Sprawdź aktualne Promocje

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Producenci

Ekstrakt Olejowy z Nagietka (Macerat) 50ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy z Nagietka (Macerat) 50ml  Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy z Nagietka (Macerat) 50ml Chmara Blend

Macerat z nagietka znajduje swoje miejsce w recepturach kosmetyków dedykowanych cerze suchej, wrażliwej, delikatnej, dojrzałej oraz problematycznej.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

12,90 zł

( 1 l = 258,00 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Rumianku 50ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Rumianku 50ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Rumianku 50ml Chmara Blend

Ekstrakt olejowy z rumianku (INCI: Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil and Matricaria Chamomilla Flower Extract)
Naturalny surowiec kosmetyczny pochodzenia roślinnego

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

12,99 zł

( 1 l = 259,80 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Wąkrotki Azjatyckiej 50ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Wąkrotki Azjatyckiej 50ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Wąkrotki Azjatyckiej 50ml Chmara Blend

Ekstrakt olejowy z wąkrotki azjatyckiej jest cennym składnikiem w przemyśle kosmetycznym, wykorzystywanym w różnorodnych formulacjach przeznaczonych do pielęgnacji skóry.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

13,90 zł

szt

Olej z Nasion Truskawki Nierafinowany 20ml Esent

Olej z Nasion Truskawki Nierafinowany 20ml Esent
Olej z Nasion Truskawki Nierafinowany 20ml Esent

Olej z nasion truskawek to wyjątkowy, tłoczony na zimno i nierafinowany kosmetyczny eliksir, który przynosi skórze intensywne nawilżenie oraz ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Ten cenny olej, pozyskiwany z nasion truskawki (Fragaria ananassa), jest doskonałym wyborem dla osób z cerą dojrzałą, suchą lub zniszczoną.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

13,99 zł

( 1 l = 699,50 zł )
szt

Olejek Eteryczny Szałwia 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Szałwia 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Szałwia 10ml Naturalne Aromaty

W kosmetyce znajduje zastosowanie w pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej, gdyż reguluje wydzielanie łoju. Poprawia stan skóry przy oparzeniach, odmrożeniach, stanach zapalnych skóry, egzemie i łuszczycy.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

14,59 zł

( 1 l = 1 459,00 zł )
szt

Alantoina Proszek 50g

Alantoina Proszek 50g
Alantoina Proszek 50g

Alantoina to wyjątkowy składnik, który zdobył uznanie w branży kosmetycznej dzięki swoim wszechstronnym właściwościom. Choć naturalnie występuje w korzeniu żywokostu lekarskiego, do produkcji kosmetyków wykorzystywana jest alantoina pochodząca z laboratoriów lub fabryk, co zapewnia stabilność i wysoką jakość.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

14,90 zł

( 1 kg = 298,00 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy z Rozmarynu (Macerat ) 50ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy z Rozmarynu (Macerat ) 50ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy z Rozmarynu (Macerat ) 50ml Chmara Blend

Dzięki silnym właściwościom dezynfekującym i antybiotykowym rozmaryn może pomóc w leczeniu trądziku oraz rozjaśnianiu plam i przebarwień. Właściwości przeciwzapalne ekstraktu z rozmarynu pomagają zmniejszyć obrzęk i opuchliznę skóry. Właściwości lecznicze tego zioła sprawiają, że jest to potężne lekarstwo na przewlekłe choroby skóry, w tym zapalenie skóry, egzemę i łuszczycę.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

14,90 zł

( 1 l = 298,00 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy z Wrotyczu 50ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy z Wrotyczu 50ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy z Wrotyczu 50ml Chmara Blend

Ekstrakt z wrotyczu w oleju słonecznikowym to naturalny składnik aktywny wykorzystywany w kosmetykach tworzonych z myślą o skórze wymagającej szczególnej troski i równowagi. Ze względu na obecność cennych związków roślinnych, takich jak flawonoidy, laktony seskwiterpenowe i taniny, może stanowić wartościowy komponent receptur o działaniu wspierającym i ochronnym.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

14,90 zł

( 1 l = 298,00 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy z kocanki do Cery Naczynkowej 50ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy z kocanki do Cery Naczynkowej  50ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy z kocanki do Cery Naczynkowej 50ml Chmara Blend

Olej z kocanki piaskowej firmy Zrób Swój Kosmetyk powstał w wyniku maceracji kwiatów kocanki włoskiej w oleju słonecznikowym.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

14,90 zł

( 1 l = 298,00 zł )
szt

Proszek Neem 100g Sattva

Proszek Neem 100g Sattva
Proszek Neem 100g Sattva

SATTVA Neem to sproszkowane zioło pozyskiwane z liści Miodli indyjskiej, znanej jako „cudowne drzewo”. W medycynie ajurwedyjskiej Neem jest niezwykle cenione za swoje właściwości lecznicze, antyseptyczne, przeciwgrzybicze, odkażające i tonizujące. To doskonały wybór do pielęgnacji skóry tłustej, mieszanej oraz trądzikowej.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

14,90 zł

szt

Olej z Czarnuszki Nierafinowany 50ml Esent

Olej z Czarnuszki Nierafinowany 50ml Esent
Olej z Czarnuszki Nierafinowany 50ml Esent

Olej z czarnuszki (Black Seed Oil) to wyjątkowy produkt, otrzymywany z tłoczenia na zimno nasion czarnuszki siewnej (Nigella Sativa). Czarnuszka to roślina z rodziny jaskrowatych, znana i ceniona w medycynie naturalnej od co najmniej 2500 lat, zwłaszcza w regionach basenu Morza Śródziemnego.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

14,99 zł

( 1 l = 299,80 zł )
szt

Olejek Eteryczny Oregano 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Oregano 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Oregano 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny z oregano sprawdza się w wielu formułacjach kosmetycznych, zwłaszcza w produktach przeznaczonych do pielęgnacji cery tłustej oraz problematycznej. Jego silny, charakterystyczny zapach oraz właściwości sprawiają, że jest stosowany w kosmetykach, które mają na celu wspomaganie higieny skóry i jej odświeżenie.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

15,70 zł

( 1 l = 1 570,00 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

INCI: Serenoa repens fruit extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

15,75 zł

( 1 l = 105,00 zł )

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
  • promocja

Olejek eteryczny Wintergreen 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Wintergreen 10ml Naturalne Aromaty
Olejek eteryczny Wintergreen 10ml Naturalne Aromaty

Działanie odkażające stosowane jest szeroko wykorzystywane w pielęgnacji skóry trądzikowej. Uważa się, że to Indianie w Ameryce północnej odkryli jego właściwości i stosowali do uśmierzania bólu mięśni oraz stawów.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

15,90 zł

( 1 l = 1 590,00 zł )
szt

Olej Neem Nierafinowany 50ml Chmara Blend

Olej Neem Nierafinowany 50ml Chmara Blend
Olej Neem Nierafinowany 50ml Chmara Blend

Olejek Neem tłoczony na zimno to naturalny surowiec roślinny pozyskiwany z nasion miodli indyjskiej (Melia Azadirachta). Ceniony w formułach kosmetycznych i pielęgnacyjnych, znajduje zastosowanie jako dodatek do produktów DIY, jak również jako składnik półproduktów kosmetycznych do pielęgnacji skóry, włosów i paznokci.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

16,50 zł

( 1 l = 330,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Palo Santo 10ml Naturalne Aromaty

Olejek Eteryczny Palo Santo 10ml Naturalne Aromaty
Olejek Eteryczny Palo Santo 10ml Naturalne Aromaty

Olejek eteryczny Palo Santo z serii Naturalne Aromaty (10 ml) to idealny wybór dla osób ceniących naturalne aromaty oraz dobroczynne właściwości olejków. Jego unikalny, drzewny zapach Palo Santo tworzy atmosferę harmonii, spokoju i relaksu, wprowadzając równowagę do codziennego życia.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

16,59 zł

( 1 l = 1 659,00 zł )
szt

Esent Hydrolat Ogórkowy 100ml

Esent Hydrolat Ogórkowy 100ml
Esent Hydrolat Ogórkowy 100ml

Hydrolat z Ogórka 100 ml to połączenie naturalnego pochodzenia, świeżego charakteru oraz szerokich możliwości zastosowania w nowoczesnej kosmetyce. 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

16,90 zł

( 1 l = 169,00 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 50ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 50ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 50ml Chmara Blend

Olej z palmy sabałowej znajduje zastosowanie w kosmetyce, przede wszystkim ze względu na swoje właściwości nawilżające, odżywcze i regenerujące. Jest składnikiem wielu produktów kosmetycznych, takich jak kremy, balsamy, szampony, odżywki i wiele innych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

16,90 zł

( 1 l = 338,00 zł )
szt

Hydrolat Sosnowy 100ml Esent

Hydrolat Sosnowy 100ml Esent
Hydrolat Sosnowy 100ml Esent

Hydrolat powstały w wyniku destylacji parą wodną kory sosny nadmorskiej (Pinus pinaster). Charakteryzuje się kwaśnym odczynem (pH poniżej 4), dlatego w formulacjach zawierających delikatne składniki powinien być stosowany z zachowaniem ostrożności.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

17,49 zł

( 1 l = 174,90 zł )
szt

Olej z nasion majeranku nierafinowany 50ml Esent

Olej z nasion majeranku nierafinowany 50ml Esent
Olej z nasion majeranku nierafinowany 50ml Esent

Olej z nasion majeranku (Origanum Majorana Seed Oil) to unikalny składnik kosmetyczny, ceniony za swoje bogactwo naturalnych związków roślinnych. Pozyskiwany metodą tłoczenia na zimno z nasion majeranku ogrodowego, zachowuje pełnię swoich właściwości i aromatu charakterystycznego dla roślin śródziemnomorskich.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

17,90 zł

( 1 l = 358,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Mandarynka 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Mandarynka 30ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Mandarynka 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny z mandarynki (Citrus reticulata) to surowiec roślinny pozyskiwany ze skórek owoców metodą tłoczenia na zimno. Cechuje się świeżym, cytrusowym aromatem, który czyni go cenionym składnikiem kompozycji zapachowych i preparatów pielęgnacyjnych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

18,59 zł

( 1 l = 619,67 zł )
szt

Wosk jojoba 100g Chmara Blend

Wosk jojoba 100g Chmara Blend
Wosk jojoba 100g Chmara Blend

Wosk Jojoba – naturalny składnik do nowoczesnych kosmetyków

Wosk Jojoba to ceniony surowiec kosmetyczny pozyskiwany z nasion rośliny Simmondsia Chinensis. Dzięki swojej wyjątkowej strukturze jest szeroko wykorzystywany w formulacjach kosmetycznych jako naturalny składnik wspierający konsystencję, aplikację oraz stabilność produktów pielęgnacyjnych.

W branży kosmetycznej wosk jojoba uznawany jest za jeden z najbardziej uniwersalnych składników pochodzenia roślinnego.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

18,90 zł

( 1 kg = 189,00 zł )
szt

Olej z Nasion Pietruszki Nierafinowany 50ml Esent

Olej z Nasion Pietruszki Nierafinowany 50ml Esent
Olej z Nasion Pietruszki Nierafinowany 50ml Esent

Nazwa angielska: Parsley seed oil, Cold press oil, Unrefined
INCI: Carum Petroselinum Seed Oil
Nr CAS: 84012-33-9 / 8000-68-8
Nr EC: 281-677-1

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

18,90 zł

( 1 l = 378,00 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy z Acmelli (Acmella Macerat) 50ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy z Acmelli (Acmella Macerat) 50ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy z Acmelli (Acmella Macerat) 50ml Chmara Blend

Ekstrakt olejowy z acmelli, znany również jako olej z acmelli o nazwie botanicznej Spilanthes acmella, jest cennym składnikiem w przemyśle kosmetycznym i medycynie naturalnej.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

18,90 zł

( 1 l = 378,00 zł )
szt
Produkt dnia
Promocje
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026

11,19 zł

Cena regularna: 13,99 zł

Najniższa cena: 13,99 zł
szt
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend

24,43 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 27,92 zł
szt
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend

13,93 zł

Cena regularna: 19,90 zł

Najniższa cena: 15,92 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk

67,92 zł

Cena regularna: 79,90 zł

Najniższa cena: 79,90 zł
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026

9,03 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 10,32 zł
szt
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026

20,93 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 23,92 zł
szt
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026

4,38 zł

Cena regularna: 21,90 zł

Najniższa cena: 6,57 zł
szt
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026

4,53 zł

Cena regularna: 6,47 zł

Najniższa cena: 6,47 zł
szt
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

17,94 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk

37,73 zł

Cena regularna: 53,90 zł

Najniższa cena: 43,12 zł
szt
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

15,75 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026

25,74 zł

Cena regularna: 42,90 zł

Najniższa cena: 30,03 zł
szt
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026

2,80 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 6,99 zł
szt
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026

1,95 zł

Cena regularna: 6,49 zł

Najniższa cena: 3,25 zł
szt
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026

25,59 zł

Cena regularna: 31,99 zł

Najniższa cena: 31,99 zł
szt
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026

20,34 zł

Cena regularna: 33,90 zł

Najniższa cena: 23,73 zł
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026

31,60 zł

Cena regularna: 39,50 zł

Najniższa cena: 39,50 zł
szt
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026

6,23 zł

Cena regularna: 8,90 zł

Najniższa cena: 8,90 zł
szt
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA

4,05 zł

Cena regularna: 4,50 zł

Najniższa cena: 4,50 zł
szt
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026

3,95 zł

Cena regularna: 7,90 zł

Najniższa cena: 7,90 zł
szt
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026

4,19 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 5,59 zł
szt
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl