjach kosmetycznych jako naturalny składnik wspierający konsystencję, aplikację oraz stabilność produktów pielęgnacyjnych. W branży kosmetycznej wosk jojoba uznawany jest za jeden z najbardziej uniwersalnych składników pochodzenia roślinnego.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

43,90 zł

( 1 kg = 175,60 zł )
szt

Wosk Jojoba 1kg Chmara Blend

Wosk Jojoba 1kg Chmara Blend
Wosk Jojoba 1kg Chmara Blend

Wosk Jojoba to ceniony surowiec kosmetyczny pozyskiwany z nasion rośliny Simmondsia Chinensis. Dzięki swojej wyjątkowej strukturze jest szeroko wykorzystywany w formulacjach kosmetycznych jako naturalny składnik wspierający konsystencję, aplikację oraz stabilność produktów pielęgnacyjnych.

W branży kosmetycznej wosk jojoba uznawany jest za jeden z najbardziej uniwersalnych składników pochodzenia roślinnego.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

139,00 zł

( 1 kg = 139,00 zł )
szt

Wosk jojoba 100g Chmara Blend

Wosk jojoba 100g Chmara Blend
Wosk jojoba 100g Chmara Blend

Wosk Jojoba – naturalny składnik do nowoczesnych kosmetyków

Wosk Jojoba to ceniony surowiec kosmetyczny pozyskiwany z nasion rośliny Simmondsia Chinensis. Dzięki swojej wyjątkowej strukturze jest szeroko wykorzystywany w formulacjach kosmetycznych jako naturalny składnik wspierający konsystencję, aplikację oraz stabilność produktów pielęgnacyjnych.

W branży kosmetycznej wosk jojoba uznawany jest za jeden z najbardziej uniwersalnych składników pochodzenia roślinnego.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

18,90 zł

( 1 kg = 189,00 zł )
szt

Witamina PP (B3- Niacynamid) 50g Chmara Blend

Witamina PP (B3- Niacynamid) 50g Chmara Blend
Witamina PP (B3- Niacynamid) 50g Chmara Blend

Witamina PP, znana również jako witamina B3 lub niacynamid, to organiczny związek chemiczny, który pełni istotną rolę w organizmach ludzkich i zwierzęcych. Niacynamid jest jednym z dwóch biologicznie czynnych pochodnych witaminy B3 - drugim jest kwas nikotynowy. W formułach kosmetycznych stosowana jako silny anyoksydant, czynnik poprawiający krążenie śródskórne, stymulujący produkcję naturalnego kolagenu.

Dostępność: brak towaru

Cena:

20,90 zł

Witamina PP (B3- Niacynamid) 25g Chmara Blend

Witamina PP (B3- Niacynamid) 25g Chmara Blend
Witamina PP (B3- Niacynamid) 25g Chmara Blend

Niacynamid reguluję produkcję sebum, co jest szczególnie korzystne dla osób z cerą tłustą lub skłonną do trądziku, zmniejsza wypryski i ogranicza rozwój zaskórników. Niacynamid wyrównuje koloryt skóry, przebarwienia, hiperpigmentację działa poprzez hamowanie transferu melaniny do górnych warstw skóry.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

12,90 zł

szt

Witamina PP (B3- Niacynamid) 100g Zrób Swój Kosmetyk

Witamina PP (B3- Niacynamid) 100g Zrób Swój Kosmetyk
Witamina PP (B3- Niacynamid) 100g Zrób Swój Kosmetyk

Witamina PP, znana również jako witamina B3 lub niacynamid, to organiczny związek chemiczny, który pełni istotną rolę w organizmach ludzkich i zwierzęcych. Niacynamid jest jednym z dwóch biologicznie czynnych pochodnych witaminy B3 - drugim jest kwas nikotynowy. W formułach kosmetycznych stosowana jako silny anyoksydant, czynnik poprawiający krążenie śródskórne, stymulujący produkcję naturalnego kolagenu.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

42,90 zł

szt

Pantenol 75% 1kg Chmara Blend

Pantenol 75% 1kg Chmara Blend
Pantenol 75% 1kg Chmara Blend

Ten produkt jest to surowiec kosmetyczny, nie kosmetyk. Zawarte poniżej informacje pochodzą z ogólnie dostępnych informacji  dostępnych z internetu i w literatury.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

176,00 zł

( 1 kg = 176,00 zł )
szt

Olejek eteryczny z Rozmarynu, Rozmarynowy 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny z Rozmarynu, Rozmarynowy 30ml Chmara Blend
Olejek eteryczny z Rozmarynu, Rozmarynowy 30ml Chmara Blend

Stosowanie olejku rozmarynowego może przynieść ukojenie w czasie wszelkiego rodzaju infekcji i zakażeń. Cechuje się on bowiem silnym działaniem antybakteryjnym, antywirusowym i antygrzybiczym. Skutecznie wzmacnia on także odporność organizmu poprzez stymulowanie działania układu immunologicznego.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

25,90 zł

( 1 l = 863,33 zł )
szt

Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026

Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026

Naturalny olejek eteryczny pozyskiwany z liści i gałązek drzewa kajeputowego (Melaleuca leucadendra) w procesie destylacji parą wodną. Surowiec znany z intensywnego, świeżego i lekko kamforowego zapachu.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

7,19 zł

( 1 l = 719,00 zł )

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
  • promocja

Olejek eteryczny Eukaliptus, z Eukaliptusu 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Eukaliptus, z Eukaliptusu 100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Eukaliptus, z Eukaliptusu 100ml Chmara Blend

Olejek eukaliptusowy to naturalny składnik, który dzięki swoim właściwościom może zostać wykorzystany w szerokim zakresie produktów kosmetycznych. Choć nie jest przeznaczony do stosowania w czystej formie na skórę, może pełnić istotną rolę jako dodatek do kosmetyków, wspierając ich działanie i poprawiając komfort stosowania.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

35,90 zł

( 1 l = 359,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Eukaliptus, Eukaliptusowy 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Eukaliptus,  Eukaliptusowy 30ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Eukaliptus, Eukaliptusowy 30ml Chmara Blend

Olejek z eukaliptusu to naturalny produkt o wielu korzystnych właściwościach, który może być doskonałym dodatkiem do codziennej pielęgnacji. Dla skóry, olejek ten jest znany z redukowania nadmiernej potliwości, regulowania nadmiaru sebum oraz działania antyseptycznego, co sprawia, że jest idealny dla osób z problematyczną skórą.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

18,90 zł

( 1 l = 630,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Eukaliptus 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Eukaliptus 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Eukaliptus 10ml Naturalne Aromaty

Naturalny olejek eteryczny z eukaliptusa charakteryzuje się intensywnym, świeżym, ziołowym i lekko kamforowym zapachem. Należy do grupy olejków eterycznych o wysokiej zawartości eukaliptolu (1,8-cyneolu), który odpowiada za jego wyraźny, przenikliwy aromat.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,15 zł

( 1 l = 815,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Cyprys 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Cyprys 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Cyprys 10ml Naturalne Aromaty

Odkryj naturalne właściwości olejku cyprysowego – wyjątkowego olejku uzyskiwanego z młodych gałązek cyprysu włoskiego. Dzięki swoim cennym składnikom, olejek cyprysowy ma pozytywny wpływ na zdrowie, szczególnie na system krążenia oraz gospodarkę wodno-tłuszczową.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

8,99 zł

( 1 l = 899,00 zł )
szt

Olej z Wiesiołka Nierafinowany 50ml Esent

Olej z Wiesiołka Nierafinowany 50ml Esent
Olej z Wiesiołka Nierafinowany 50ml Esent

Olej z wiesiołka (Oenothera Biennis Seed Oil) to naturalny surowiec kosmetyczny tłoczony na zimno z nasion wiesiołka dwuletniego. Ten nierafinowany olej, uzyskany w niskiej temperaturze poniżej 40°C, zachowuje wszystkie swoje cenne właściwości, dzięki czemu jest idealnym składnikiem pielęgnacji skóry, włosów i paznokci.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

21,90 zł

( 1 l = 438,00 zł )
szt

Olej z pestek Pigwy nierafinowany 50ml Esent

Olej z pestek Pigwy nierafinowany 50ml Esent
Olej z pestek Pigwy nierafinowany 50ml Esent

Olej z pigwy to naturalny olej roślinny, który jest wytwarzany przez tłoczenie nasion pigwy. Zawiera on wiele cennych składników, które korzystnie wpływają na zdrowie i urodę skóry.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

20,99 zł

( 1 l = 419,80 zł )
szt

Olej z Pestek Malin nierafinowany 5kg

Olej z Pestek Malin nierafinowany 5kg
Olej z Pestek Malin nierafinowany 5kg

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

1 035,00 zł

( 1 kg = 207,00 zł )
szt

Olej z Pestek Malin Nierafinowany 50ml Chmara Blend

Olej z Pestek Malin Nierafinowany 50ml Chmara Blend
Olej z Pestek Malin Nierafinowany 50ml Chmara Blend

Olej z pestek malin (Rubus Idaeus) - nierafinowany, niefiltrowany tłoczony na zimno. Jest silnym przeciwutleniaczem, stymuluje produkcje kolagenu i elastyny, ma silne właściwości przeciwzapalne, łagodzi skutki poparzeń słonecznych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

26,00 zł

( 1 l = 520,00 zł )
szt

Olej z Pestek Malin Nierafinowany 500ml Chmara Blend

Olej z Pestek Malin Nierafinowany 500ml Chmara Blend
Olej z Pestek Malin Nierafinowany 500ml Chmara Blend

Olej z pestek malin (Rubus Idaeus), nierafinowany, niefiltrowany i tłoczony na zimno, to wyjątkowy surowiec kosmetyczny. Bogaty w naturalne przeciwutleniacze, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, działa przeciwzapalnie oraz łagodzi skutki poparzeń słonecznych. Jego zastosowanie w codziennej pielęgnacji skóry przynosi wiele korzyści, zwłaszcza dla osób zmagających się z problemami cery.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

149,00 zł

( 1 l = 298,00 zł )
szt

Olej z pestek malin nierafinowany 200ml Chmara Blend

Olej z pestek malin nierafinowany 200ml Chmara Blend
Olej z pestek malin nierafinowany 200ml Chmara Blend

Olej z pestek Malin zimnotłoczony

INCI: Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Oil

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

72,90 zł

( 1 l = 364,50 zł )
szt

Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

Olej z pestek jabłka to wyjątkowy, naturalny produkt, który dostarcza skórze i włosom mnóstwo korzyści. Tłoczony na zimno i nierafinowany, zachowuje wszystkie cenne składniki odżywcze, które wspierają zdrowie i kondycję skóry oraz włosów.

Dostępność: brak towaru

Cena:

17,94 zł

( 1 l = 358,80 zł )

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
  • promocja

Olej z Nasion Sacha INCHI Nierafinowany 30ml Esent

Olej z Nasion Sacha INCHI Nierafinowany 30ml Esent
Olej z Nasion Sacha INCHI Nierafinowany 30ml Esent

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

24,90 zł

( 1 l = 830,00 zł )
szt

Olej z Czarnuszki Nierafinowany 50ml Esent

Olej z Czarnuszki Nierafinowany 50ml Esent
Olej z Czarnuszki Nierafinowany 50ml Esent

Olej z czarnuszki (Black Seed Oil) to wyjątkowy produkt, otrzymywany z tłoczenia na zimno nasion czarnuszki siewnej (Nigella Sativa). Czarnuszka to roślina z rodziny jaskrowatych, znana i ceniona w medycynie naturalnej od co najmniej 2500 lat, zwłaszcza w regionach basenu Morza Śródziemnego.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

14,99 zł

( 1 l = 299,80 zł )
szt

Olej z Baobabu Nierafinowany 50ml Chmara Blend

Olej z Baobabu Nierafinowany 50ml Chmara Blend
Olej z Baobabu Nierafinowany 50ml Chmara Blend

Olej z Baobabu tłoczony na zimno, nierafinowany to wysokiej jakości surowiec roślinny, pozyskiwany z nasion drzewa Adansonia Digitata, znanego jako baobab afrykański. Ten naturalny składnik roślinny znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle kosmetycznym jako komponent wspierający pielęgnacyjne właściwości gotowych produktów.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

19,90 zł

( 1 l = 398,00 zł )
szt

Naturalne kosmetyki na łuszczycę

Pielęgnacja przy łuszczycy obejmuje oczyszczanie i nawilżanie skóry. Naturalne kosmetyki na łuszczycę to różnego rodzaju oleje. Mogą być stosowane w codziennej miejscowej pielęgnacji łuszczącej się skóry. Składniki kosmetyczne stosowane w odpowiednich proporcjach i wiedzy oczyszczają, regenerują i odżywiają zaognioną skórę. Olejek arganowy dzięki zawartości witaminy E i kwasów tłuszczowych w gotowych formulacjach zapobiega przesuszeniu i łuszczeniu się skóry, intensywnie ją nawilżając. Olej z wiesiołka jest częstym składnikiem kosmetyków w walce z różnego rodzaju wypryskami, podrażnieniami skóry i dolegliwościami, takimi jak łuszczyca czy atopowe zapalenie skóry. Podobne działanie mają olejek z pestek dyni i olej tamanu, który stosuje się w kosmetykach do stanów zapalnych. czy  ekstrakt olejowy z wrotycza i żelu z aloesu.

Jak nawilżyć skórę głowy przy łuszczycy?

Łuszczyca często obejmuje również skórę głowy. Choroba może osłabiać strukturę włosów, które stają się wówczas kruche, łamliwe i matowe. Mogą także wypadać. Do codziennej pielęgnacji skóry głowy i włosów nadają się produkty bez alkoholu, hipoalergiczne i nieperfumowane, a także delikatne szampony, bazujące na naturalnych, roślinnych składnikach.

Promocje
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026

11,19 zł

Cena regularna: 13,99 zł

Najniższa cena: 13,99 zł
szt
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend

24,43 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 27,92 zł
szt
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend

13,93 zł

Cena regularna: 19,90 zł

Najniższa cena: 15,92 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk

67,92 zł

Cena regularna: 79,90 zł

Najniższa cena: 79,90 zł
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026

9,03 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 10,32 zł
szt
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026

20,93 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 23,92 zł
szt
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026

4,38 zł

Cena regularna: 21,90 zł

Najniższa cena: 6,57 zł
szt
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026

4,53 zł

Cena regularna: 6,47 zł

Najniższa cena: 6,47 zł
szt
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

17,94 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk

37,73 zł

Cena regularna: 53,90 zł

Najniższa cena: 43,12 zł
szt
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

15,75 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026

25,74 zł

Cena regularna: 42,90 zł

Najniższa cena: 30,03 zł
szt
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026

2,80 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 6,99 zł
szt
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026

1,95 zł

Cena regularna: 6,49 zł

Najniższa cena: 3,25 zł
szt
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026

25,59 zł

Cena regularna: 31,99 zł

Najniższa cena: 31,99 zł
szt
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026

20,34 zł

Cena regularna: 33,90 zł

Najniższa cena: 23,73 zł
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026

31,60 zł

Cena regularna: 39,50 zł

Najniższa cena: 39,50 zł
szt
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026

6,23 zł

Cena regularna: 8,90 zł

Najniższa cena: 8,90 zł
szt
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA

4,05 zł

Cena regularna: 4,50 zł

Najniższa cena: 4,50 zł
szt
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026

3,95 zł

Cena regularna: 7,90 zł

Najniższa cena: 7,90 zł
szt
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026

4,19 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 5,59 zł
szt
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl