Sprawdź aktualne Promocje

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

Producenci

Jak pielęgnować włosy wypadające, tak aby poprawić ich kondycję? Sprawdź skuteczne regenerujące składniki kosmetyczne do wypadających włosów. Naturalne, sprawdzone sposoby na przeciwdziałanie wypadaniu włosów włosy, dzięki naszym produktom.

Wosk Jojoba 1kg Chmara Blend

Wosk Jojoba 1kg Chmara Blend
Wosk Jojoba 1kg Chmara Blend

Wosk Jojoba to ceniony surowiec kosmetyczny pozyskiwany z nasion rośliny Simmondsia Chinensis. Dzięki swojej wyjątkowej strukturze jest szeroko wykorzystywany w formulacjach kosmetycznych jako naturalny składnik wspierający konsystencję, aplikację oraz stabilność produktów pielęgnacyjnych.

W branży kosmetycznej wosk jojoba uznawany jest za jeden z najbardziej uniwersalnych składników pochodzenia roślinnego.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

139,00 zł

( 1 kg = 139,00 zł )
szt

Kofeina w proszku 1kg Chmara Blend

Kofeina w proszku 1kg Chmara Blend
Kofeina w proszku 1kg Chmara Blend

Kofeina (INCI: Caffeine) to naturalny alkaloid pozyskiwany z nasion kawy, liści herbaty oraz nasion guarany. W kosmetyce wykorzystywana jest głównie ze względu na swoje właściwości stymulujące i drenujące. Występuje w formie białego, drobnokrystalicznego proszku, rozpuszczalnego w wodzie i odpornego na działanie podwyższonej temperatury.

Dostępność: brak towaru

Cena:

99,00 zł

( 1 kg = 99,00 zł )

Wosk Jojoba 500g Chmara Blend

Wosk Jojoba 500g Chmara Blend
Wosk Jojoba 500g Chmara Blend

Wosk Jojoba to ceniony surowiec kosmetyczny pozyskiwany z nasion rośliny Simmondsia Chinensis. Dzięki swojej wyjątkowej strukturze jest szeroko wykorzystywany w formulacjach kosmetycznych jako naturalny składnik wspierający konsystencję, aplikację oraz stabilność produktów pielęgnacyjnych. W branży kosmetycznej wosk jojoba uznawany jest za jeden z najbardziej uniwersalnych składników pochodzenia roślinnego.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

74,90 zł

( 1 kg = 149,80 zł )
szt

Hydrolat z Zielonej Herbaty 500ml Esent

Hydrolat z Zielonej Herbaty 500ml Esent
Hydrolat z Zielonej Herbaty 500ml Esent

Hydrolat, a dokładniej destylat organiczny z listków herbaty, suszonych tuż po zbiorach, otrzymywany w procesie destylacji parą wodną, bez wspomagania procesami fermentacji itp. Kraj pochodzenia surowca Francja, certyfikowany we Francji przez ECOCERT.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

56,90 zł

( 1 l = 113,80 zł )
szt

Biotyna (witamina B7) 99,6% - 5g Esent

Biotyna (witamina B7) 99,6%  - 5g Esent
Biotyna (witamina B7) 99,6% - 5g Esent

Biotyna, znana również jako witamina H lub B7, to rozpuszczalna w wodzie witamina z grupy witamin B. Jest ważnym składnikiem diety i suplementów diety oraz popularnym składnikiem kosmetyków.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

46,90 zł

( 1 kg = 9 380,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Mięta Pieprzowa 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Mięta Pieprzowa 100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Mięta Pieprzowa 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny miętowy firmy Zrób Swój kosmetyk pozyskiwany jest w wyniku destylacji nadziemnej części roślin czyli liści i łodyg mięty. Olejek miętowy znany jest ze swoich właściwości łagodzących, kojących, orzeźwiających, chłodzących, wykazuje właściwości tonizujące, pobudzające, wzmacnia układ odpornościowy, działa antyseptycznie, bakteriobójcze,  wykrztuśne, przeciwgrzybiczne, rozkurczowe, odświeżające, znieczulające.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

44,90 zł

( 1 l = 449,00 zł )
szt

Wosk Jojoba 250g Chmara Blend

Wosk Jojoba 250g Chmara Blend
Wosk Jojoba 250g Chmara Blend

Wosk Jojoba to ceniony surowiec kosmetyczny pozyskiwany z nasion rośliny Simmondsia Chinensis. Dzięki swojej wyjątkowej strukturze jest szeroko wykorzystywany w formulacjach kosmetycznych jako naturalny składnik wspierający konsystencję, aplikację oraz stabilność produktów pielęgnacyjnych. W branży kosmetycznej wosk jojoba uznawany jest za jeden z najbardziej uniwersalnych składników pochodzenia roślinnego.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

43,90 zł

( 1 kg = 175,60 zł )
szt

Olej Sezamowy 500ml Sattva

Olej Sezamowy 500ml Sattva
Olej Sezamowy 500ml Sattva

Olej sezamowy to jeden z najcenniejszych składników, który zyskuje coraz większą popularność w kosmetykach. Dzięki swojej wyjątkowej formule, bogatej w kwasy tłuszczowe, witaminy i minerały, może stanowić istotny element w wielu produktach pielęgnacyjnych. Jako składnik w kosmetyku, olej sezamowy oferuje szereg korzyści, które wspierają zdrowy wygląd skóry i włosów.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

38,90 zł

( 1 l = 77,80 zł )
szt

Olejek eteryczny Eukaliptus, z Eukaliptusu 100ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Eukaliptus, z Eukaliptusu 100ml Chmara Blend
Olejek eteryczny Eukaliptus, z Eukaliptusu 100ml Chmara Blend

Olejek eukaliptusowy to naturalny składnik, który dzięki swoim właściwościom może zostać wykorzystany w szerokim zakresie produktów kosmetycznych. Choć nie jest przeznaczony do stosowania w czystej formie na skórę, może pełnić istotną rolę jako dodatek do kosmetyków, wspierając ich działanie i poprawiając komfort stosowania.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

35,90 zł

( 1 l = 359,00 zł )
szt

Masło Batana Nierafinowane 100ml Esent

Masło Batana Nierafinowane 100ml Esent
Masło Batana Nierafinowane 100ml Esent

Poznaj wyjątkowe masło Batana (Ojon) – egzotyczny, rzadko spotykany olej, który od wieków jest wykorzystywany przez Indian Ameryki Południowej w tradycyjnej pielęgnacji skóry i włosów. Dzięki tłoczeniu na zimno i nierafinowanej formule, zachowuje swoje cenne właściwości odżywcze.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

34,90 zł

( 1 l = 349,00 zł )
szt

Keratyna hydrolizowana na matowe włosy i paznokcie 100ml Esent

Keratyna hydrolizowana na matowe włosy i paznokcie 100ml Esent
Keratyna hydrolizowana na matowe włosy i paznokcie 100ml Esent

Surowiec dla przemysłu kosmetycznego (Raw Material) : Hydrolizat Keratyny - roztwór.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

31,90 zł

( 1 l = 319,00 zł )
szt

Kopryza Bioferment z Czarnego Ryżu Kavuni 20ml Esent

Kopryza Bioferment z Czarnego Ryżu Kavuni 20ml Esent
Kopryza Bioferment z Czarnego Ryżu Kavuni 20ml Esent

Kopryza to zaawansowany surowiec kosmetyczny nowej generacji, powstający w wyniku biofermentacji rzadkiej odmiany czarnego ryżu Kavuni, pochodzącego z południowych Indii. Dzięki połączeniu tradycyjnego surowca roślinnego z nowoczesnym procesem fermentacji bakteryjnej, produkt ten doskonale wpisuje się w aktualne trendy kosmetyki naturalnej, fermentowanej i premium.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

27,90 zł

( 1 szt = 1 395,00 zł )
szt

Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Mięty Pieprzowej 150ml Chmara Blend

Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Mięty Pieprzowej 150ml Chmara Blend
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Mięty Pieprzowej 150ml Chmara Blend

Ekstrakt olejowy z mięty pieprzowej jest cenionym składnikiem wykorzystywanym w przemyśle kosmetycznym w różnych formulacjach pielęgnacyjnych.

Dostępność: brak towaru

Cena:

27,30 zł

( 1 l = 182,00 zł )

Kopcarotol Bioferment z Korzenia Marchwi 20ml Esent

Kopcarotol Bioferment z Korzenia Marchwi 20ml Esent
Kopcarotol Bioferment z Korzenia Marchwi 20ml Esent

Kopcarotol to innowacyjny surowiec kosmetyczny pochodzenia naturalnego, pozyskiwany w procesie fermentacji korzenia marchwi z udziałem bakterii z rodzaju Bacillus.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

26,90 zł

szt

Korpaditol Bioferment z rzodkwi 20ml Esent

Korpaditol Bioferment z rzodkwi 20ml Esent
Korpaditol Bioferment z rzodkwi 20ml Esent

Kopraditol to innowacyjny surowiec kosmetyczny pochodzenia naturalnego, otrzymywany w wyniku kontrolowanej fermentacji korzenia rzodkwi (Raphanus sativus) z udziałem bakterii Lactobacillus casei. Proces fermentacyjny pozwala na przekształcenie składników roślinnych w formy szczególnie cenione w nowoczesnej kosmetyce i kosmetologii formulacyjnej.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

26,90 zł

( 1 kg = 1 345,00 zł )
szt

Baicapil Składnik do Odżywek Gęste i Zdrowe Włosy 10ml Chmara Blend

Baicapil Składnik do Odżywek Gęste i Zdrowe Włosy  10ml Chmara Blend
Baicapil Składnik do Odżywek Gęste i Zdrowe Włosy 10ml Chmara Blend

Baicapil™ to połączenie trzech roślin (Scutellaria baicalensis, kiełki Triticum vulgare i kiełki Glycine max), tarczycy bajkalskiej, kiełki soi i pszenic, które aktywują komórki macierzyste mieszka włosowego, chroniąc przed starzeniem się skóry i wypadaniu włosów

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

25,90 zł

( 1 l = 2 590,00 zł )
szt

Olejek eteryczny z Rozmarynu, Rozmarynowy 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny z Rozmarynu, Rozmarynowy 30ml Chmara Blend
Olejek eteryczny z Rozmarynu, Rozmarynowy 30ml Chmara Blend

Stosowanie olejku rozmarynowego może przynieść ukojenie w czasie wszelkiego rodzaju infekcji i zakażeń. Cechuje się on bowiem silnym działaniem antybakteryjnym, antywirusowym i antygrzybiczym. Skutecznie wzmacnia on także odporność organizmu poprzez stymulowanie działania układu immunologicznego.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

25,90 zł

( 1 l = 863,33 zł )
szt

Kofeina w proszku 200g Chmara Blend

Kofeina w proszku 200g Chmara Blend
Kofeina w proszku 200g Chmara Blend

Kofeina (INCI: Caffeine) to naturalny alkaloid pozyskiwany z nasion kawy, liści herbaty oraz nasion guarany. W kosmetyce wykorzystywana jest głównie ze względu na swoje właściwości stymulujące i drenujące. Występuje w formie białego, drobnokrystalicznego proszku, rozpuszczalnego w wodzie i odpornego na działanie podwyższonej temperatury.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

25,00 zł

( 1 kg = 125,00 zł )
szt

Olej Arganowy Nierafinowany Dezodoryzowany 50ml Chmara Blend

Olej Arganowy Nierafinowany Dezodoryzowany 50ml Chmara Blend
Olej Arganowy Nierafinowany Dezodoryzowany 50ml Chmara Blend

Olej arganowy dzięki dużej zwartości witaminy E i kwasów tłuszczowych znany jest ze swojego działania przeciwzmarszczkowego, stosuje się go w preparatach do pielęgnacji cery dojrzałej, suchej, zmniejsza trądzik, łuszczycę, rozstępy i blizny. Świetnie pielęgnuje i odbudowuje paznokcie. Włosom nadaje blask i połysk. Ponadto stwierdzono, że olej arganowy zmniejsza bóle reumatyczne.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

24,00 zł

( 1 l = 480,00 zł )
szt

Olejek eteryczny Mięta Pieprzowa 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny Mięta Pieprzowa 30ml  Chmara Blend
Olejek eteryczny Mięta Pieprzowa 30ml Chmara Blend

Olejek eteryczny miętowy firmy Zrób Swój kosmetyk pozyskiwany jest w wyniku destylacji nadziemnej części roślin czyli liści i łodyg mięty. Olejek miętowy znany jest ze swoich właściwości łagodzących, kojących, orzeźwiających, chłodzących, wykazuje właściwości tonizujące, pobudzające, wzmacnia układ odpornościowy, działa antyseptycznie, bakteriobójcze,  wykrztuśne, przeciwgrzybiczne, rozkurczowe, odświeżające, znieczulające.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

22,90 zł

( 1 l = 763,33 zł )
szt

Proszek Hibiskus 70g Sattva

Proszek Hibiskus 70g Sattva
Proszek Hibiskus 70g Sattva

Hibiskus (Rosa sinensis) to roślina od dawna używana w pielęgnacji włosów, szczególnie w przypadku problemów takich jak wypadanie włosów. Hibiskus może również pełnić rolę zakwaszacza do henny (Lawsonia innermis), co pozwala uzyskać piękne purpurowe odcienie na włosach.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

20,99 zł

( 1 kg = 299,86 zł )
szt

Olej musztardowy 500ml Sattva

Olej musztardowy 500ml Sattva
Olej musztardowy 500ml Sattva

Olej musztardowy wytwarzany jest z nasion gorczycy, które są tłoczone na zimno. Stosowany głównie na włosy i skórę głowy oraz do masażu ciała.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

20,90 zł

szt

Olej Laurowy 100% - Cera trądzikowa -20ml Esent

Olej Laurowy 100% - Cera trądzikowa -20ml Esent
Olej Laurowy 100% - Cera trądzikowa -20ml Esent

Olej laurowy zawiera w swym składzie Pentolinę która to pobudza pracę mieszków włosowych, stymulując porost włosów. Dzięki wysokiej zawartości chlorofilu wspomaga gojenie ran i stanów zapalnych skóry.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

20,90 zł

( 1 l = 1 045,00 zł )
szt

Proszek z orzechów Shikakai 100 g Indus Valley

Proszek z orzechów Shikakai 100 g Indus Valley
Proszek z orzechów Shikakai 100 g Indus Valley

Proszek z Orzechów Shikakai do Włosów – Indus Valley 100 g

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1 - 3 dni

Cena:

20,90 zł

( 1 kg = 209,00 zł )
szt

Przyczyny wypadania włosów

Dieta uboga w substancje odżywcze, niedobory witamin, nieodpowiednia pielęgnacja (farbowanie włosów, używanie suszarki lub prostownicy), przewlekły stres – to tylko niektóre z czynników powodujących wypadanie włosów. Włosy odzwierciedlają kondycję naszego organizmu. Wypadanie włosów jest dla nas sygnałem, że w organizmie dzieje się coś niepokojącego. Na stan naszych włosów mają wpływ również zaburzenia hormonalne, problemy z tarczycą, przebyte choroby, przyjmowane leki, ciąża i poród, niedobór cynku i żelaza, uwarunkowania genetyczne oraz pory roku. Włosy częściej wypadają wiosną i jesienią, jest to tak zwana sezonowa utrata włosów.

Jak zapobiegać wypadaniu włosów?

Codziennie podczas mycia i czesania tracimy 50–100 włosów. Jest to jednak całkowicie normalne. Zaniepokoić powinny nas włosy wypadające w znacznych ilościach, pojawienie się miejscowego łysienia, a także nagłe pogorszenie i osłabienie ich stanu. Sygnałem alarmowym jest moment, gdy włosy tracą blask, stają się kruche i przesuszone, a na poduszce, szczotce czy pod prysznicem zostaje ich nadmiar. Nie ma jednej odpowiedzi na pytanie: jak zapobiegać wypadaniu włosów. U każdego sprawdzi się co innego, a powodzenie leczenia zależy od wielu czynników.

Sprawdzone sposoby na wypadanie włosów

Skuteczna kuracja na wypadające włosy powinna przebiegać dwutorowo – wewnątrz organizmu oraz na zewnątrz (skóra głowy i włosy). Sprawdzone sposoby na wypadanie włosów pozwolą nam w mniejszym bądź większym stopniu zaradzić uporczywemu problemowi. Pielęgnacja włosów wypadających wymaga systematyczności i cierpliwości. Nie wzmocnimy włosów i nie poprawimy ich kondycji w jeden dzień. Na pewno jednak prędzej czy później pojawią się pierwsze efekty.

Naturalne kosmetyki na wypadanie włosów

W asortymencie naszego sklepu znajdują się naturalne składniki produktów do włosów wypadających oraz substancje wzmacniające cebulki włosów. Problem osłabionych włosów pomagają rozwiązać różnego rodzaju olejki – np. olejek z pestek moreli, który wzmacnia i odżywia cebulki włosów. Wypadanie włosów zmniejsza olejek cedrowy, który poprawia ukrwienie skóry głowy. Z kolei olejek cynamonowy łagodzi stany zapalne skóry głowy i wzmacnia strukturę włosów. Olej z orzecha włoskiego zawiera kwasy omega-3 i potas, które korzystnie wpływają na porost włosów. Olej działa regenerująco na zniszczone włosy. Naturalne składniki kosmetyków do włosów wypadających znajdują się także w maceracie olejowym z palmy sabałowej. Produkt może być stosowany profilaktycznie przeciw wypadaniu włosów. Pielęgnacja włosów wypadających obejmuje też, często stosowany w leczeniu łysienia, ekstrakt olejowy z pyłku pszczelego – działa on korzystnie na słabe włosy, skórę i paznokcie. Możesz wybrać także nasz zestaw kosmetyków do włosów wypadających.

Produkt dnia
Ektoina 5g Chmara Blend
Ektoina 5g Chmara Blend

16,90 zł

szt
Promocje
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026
Nadtlenek Wodoru 3% 500ml Stanlab Data 12.2026

11,19 zł

Cena regularna: 13,99 zł

Najniższa cena: 13,99 zł
szt
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 200ml Chmara Blend

24,43 zł

Cena regularna: 34,90 zł

Najniższa cena: 27,92 zł
szt
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend
Isoamyl Laurate 100ml Chmara Blend

13,93 zł

Cena regularna: 19,90 zł

Najniższa cena: 15,92 zł
szt
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 1kg Zrób Swój Kosmetyk

67,92 zł

Cena regularna: 79,90 zł

Najniższa cena: 79,90 zł
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 50ml Chmara Blend Data 09.12.2026

9,03 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 10,32 zł
szt
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026
Ekstrakt Olejowy (Macerat) z Koniczyny Czerwonej 150ml Chmara Blend Data 09.12.2026

20,93 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 23,92 zł
szt
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026
Olej z nasion Buraka zimnotłoczony nierafinowany 50ml Esent Data 10.2026

4,38 zł

Cena regularna: 21,90 zł

Najniższa cena: 6,57 zł
szt
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026
Olejek Zapachowy Herbata Cynamonowa 10ml Naturalne Aromaty Data 20.12.2026

4,53 zł

Cena regularna: 6,47 zł

Najniższa cena: 6,47 zł
szt
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026
Olej z Pestek Jabłka Nierafinowany 50ml Esent Data 21.11.2026

17,94 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk
GSC Emulgator Do Kremu, Balsamu 500g Zrób Swój Kosmetyk

37,73 zł

Cena regularna: 53,90 zł

Najniższa cena: 43,12 zł
szt
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026
Ekstrakt Olejowy z Palmy Sabałowej, Palma Sabałowa (Macerat) 150ml Chmara Blend Data 12.11.2026

15,75 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 19,25 zł
szt
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026
Isopropyl Myristate Mirystynian Izopropylu 500ml Zrób Swój Kosmetyk Data 19.11.2026

25,74 zł

Cena regularna: 42,90 zł

Najniższa cena: 30,03 zł
szt
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026
Olejek zapachowy Słodkie wspomnienia 10ml Naturalne Aromaty Data 19.10.2026

2,80 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 6,99 zł
szt
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026
Olejek zapachowy Imbirowa pasja 10ml Naturalne Aromaty Data 15.10.2026

1,95 zł

Cena regularna: 6,49 zł

Najniższa cena: 3,25 zł
szt
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026
Olejek Eteryczny Goździk z Grapefruitem 10ml Naturalne Aromaty Data 21.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026
Kwas glikolowy 70% poj. 30ml Esent Data 11.2026

25,59 zł

Cena regularna: 31,99 zł

Najniższa cena: 31,99 zł
szt
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026
CLEAR Oleoactif na trądzik 10 ml Esent Data 11.2026

20,34 zł

Cena regularna: 33,90 zł

Najniższa cena: 23,73 zł
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026
Lift Oleoactif 10 ml - anti ageing Esent Data 12.2026

31,60 zł

Cena regularna: 39,50 zł

Najniższa cena: 39,50 zł
szt
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026
Olejek Eteryczny Kamfora 10ml Naturalne Aromaty Data 18.11.2026

6,23 zł

Cena regularna: 8,90 zł

Najniższa cena: 8,90 zł
szt
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA
Butelka Szklana BRĄZOWA 50ml z Pipetą ZŁOTO - BIAŁA

4,05 zł

Cena regularna: 4,50 zł

Najniższa cena: 4,50 zł
szt
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026
Konserwant ekologiczny z kokosa ( AMTicide Coconut) 10ml Esent Data 01.11.2026

3,95 zł

Cena regularna: 7,90 zł

Najniższa cena: 7,90 zł
szt
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026
Olejek Zapachowy Tiramisu 10ml Naturalne Aromaty Data 14.12.2026

4,19 zł

Cena regularna: 6,99 zł

Najniższa cena: 5,59 zł
szt
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026
Olejek Eteryczny Kajeput 10ml Naturalne Aromaty Data 19.12.2026

7,19 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 8,99 zł
szt
Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl