Sprawdź aktualne Promocje

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Producenci

Olej Neem Nierafinowany 500ml Chmara Blend

Olej Neem Nierafinowany 500ml Chmara Blend
Olej Neem Nierafinowany 500ml Chmara Blend

Poznaj naturalne właściwości Olejku Neem od Chmara Blend, który wnosi potęgę natury do codziennej pielęgnacji ciała oraz pielęgnacji roślin. Ten wyjątkowy olejek z nasion miodli indyjskiej to prawdziwy eliksir zdrowia i regeneracji – wzbogaci Twój rytuał wellness i stanie się nieodzownym elementem dbania o zdrowie roślin.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

54,90 zł

( 1 l = 109,80 zł )
szt

Olej Jojoba Golden Nierafinowany 200ml Chmara Blend

Olej Jojoba Golden Nierafinowany 200ml Chmara Blend
Olej Jojoba Golden Nierafinowany 200ml Chmara Blend

Olej Jojoba  zimnotłoczony złoty

INCI Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil

 

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

54,00 zł

( 1 l = 270,00 zł )
szt

Olej Kokosowy frakcjonowany Caprylic Capric Triglyceride 500ml Chmara Blend

Olej Kokosowy frakcjonowany  Caprylic Capric Triglyceride 500ml Chmara Blend
Olej Kokosowy frakcjonowany Caprylic Capric Triglyceride 500ml Chmara Blend

Olej kokosowy frakcjonowany to wyjątkowy produkt, którego wartościowe właściwości sprawiają, że stał się nieodłącznym elementem pielęgnacji i zdrowia. Otrzymywany jest przez proces frakcjonowania tłuszczu kokosowego, dzięki czemu uzyskuje się lekkość i niesamowitą trwałość. Nasz olej pochodzi z renomowanego źródła, a mianowicie z egzotycznych plantacji kokosowych w Azji, gdzie naturalne warunki wzrostu gwarantują najwyższą jakość.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

49,90 zł

( 1 l = 99,80 zł )
szt

Olej Arganowy Nierafinowany Dezodoryzowany 200ml Chmara Blend

Olej Arganowy Nierafinowany Dezodoryzowany 200ml Chmara Blend
Olej Arganowy Nierafinowany Dezodoryzowany 200ml Chmara Blend

Olej arganowy dzięki dużej zwartości witaminy E i kwasów tłuszczowych znany jest ze swojego działania przeciwzmarszczkowego, stosuje się go w preparatach do pielęgnacji cery dojrzałej, suchej, zmniejsza trądzik, łuszczycę, rozstępy i blizny. Świetnie pielęgnuje i odbudowuje paznokcie. Włosom nadaje blask i połysk. Ponadto stwierdzono, że olej arganowy zmniejsza bóle reumatyczne.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

49,90 zł

( 1 l = 249,50 zł )
szt

Olejek eteryczny Lawendowy, z Lawendy 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Lawendowy, z Lawendy 100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Lawendowy, z Lawendy 100ml Chmara Blend

Lawenda znana jest ze swoich zdolności łagodzących napięcie, stres, działanie przeciwbólowe, Naturalny olejek z lawendy stosowany jest jako środek balansujący emocje, łagodząc stany depresyjne. Ma działanie antyoksydacyjne, dzięki fitosterolom, flawonoidom i garbnikom.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

49,90 zł

( 1 l = 499,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Bergamotowy (z Bergamotki) 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Bergamotowy (z Bergamotki) 100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Bergamotowy (z Bergamotki) 100ml Chmara Blend

Jego aromatyczny zapach sprawia, że jest często stosowany w aromaterapii do redukcji stresu i poprawy nastroju. Dodatkowo, olejek ten posiada działanie antyseptyczne i antybakteryjne, co przyczynia się do zapobiegania infekcjom skórnym oraz wspomaga gojenie ran.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

49,90 zł

( 1 l = 499,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Mandarynka 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Mandarynka 100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Mandarynka 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny z mandarynki (Citrus reticulata) to surowiec roślinny pozyskiwany ze skórek owoców metodą tłoczenia na zimno. Cechuje się świeżym, cytrusowym aromatem, który czyni go cenionym składnikiem kompozycji zapachowych i preparatów pielęgnacyjnych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

49,90 zł

( 1 l = 499,00 zł )
szt

Glinka Niebieska 500g Chmara Blend

Glinka Niebieska 500g Chmara Blend
Glinka Niebieska 500g Chmara Blend

Glinka niebieska, znana również jako glinka błękitna, może stanowić wartościowy surowiec kosmetyczny. Wydobywana jest głównie w Rosji i Ukrainie, często z dna zbiorników wodnych, gdzie pokrywa ją solanka. Może być także pozyskiwana z głębi ziemi, zawierając wtedy znaczną ilość wulkanicznego popiołu.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

49,90 zł

( 1 kg = 99,80 zł )
szt

Olej z nasion Granatu Nierafinowany 200ml Chmara Blend

Olej z nasion Granatu Nierafinowany 200ml Chmara Blend
Olej z nasion Granatu Nierafinowany 200ml Chmara Blend

Olej z nasion granatu to surowiec roślinny wykorzystywany w formulacjach kosmetycznych, ceniony za unikalny skład chemiczny i szerokie zastosowanie w różnorodnych produktach pielęgnacyjnych.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

49,90 zł

( 1 l = 249,50 zł )
szt

Biotyna (witamina B7) 99,6% - 5g Esent

Biotyna (witamina B7) 99,6%  - 5g Esent
Biotyna (witamina B7) 99,6% - 5g Esent

Biotyna, znana również jako witamina H lub B7, to rozpuszczalna w wodzie witamina z grupy witamin B. Jest ważnym składnikiem diety i suplementów diety oraz popularnym składnikiem kosmetyków.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

46,90 zł

( 1 kg = 9 380,00 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy z Acmelli (Acmella Macerat) 150ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy z Acmelli (Acmella Macerat) 150ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy z Acmelli (Acmella Macerat) 150ml Chmara Blend

 W ekstrakcie olejowym z acmelli głównie wystepuje spilantol, który jest odpowiedzialny za wiele korzystnych właściwości tego oleju m.in przeciwzapalne, odmładzające i przeciwbakteryjne.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

45,90 zł

( 1 l = 306,00 zł )
szt

Olejek eteryczny z Drzewa herbacianego, Drzewo Herbaciane 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny z Drzewa herbacianego, Drzewo Herbaciane  100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny z Drzewa herbacianego, Drzewo Herbaciane 100ml Chmara Blend

W skład oleju z drzewa herbacianego wchodzą związki fenolowe i terpentynowego, które wykazują działanie antyspetyczne, przeciwdrobnoustrojowe. Olejek z drzewa herbacianego ma intensywny, kamforowy zapach. Olejek zwalcza bakterie, zmniejsza błyszczenie cery jednocześnie nie powoduje wysuszenia cery, normalizując pracę gruczołów łojowych, zmniejsza łupież, swędzeniu skóry, pomocny jest w walce z infekcjami, drobnoustrojami.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

45,90 zł

( 1 l = 459,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Lemongrassowy (z trawy cytrynowej) 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Lemongrassowy (z trawy cytrynowej) 100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Lemongrassowy (z trawy cytrynowej) 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny z trawy cytrynowej (lemongrass) firmy Chmara Blend jest pozyskiwany w wyniku destylacji parą wodną suchych liści traw cytrynowych. W zależności od warunków uprawy oraz klimatu olejek ten może mieć różny skład i aromat. Najwięcej w olejku jest cytralu, związku, który wykazuje silne właściwości przeciwwirusowe.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

45,90 zł

( 1 l = 459,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Cytrynowy, ze Skórki Cytryny 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Cytrynowy, ze Skórki Cytryny 100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Cytrynowy, ze Skórki Cytryny 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Cytrynowy pozyskiwany jest w wyniku prasowanie na zimno skórki z owoców cytryny. Olejek jak wszystkie olejki cytrusowe ma świeży, pobudzający zapach

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

44,90 zł

( 1 szt = 449,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Mięta Pieprzowa 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Mięta Pieprzowa 100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Mięta Pieprzowa 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny miętowy firmy Zrób Swój kosmetyk pozyskiwany jest w wyniku destylacji nadziemnej części roślin czyli liści i łodyg mięty. Olejek miętowy znany jest ze swoich właściwości łagodzących, kojących, orzeźwiających, chłodzących, wykazuje właściwości tonizujące, pobudzające, wzmacnia układ odpornościowy, działa antyseptycznie, bakteriobójcze,  wykrztuśne, przeciwgrzybiczne, rozkurczowe, odświeżające, znieczulające.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

44,90 zł

( 1 l = 449,00 zł )
szt

Wosk Jojoba 250g Chmara Blend

Wosk Jojoba 250g Chmara Blend
Wosk Jojoba 250g Chmara Blend

Wosk Jojoba to ceniony surowiec kosmetyczny pozyskiwany z nasion rośliny Simmondsia Chinensis. Dzięki swojej wyjątkowej strukturze jest szeroko wykorzystywany w formulacjach kosmetycznych jako naturalny składnik wspierający konsystencję, aplikację oraz stabilność produktów pielęgnacyjnych. W branży kosmetycznej wosk jojoba uznawany jest za jeden z najbardziej uniwersalnych składników pochodzenia roślinnego.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

43,90 zł

( 1 kg = 175,60 zł )
szt

Witamina PP (B3- Niacynamid) 100g Zrób Swój Kosmetyk

Witamina PP (B3- Niacynamid) 100g Zrób Swój Kosmetyk
Witamina PP (B3- Niacynamid) 100g Zrób Swój Kosmetyk

Witamina PP, znana również jako witamina B3 lub niacynamid, to organiczny związek chemiczny, który pełni istotną rolę w organizmach ludzkich i zwierzęcych. Niacynamid jest jednym z dwóch biologicznie czynnych pochodnych witaminy B3 - drugim jest kwas nikotynowy. W formułach kosmetycznych stosowana jako silny anyoksydant, czynnik poprawiający krążenie śródskórne, stymulujący produkcję naturalnego kolagenu.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

42,90 zł

szt

Alantoina 250g

Alantoina 250g
Alantoina 250g

Alantoina to wyjątkowy składnik, który zdobył uznanie w branży kosmetycznej dzięki swoim wszechstronnym właściwościom. Choć naturalnie występuje w korzeniu żywokostu lekarskiego, do produkcji kosmetyków wykorzystywana jest alantoina pochodząca z laboratoriów lub fabryk, co zapewnia stabilność i wysoką jakość.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

42,90 zł

( 1 kg = 171,60 zł )
szt

Olej konopny Nierafinowany 200ml Chmara Blend

Olej konopny Nierafinowany 200ml Chmara Blend
Olej konopny Nierafinowany 200ml Chmara Blend

Olej konopny firmy Zrób Swój Kosmetyk jest pozyskwiany w procesnie tłoczenia ziaren, na zimno stąd nazwa zimnotłoczony lub nierafinowany. Skład oleju konopnego zawiera aż 81% NNKT (niezbędnych kwasów tłuszczowych). Co to oznacza dla Twojej skóry? To, że olej wnika w warstwę lipidową skóry, regenerując ją, przez co skóra jest zdrowsza i wygląda młodziej. Pozostałe substancje zawarte w oleju jak kwasy tłuszczowe nasycone tworzą warstwę ochronna na skórze.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

39,90 zł

( 1 l = 199,50 zł )
szt

Ekstrakt Glicerynowy z Bluszczu 150ml Chmara Blend

Ekstrakt Glicerynowy z Bluszczu 150ml Chmara Blend
Ekstrakt Glicerynowy z Bluszczu 150ml Chmara Blend

Ekstrakt z bluszczu to produkt o działaniu drenującym, antycellulitowym, wykazuje działanie przeciwobrzękowe, przeciwbólowe, przeciwzapalne.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

39,90 zł

( 1 l = 266,00 zł )
szt

Olejek Eteryczny Pomarańczowy, ze Skórki Pomarańczy 100ml Chmara Blend

Olejek Eteryczny Pomarańczowy,  ze Skórki Pomarańczy 100ml Chmara Blend
Olejek Eteryczny Pomarańczowy, ze Skórki Pomarańczy 100ml Chmara Blend

INCI CITRUS AURANTIUM DULCIS PEEL OIL EXPRESSED

Olejek eteryczny ze skórki pomarańczy firmy Zrób Swój Kosmetyk ma przyjemny, cytrusowy zapach, których poprawia nastrój, łagodzi, relaksuje. Ponadto olejek ma działanie antyseptyczne, antydepresyjne, tonizuje. Olejek polecany jest w okresach zwiększonego stresu.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

39,90 zł

( 1 l = 399,00 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Wąkrotki Azjatyckiej 150ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Wąkrotki Azjatyckiej 150ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Wąkrotki Azjatyckiej 150ml Chmara Blend

Ekstrakt olejowy z wąkrotki azjatyckiej jest cennym składnikiem w przemyśle kosmetycznym, wykorzystywanym w różnorodnych formulacjach przeznaczonych do pielęgnacji skóry.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

39,90 zł

( 1 l = 266,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Tymianek 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Tymianek 100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Tymianek 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny z białego tymianku to wysokiej jakości, czysty produkt pozyskiwany metodą destylacji parą wodną. Jest to destylat o przejrzystej, blado-żółtej barwie i świeżym, łagodnym aromacie.

Dostępność: brak towaru

Cena:

39,79 zł

( 1 l = 397,90 zł )

Skwalan z Oliwek 50ml Chmara Blend

Skwalan z Oliwek 50ml Chmara Blend
Skwalan z Oliwek 50ml Chmara Blend

Skwalan z Oliwek 100% naturalny skwalan, pozyskiwany z oliwek. Bezbarwny, bezzapachowy, przezroczysty olej, zaliczany jest do olei lekkich

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

35,90 zł

( 1 l = 718,00 zł )
szt
Produkt dnia
Ektoina 5g Chmara Blend
Ektoina 5g Chmara Blend

16,90 zł

szt
Promocje
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026

11,19 zł

Cena regularna: 13,99 zł

Najniższa cena: 13,99 zł
szt
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend

24,43 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 27,92 zł
szt
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend

13,93 zł

Cena regularna: 19,90 zł

Najniższa cena: 15,92 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk

67,92 zł

Cena regularna: 79,90 zł

Najniższa cena: 79,90 zł
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026

9,03 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 10,32 zł
szt
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026

20,93 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 23,92 zł
szt
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026

4,38 zł

Cena regularna: 21,90 zł

Najniższa cena: 6,57 zł
szt
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026

4,53 zł

Cena regularna: 6,47 zł

Najniższa cena: 6,47 zł
szt
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

17,94 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk

37,73 zł

Cena regularna: 53,90 zł

Najniższa cena: 43,12 zł
szt
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

15,75 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026

25,74 zł

Cena regularna: 42,90 zł

Najniższa cena: 30,03 zł
szt
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026

2,80 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 6,99 zł
szt
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026

1,95 zł

Cena regularna: 6,49 zł

Najniższa cena: 3,25 zł
szt
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026

25,59 zł

Cena regularna: 31,99 zł

Najniższa cena: 31,99 zł
szt
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026

20,34 zł

Cena regularna: 33,90 zł

Najniższa cena: 23,73 zł
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026

31,60 zł

Cena regularna: 39,50 zł

Najniższa cena: 39,50 zł
szt
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026

6,23 zł

Cena regularna: 8,90 zł

Najniższa cena: 8,90 zł
szt
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA

4,05 zł

Cena regularna: 4,50 zł

Najniższa cena: 4,50 zł
szt
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026

3,95 zł

Cena regularna: 7,90 zł

Najniższa cena: 7,90 zł
szt
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026

4,19 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 5,59 zł
szt
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl