Sprawdź aktualne Promocje

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Producenci

W Zrób Swój Kosmetyk możesz zaopatrzyć się w specjalnie przygotowane zestawy na warsztaty kosmetyczne DIY. Półprodukty do samodzielnego wykonania świec sojowych czy mydełek w atrakcyjnych cenach. Taki dopasowany zestaw może być też dobrym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. 

Herbaciarki Tea light 3,75cm 5 szt Kastom

Herbaciarki Tea light 3,75cm 5 szt Kastom
Herbaciarki Tea light 3,75cm 5 szt Kastom

Pojemniki aluminiowe 3.7 cm herbaciarki na podgrzewacz tea light

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

0,99 zł

( 1 szt = 0,20 zł )
szt

Knot z blaszką powlekany (12N 2,5cm - tea light) 10szt

Knot z blaszką powlekany (12N 2,5cm - tea light) 10szt
Knot z blaszką powlekany (12N 2,5cm - tea light) 10szt

Knoty do wosku pszczelego TeaLight 2,5cm 10 szt

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

1,00 zł

( 1 szt = 0,10 zł )
szt

Knot z blaszką powlekany (3x10 nitek 7cm) 10szt

Knot z blaszką powlekany (3x10 nitek 7cm) 10szt
Knot z blaszką powlekany (3x10 nitek 7cm) 10szt

Knot:

  • wysokość knota: 7cm
  • liczba nitek: 3x10 (warkocz składający się z 21nitek)
  • blaszka stabilizująca: TAK
  • knot impregnowany: TAK

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

1,20 zł

( 1 szt = 0,12 zł )
szt

Knot z blaszką powlekany (3x7 nitek 6cm) 10szt

Knot z blaszką powlekany (3x7 nitek 6cm) 10szt
Knot z blaszką powlekany (3x7 nitek 6cm) 10szt

Knot:

  • wysokość knota: 6cm
  • liczba nitek: 3x7 (warkocz składający się z 21nitek)
  • blaszka stabilizująca: TAK
  • knot impregnowany: TAK

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

1,20 zł

( 1 szt = 0,12 zł )
szt

Knot z blaszką powlekany (3x6 nitek 10cm) 10szt

Knot z blaszką powlekany (3x6 nitek 10cm) 10szt
Knot z blaszką powlekany (3x6 nitek 10cm) 10szt

Knot z blaszką, woskowany do świec żelowych, sojowych, parafinowych. Przeznaczony do świec zalewanych w naczyniach.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

1,30 zł

( 1 szt = 0,13 zł )
szt

Knot do świec powlekane 6/100 (10cm) -10szt.

Knot do świec powlekane 6/100 (10cm) -10szt.
Knot do świec powlekane 6/100 (10cm) -10szt.

Knoty 6, gruntowane, na blaszce, bawełniane, bez rdzenia.
Wysokość - 100 mm. Opakowanie zawiera 10 szt.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

1,40 zł

szt

Knot do wosku pszczelego (Tea light 2,5cm) 10szt

Knot do wosku pszczelego (Tea light 2,5cm) 10szt
Knot do wosku pszczelego (Tea light 2,5cm) 10szt

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

1,59 zł

( 1 szt = 0,16 zł )
szt
  • nowość

Knot z blaszką powlekany (3x12 nitek 10cm) 10szt

Knot z blaszką powlekany (3x12 nitek 10cm) 10szt
Knot z blaszką powlekany (3x12 nitek 10cm) 10szt

Knot:

  • wysokość knota: 10cm
  • liczba nitek: 3x12 (warkocz składający się z 21nitek)
  • blaszka stabilizująca: TAK
  • knot impregnowany: TAK

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

1,60 zł

( 1 szt = 0,16 zł )
szt

Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026

Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026

Olejek zapachowy jest mieszaniną wielu składników ,z których  zdecydowana większość jest  pochodzenia syntetycznego z udziałem środków wzmacniających zapach. Tworzenie zapachu jest swego rodzaju sztuką, sięgającą czasów starożytności.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

1,95 zł

( 1 l = 195,00 zł )

Cena regularna: 6,49 zł

Najniższa cena: 3,25 zł
szt
  • promocja

Herbaciarki Tea light 6cm 5 szt Kastom

Herbaciarki Tea light 6cm 5 szt Kastom
Herbaciarki Tea light 6cm 5 szt Kastom

Pojemniki aluminiowe 6 cm herbaciarki na podgrzewacz tea light

Dostępność: brak towaru

Cena:

1,99 zł

( 1 szt = 0,40 zł )

Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026

Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026

Olejek zapachowy jest mieszaniną wielu składników ,z których  zdecydowana większość jest  pochodzenia syntetycznego z udziałem środków wzmacniających zapach. Tworzenie zapachu jest swego rodzaju sztuką, sięgającą czasów starożytności.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

2,80 zł

( 1 l = 280,00 zł )

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 6,99 zł
szt
  • promocja

Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026

Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026

Olejki zapachowe służą do aromatyzacji powietrza poprzez kominki ceramiczne, skutecznie likwidują nieprzyjemne zapachy w odkurzaczu i popielniczkach.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

4,19 zł

( 1 l = 419,00 zł )

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 5,59 zł
szt
  • promocja

Słoik SZKLANY Brązowy 30ml z CZARNĄ nakrętką

Słoik SZKLANY Brązowy 30ml z CZARNĄ nakrętką
Słoik SZKLANY Brązowy 30ml z CZARNĄ nakrętką

Idealny do przechowywania kosmetyków, kremów i innych produktów pielęgnacyjnych. Ten elegancki i praktyczny słoik doskonale zabezpiecza zawartość przed działaniem światła, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla wymagających użytkowników

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

4,79 zł

szt

Knot Bawełniany do Świec Niebielony 10m

Knot Bawełniany do Świec Niebielony 10m
Knot Bawełniany do Świec Niebielony 10m

KNOT SUROWY BAWEŁNIANY DO ŚWIEC

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

4,90 zł

szt

Słoik SZKLANY Brązowy z CZARNĄ nakrętką 120ml

Słoik SZKLANY Brązowy z CZARNĄ nakrętką 120ml
Słoik SZKLANY Brązowy z CZARNĄ nakrętką 120ml

Słoik szklany brązowy 120ml z czarna nakrętką

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

5,99 zł

szt

Olejek Zapachowy Yerba Mate 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Yerba Mate 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Yerba Mate 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy jest mieszaniną wielu składników ,z których  zdecydowana większość jest  pochodzenia syntetycznego z udziałem środków wzmacniających zapach. Tworzenie zapachu jest swego rodzaju sztuką, sięgającą czasów starożytności.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,15 zł

( 1 l = 615,00 zł )
szt

Olejek Zapachowy Algi Morskie 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Algi Morskie 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Algi Morskie 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy Algi Morskie służy do aromatyzacji powietrza poprzez kominki ceramiczne, skutecznie likwidują nieprzyjemne zapachy w odkurzaczu i popielniczkach.

Dostępność: brak towaru

Cena:

6,39 zł

( 1 l = 639,00 zł )

Olejek Zapachowy Winogrono i Melon 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Winogrono i Melon 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Winogrono i Melon 10ml Naturalne Aromaty

Olejki zapachowe służą do aromatyzacji powietrza poprzez kominki ceramiczne, skutecznie likwidują nieprzyjemne zapachy w odkurzaczu i popielniczkach.

Dostępność: brak towaru

Cena:

6,47 zł

( 1 l = 647,00 zł )

Olejek Zapachowy Imbir 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Imbir 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Imbir 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy jest mieszaniną wielu składników ,z których  zdecydowana większość jest  pochodzenia syntetycznego z udziałem środków wzmacniających zapach. Tworzenie zapachu jest swego rodzaju sztuką, sięgającą czasów starożytności.

Dostępność: brak towaru

Cena:

6,47 zł

( 1 l = 647,00 zł )

Olejek zapachowy Krokus 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy Krokus 10ml Naturalne Aromaty
Olejek zapachowy Krokus 10ml Naturalne Aromaty

Olejki zapachowe służą do aromatyzacji powietrza poprzez kominki ceramiczne, skutecznie likwidują nieprzyjemne zapachy w odkurzaczu i popielniczkach. Napełniają szafy przyjemną wonią.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,49 zł

( 1 l = 649,00 zł )
szt

Olejek Zapachowy Róża Herbaciana 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Róża Herbaciana 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Róża Herbaciana 10ml Naturalne Aromaty

Olejki zapachowe służą do aromatyzacji powietrza poprzez kominki ceramiczne, skutecznie likwidują nieprzyjemne zapachy w odkurzaczu i popielniczkach.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,49 zł

( 1 l = 649,00 zł )
szt

Olejek Zapachowy Aloes 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Aloes 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Aloes 10ml Naturalne Aromaty

Olejki zapachowe służą do aromatyzacji powietrza poprzez kominki ceramiczne, skutecznie likwidują nieprzyjemne zapachy w odkurzaczu i popielniczkach.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,49 zł

( 1 l = 649,00 zł )
szt

Olejek Zapachowy Jabłko 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Jabłko 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Jabłko 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy jest mieszaniną wielu składników ,z których  zdecydowana większość jest  pochodzenia syntetycznego z udziałem środków wzmacniających zapach. Tworzenie zapachu jest swego rodzaju sztuką, sięgającą czasów starożytności.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,49 zł

( 1 l = 649,00 zł )
szt

Słoik SZKLANY Brązowy 60ml z CZARNĄ nakrętką

Słoik SZKLANY Brązowy 60ml z CZARNĄ nakrętką
Słoik SZKLANY Brązowy 60ml z CZARNĄ nakrętką

Praktyczny i stylowy słoik o pojemności 60 ml to idealne rozwiązanie do przechowywania kosmetyków, kremów, maści oraz innych produktów pielęgnacyjnych. Jego solidna konstrukcja i estetyczny wygląd sprawiają, że świetnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i w profesjonalnym użytku.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,50 zł

szt
Produkt dnia
Ektoina 5g Chmara Blend
Ektoina 5g Chmara Blend

16,90 zł

szt
Promocje
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026

11,19 zł

Cena regularna: 13,99 zł

Najniższa cena: 13,99 zł
szt
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend

24,43 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 27,92 zł
szt
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend

13,93 zł

Cena regularna: 19,90 zł

Najniższa cena: 15,92 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk

67,92 zł

Cena regularna: 79,90 zł

Najniższa cena: 79,90 zł
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026

9,03 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 10,32 zł
szt
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026

20,93 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 23,92 zł
szt
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026

4,38 zł

Cena regularna: 21,90 zł

Najniższa cena: 6,57 zł
szt
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026

4,53 zł

Cena regularna: 6,47 zł

Najniższa cena: 6,47 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk

37,73 zł

Cena regularna: 53,90 zł

Najniższa cena: 43,12 zł
szt
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

15,75 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026

25,74 zł

Cena regularna: 42,90 zł

Najniższa cena: 30,03 zł
szt
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026

2,80 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 6,99 zł
szt
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026

1,95 zł

Cena regularna: 6,49 zł

Najniższa cena: 3,25 zł
szt
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026

25,59 zł

Cena regularna: 31,99 zł

Najniższa cena: 31,99 zł
szt
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026

20,34 zł

Cena regularna: 33,90 zł

Najniższa cena: 23,73 zł
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026

31,60 zł

Cena regularna: 39,50 zł

Najniższa cena: 39,50 zł
szt
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026

6,23 zł

Cena regularna: 8,90 zł

Najniższa cena: 8,90 zł
szt
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA

4,05 zł

Cena regularna: 4,50 zł

Najniższa cena: 4,50 zł
szt
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026

3,95 zł

Cena regularna: 7,90 zł

Najniższa cena: 7,90 zł
szt
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026

4,19 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 5,59 zł
szt
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl