Sprawdź aktualne Promocje

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Producenci

Olejek zapachowy Morski 12ml

Olejek zapachowy Morski 12ml
Olejek zapachowy Morski 12ml

Olejek morski 10ml Naturalne Aromaty

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

( 1 l = 699,00 zł )
szt

Olejek zapachowy Darshan 10ml

Olejek zapachowy Darshan 10ml
Olejek zapachowy Darshan 10ml

Olejek darshan 12 ml Naturalne Aromaty

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

( 1 l = 699,00 zł )
szt

Olejek Zapachowy Fantazja Kwiatowa 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Fantazja Kwiatowa 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Fantazja Kwiatowa 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy jest mieszaniną wielu składników ,z których  zdecydowana większość jest  pochodzenia syntetycznego z udziałem środków wzmacniających zapach. Tworzenie zapachu jest swego rodzaju sztuką, sięgającą czasów starożytności.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

szt

Olejek Zapachowy Tulipan 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Tulipan 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Tulipan 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy jest mieszaniną wielu składników ,z których  zdecydowana większość jest  pochodzenia syntetycznego z udziałem środków wzmacniających zapach.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

( 1 l = 699,00 zł )
szt

Olejek Zapachowy Grapefruit z Limetka 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Grapefruit z Limetka 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Grapefruit z Limetka 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy jest mieszaniną wielu składników ,z których  zdecydowana większość jest  pochodzenia syntetycznego z udziałem środków wzmacniających zapach.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

( 1 l = 699,00 zł )
szt

Olejek Zapachowy Rajski Ogród 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Rajski Ogród 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Rajski Ogród 10ml Naturalne Aromaty

Ich zadaniem jest inspirować, pobudzać zmysły, poprawiać samopoczucie i wywoływać przyjemne  doznania, związane z otaczaniem się aurą zapachu, wybranego zgodnie z własnym uznaniem.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

( 1 l = 699,00 zł )
szt

Olejek Zapachowy Ogrody Wschodu 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Ogrody Wschodu 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Ogrody Wschodu 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy 12ml Naturalne Aromaty

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

( 1 l = 699,00 zł )
szt

Olejek Zapachowy Kwiat Lotosu 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Kwiat Lotosu 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Kwiat Lotosu 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy jest mieszaniną wielu składników ,z których  zdecydowana większość jest  pochodzenia syntetycznego z udziałem środków wzmacniających zapach.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

( 1 l = 699,00 zł )
szt

Olejek Zapachowy Gardenia 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Gardenia 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Gardenia 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy jest mieszaniną wielu składników ,z których  zdecydowana większość jest  pochodzenia syntetycznego z udziałem środków wzmacniających zapach.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

szt

Olejek Zapachowy Sandał i Róża 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Sandał i Róża 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Sandał i Róża 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy 12ml Naturalne Aromaty

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

( 1 l = 699,00 zł )
szt

Olejek zapachowy Róża i Orchidea 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy Róża i Orchidea 10ml Naturalne Aromaty
Olejek zapachowy Róża i Orchidea 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy 12ml Naturalne Aromaty

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

( 1 l = 699,00 zł )
szt

Olejek Zapachowy Zielone Jabłuszko 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Zielone Jabłuszko 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Zielone Jabłuszko 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy jest mieszaniną wielu składników ,z których  zdecydowana większość jest  pochodzenia syntetycznego z udziałem środków wzmacniających zapach. Tworzenie zapachu jest swego rodzaju sztuką, sięgającą czasów starożytności.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

( 1 l = 699,00 zł )
szt

Olejek Zapachowy Werbena 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Werbena 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Werbena 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy 12ml Naturalne Aromaty

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

( 1 l = 699,00 zł )
szt

Olejek zapachowy Śliwka 10ml

Olejek zapachowy Śliwka 10ml
Olejek zapachowy Śliwka 10ml

Olejek zapachowy jest mieszaniną wielu składników ,z których  zdecydowana większość jest  pochodzenia syntetycznego z udziałem środków wzmacniających zapach. Tworzenie zapachu jest swego rodzaju sztuką, sięgającą czasów starożytności.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

( 1 l = 699,00 zł )
szt

Olejek Zapachowy Owoce Lasu 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Owoce Lasu 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Owoce Lasu 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy to starannie opracowana kompozycja różnych składników, z których większość to syntetyczne substancje wzmacniające aromat. Sztuka tworzenia zapachów ma swoje korzenie w starożytności.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

( 1 l = 699,00 zł )
szt

Olejek Zapachowy Mohito 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Mohito 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Mohito 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy 12ml Naturalne Aromaty

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

( 1 l = 699,00 zł )
szt

Olejek Zapachowy Migdał 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Migdał 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Migdał 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy jest mieszaniną wielu składników ,z których  zdecydowana większość jest  pochodzenia syntetycznego z udziałem środków wzmacniających zapach. Tworzenie zapachu jest swego rodzaju sztuką, sięgającą czasów starożytności.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

szt

Olejek Zapachowy Melon 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Melon 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Melon 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy jest mieszaniną wielu składników ,z których  zdecydowana większość jest  pochodzenia syntetycznego z udziałem środków wzmacniających zapach.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

( 1 l = 699,00 zł )
szt

Olejek Zapachowy Mango 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Mango 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Mango 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy 12ml Naturalne Aromaty

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

( 1 l = 699,00 zł )
szt

Olejek Zapachowy Magnolia 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Magnolia 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Magnolia 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy jest mieszaniną wielu składników ,z których  zdecydowana większość jest  pochodzenia syntetycznego z udziałem środków wzmacniających zapach. Tworzenie zapachu jest swego rodzaju sztuką, sięgającą czasów starożytności.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

( 1 l = 699,00 zł )
szt

Olejek Zapachowy Kawa 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Kawa 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Kawa 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy 12ml Naturalne Aromaty

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

( 1 l = 699,00 zł )
szt

Olejek Zapachowy Kardamon 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Kardamon 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Kardamon 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy to starannie stworzona kompozycja składników, w której większość to substancje syntetyczne wzbogacone środkami intensyfikującymi zapach. Tworzenie zapachów to sztuka o długiej tradycji, sięgająca czasów starożytnych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

( 1 l = 699,00 zł )
szt

Olejek Zapachowy Egzotyczny 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Egzotyczny 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Egzotyczny 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy jest mieszaniną wielu składników ,z których  zdecydowana większość jest  pochodzenia syntetycznego z udziałem środków wzmacniających zapach. Tworzenie zapachu jest swego rodzaju sztuką, sięgającą czasów starożytności.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

( 1 szt = 699,00 zł )
szt

Olejek Zapachowy Bukiet Ziół 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Zapachowy Bukiet Ziół 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Zapachowy Bukiet Ziół 10ml Naturalne Aromaty

Olejek zapachowy - Bukiet Ziół to kompozycja o ziołowym aromacie, stworzona do aromatyzacji pomieszczeń. Dzięki niemu możesz cieszyć się zapachem aromatycznych ziół, który przypomina gotowanie potraw z ich dodatkiem, bez potrzeby faktycznego gotowania.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

6,99 zł

( 1 l = 699,00 zł )
szt
Produkt dnia
Promocje
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026

11,19 zł

Cena regularna: 13,99 zł

Najniższa cena: 13,99 zł
szt
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend

24,43 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 27,92 zł
szt
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend

13,93 zł

Cena regularna: 19,90 zł

Najniższa cena: 15,92 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk

67,92 zł

Cena regularna: 79,90 zł

Najniższa cena: 79,90 zł
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026

9,03 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 10,32 zł
szt
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026

20,93 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 23,92 zł
szt
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026

4,38 zł

Cena regularna: 21,90 zł

Najniższa cena: 6,57 zł
szt
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026

4,53 zł

Cena regularna: 6,47 zł

Najniższa cena: 6,47 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk

37,73 zł

Cena regularna: 53,90 zł

Najniższa cena: 43,12 zł
szt
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

15,75 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026

25,74 zł

Cena regularna: 42,90 zł

Najniższa cena: 30,03 zł
szt
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026

2,80 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 6,99 zł
szt
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026

1,95 zł

Cena regularna: 6,49 zł

Najniższa cena: 3,25 zł
szt
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026

25,59 zł

Cena regularna: 31,99 zł

Najniższa cena: 31,99 zł
szt
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026

20,34 zł

Cena regularna: 33,90 zł

Najniższa cena: 23,73 zł
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026

31,60 zł

Cena regularna: 39,50 zł

Najniższa cena: 39,50 zł
szt
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026

6,23 zł

Cena regularna: 8,90 zł

Najniższa cena: 8,90 zł
szt
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA

4,05 zł

Cena regularna: 4,50 zł

Najniższa cena: 4,50 zł
szt
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026

3,95 zł

Cena regularna: 7,90 zł

Najniższa cena: 7,90 zł
szt
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026

4,19 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 5,59 zł
szt
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl