Sprawdź aktualne Promocje

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Producenci

Olejek eteryczny Eukaliptus, z Eukaliptusu 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Eukaliptus, z Eukaliptusu 100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Eukaliptus, z Eukaliptusu 100ml Chmara Blend

Olejek eukaliptusowy to naturalny składnik, który dzięki swoim właściwościom może zostać wykorzystany w szerokim zakresie produktów kosmetycznych. Choć nie jest przeznaczony do stosowania w czystej formie na skórę, może pełnić istotną rolę jako dodatek do kosmetyków, wspierając ich działanie i poprawiając komfort stosowania.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

35,90 zł

( 1 l = 359,00 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy z Rozmarynu (Macerat) 150ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy z Rozmarynu (Macerat) 150ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy z Rozmarynu (Macerat) 150ml Chmara Blend

Ekstrakt olejowy z rozmarynu- pomaga spowolnić procesy starzenia się skóry. Napina również obwisłą i luźną skórę, aby wyglądała na jędrniejszą i bardziej elastyczną. Dodatkowo stymuluje aktywność biologiczną i wzrost komórek, redukując drobne zmarszczki. Dzięki silnym właściwościom dezynfekującym i antybiotykowym rozmaryn może pomóc w leczeniu trądziku oraz rozjaśnianiu plam i przebarwień. Właściwości przeciwzapalne ekstraktu z rozmarynu pomagają zmniejszyć obrzęk i opuchliznę skóry. Właściwości lecznicze tego zioła sprawiają, że jest to potężne lekarstwo na przewlekłe choroby skóry, w tym zapalenie skóry, egzemę i łuszczycę.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

35,90 zł

szt

Olej z pestek winogron rafinowany 500ml Chmara Blend

Olej z pestek winogron rafinowany 500ml Chmara Blend
Olej z pestek winogron rafinowany 500ml Chmara Blend

Olej z pestek winogron firmy Zrób Swój kosmetyk pozyskiwany z nasion Vitis vinifera bogaty jest w kwasy tłuszczowe m.in kwas linolowy (LA) i kwas α-linolowy (ALA) i tłuszcze omega-6. Olej jest bez zapachu i posiada neutralny kolor. Wspaniale sprawdzić się w pielęgnacji cery trądzikowej, delikatnej, tłustej normalnej i dojrzałej. Olej z winogron działa odżywczo, regenerująco, antyoksydacyjnie.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

34,99 zł

( 1 l = 69,98 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy z Wrotyczu 150ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy z Wrotyczu 150ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy z Wrotyczu 150ml Chmara Blend

Ekstrakt z wrotyczu w oleju słonecznikowym to naturalny składnik aktywny wykorzystywany w kosmetykach tworzonych z myślą o skórze wymagającej szczególnej troski i równowagi. Ze względu na obecność cennych związków roślinnych, takich jak flawonoidy, laktony seskwiterpenowe i taniny, może stanowić wartościowy komponent receptur o działaniu wspierającym i ochronnym.

Dostępność: brak towaru

Cena:

34,90 zł

( 1 l = 232,67 zł )

Ekstrakt Olejowy z kocanki 150ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy z kocanki 150ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy z kocanki 150ml Chmara Blend

Olej z kocanki firmy Zrób Swój Kosmetyk powstał w wyniku maceracji kwiatów kocanki w oleju słonecznikowym. W trakcie moczenia kwiatów kocanki

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

29,90 zł

( 1 l = 199,33 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Rumianku 150ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Rumianku 150ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Rumianku 150ml Chmara Blend

Ekstrakt olejowy z rumianku to surowiec, który znajduje szerokie zastosowanie w formulacjach kosmetycznych z myślą o cerze wrażliwej, delikatnej, a także skłonnej do reakcji na czynniki zewnętrzne.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

29,90 zł

( 1 l = 199,33 zł )
szt

Alfa Bisabolol 10ml Chmara Blend

Alfa Bisabolol 10ml Chmara Blend
Alfa Bisabolol 10ml Chmara Blend

Bisabolol, znany także jako alfa bisabolol, to naturalny związek chemiczny, który naturalnie występuje w rumianku pospolitym i brazylijskim drzewie candeia (Vanillosmopsis erythropappa). Od wielu lat znajduje zastosowanie w recepturach kosmetyków pielęgnacyjnych dzięki swoim wyjątkowym właściwościom formulacyjnym oraz wysokiej kompatybilności z innymi składnikami aktywnymi.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

29,90 zł

( 1 l = 2 990,00 zł )
szt

Olej z Arbuza Nierafinowany 100ml Esent

Olej z Arbuza Nierafinowany 100ml Esent
Olej z Arbuza Nierafinowany 100ml Esent

Olej z pestek arbuza to unikalny produkt kosmetyczny pozyskiwany metodą tłoczenia na zimno z łuskanych i suszonych na słońcu pestek arbuza (Citrullus vulgaris).

Dostępność: brak towaru

Cena:

28,59 zł

( 1 l = 285,90 zł )

Ekstrakt olejowy z nagietka (macerat) 150ml Chmara Blend

Ekstrakt olejowy z nagietka (macerat) 150ml Chmara Blend
Ekstrakt olejowy z nagietka (macerat) 150ml Chmara Blend

Macerat z nagietka znajduje swoje miejsce w recepturach kosmetyków dedykowanych cerze suchej, wrażliwej, delikatnej, dojrzałej oraz problematycznej.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

27,90 zł

( 1 l = 186,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Bergamota (Bergamotowy) 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Bergamota (Bergamotowy) 30ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Bergamota (Bergamotowy) 30ml Chmara Blend

Naturalny olejek bergamotowy otrzymuje się z owoców drzewa bergamotowego.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

27,90 zł

( 1 l = 930,00 zł )
szt

Olej z Nasion Granatu Nierafinowany 50ml Chmara Blend

Olej z Nasion Granatu Nierafinowany 50ml Chmara Blend
Olej z Nasion Granatu Nierafinowany 50ml Chmara Blend

Olej z nasion granatu to surowiec roślinny wykorzystywany w formulacjach kosmetycznych, ceniony za unikalny skład chemiczny i szerokie zastosowanie w różnorodnych produktach pielęgnacyjnych.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

27,90 zł

( 1 l = 558,00 zł )
szt

Ficyna (SpecPure Ficin) 10g Esent

Ficyna (SpecPure Ficin) 10g Esent
Ficyna (SpecPure Ficin) 10g Esent

Ficyna to enzym proteolityczny pochodzenia roślinnego, pozyskiwany z mleczka drzewa figowego (Ficus carica). Należy do grupy cysteinowych proteaz i stanowi alternatywę dla innych enzymów (takich jak papaina czy bromelaina), wykorzystywanych w formulacjach kosmetycznych jako składniki enzymatyczne.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

27,90 zł

( 1 szt = 2 790,00 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Mięty Pieprzowej 150ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Mięty Pieprzowej 150ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Mięty Pieprzowej 150ml Chmara Blend

Ekstrakt olejowy z mięty pieprzowej jest cenionym składnikiem wykorzystywanym w przemyśle kosmetycznym w różnych formulacjach pielęgnacyjnych.

Dostępność: brak towaru

Cena:

27,30 zł

( 1 l = 182,00 zł )

Olejek eteryczny z Drzewa herbacianego, Drzewo Herbaciane 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny z Drzewa herbacianego, Drzewo Herbaciane 30ml Chmara Blend
Olejek eteryczny z Drzewa herbacianego, Drzewo Herbaciane 30ml Chmara Blend

Według ogólnodostępnych źródeł, olejek ten może stanowić wartościowy składnik kosmetyczny, szczególnie w produktach ukierunkowanych na pielęgnację skóry problematycznej. Dzięki zawartości naturalnych związków – takich jak terpinen-4-ol, zaliczany do grupy monoterpenów – jego obecność w kosmetykach bywa rozważana w kontekście: o działaniu oczyszczającym skórę zwłaszcza mieszaną i tłustą i przeciwłupieżowych

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

26,90 zł

( 1 l = 896,67 zł )
szt

Olej z Nasion Truskawki Nierafinowany 50ml Esent

Olej z Nasion Truskawki Nierafinowany 50ml Esent
Olej z Nasion Truskawki Nierafinowany 50ml Esent

Olej z nasion truskawek to wyjątkowy, tłoczony na zimno i nierafinowany kosmetyczny eliksir, który przynosi skórze intensywne nawilżenie oraz ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Ten cenny olej, pozyskiwany z nasion truskawki (Fragaria ananassa), jest doskonałym wyborem dla osób z cerą dojrzałą, suchą lub zniszczoną.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

26,49 zł

( 1 l = 529,80 zł )
szt

Olej Neem Nierafinowany 150ml Chmara Blend

Olej Neem Nierafinowany 150ml Chmara Blend
Olej Neem Nierafinowany 150ml Chmara Blend

Olejek Neem tłoczony na zimno to naturalny surowiec kosmetyczny pochodzenia roślinnego, pozyskiwany z nasion drzewa miodli indyjskiej (Melia Azadirachta). Znany ze swojej wielofunkcyjności, może stanowić komponent receptur kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów oraz paznokci.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

25,00 zł

( 1 l = 166,67 zł )
szt

Olej z Nasion Sacha INCHI Nierafinowany 30ml Esent

Olej z Nasion Sacha INCHI Nierafinowany 30ml Esent
Olej z Nasion Sacha INCHI Nierafinowany 30ml Esent

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

24,90 zł

( 1 l = 830,00 zł )
szt

Glinka Niebieska 200g Chmara Blend

Glinka Niebieska 200g Chmara Blend
Glinka Niebieska 200g Chmara Blend

Glinka niebieska, znana również jako glinka błękitna, może stanowić wartościowy surowiec kosmetyczny. Wydobywana jest głównie w Rosji i Ukrainie, często z dna zbiorników wodnych, gdzie pokrywa ją solanka. Może być także pozyskiwana z głębi ziemi, zawierając wtedy znaczną ilość wulkanicznego popiołu.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

24,90 zł

( 1 kg = 124,50 zł )
szt

Olej Arganowy Nierafinowany Dezodoryzowany 50ml Chmara Blend

Olej Arganowy Nierafinowany Dezodoryzowany 50ml Chmara Blend
Olej Arganowy Nierafinowany Dezodoryzowany 50ml Chmara Blend

Olej arganowy dzięki dużej zwartości witaminy E i kwasów tłuszczowych znany jest ze swojego działania przeciwzmarszczkowego, stosuje się go w preparatach do pielęgnacji cery dojrzałej, suchej, zmniejsza trądzik, łuszczycę, rozstępy i blizny. Świetnie pielęgnuje i odbudowuje paznokcie. Włosom nadaje blask i połysk. Ponadto stwierdzono, że olej arganowy zmniejsza bóle reumatyczne.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

24,00 zł

( 1 l = 480,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Lemongrassowy (z trawy cytrynowej) 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Lemongrassowy (z trawy cytrynowej) 30ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Lemongrassowy (z trawy cytrynowej) 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny z trawy cytrynowej (lemongrass) firmy Chmara Blend jest pozyskiwany w wyniku destylacji parą wodną suchych liści traw cytrynowych. W zależności od warunków uprawy oraz klimatu olejek ten może mieć różny skład i aromat.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

23,90 zł

( 1 l = 796,67 zł )
szt

Olejek eteryczny Mięta Pieprzowa 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Mięta Pieprzowa 30ml  Chmara Blend
Olejek eteryczny Mięta Pieprzowa 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny miętowy firmy Zrób Swój kosmetyk pozyskiwany jest w wyniku destylacji nadziemnej części roślin czyli liści i łodyg mięty. Olejek miętowy znany jest ze swoich właściwości łagodzących, kojących, orzeźwiających, chłodzących, wykazuje właściwości tonizujące, pobudzające, wzmacnia układ odpornościowy, działa antyseptycznie, bakteriobójcze,  wykrztuśne, przeciwgrzybiczne, rozkurczowe, odświeżające, znieczulające.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

22,90 zł

( 1 l = 763,33 zł )
szt

Olej z pestek winogron 200ml Chmara Blend

Olej z pestek winogron 200ml Chmara Blend
Olej z pestek winogron 200ml Chmara Blend

Olej z pestek winogron firmy Zrób Swój kosmetyk pozyskiwany z nasion Vitis vinifera bogaty jest w kwasy tłuszczowe m.in kwas linolowy (LA) i kwas α-linolowy (ALA) i tłuszcze omega-6. Olej jest bez zapachu i posiada neutralny kolor. Wspaniale sprawdzić się w pielęgnacji cery trądzikowej, delikatnej, tłustej normalnej i dojrzałej.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

22,59 zł

( 1 l = 112,95 zł )
szt

Alantoina Proszek 100g

Alantoina  Proszek 100g
Alantoina Proszek 100g

Alantoina to wyjątkowy składnik, który zdobył uznanie w branży kosmetycznej dzięki swoim wszechstronnym właściwościom. Choć naturalnie występuje w korzeniu żywokostu lekarskiego, do produkcji kosmetyków wykorzystywana jest alantoina pochodząca z laboratoriów lub fabryk, co zapewnia stabilność i wysoką jakość.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

22,49 zł

( 1 kg = 224,90 zł )
szt

Olejek eteryczny Cytrynowy, ze Skórki Cytryny 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Cytrynowy, ze Skórki Cytryny 30ml  Chmara Blend
Olejek eteryczny Cytrynowy, ze Skórki Cytryny 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Cytrynowy pozyskiwany jest przez prasowanie na zimno skórki ze owoców cytryny Citrus limonum.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

21,90 zł

( 1 l = 730,00 zł )
szt
Produkt dnia
Ektoina 5g Chmara Blend
Ektoina 5g Chmara Blend

16,90 zł

szt
Promocje
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026

11,19 zł

Cena regularna: 13,99 zł

Najniższa cena: 13,99 zł
szt
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend

24,43 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 27,92 zł
szt
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend

13,93 zł

Cena regularna: 19,90 zł

Najniższa cena: 15,92 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk

67,92 zł

Cena regularna: 79,90 zł

Najniższa cena: 79,90 zł
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026

9,03 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 10,32 zł
szt
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026

20,93 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 23,92 zł
szt
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026

4,38 zł

Cena regularna: 21,90 zł

Najniższa cena: 6,57 zł
szt
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026

4,53 zł

Cena regularna: 6,47 zł

Najniższa cena: 6,47 zł
szt
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

17,94 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk

37,73 zł

Cena regularna: 53,90 zł

Najniższa cena: 43,12 zł
szt
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

15,75 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026

25,74 zł

Cena regularna: 42,90 zł

Najniższa cena: 30,03 zł
szt
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026

2,80 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 6,99 zł
szt
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026

1,95 zł

Cena regularna: 6,49 zł

Najniższa cena: 3,25 zł
szt
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026

25,59 zł

Cena regularna: 31,99 zł

Najniższa cena: 31,99 zł
szt
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026

20,34 zł

Cena regularna: 33,90 zł

Najniższa cena: 23,73 zł
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026

31,60 zł

Cena regularna: 39,50 zł

Najniższa cena: 39,50 zł
szt
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026

6,23 zł

Cena regularna: 8,90 zł

Najniższa cena: 8,90 zł
szt
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA

4,05 zł

Cena regularna: 4,50 zł

Najniższa cena: 4,50 zł
szt
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026

3,95 zł

Cena regularna: 7,90 zł

Najniższa cena: 7,90 zł
szt
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026

4,19 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 5,59 zł
szt
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl